Ginkgo Biloba hatékony bejuttatása az agyba egy érdekes módszerrel?

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
illatositotthegyilev
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2016.07.17. 09:49

Ginkgo Biloba hatékony bejuttatása az agyba egy érdekes módszerrel?

Hozzászólás Szerző: illatositotthegyilev » 2016.07.17. 11:24

Sziasztok!

Mi a véleményetek erről az írásról?
http://ginkgohatas.blog.hu/2016/07/17/g ... zerrel_377
"De miért nem tudják emberek milliói kiaknázni ennek a gyógynövények a hasznos hatásait? Lehetne egy olyan hírneve, ami megelőlegezi azt, hogy ha valaki tanulni, írni esetleg jobban ki szeretné fejezni magát egyből ez, lesz az első, ami az eszébe jut és meg is veszi a boltba teljes természetességgel. De miért nincs ez így?
Azért mert a rendes használata nekem sem segített az égvilágon nem éreztem semmiféle hatását.
Most mondok egy olyan technikát, amivel sikerül a Ginkgo Bilobát eljuttatni az agyba hatékonyabban és sikerül ezeknek az agyi területeknek egy jobb fajta működését elérni."
0 x

Mojjo
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2012.11.30. 12:00

Ginkgo Biloba hatékony bejuttatása az agyba egy érdekes módszerrel?

Hozzászólás Szerző: Mojjo » 2016.07.17. 19:04

Nekem rengeteg problémám van, a kommunikációval alapvetően sokszor azt érzem, hogy nehezemre esik egy komplett értelmes tőmondatot összehozni
Én azt állítom, hogy van egy olyan módszerem, amivel ezeket a problémákat ki lehet ütni.
Szemmel láthatóan nem sikerült neki. Ilyen szinten esetlenül, bénán, szörnyű nyelvhelyességgel, és elképesztően rossz helyesírással írni még direkt is kihívás lenne. Konkrétan olyan rosszul ír, hogy pár mondat után én kösz, de feladom... Mindenesetre, ha ennyire hatásos a módszere, akkor felesleges akárcsak pár percet is rászánni.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Ginkgo Biloba hatékony bejuttatása az agyba egy érdekes módszerrel?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2016.07.18. 22:53

Nagyon nehezen tér rá a lényegre, végül kiderül, hogy a módszer: vonjuk össze a szemöldökünket, s akkor belemegy az agyunkba a Ginkgo biloba.
De nem tudom, miért ilyen hosszadalmasan tálalja, eléggé reklámízű az oldal.
Amúgy nem bizonyítja semmivel, csak azzal, hogy neki bevált.
Erősen reklámgyanús.
0 x

dennis12
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2017.04.03. 22:28

Ginkgo Biloba hatékony bejuttatása az agyba egy érdekes módszerrel?

Hozzászólás Szerző: dennis12 » 2017.04.07. 19:47

A ginkó bilobával több baj is lehet, nem szabad belőle szedni túl sokat, fejfájást okozhat. És így pont a fejbe akarja valaki bejuttatni közvetlenül? Nemkéne
0 x

Válasz küldése