Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.17. 14:40

nemgyógyszerész írta:
2018.08.17. 13:25
Én bizony látom hogy a honlapján még mindig doktor meg phd. Sőt még azt a cikket se távolította el amiről Bondzsovi leírta hogy ctrl+c és ctrl+v . Itt is doktor és phdvel írja alá a nevét. ...
Vegytiszta halandzsa. Olvastam. Csakugyan, ismét, vagy folytonosan dr és PhD. A végén még előhúz a kalapjából néhány doctor honoris causa címet is nem létező indián törzsi egyetemektől. :D
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.18. 06:03

Solaris írta:
2018.08.17. 14:40
A végén még előhúz a kalapjából néhány doctor honoris causa címet is nem létező indián törzsi egyetemektől.
Solaris te nagy forma vagy :D

Az esti műszakban azon gondolkodtam hogy ha hazamegyek Hollandiából lehet hogy érdemes lenne valami étrendkiegészítő bizniszbe belevágnom. :D Ha már ilyen könnyű otthon meggazdagodni akkor miért húzom az igát egy idgen országban? A receptem a jól bevált ismérvek alapján: Valami jó kis lehetetlen holland név + veszek itt egy doktori címet (mondjuk a fény doktora :D ) de azt is szigorúan holland nyelven hogy otthon a hivatalokba tudjam vinni úgyse néznek utánna :D (lásd Csabai és társai) és jöhetnek a milliók :D :D :D Ha van valami jó termék ötletetek ne habozzatok írjátok meg és felezünk a bevételen. Vagyis 75% nekem (mert az én nevem fog szerepelni mindenhol meg amúgy is én leszek az orvos :D ) 25% a csendestársnak.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.18. 07:51

Nemgyógyszerész, maga mindig ilyen vicces?
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 09:16

nemgyógyszerész írta:
2018.08.15. 08:08
A fórum bejegyzésem közben csak rákerestem például csabai híres cseppjének 2 fontos összetevőire amit egy mezei ember is bármikor megvehet:
Növényi glicerin:
Nem kell messzire menned, magától a MESTERtől is megveheted: http://drcsabaipharma.eu/index.php?rout ... path=75_73
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.18. 09:19

Igen Gyula én mindíg ilyen vicces vagyok és nevetni is szeretek. Valami bajod van ezzel? Szerintem sokkal jobban járnál te is ha lazítanál magadon. Ez a hozzászólásod legalább megerősít abban hogy továbbra is küldöldön éljek és dolgozzak :D De lefordítom neked mire gondolok :D A legutóbbi hozzászólásod úgy mint az előzők is tele van negatívummal mindenben csak a rosszat látod és görcsölsz dolgokon és elvárod azt ha neked rossz akkor legyen másnak is. Tipikus példája annak hogy ha megdöglött a tehenem dögöljön meg a szomszédé is. Hollandiában (legalábbis ahol én vagyok) ilyennel nem találkoztam. Sajnálom hogy lehúztak vagy átvertek de miért nem informálódtál mielőtt vásároltál bármit is? Meg amúgy is mit vársz? Azt hogy majd Csabai kiáll és elnézést kér mindenkitől és lehúzza a rolót? Elkeserítelek nem fogja! Szerinted mennyire dörzsölt ez a pali ha már 20-30 éve ezt csinálja? Ha bajod van akkor jelentsd fel és bízz benne hogy majd valamelyik impotens hivatal elmarasztalja. De mint láthatod az általad említett fogyasztóvédelmi feljelentést is simán elintézte. Azt gondolod hogy nem állnak mögötte befolyásos emberek? Szerinted miért úszta meg ennyi év alatt a felelősségrevonást? Hogy képvislete Magyarországot a világkiállításon valódi érték nélkül? Hogyan kapott év vállakozója díjat? és még ezer ilyen kérdésem van. De az is lehet, hogy amikor feljeltette valaki a fogyasztóvédelemnél akkor valóban elküldött egy agyonphotoshoppolt hindu nyelven írt tudományos doktori diplomát meg phdt. Itt engedd meg hogy vicces legyek :D
Előttem van a kép amikor beérkezik a hivatalba a Csabai által csatolt tudományos végzettség fájl. Mancika megnyitja és vakarja a fejét hogy vajon mi is ez. Majd kiabál Klárika gyere már te ezt el tudod olvasni? Jajjj ez külföldiül van... pffúúú foglaman sincs mit írhattak rá.....
Ott van rajta a Csabai Zsolt neve mellett hogy Dr. meg PÉHÁDÉ? igen.... Na akkor mit foglalkozó vele? ez a doktori papírja.... biztos nagy tudású ha már külfölön végzett :D :D :D ügy lezárva :D :D

Komolyra fordítva a szót ha már te is komoly vagy :D
Aki elolvassa a fórumot és még ezek után is hisz Csabainak az vessen magára hogy megveszi az ezerszeresen túlárazott termékeit. Holott biztos vagyok benne hogy más gyártók is produkálják ugyan ezeket a termékeket negyed-ötöd áron. Nincs csoda ha valódi grapefruitot használ fel valaki a termékei gyártásához akkor abban akkor is benne van a hatóanyag ha Csabai Zsolt "gyártya" meg akkor is ha Kiss Pista Józska. Csak az elpbbi 5 ezerét ad egy terméket míg az utóbbi 1200 Ft ért. Érted mire gondolok? Hány ilyen zsivány van az országban ? Antal Vali - na rajta is sokat nevetek, főleg amikor a tv2 ben Zacher Gábort fikázta :D hát azon behaltam. Vagy Tihanyi Tamás aki a tvben élő adásban gerincműtétet hajtott végre :D :D Csabai is ezek közé a csodatevő emberek közé sorolható. Bepróbálkozott , bejött neki. Lehet itt ajnározni bárkit de beszéljenek a tények. Felelősségre vonásra ne is számíts mert ovlashattad hogy Csabai cégeket dönt be és hoz létre újakat következmények nélkül. Trükközik a dr. és Phd címekkel meg tudományos előadásokat tart betegeket gyógyít. Mindezt nagy profittal.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 09:31

nemgyógyszerész írta:
2018.08.17. 13:00
Gondolj már bele hogy hányat kell megörölni hogy legyen 10 dkg por belőle? és
ahhoz hány darab gyümölcs kell?
Korábban már beírtam de ismét megteszem. Ahogy egy azóta már természetesen törölt (de általam archivált) videóban mondja: egy üvegcsében 25 kg gyümölcs hatóanyaga van. Akkor ha komolyan vehető azon későbbi állítása, hogy Kínába havi 1Millió üveggel szállít akkor a matek a következő: 1 üveghez 25 kg, 1 Millió üveghez: 25 000 TONNA...
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 10:01

Mondjuk ami még érdekes, hogy a cégkivonatban: https://www.nemzeticegtar.hu/li-ma-phar ... 88917.html
Dr Csabai Zsolt-ként szerepel. Tehát vagy mi vagyunk a hülyék akik kételkedünk a doktorijában vagy pedig a hatóságokat is megvezette mert ezek szerint a személyi igazolványában is szerepelnie kell a "Dr" titulusnak. Vagy milyen doksik alapján kerülhet "Dr" előtag valaki neve elé egy cégkivonatban?
0 x

Bogi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.08.18. 10:10

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bogi » 2018.08.18. 10:31

Üdv mindenkinek!
Itt beleolvastam egy-két hozzászólásba, okfejtésbe. Nem ezt kerestem, de nem állhatom meg szó nélkül. Nem okoskodás, nem okfejtés. Csak a saját tapasztalatom. A grapefruit mag kivonatról van szó. Én semmi másra nem használtam csak tartósításra. Szilvalekvár és sárgabaracklekvár. Mielőtt lezárom az üveget, 10-15 cseppet csepegtetek a tetejére. Semmi más tartósítószer. Cukor, gyümölcs, cseppek. Két évig is eláll a házi befőzésű lekvár. Nem penészedik. Egyik évben, -már nem tudom melyikben - két üveggel tettem el cseppek nélkül kísérletképen. Mindkét üvegben kezdett penészedni a lekvár, idő előtt fel kellett bontani. A grapefruitosak nem romlottak meg. Hát csak ennyi a tapasztalatom. Bárki bármit állít, én továbbra is használni fogom. Nem tudom ki az a dr, Csabai, nem ismerem a többi termékét, a grapefruit mag olajat sem használom más célra. Csak erre. Ez bevált.
Akkor most jöhetnek a szkeptikus kommentek, akik mindent megtudnak magyarázni, mindenre van okos kérdésük. Az eddig olvasottak alapján prognosztizálható, hogy nem érdekel további okos kommentálás, törlöm is magam innen. Szép napot mindenkinek!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:12

Bondzsovi írta:
2018.08.18. 10:01
Mondjuk ami még érdekes, hogy a cégkivonatban: https://www.nemzeticegtar.hu/li-ma-phar ... 88917.html
Dr Csabai Zsolt-ként szerepel. Tehát vagy mi vagyunk a hülyék akik kételkedünk a doktorijában vagy pedig a hatóságokat is megvezette mert ezek szerint a személyi igazolványában is szerepelnie kell a "Dr" titulusnak. Vagy milyen doksik alapján kerülhet "Dr" előtag valaki neve elé egy cégkivonatban?
Idézem a jogszabályt:

"- doktori cím viselésére jogosító okirat (jogász, orvosi, gyógyszerészi diploma), ha a személyiadat- és lakcímnyilvántartásban a doktori címe nem szerepel, "

Itt pedig megtalálod a teljes szöveget:

http://www.bekesijarasok.hu/szemelyazon ... ozas-miatt

A helyzetet jól jellemzi a következő cikk, amely az áldoktorokról, az un. parabolikus doktorokról szól, akik 'dr címet használnak. Érdemes elolvasni. Csabainak ugyanis lehet ilyen címe, s akkor már csak a PhD igazolása hiányzik. A cikk végén a tanulság, a jelen szabályok szerint ha holnaptól bárki dr. X. Y. PhD címet használ, akkor is fújhatják nála az alsó trombitát, nem tudnak vele mit kezdeni. Itt a cikk:

https://mno.hu/fogyasztovedelem/az-akad ... at-1252091
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:15

Bondzsovi írta:
2018.08.18. 09:31
1 Millió üveghez: 25 000 TONNA...
Keresgélj egy picit ebben a topikban. Megtalálod azokat a hivatkozásokat, ahonnan bármilyen mennyiségben rendelhetsz glicerint és grapefruit mag őrleményt.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 12:18

Solaris írta:
2018.08.18. 12:15
Keresgélj egy picit ebben a topikban. Megtalálod azokat a hivatkozásokat, ahonnan bármilyen mennyiségben rendelhetsz glicerint és grapefruit mag őrleményt.
Miért kéne keresgélnem? Anélkül is tudom, hogy ez csak az egyik hazugsága ennek a senkiházinak.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.18. 12:21

Solaris írta:
2018.08.18. 12:12
Idézem a jogszabályt:
Ez nem a cégbejegyzésre vonatkozó jogszabály.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 12:26

Solaris írta:
2018.08.18. 12:18
Keresgélj egy picit ebben a topikban. Megtalálod azokat a hivatkozásokat, ahonnan bármilyen mennyiségben rendelhetsz glicerint
Az egyiket pont én linkeltem be. :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Bondzsovi 2018.08.18. 12:30-kor.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:29

nemgyógyszerész írta:
2018.08.18. 06:03
Solaris te nagy forma vagy :D
:D :D :D

Tudod, máris kész új csodaszer. A népi gyógyászatban kalcium pótlásra használták a porrá tört verébürüléket. Nincs is más dolog, mint ilyesmit gyűjteni a fészkelőhelyeknél és hozzáadni némi finomra őrölt tojáshéjat és rákpáncélt. Sterilizálni, ízesíteni, tablettázni és máris kész a kalciumpótló, erősítő igazi BIO csodaszer. A neve lehetne mondjuk dr. Toldi Miklós mésztabletta, az ára meg a csillagos égben. Potenciafokozónak a népi gyógyászat un. hangyatojást, azaz lárvákat használt. Meg kellett enni és fickós lett tőle a gazda. A következő lehetne a pépesített, grapefruit maggal tartósított hangyalárva dr. Hölgyek öröme néven. (Az élő vöröshangya csípése a megfelelő helyen garantáltan hatékony, de azt macerás lenne biokészítményként árulni.) Egyik gyártásának, forgalmazásának sincs akadálya, különösen azért, mert nincs a világon semmi, amit Kínában ne tudnának hamisítani. Kicsit off, de ott pld. kedvelik, csemegének tartják a disznófület, csak éppen nincsen elég disznó. Sebaj, van műanyag, legyártják abból és pont úgy néz ki, mint az igazi. No, társulunk? Hidd el, hülye lesz elég, aki venni fogja a cuccost.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:33

Szilágyi András írta:
2018.08.18. 12:21
Ez nem a cégbejegyzésre vonatkozó jogszabály.
Úgy van, de nem is a cégbejegyzésről írtam, hanem a doktori, vagy egyéb címek bejegyzéséről a személyi iratokba. Akinek a válasz ment, ezt is említette.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:37

Bogi írta:
2018.08.18. 10:31
... Én semmi másra nem használtam csak tartósításra. Szilvalekvár és sárgabaracklekvár. Mielőtt lezárom az üveget, 10-15 cseppet csepegtetek a tetejére. Semmi más tartósítószer. Cukor, gyümölcs, cseppek. ...
Kár, hogy máris kiléptél. :) A cukor önmagában is tartósítószer. Amennyiben a lekvárban, vagy más befőttben elég cukor van, nem kell hozzá más tartósítószer.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 12:45

A gond eleve ott kezdődik, hogy szilvából meg barackból nem lekvárt kellett volna főzni. :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 12:46

Szilágyi András írta:
2018.08.18. 12:21
Ez nem a cégbejegyzésre vonatkozó jogszabály.
PS:

Itt van közérthetően, hogyan történik a cégalapítás és mi szükséges hozzá. Pár kattintás és olvashatod, ami érdekel. Kiemelném a személyi azonosításra szolgáló iratokat. Ha valakinek a személyi igazolványában szerepel a tudományos címe, attól a cégalapításnál nem kérik a bejegyzés alapjául szolgáló okiratokat.

http://www.companyexpress.hu/cegalapita ... tas_menete
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.18. 12:50

Solaris írta:
2018.08.18. 12:46
Ha valakinek a személyi igazolványában szerepel a tudományos címe, attól a cégalapításnál nem kérik a bejegyzés alapjául szolgáló okiratokat.
Na pont erről beszélek! Hogyan kerülhetett az igazolványába a NEM LÉTEZŐ doktorija? Mert, hogy a cégalapításhoz benyújtott doksik között biztosan nem szerepel egyetlen, tudományos végzettséget igazoló okirat sem. Legalább is olyan nem ami nem hamisítvány.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.18. 13:04

Bondzsovi írta:
2018.08.18. 12:50
Na pont erről beszélek! Hogyan kerülhetett az igazolványába a NEM LÉTEZŐ doktorija? Mert, hogy a cégalapításhoz benyújtott doksik között biztosan nem szerepel egyetlen, tudományos végzettséget igazoló okirat sem. Legalább is olyan nem ami nem hamisítvány.
Szerintem a cégalapításnál kitöltenek egy űrlapot, kft-nél egy társasági szerződést, és ami oda be van írva, az kerül a cégkivonatba. A papírokat egy ügyvéd adja be. Csak az ügyvéd nézi meg a személyi iratokat, ő meg nem fog azon fennakadni, hogy a Dr benne van-e a személyiben, vagy nincs.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 13:20

Bondzsovi írta:
2018.08.18. 12:50
Hogyan kerülhetett az igazolványába a NEM LÉTEZŐ doktorija?
Nemrég adtam egy hivatkozást, de megismétlem:

https://mno.hu/fogyasztovedelem/az-akad ... at-1252091

A kérdésedre itt megtalálod a választ. Benyújtott valamit az okmányirodában és az ügyintéző nem vergődött azzal, hogy mit nyomtak az orra alá. Akár hamis okleveleket is be lehet nyújtani. Azok valódiságát nem ellenőrzik az okmányirodában és azt hiszem, erre nincs is módjuk. Egészen durva esetek is előfordulnak. Itt van mindjárt kettő:

https://www.heol.hu/heves/kek-hirek-bul ... no-585423/

https://pannonrtv.com/rovatok/tarsadalo ... yerekorvos

Két eset, de százával találsz ilyeneket.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.18. 13:42

Le merem fogadni, hogy nincs benne a személyijében a Dr. Így a kérdés irreleváns.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.18. 13:59

Solaris írta:
2018.08.18. 12:29
Tudod, máris kész új csodaszer. A népi gyógyászatban kalcium pótlásra használták a porrá tört verébürüléket.
Mikor indítjuk a bizniszt? Ha ősszel hazajövök megkereslek és komolyan rá kell erre az üzletre feküdni. A legjobb ha a verébürülék begyűjtéséhez felveszünk diákokat :D A névválasztáson még gondolkozzunk egy kört mert a potencianövelőnél jobb lenne a dr. Toldi Miklós petrencésrúdja :D
Mennyi induló tőkére van szükség ? :D Lehet hogy be kéne vonnunk Csabait is ? mert neki van doktorija meg péhádéja sokkal jobban mutatna a terméken. Jobban vennék a vásárlók..... :D :D :D :D ( ááá dehogy csak vicceltem mert gyorsan ledoktorálunk mi is . Te lehetsz a Péhádés ha akasz :D )
Bogi írta:
2018.08.18. 10:31
A grapefruit mag kivonatról van szó. Én semmi másra nem használtam csak tartósításra.
A Földünkön fellelhető összes gyümölcsnek és zölésgnek van valami pozitív hatása az emberi szervezetre , szóval ezzel nem mondtál újat hogy te épp tartósításra használod. Lehet nem olvastad a fórumot de én is leírtam hogy a grapefruit mint gyümölcs illetve a magja és a héja számos dologra használható. Főként mert és most idézek:
"Dr. Jakob Harich amerikai orvos és fizikus 1964-ben felfedezte a grapefruitmag kivonat antibiotikus hatását. A grapefruitmag és héj amit a szemétre dobott, meglepően sokáig ellenállt a természetes lebomlási folyamatoknak, ami főleg a mikroorganizmusok tevékenysége során indul meg. Dr. Harich a laboratóriumban megvizsgálta a héjat és a magvakat, és megállapította, hogy a benne található anyagok olyan erős antibiotikus hatást kölcsönöznek neki, ami egyébként csak a szintetikus úton előállított antibiotikumoknál figyelhető meg. Ezekkel ellentétben azonban a grapefruimagkivonat vírusok, gombák, és paraziták ellen is hatékony. A kutatások bebizonyították, hogy a grapefruitmag kivonat kb. 800 külömböző baktériumtörzs és kb. 100 gombafajta ellen hatékony."
Tehát ez baromira nem {'dr} Csabai érdeme akárhogy is fényezi magát mindenhol. Köze nincs a kutatásokhoz. De tudod mit inkább egyél sok gyümölcsöt és zöldséget főként a termelői piacokról (persze ha ezt megteheted) és a szervezeted meghálálja. De ha van egy kis időd két lekvár befőzése között :D :D akkor ajánlom figyelmedbe a GOOGLE keresőt mert a barátod :D ahol sokmindent megtudhatsz a hagyományos tartósításokról és lekvárefőzési praktikákról.
Bondzsovi írta:
2018.08.18. 12:45
A gond eleve ott kezdődik, hogy szilvából meg barackból nem lekvárt kellett volna főzni.
Szivemből szóltál :D :D :D
Szilágyi András írta:
2018.08.18. 13:04
Szerintem a cégalapításnál kitöltenek egy űrlapot, kft-nél egy társasági szerződést, és ami oda be van írva, az kerül a cégkivonatba. A papírokat egy ügyvéd adja be. Csak az ügyvéd nézi meg
János! Teljesen igazad van a kutya se kérdez a tudományos végzettségeidről ha te fizeted az ügyvédet. Mert akkor bemondás alapján beírja azt amit te mondasz. Tudod.... BECS SZÓ hogy megvan a doktorim :D Péhádém :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.18. 15:01

nemgyógyszerész írta:
2018.08.18. 13:59
Mikor indítjuk a bizniszt? Ha ősszel hazajövök megkereslek és komolyan rá kell erre az üzletre feküdni. A legjobb ha a verébürülék begyűjtéséhez felveszünk diákokat :D ...
Nem kell olyan sok verébkaki. Elég lesz egyetlen darabka, mert ott van a csodálatos homeopátia. Majd homeopátiás szert készítünk. Tiszta vizet - na jó, szőlőcukor oldatot - csepegtetős üvegbe töltetni nagy sorozatban nem kunszt és nem is nagy költség. Még valami kozmikus rezonanciát kellene hozzá adagolni, hogy ütős legyen. Csak jó reklám kell és vinni fogják, mint a cukrot. Ha drágán adjuk, annál jobb! Akkor biztosan hatásos. Azt furcsállom, hogy Csabainak eddig nem jutott az eszébe, hiszen minél hígabb az oldat, annál erősebb. 5 grapefruit magból évekig gyártathatná a szereit. :D
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 07:27

Bondzsovi írta:
2018.02.24. 16:45
Szerintem elég ha csak ezt az egy videoját: https://www.youtube.com/watch?v=KQo3B-RtR-4&t=167s
megnézi valaki, akinek 65-nél magasabb az IQ-ja és még az is simán vágja, hogy ez a fazon mekkora kókler. Érdemes volna egy orvosnak megmutatni ezt a felvételt, hogy mennyi sületlenséget és innen-onnan összeszedett információt akar saját tudásként(meglehetősen primitíven) előadni.
Mert hát ugye valóban így beszél/fogalmaz egy: orvos, kutató, PhD, onkológus, géndiagnoszta, alternatív gyógyászat doktora
Pont most néztem meg ezt a videóját már harmadszor :D nagyon jóóóóó főleg azért mert azthiszem hogy a Vissza a jövőbe cím egyik hangeffektjével kezdődik :D Most akkor hány gréfrúú kovonata van a palinak? Vagy ugyanazt árulja többfajta csomagolásban? A két fogyasztó se kutya akik megszólalnak a filmben 1:16 percnél :D engem meggyőztek! Hahahaha ez a felvétl is úgy történhetett hogy Csabai a felvétel előtt átszólt a szomszédba 2 asszonynak hogy gyertek ---- celebek lesztek csak el kéne mondani hogy milyen durván jó a cucc amit gyártok. Ha jól beszéltek akkor a felvétel után meghívlak egy ebédre titeket :D meg kaptok egy saját termékeim ajándékcsomagot :D :D :D :D
Bondzsovi írta:
2018.02.24. 16:45
...(a termék)"bejárta a világegyetem(!) minden táját"...
.."deviszont egy kémiai reakció folyamatán lúgosító hatással van"...
..."a vese egy kiválasztó szerv, 4-es PH alatt nem tud dolgozni...na most ezt a nagy savat hogyan?"...
..."de eleve az, hogy egy seb vagy egy bármilyen betegséget hamarabb leküzdünk a szervezetileg"...
..."szóval itt már mondhatom azt, hogy majdnem minden(!) betegségnek előre tudok haladni"...
..."van egy olyan lehetőségünk ahol azt mondom az immunrendszerünk a legfontosabb"...
..."a falósejtjeink ami szintén arról szól, hogy a szervezetnek milyen az ellenálló képessége"...
És Csabai tényleg ezeket mondja amiket Bondzsovi kigyűjtött. Szakadok a röhögéstől :D :D Borzasztó jóóóóóó Több ilyen videót!!! még még még :D :D :D :D
Bondzsovi írta:
2018.02.24. 16:45
Illetve a video 3.09-től 3.32-ig tartó részénél segítsen már valaki, hogy mi a francot akar mondani?!
Na itt azt akarta mondani szerintem a mester hogy ha savas a szervezeted akkor lúgosítsd a cseppjével mert akkor könnyebben megküzdessz a betegségekkel. A videóban elhangzott két lehetőség közül én a Lábgombát választom :D :D :D

Bondzsovi vannak még ilyen standup videóid?
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 07:34

Solaris írta:
2018.08.18. 15:01
Nem kell olyan sok verébkaki. Elég lesz egyetlen darabka, mert ott van a csodálatos homeopátia. Majd homeopátiás szert készítünk.
De ha csináljuk akkor nagyban csináljuk. Bővítsük a csapatunkat szakemberekkel is :D Én Antal Valit mindenképp bevenném, Csabainak is helye van sőt Tihanyi Tamás is mindenképp kell mivel ezek az emberek a saját területükön géniuszok. Ha megfizethetők akkor mindenképp kérjük fel őket szakreferenseknek :D Antal vali csinálná az interjúkat a tvben :D :D az már úgyis megy neki és szigorúan mindekit lefikáz aki szkeptikus gondolatokat fogalmaz meg a termékünkkel kapcsolatban. Csabai tudna tartani szakmai konferenciákat szigorúan orvosoknak hogy a készítményt ajánlják a betegeknek:D :D :D Tihanyi meg a showt csinálná amivel ámulatba ejtyük a népet :D Neked van még ötleted hogy kik jöhetnének számításba? :D Ez egy világszám vállalkozás lenne :D
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.19. 10:27

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 07:27
Csabai a felvétel előtt átszólt a szomszédba 2 asszonynak
Az egyiknél nagyon messzire nem kellett mennie mert Bikki Gabriella az akkori párja volt.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 10:49

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 07:27
Pont most néztem meg ezt a videóját már harmadszor :D nagyon jóóóóó főleg azért mert azthiszem hogy a Vissza a jövőbe cím egyik hangeffektjével kezdődik :D Most akkor hány gréfrúú kovonata van a palinak?
Most én is megnéztem. Egy olyan ember locsogása, akinek gőze sincs az orvostudományról. A két nő, de különösen a bodrosfejű kész Szalacsi, mert a stílus "A vízbű bonnya ki a zoxigént. Teccik tudni?"A nem doktor úr is kész kabaré. Én már azt sem hiszem el, hogy diplomája van. Ha valóban orvos lenne és valóban tudományos igénnyel foglalkozna a magkivonattal, akkor bizonyára már lett volna alkalma az Orvosi Hetilapban közzé tenni egy jó cikket kifejezetten az orvosi szakma számára. Én nem mondom azt, hogy a grapefruit mag készítmények nem jók semmire, de amikor egy nyilvánvalóan képzetlen ember és pár fogyasztó győzköd, hogy mennyire jó, az legalább is gyanús. Nagyon sok grapefruit mag készítmény van a piacon 900 Ft/20 ml ártól a 9000 Ft/30 ml árig. A készítmények egy részébe C vitamint és más anyagokat is adagolnak. Csak egy közös van bennük, egyik termék sem gyógyszer.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 10:50

Bondzsovi írta:
2018.08.19. 10:27
Az egyiknél nagyon messzire nem kellett mennie mert Bikki Gabriella az akkori párja volt.
????????????? ez most komoly???:D :D :D mert ha igen akkor tényleg gááázzzz :D a másik asszony is valami rokon??? Az egész család egy kész színtársulat :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 10:52

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 07:34
Bővítsük a csapatunkat szakemberekkel is :D
Attól tartok, a felsorolt csodálatos emberek - inkább szélhámosok - csak egy dologban egyeznek meg, imádják a hiszékeny emberek zsebéből a sajátjukba tenni a pénzt. Ha összezárnánk őket egy szobába három napra, egy sem jönne ki élve, mert elharapnák egymás torkát.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 10:54

Bondzsovi írta:
2018.08.19. 10:27
Az egyiknél nagyon messzire nem kellett mennie mert Bikki Gabriella az akkori párja volt.
Ez derék és abszolút hitelessé teszi a reklámot. :D Akkor az idősebbik az anyósa lehetett. Hallható, hogy nehezükre esett betanulni a szöveget.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 11:10

Gyerkek el se hiszitek hogy mire bukkantam. (remélem ezt még más nem fedezte fel)
Itt egy archivált oldal gondolom a Csabaié volt csak törölte. Borzasztó sok érdekességet lehet olvasni :D mindent nem másolom be csak a számomra legjobbakat.
http://archive.is/71L7x
Egyeszer a fejem fogtam a döbbenettől máskor a hasam annyira nevettem :D Felkészültettek? Kezdjük is ! Asszonggya (és ez a félkövér dőlt szöveg mind idézet lesz az oldalról)
"Dr. Csabai Zsolt Ph.D. Nemzetközi Tudományos hírneve alapján, mint kutató és feltaláló, több világszabadalom és világsiker tulajdonosa, több meghívásban részesült, amelyben felkérték az új kutatásokról és eljárásokról, előadások és bemutatók tartására. A fogászat és fogtechnika terén, 1988-2000-ig több mint 1000 symposiumot, gyakorlati kurzusokat és teorítikus előadásokat tartott, egész Európában. A világsikerek közé tartoznak a Dentál és Arany öntők terén, a „High Speed öntési” Technológia, beleértve a High-Speed beágyazó anyag feltalálása, kifejlesztése és elsődleges gyártása a saját Griesheimi gyárában, a Werk II-ben, mely egy fél év alatt az egész világon, egy új standardot jelentett és mai napig jelent!"

Hol van az a nemzetközi tudományos hírnév??? Erről sincs semmi info....

"Az új „Keilbremse”, melyet a Siemens 2005-ben szeretett volna magáévá tenni, de sajnos a tények azt mutatják, hogy ez a fékrendszer és maga a név "Keilbremse" már Dr. Csabai által, 1989-ben a Müncheni Európai Szabadalomhivatalban lekérdezésre került. Így per pillanat folyik a Siemens ellen a jogtulajdoni bizonyítékok bírósági tisztázása."

Tuti lefőtt a Siemens mint a kávé és egy rakat pénzt fizetett a Csabainak :D kár hogy erről sincs semmi info...

Dr. Csabai 2000 és 2007 között, a kutatást helyezte előtérbe. A rákkutatásban a géntechnológiában, és a gyógyíthatatlan betegségek gyógymódján dolgozott. 2007-ben további 3 új világszabadalma lett bejelentve, mely a génkutatásban végzett utóbbi 10 év munkáját zárja le, és a jövőben irányt fog mutatni,a géntechnológiának. Itt a gének visszaprogramozása és osztódási folyamatok felgyorsítása volt a cél. A munkái közé tartozik az izomsorvadás is, és a biológiai (chemo)terápia. Még számtalan sok jó, és új dolog jelenik meg a jövőben az ő neve alatt.

Hol vannak ezek a világszabadalmak? ismét semmi info...

Szintén nagy megtiszteltetésnek tekinti, hogy őt kérte fel, egy Budapesti Egyetemi Kar docensnek, az Egészséges Életmód és Étrend program oktatására az Egyetemen. Ezt a tisztséget a tőle már ismert pontossággal fogja vezetni és betölteni, sok halgató örömére.

Melyik ez az egyetem? na itt kezdtem el röhögni de kegyetlenül. Beírja hogy az egyik egyetem de nem írja ki a nevét. Talán szégyelli a {doktor úr} az egyetemet azért nem nevezi meg???

"Jelenleg a rák és a sejtkutatásban vesz részt, új anyagok és eljárások kifejlesztésében és annak szabadalmaztatásában. A most készülő könyvében melynek címe „ A Grapefruit Csodálatos Gyógyító Ereje”

Tényleg? és hol kutatja a rákot meg a sejteket. Maximum ha elmegy nyaralni és a tengerparton figyeli a vízben élő rákokat :D :D :D muhhahhaahhaa Sajnos a könyvet sem találtam még sehol pedig kerestem a neten :D

"Nagy cégekkel, mint a BASF-Finomkémia, L`OREAL stb. való együttműködése során, különböző típusú kivonatot gyártott,nekik az igények szerint. Orvosi és egyetemi tesztek, laborvizsgálatok kezdődtek, amelyek ezt az egyedi és különleges gyógyhatású szert igazolták."

Nem értem hogy itt miért nem írta azt hogy a gyógyszergyártó cégeknek dolgozott mint tanácsadó :D De amúgy ezekről sincs semmi info..

"Már több mint 10 éve az őssejtkutatással, és a rákkutatással foglalkozik, ahol revolúciós eredményeket ért el! Az utolsó 10 év munkájának gyümölcse, egy újabb világszabadalom, amely 2007-ben lett bejelentve Németországban. A HPV ellenszerén is teljes iramban dolgozik, amely úgy tűnik lezártnak tekinthető! 2010 év elején, a tudományos munka leírása,és az ezt követö "Etikai Bizottság" engedélyezése után egy "Study" indul, 500 beteg és 50 orvos bevonásával, mellyel igazolni lehet,hogy a HPV gyógyítható! "

Egy ilyen hírről a világsajtó is beszámolt. De ezt se találni...

"Tény az, hogy a Grape Vital® pillanatnyilag törzskönyvezés előtt áll, ami azt jelenti, hogy hamarosan ez az egyedi koncentrátum, mint hivatalos hatóanyag,és mint gyógyszer lesz regisztrálva. "

Ez volt a legnagyobb Bullshit az egész közül. A cikk 2007 ben írodott . eltelt 11 év.... hol van a gyógyszerré minősítés... BULLSHIT BULLSHIT BULLSHIT

Forrás: http://archive.is/71L7x
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 11:18

Azt kell hogy mondjam ennyi hazugságot még sehol sem olvastam. Ha csak a negyede igaz lenne akkor ez az ember a polihisztorok polihisztora lenne. Nóbel díjat kapott volna nem pedig (a haverok által megszponzorált) vállakozói díjat. A grimm testvérek nem találtak ki ennyire szórakoztató mesét mint ez a Csabai. A saját hazugságaiba fullad bele. De mérget veszek rá hogy ezt simán bekajálták a betegei. Felesleges kérdéseket feltenni a fent linkelt cikkben mindenre választ kaptok :D :D Ilyenokor igaz a mondás hogy "nagy az isten állakertje csak kicsi a kerítés" :D Ekkora Bullshitet már rég olvastam. Erre innom kell valamit :D mert épp ésszel nem bírom ki :D :D :D
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 11:25

Ezeket amiket kiírt simán lehet ellenőrizni... Gondolom azért is távolította el ezt a weboldalt is.Ez az állítások kis kereseéssel simán cáfolhatóak. Írok is a cikkben említett BASF-Finomkémia, L`OREAL cégeknek :D :D :D :D (de a válaszaikra fogadni mernék már most látatlanban) jaaa és az stb is felkeresem :D Értitek emberek! odaíja hogy nagy cégek leír kettőt majd satöbbivel folytatja :D megáll az ész....
"A hazug embert hamarabb utol érik mint a sánta kutyát"
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 11:29

És még 1 dolog. Hogy kerül Sasvári Sándor színész a weboldalra? Tényleg az a neve a lovának hogy Grapevital Saturn? Csak nem Csabai vette neki ? :D
Mert erről sincs info. Vajon Sándor tudja hogy mihez használják fel a nevélt???
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 11:49

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 11:10
Gyerkek el se hiszitek hogy mire bukkantam. (remélem ezt még más nem fedezte fel)
Itt egy archivált oldal gondolom a Csabaié volt csak törölte.
Igen, az övé volt és csak nemrég törölte. Ez egy nemzetközi szélhámos, egyben bizonyára Leonardo da Vinci reinkarnációja. Metallurgia, öntéstechnológia, műanyagok, gipszek, kompozitok kutatása, feltalálása, új elektronikus fékrendszer feltalálása, orvosi kutatások a virológia, a rákkutatás terén, bőrgyógyászat. Ő tart konferenciákat, előadásokat, továbbképzéseket ezerszámra az orvosoknak. Üzeme van Németországban, Svájcban gyártat, gyógyszert törzskönyveztet, orvosi leletek százait nézi át és ad ingyen orvosi tanácsokat. Erősen el kell gondolkodni azon, hogy mikor eszik és mikor ürít, mert ennyi elfoglaltság mellett levegőt venni sincs ideje.
Itt egy pár éves képernyőmentés, hogy kicsoda is ő valójában:

http://forum.p24.hu/forumkep/14/137404/ ... 6279/4.jpg
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.19. 11:54

Képet hogyan tudnék feltölteni?
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 12:02

Most akkor gyógyít is? mivel azt írja hogy a daganatos és életmentő beavatkozást igénylő betegeket veszi előre! Ez bűncselekmény ! nemde?
Amúgy meg Csabai saját magát égeti le az egész ország sőt világegyetem :D :D előtt ezekkel a baromságokkal amiket összehord. Kicsit kényszeres ez az ember nem vagy inkább frusztrált? Lehet hogy érettségije sincs azért halmozza a tudományosabbnál tudományosabb jelzőket magáról, mert kisebbségi komplexussal küzd. Ha valaki ezt elolvassa és még ezek után is doktor úrnak szólítja akkor az meg is érdemli hogy Csabai kezelje :D Csabairól tényleg csak ez a három szó jut eszembe Bullshit Bullshit Bullshit :D :D :D :D Lehet hogy ő nem ismeri azt a mondást hogy " Magas lóról lehet nagyot esni "
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 12:05

0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 12:06

Bondzsovi írta:
2018.08.19. 11:54
Képet hogyan tudnék feltölteni?
Sehogy. Egy képfeltöltős oldalra tedd fel és onnan linkelheted.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.19. 12:06

Akárki, akármit is mondd, az ilyen csalóknak, mint Csabai a börtönben a helyük!
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 12:10

Solaris írta:
2018.08.19. 12:05
Újabb címek, specializációk:
A képen látható weboldalon nem találom Csabait... Miért tünteti el magát mindenhonnan? Lehet azért mert nem mondd igazat? Ha Csabai pinokkió lenne.... :D :D :D :D
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.19. 12:49

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 07:27
Bondzsovi vannak még ilyen standup videóid?
https://www.youtube.com/watch?v=q4hntqlVxaE&t=485s
Ebből többek között azt is megtudhatod (00:49-nél), hogy az ayurvéda ment Kína felé és ott átnevezték Feng Shuira... :facepalm:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 12:54

Végre találtam egy Csabai Zsoltot, aki csakugyan PhD. :)
Itt a bemutatkozása:

http://vmdok.org.rs/vajgen/2015/10/csabai-zsolt/

Itt van meghirdetve a védése:

http://www.med.u-szeged.hu/kutatas/vede ... ban-180608

Itt a disszertáció:

http://doktori.bibl.u-szeged.hu/4211/

Annyi a szépséghiba, hogy ez a Csabai Zsolt nem az a Csabai Zsolt. :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.19. 12:56

Na még egy érdekesség: http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?n=kisa6 ... grapefruit
Ezen a linken a bloggerjány írást közöl a grapefruitról, magról, kivonatról ezeknek hatásairól. Nem is ez a lényeg, ezt csak fussátok át. A végén a kommentet olvassátok el amit csabai írt oda a maga agysorvasztó helyesírásával az ő szerzői jogairól. :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 13:16

nemgyógyszerész írta:
2018.08.19. 12:10
A képen látható weboldalon nem találom Csabait... Miért tünteti el magát mindenhonnan? Lehet azért mert nem mondd igazat? Ha Csabai pinokkió lenne.... :D :D :D :D
Nyilván megbukott, hiszen biztosan nem orvos. Az oldalon azonban webshop található és onnan rendelhető a grapefruit csepp és hüvelykúp.

Polihisztorunk szakács is, íme:

http://fishingandhuntingtv.com/hungaria ... -zsolttal/

Hát nem is tudom, én néha vadászom, de a soha nem jutott az eszünkbe vaddisznót, vagy nyulat enni grapefruittal.

Itt van egy halom zanza Csabai Zsolttól és néhány vizsgálati jegyzőkönyv, eredmény a nemdoktor úr készítményeiről. A bibi csak annyi, hogy egyik anyagban sem szerepel a nemdoktor úr. A termékek gyártói, forgalmazói egészen mások, egyiket sem hívják Csabai Zsoltnak, de Csabai Pharma Kft.-nek sem. A szakvélemények szerint a hüvelykúp és a fertőtlenítő oldat hatásos. Mivel sehol sem közli a nemdoktor úr a szabadalmai lajstromszámát, arra kell gondolnom, hogy egyszerűen csak forgalmazza mások termékeit. Hazudik, s a hazugságok egy része kacagtató, más része büntetőjogi kategória. Utóbbiba a jogosulatlan orvosi tevékenység végzése beletartozik. Ami az internetre felkerül, az ott is marad. Leleteket kért a betegektől, orvosi tanácsokat adott, orvosnak adja ki magát. Ez elég ahhoz, hogy megüsse a bokáját akkor is, ha valóban hatásosak a grapefruit magkivonatok. Bizonyítéknak ott van az internet és lehalászhatók onnan a páciensei is, amennyiben szükséges lenne a tanúvallomásuk egy esetleges büntetőügyben.

http://www.humevit.hu/downloads/GrapeVi ... 6_2010.pdf
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 13:22

Bondzsovi írta:
2018.08.19. 12:49
Ebből többek között azt is megtudhatod (00:49-nél), hogy az ayurvéda ment Kína felé és ott átnevezték Feng Shuira...
Te eddig ezt nem tudtad ? :D :D a napnál is világosabb hogy ez így volt, ha már egymás mellett van a két ország :D
Solaris írta:
2018.08.19. 12:54
Annyi a szépséghiba, hogy ez a Csabai Zsolt nem az a Csabai Zsolt.
Solaris írta:
2018.08.19. 12:54
Végre találtam egy Csabai Zsoltot, aki csakugyan PhD
Az is szépséghiba hogy a fent említett úriembernek van valódi doktorija... míg grapefruit Csabainak nincs.....

Gyerekek már olyan személyi kultuszt építettetek Csabainak hogy igazán köszönetet mondhat nektek hogy nem kell már többé hazudoznia mindenkinek :D Szerintem nagy terhet vettetek le a válláról. :D :D
Azért az elég durva hogy mindenhol azt hangoztatja hogy ő tart előadásokat orvosoknak :D :D több 100 előadást... Annyi bökkenővel hogy erről semmitse találni. Szerintetek jár még előadni? Én szivesen elmennék egy előadására ha otthon leszek. Ha tudtok helyet és időt amikor Csabai előad írjátok meg! :D
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 13:35

Szerintetek ha Csabai elmegy egy valódi orvoshoz akkor kollégaként mutatkozik be? :D Esetleg tart egy gyors előadást is az adott szakterületből , hogy továbbképezze az orvost ? :D :D :D Amúgy meg nem jár orvoshoz mert a grapefruitcsepp mindentis gyógyít! :D
Nagyon kíváncsi lennék egy igazi orvos véleményére a Csabai videoival kapcsolatban. Lehet valahogy véleményeztetni egy valódi orvossal?
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.19. 13:39

Hahaha nagyon jóóóó ez a video is. Amúgy mit akar mondani 8:14 től? Először fényezi magát egy újabb világszabadalommal majd elkezd valamit mondani a szervkereskedők... de gyorsan kijavítja :D Érti valaki?
Vajon hány csontváz van még a {nemdoktor} Csabai szekrényében ? :D :D :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.19. 13:53

Bondzsovi írta:
2018.08.19. 12:56
... olvassátok el amit csabai írt oda a maga agysorvasztó helyesírásával az ő szerzői jogairól.
Csakugyan agyzsibbasztó, primitív írás mind tartalomra, mind helyességre. Azt hiszem, híven tükrözi a nemdoktor úr képességeit, hiszen a videóiból hallható, hogy beszélni sem tud. A blogger pedig csakugyan más/mások munkáját/munkáit közölte a sajátjaként, de helyt adott a reklamációnak. A blogger által közzé tett anyag aligha származik Csabai nem doktor nem phD úrtól. Valószínűleg lenyúlta valahonnan részletekben, vagy megíratta másokkal. A saját fogalmazványai primitívek minden szempontból.
0 x

Válasz küldése