Épségkontroll

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
makai1
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.11.10. 10:53

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: makai1 » 2013.11.17. 12:40

Klubunkba nemrégiben tartott előadást Szeifer Dezső (senior épséginstruktor, prf infopraktőr), amelybe sűrűn előfordult a NASA és ilyesmik. Egy laboratórium, amely 4 hajszálból megmond mindent!
Bővebben: http://www.epsegkontroll.hu
Vélemény? Köszi!!!!! :o
Ezt még lefelejtettem róla:
"Épségkontroll szolgáltatásunk több mint 11 ezer féle anyagra, ételre, szerre, egészséges- és beteg szövet mintára adott testreakciók oly módon való közlése, amely alkalmas az emberek számára egészségességük velük született eszközökkel történő rendbentartására."
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.11.17. 15:00

@makai1 (74041): Maszlag, atveres.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2013.11.17. 15:00

@makai1 (74041):
makai1 írta:Egy laboratórium, amely 4 hajszálból megmond mindent!
Bővebben: http://www.epsegkontroll.hu
Nem nagy kunszt! Én egy hajszálból is megcsinálom, otthon a konyhában a krekk-gyártásra összerakott apparáton...
De a nagymamám még jobb! Neki hajszál se kell. Megmond mindent a csupasz tenyeredből. :D
0 x

makai1
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.11.10. 10:53

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: makai1 » 2013.11.17. 16:07

@ennyi (74050):
Azért bővebben ha lehetne! Nekem érvek szükségesek. Eddig én is eljutottam, de ez ugyan az a módszer, mint amit ők állítanak!
Hidd el! :)
0 x

makai1
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.11.10. 10:53

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: makai1 » 2013.11.17. 16:18

@Rigel (74051):
Ez rendben van, de a klubból többen megrendelték, mert nem tudnak lefogyni, krónikus betegségeik vannak, amikkel eddig nem boldogultak, és nem fiatalok. Olyan Nagymamád korúak, akiknek még egy kis tudományos máz, az igaznak látszik!!!! :cry:
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2013.11.17. 17:21

:D :D :D

Ne dőljetek be, ha ilyet kaptok!From: ÉPSÉGKONTROLL?????
2 éve fogtunk bele egy embereknek fejlesztett, egészségmegõrzésre profilírozott biofizikai labor mûködtetésébe. A szolgáltatásunk lényege, digitális géppel haj-, szõr. köröm mintából, speciális
> áttekintõ vagy teljes egészségelemzéseket készítünk. Ezek az
> elemzések különféle infócsomagokban rendelhetõk. A mi méréseink (valójában auditjaink) specialitása abban áll, hogy


Tavaly õsszel a Sipi kandúrunk egyre több problémával kezdett el küzdeni. Az elsõ információk szerint táplálékallergia kezdett el kialakulni nála. Szinte azonnal jött az ötlet, nézzük meg, hogy a berendezésünk alkalmas-e állatok mérésére. Kiderült, hogy igen, a leggyakrabban elõforduló állatokra külön üzemmódja van. Azaz nem csak a cica, de kutya, ló, tengerimalac, nyest, szarvasmarha, sertés, szárnyasok és még bizonyos hidegvérûek is mérhetõk.
> A Sipinkkel kezdtük
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2013.11.17. 18:09

@makai1 (74059):

....itt nincs semmi magyarazat , semmi tudomanyos maz...Aki ezt elhiszi , azon nem lehet segiteni

Pl ez : a kutya-honlapon azt hirdeti , hogy a "gepe" mukodik emberen: kiprobaltak beteg allaton - a macskajukon...es ez van irva Szeifert Dezsõ rendszertulajdonos ur altal az ujszulott allatokrol :
...túltenyésztések következtében különféle beépített halálokokkal indul neki az életnek nagyon sok állat. Ezek között van pl. a lekületi alkata is, amit az állatorvosok és biolaborok nem nagyon tudnak felszínre hozni. Pedig gyakran születéskor eldõl, hogy egy-egy egyed boldogság-gyár vagy pénztemetõ lesz-e.
..tehat a csecsemodre ugyanez igaz : bekuldesz egy-ket hajszalat es fizetes utan kikuldi , hogy vagd a szemetbe azt a gyereket , mert nem lesz boldogsag-gyar ...Orvos ez az ember, Mo-n ervenyes diplomaval , vagy csak ugy felallitgat diagnosztikakat ?
0 x

makai1
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.11.10. 10:53

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: makai1 » 2013.11.17. 19:41

@bekukk (74065):
Azt nem állította, hogy orvos lenne. A címeit a névjegykártyájáról írtam be!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.11.17. 20:04

@makai1 (74067): Hogyan vizsgálják a hajszálat?
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.11.17. 20:49

@Szilágyi András (74068):
Hogyan vizsgálják a hajszálat?
Tokmindegy.
Amit allit az lehetetlen nem csak a mai technika ismereteben, de elvileg is.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2013.11.17. 21:07

@ennyi (74071):
ennyi írta:Amit allit az lehetetlen nem csak a mai technika ismereteben, de elvileg is.
Nem bírom megállni, hogy ide ne hozzam szembesítésre a korábbi kijelentésedet egy másik témából:
Aura #74003
@Vaszilov (73996): Nem. Teljesen komolyan gondolom, hogy valaminek a nemletezesere nem erv az, hogy nem ismerjuk, nem tudjuk merni.
Most akkor a szóban forgó "szőrvizsgálat" mégse létezhet szerinted? Pedig csak TE "nem ismered, nem tudod mérni" amit csinálnak a szőrszállal. Attól még lehet, hogy egy működő dolog! Hiszen te magad állítottad, hogy valaminek a nemlétezésére nem érv, hogy nem ismerjük!

Lehetnél egy kicsit konzekvensebb is....
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.11.17. 22:38

@Rigel (74073):
Most akkor a szóban forgó "szőrvizsgálat" mégse létezhet szerinted? Pedig csak TE "nem ismered, nem tudod mérni" amit csinálnak a szőrszállal. Attól még lehet, hogy egy működő dolog! Hiszen te magad állítottad, hogy valaminek a nemlétezésére nem érv, hogy nem ismerjük!
Nem latok ellentmondast.
Itt arrol van szo, hogy bizonyos konkret dolgok "11 ezer féle anyagra, ételre, szerre, egészséges- és beteg szövet mintára adott testreakciók" ott vannak a negy hajszalban.
Nincsenek, es ha lennenek is, mai technikaval nem kimutathatoak.

Az aurara ott valaszolok, az mas. Roviden: ott arrol van szo, hogy letezhet-e, hogy egyes emberek (es nem mind) latnak valamit mas emberek korul. Ezt elvileg nem tudom kizarni. De mivel senki nem tudja demonstralni, ezert hiteltelennek tartom.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2013.11.17. 22:58

@ennyi (74079):
ennyi írta: Roviden: ott arrol van szo, hogy letezhet-e, hogy egyes emberek (es nem mind) latnak valamit mas emberek korul. Ezt elvileg nem tudom kizarni.
Én viszont ki tudom zárni, hogy létezik a szóban forgó aura, PONT UGYANAZON AZ ELVEN, ahogy te itt bemutattad, hogy lehetetlenség a "szőrvizsgálat". Be is mutattam ott a teljes következtetési láncot - azaz még többet is tettem, mint te itt - és többek között te sem voltál hajlandó logikusan végiggondolva elfogadni. Erre pont ugyanazzal érvelsz itt a "szőrvizsgálat" ellen, mint amit leszóltál az aurával szemben írt érvelésemben.
Na, ez a következetlenség. Egyik helyen tagadod, hogy a tudomány állíthatja valamiről hogy kizárt a létezése, a másik helyen meg éppen a tudományra támaszkodva kizárod valaminek a létezését.

(Valójában a tudományos ismeretek - filozófia ide vagy oda - egyes esetekben egyértelműen megállapíthatják valaminek a nemlétezését. Például ebben a témában a "szőrvizsgálatét", a másikban pedig az "auráét". Ennyi lenne az, amit a végtelenül nyitott szkepticizmus mellett is érdemes lenne észben tartani.)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Épségkontroll

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.11.18. 04:05

@Rigel (74080):
Én viszont ki tudom zárni, hogy létezik a szóban forgó aura, PONT UGYANAZON AZ ELVEN, ahogy te itt bemutattad, hogy lehetetlenség
egeszsegedre, gratulalok
0 x

Válasz küldése