Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.22. 11:25

Kedves Etelka!
A fórum elején Ön azt írta, hogy a sógornője tanácsára elkezdte szedni a cseppeket, most pedig azt írja, hogy nem ismeri Csabai termékeit. Most mi is az igazság? Maga sem tudja… Valamint azt is említette, hogy Ön kapott Csabai úrtól egy e-mailt, amit Ön a mai napig nem hozott nyilvánosságra. Vajon mit titkol el kedves Etelka? Talán Ön az az irigy ember akit Bekukk is írt?
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.22. 11:41

somjagé írta: Kedves Etelka!
A fórum elején Ön azt írta, hogy a sógornője tanácsára elkezdte szedni a cseppeket, most pedig azt írja, hogy nem ismeri Csabai termékeit. Most mi is az igazság? Maga sem tudja… Valamint azt is említette, hogy Ön kapott Csabai úrtól egy e-mailt, amit Ön a mai napig nem hozott nyilvánosságra. Vajon mit titkol el kedves Etelka? Talán Ön az az irigy ember akit Bekukk is írt?
Ne menjunk mar at nagybohocba :)
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.22. 11:47

gulyasetelka57 írta: hogy Ön szerint ez rendben van, hogy egy csaló azért adja ki magát (jogosulat
Az ilyesfele kijelentesek miatt borzolodik fel a szor a hatamon : velem vagy ellenem ...s ha ellenem , akkor Te is Csabai vagy ....
Errol szo sincs.
A lecsalozasnak van egy hivatalos utja : en addig nem nevezek/nevezhetek senkit csalonak, amig az igazsagszolgaltatas elott ez be nem bizonyult...Hiaba talaltam ezer bizonyitekot , a bizonyitekokkal a birosag dolgozik , nem a szemelyeskedo forumozo .
Szerintem amig valakire az igazsagszolgaltatas ra nem stemplizte azt , hogy "nem artatlan" , addig az artatlan.
S en addig, amig birosag ele nem kerekited , s itelet nincs , nem jelzozom ezt a kereskedot.
Ennyi
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.22. 11:56

Kedves somjagé!

Ha olvasta a hozzászólásomat akkor láthatja, hogy azt írtam, hogy NEM ISMERTEM nem pedig azt hogy nem ismerem. Ez a mondtad bekukk által feltett kérdésre volt válasz és arra utalt, hogy nincs személyes kapcsolatom, kötődésem csabai úrhoz. Én nem találkoztam még vele illetve a termékeit sem ismertem mindaddig amíg a sógornőm nem ajánlotta a cseppet, mivel ő találkozott a "doktor úrral" személyesen egy előadása alkalmával és nagyon meg volt győződve, hogy ez a termék egy csoda. Tudja az is érdekes, hogy az Ön utolsó hozzászólása óta rengeteg tény tárult fel csabaival kapcsolatban de Ön csak erre a hozzászólásomra reagált, meglovagolva bekukk kérdését. Igen kaptam emailt csabai úrtól. Azt hozzá kell tenni hogy, hónapokig nem válaszolt de milyen érdekes, hogy elindult a fórum és nagyon fontosnak tartotta , hogy visszaírjon. Nem fogom bemásolni a levelet, mivel ez egy privát levelezés és csabai engedélye nélkül nem fogom szóról szóra bemásolni. Annyit elárulok, hogy magyarázkodásból állt az email, de egyetlen mondattal sem cáfolta meg, hogy van-e doktori és PhD végzettsége. Erről a kérdésről semmit sem írt, pedig számomra ez volt a lényeges. "Ön az az irigy ember?" Ne vicceljen, mire lennék irigy? Van egy szép nagy családom, egészségesek a gyermekeim , az unokáim, nem szűkölködök semmiben. Miért lennék irigy? Mire gondol?
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.22. 12:05

Kedves bekukk!

Én nem írtam, hogy ha Ön nem ért egyet valamivel akkor Csabai... Nézze én tiszteletben tartom mindeki véleményet aki ide ír, az Önét is. Nekem attól áll fel a szőr a hátamon, hogy ennyi kuruzslóval és nyerészkedő emberrel vagyunk körbe véve akik büntetlenül működnek. Tudja nagyon gyenge a szabályozás a táplálék kiegészítőkkel kapcsolatban, ezt a csalók is tudják és ki is használják. Én csak egy kérdést tettem fel, nincs rá válasz. A fórum véleméyneket tükröz a témával kapcsolatban, illetve bizonyítékokat arra, hogy csabai úrnak nincs semmi féle doktori, PhD végzettsége de mégis úgy állítja be magát mint egy kutató orvost. Ha Ön szerint ez nem csalás (leszámítva , hogy a bíróság nem mondta még ki) akkor mi? Tudja nem arról van szó, hogy van egy kereskedő aki a termékeit árulja, hanem nagyon súlyos beteg embereket diagnosztizál és kezel. Megtéveszti az embereket azzal, hogy orvosnak adja ki magát. Ebben mi a személyes? mondja már meg. Ön is rengteg bizonyítékot talált arra, hogy ez az ember hazudozik.
0 x

Kiss Gergely
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.03.14. 21:24

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Kiss Gergely » 2018.03.24. 21:06

Üdvözlet!
Lenne egy kérdésem a kedves fórumozókhoz.
Akkor most itt le is állt az egész? Mert akkor a drága csabai elérte a célját. (úgy gondolom spion van köztünk) (volna egy tippem is hogy ki az)
Ne hagyjuk ennyiben.
Üdv: Gergely
0 x

Kiss Gergely
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.03.14. 21:24

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Kiss Gergely » 2018.03.24. 22:30

Kedves Etelka!
Ne haragudjon hogy nem privátban válaszolok, de nem tudok sajnos visszaírni.
Maradjunk annyiban hogy egy közeli rokonom meghalt mert hitt a csabaiban. Végső stádiumban volt és azzal hitegette, hogy ő képes megmenteni. A nem hozzá értése miatt egyre betegebb lett. Megtagadta a kemo terápiát, és csabai utasításait követte. (COD+Grape Vital) Ez sajnos kevésnek bizonyult. Így a legjobban nekem van okom itt őt bírálni. Arra kérném ha információkra kíváncsi, kérem adjon privátban egy telefonszámot.

Üdv: Gergely
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.25. 08:41

Kedves Gergely!
Ez nagyon sajnálatos dolog, őszinte részvétem. Nem fordultak még a rendőrséghez? Mert ez már bűncselekmény kategória. Kíváncsi vagyok, hogy még hányan fognak beírni hasonló eseteket mint Ön. Ez rettentően felháborító! Jelenleg külföldön tartózkodom az egyik gyermekemnél, ezért ha Ön elküld egy elérhetőséget privát üzenetben, akkor amint vissza érkezem Magyarországra felveszem Önnel a kapcsolatot.

Üdvözlettel:
Etelka
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.25. 11:00

Kiss Gergely írta: Üdvözlet!
Lenne egy kérdésem a kedves fórumozókhoz.
Akkor most itt le is állt az egész? Mert akkor a drága csabai elérte a célját. (úgy gondolom spion van köztünk) (volna egy tippem is hogy ki az)
Ne hagyjuk ennyiben.
Üdv: Gergely
Mi allt le ? Mire szamitottal ? Minek kellett volna tortennie ?
Jelentsd fel.
Ez ilyen egyszeru.
Itt megtalaltad az osszes nyilvanosban szereplo informaciot : hasznald fel oket .
A facebookon belinkelt papirosa =/vadaskodok es hirnevrontok reszere/ , varoshazara beadott bejelentes.
Ez a bejelentes vissza lett dobva . A varoshazi szerv "nyilatkozatot" kert a bejelentettol s a varoshaza valamiket kapott "nyilatkozatkent".
Nem volt nyomozas : ha jol latom becsszora elfogadtak a /itt a Neten nyilvanosan nem bemutatott/ papirosokat , s az egri szerv iratan olvasom azt is , hogy "hataskorebe nem tartozik"... A bejelentes vissza lett utasitva, de , ha jol olvasom , fellebbezni lehetett.... Lett-e fellebbezes ?
Itt most talalhato eleg sok nyilvanosbol osszeszedett tény , aminek segitsegevel egy benyujtott bejelentes nyomosabb lehet .

úgy gondolom spion van köztünk
Mi ez a marhasag? Kép
A Netre kiteve semmi sem titok s a forum nyilvanos.
Vilagos, hogy amikor nevet kiiro fika-facebook-oldal nyilik, ahova tobbszor beirjak, hogy a szkeptikus forumon kerekedik a "tortenet" , akkor benez ide maga az erdekelt es/vagy a fia/a baratja/a kitudjakie s ideirogat es mentegeti...
Az elhalalozott kozelallod hiszekenysege aldozata lett .
Nem tudjuk a vadadbol, hogy mikor kapaszkodott az alternativba , nem tudjuk , hogy nem "utolso remeny" iranyitotta-e a cseppek fele...stb
Csabai lehet hogy idegen tollakkal ekeskedik, de mindket oldalon, ahol tanacsot ad , ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek... ezt fogja a birosag valaszolni Neked.
Jelentsd fel nyugodtan : de! --> olyan cuccal indokolva a feljelentesedet , amik tenyek. Az van itt boven.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.25. 11:38

bekukk írta: ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek.
Őszintén nem kötözködés, csak kérdezem, hogy mi van olyankor ha a "szakértő" orvosként tetszeleg vagy egyértelműen orvosnak vélhető? Gondolok pl. erre: " a daganatos és az életmentő beavatkozást igénylő betegeket veszem előre"
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.25. 12:31

Bondzsovi írta:
bekukk írta: ki van irva, hogy elso az orvos velemenye s a szakertok csak utana jonnek.
Őszintén nem kötözködés, csak kérdezem, hogy mi van olyankor ha a "szakértő" orvosként tetszeleg vagy egyértelműen orvosnak vélhető? Gondolok pl. erre: " a daganatos és az életmentő beavatkozást igénylő betegeket veszem előre"
Ez a bejelentheto tenyek koze tartozik . Mint a plagia
Jelentse fel .
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.25. 12:44

Szabálysértési törvény (2012. évi II. törvény):
137/A. Jogosulatlan címhasználat

183/A. § (1) Aki mások előtt őt meg nem illető címet használ, illetve kitüntetést vagy egyenruhát jogosulatlanul visel, szabálysértést követ el.
(2) ...
(3) Az (1) és (2) bekezdésben meghatározott szabálysértés miatt az eljárás a rendőrség hatáskörébe tartozik.
Persze szabálysértésre túl nagy büntetést nem lehet kapni. Figyelmeztetés, esetleg némi pénzbírság.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.05.03. 18:06

Bondzsovi írta: Dr Csabai termékei között szerepel egy a neve alapján rák ellenes tea (Grape Vital Life Care – Anti Cancer Tea Trópusi teakeverék) amely összetételében (és árában) megtévesztésig hasonlít a Dávid Tamás féle CoD teához.
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... duct_id=54
Ez a termék eltűnt a honlapról (bár más webáruházak továbbra is árulják ezt a már a neve alapján is illegális teakeveréket).
Már annyi haszna volt ennek a fórumnak, hogy nemdr. Csabai Zsolt nemPhD úr szinte minden weboldalról eltüntette a dolgait (és persze a nyomait).
0 x

János
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.25. 17:38

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: János » 2018.06.25. 18:11

Tisztelt Szilágyi Úr!

Én és családom is használom dr. Csabai termékei közül a Grape Vital cseppeket. Megdöbbenve olvastam bejegyzését. Miből gondolja azt, hogy Csabai Zsolt nem orvos?

Köszönettel: János
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.06.26. 11:35

pierredelacroix írta:
2018.06.26. 11:18
Miből gondolja azt, hogy Csabai Zsolt nem orvos?
Ugyan nem én lettem megszólítva..de: Ha valaki végigolvassa ezt a fórumot, abban ez a kérdés fel sem merülhet! :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.06.26. 11:56

pierredelacroix írta:
2018.06.26. 11:18
Másodszor: " Dr. Csabai Zsolt Phd" nem "med. Dr."
Szögezzük le: SEMMILYEN DOKTORI CÍME NINCS!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.26. 14:08

pierredelacroix írta:
2018.06.26. 11:18
Van Szegeden egy 2018. február 20-i védés egy hasonló nevű személlyel a hírek között. De ez valószínűleg nem ő
Nem bizony! Az csak egy névrokon.
János írta:
2018.06.25. 18:11
Miből gondolja azt, hogy Csabai Zsolt nem orvos?
Nézzük csak:
- az orvosok nyilvántartásában nem szerepel
- iskolai végzettségei között a gimnáziumot tünteti fel legmagasabbként
- nem hajlandó elárulni, melyik egyetemen végzett, ill. szerezte az állítólagos PhD-jét ("ez lényegtelen" fordulattal elüti a kérdést)
- MTA köztestületének nem tagja (ide bármely PhD-s beléphet)
- állítólagos PhD kutatóorvos létére egyetlen darab tudományos publikációja sincs
- törölték vagy töröltette a profilját több olyan weboldalon, ahol orvosként adott tanácsokat
0 x

János
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.25. 17:38

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: János » 2018.06.26. 20:56

Köszönöm a tájékoztatást, valóban nem olvastam el a korábbi bejegyzéseket, de ez minden estre nagyon érdekes kérdés!
Ha ez így van akkor lehet, hogy az általa forgalmazott termékeknek nincs is semmilyen gyógyhatásuk? Akkor lehet, hogy feleslegesen szedem őket?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.27. 00:08

János írta:
2018.06.26. 20:56
lehet, hogy az általa forgalmazott termékeknek nincs is semmilyen gyógyhatásuk? Akkor lehet, hogy feleslegesen szedem őket?
Lehet. A szakemberek által írt Ködpiszkáló blog mindenesetre azt írja, nem bizonyított a sokféle állítólagos gyógyhatás:
http://kodpiszkalo.blog.hu/2012/05/30/m ... pfrutcsepp
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.06.27. 15:06

bekukk írta:
2018.03.20. 09:22
2012-ben igy nyilatkozik egy nyilvanos radioadasban : 9'47-tol 9'54-ig hallhato ez :
".................holott en ma , ha ugy vesszuk , .. en nem praktizalo .. szoval..en nekem közöm sincs az orvoslashoz.. en egy egyszeru injekciot sem adhatnek be..."
Erdemes meghallgatni ezt a nyilvanos radioadast az elejetol kezdve , 2012
2016-ban meg adott tanacsot betegeknek
A fentebbi hozzaszolasban talalhato mp3 fajl fele vezeto link megvaltozott : a szentistvanradio.hu mkr.hu-ra valtozott.
Miutan rabukkantam , toroltem es ujrafogalmaztam téves /es elegge rosszindulatu Kép / hozzaszolasomat
2012-ben igy nyilatkozik egy nyilvanos radioadasban
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.06.27. 15:17

Ujra javitottam a linket...most mar jo
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.27. 15:57

bekukk írta:
2018.06.27. 15:06
en egy egyszeru injekciot sem adhatnek be...
Kis korrekció: azt mondja, hogy "inekciót sem adhatnák be".
0 x

kviktor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.27. 21:12

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: kviktor » 2018.06.27. 21:18

Jó estét! A feleségem is használja a grépfrútból készült termékeket de eddig nem igazán használt neki a bajára. Akkor most ezekben semmi vitamin sincs? Kicsit zavaros ez az egész amit itt olvastam most orvos vagy nem orvos Csabay doktor ?
0 x

János
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.25. 17:38

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: János » 2018.06.28. 08:05

Jó reggelt!
Én és családom is használjuk Csabai Zsolt termékeit. Nekünk nincsen rossz tapasztalatunk róluk. Melyik termékkel van problémája konkrétan?
0 x

János
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.25. 17:38

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: János » 2018.06.28. 08:12

Üdvözlöm!
Dr. Csabai Zsolt termékei közül van problémája valamelyikkel? Persze lehet, hogy valakinek használ az adott készítmény valakinek meg nem. Ha van ilyen tapasztalata mire alapítja ezt? Esetleg okozott valamilyen egészségügyi problémát önnek valamelyik Csabai féle termék? Nem értem, ha így van ahogy írja akkor dr. Csabai Zsolt, hogyan tudott az év kutatója lenni?
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.06.28. 10:26

János írta:
2018.06.28. 08:12
Csabai Zsolt, hogyan tudott az év kutatója lenni?
Ez az információ honnan van? Én még nem találtam ennek nyomát.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.28. 12:24

kviktor írta:
2018.06.27. 21:18
Akkor most ezekben semmi vitamin sincs?
Lehet, hogy van benne pl. C-vitamin, de ugye nem a vitaminok miatt árulják.
kviktor írta:
2018.06.27. 21:18
most orvos vagy nem orvos Csabay doktor
Ezt még hányszor kell elmondani? Nem orvos!
János írta:
2018.06.28. 08:12
Csabai Zsolt, hogyan tudott az év kutatója lenni
Sehogy, nem volt az. Az év vállalkozója volt, 2013-ban, de vele együtt még vagy 80 másik vállalkozó is megkapta ezt a díjat, szóval ez nem olyan nagy szám.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.06.28. 12:52

Ezen a linken http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=82 többek között a következő - természetesen helytálló és igazolható - :D állításokat lehet olvasni:
"A „Magyarország Év Vállalkozója 2013” (pontosabban az Év Kutatója kategóriában) díjat az eddig elért sikereimért az orvostudomány szakterületén, a rákkutatás és kimagaslóan a HPV gyógymód feltárásában és annak gyógyítási eljárásáért kaptam! Köszönöm e megtisztelő díjat, méltóan és alázattal fogom, ennek fényében munkámat tovább folytatni, egy emberhez méltó életminőség elérése érdekében."
Ja, és utólag is gratulálunk! :D
0 x

kviktor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.27. 21:12

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: kviktor » 2018.06.28. 14:22

János a kérdésre válaszolva a feleségem nőket érintő betegségre szedi a grépfrút cseppet illetve hüvelykúpot is használ kb már 1 hónapja de semmi javulás nem mutatkozik. Nem messze tőlünk a XI. kerben egy gyógynövény szakboltban beszélték rá erre a csodaszerre. Meg akartam keresni a dr. Csabait hátha tudott volna segíteni a feleségemen de így már elbizonytalanodtam. 2013 óta senkinek sem tűnt fel hogy nem orvos? és még ki is tüntették? ilyenkor nem szokás bekérni a végzettséget igazoló diplomákat? sok gyógynövény boltban ott vannak ezek a termékek. Ezek szerint feleslegesen költöttünk több tízezer forintot ezekre a vackokra... Vissza tudom vinni a még fel nem használt termékeket a gyógynövény boltba? elvileg a blokkok is megvannak valahol. Visszacserélik önök szerint ilyen esetben?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.28. 14:42

Bondzsovi írta:
2018.06.28. 12:52
A „Magyarország Év Vállalkozója 2013” (pontosabban az Év Kutatója kategóriában) díjat
Kár, hogy nincs is ilyen kategória. Egyébként a GMR Group kft. ügyvezetőjeként tüntették ki, ezt a céget 2015-ben felszámolták.
kviktor írta:
2018.06.28. 14:22
és még ki is tüntették? ilyenkor nem szokás bekérni a végzettséget igazoló diplomákat?
Nem, mivel vállalkozóként tüntették ki, ahhoz meg nem kell semmilyen végzettség.
kviktor írta:
2018.06.28. 14:22
Vissza tudom vinni a még fel nem használt termékeket a gyógynövény boltba? elvileg a blokkok is megvannak valahol. Visszacserélik önök szerint ilyen esetben?
Nem kötelesek rá, az üzletvezető jóindulatán múlik.
0 x

kviktor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.27. 21:12

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: kviktor » 2018.06.28. 17:31

Visszavittem a boltba a termékeket az eladó kihívta a főnökét az irodából akinek elmondtam a fórumon olvasottakat. Nagyon megdöbbent ezen és szerenécsre korrekt emberként visszaadta a vételárát a 2 db terméknek ami több mint 10.000 Ft volt. Azt is elmondta hogy ők nem vizsgálják a termékek hátterét csak megrendelik a nagykerekből és árusítják. Ez elég szomorú dolog mert ezek szerint bármi lehet a polcokon. A bolt főnöke azt is elmondta hogy leveszi a Csabai termékeket a polcokról ha valóban nem orvos dr. Csabai. Ez a fogyasztók aljas megtévesztése. Ezek szerint azért használja a dr. címet hogy jobban el tudja adni a termékeit. Senki nem jeletette fel eddig? ezt nem hiszem el.
0 x

János
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.25. 17:38

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: János » 2018.06.28. 18:37

Mindenki üdvözlök a Fórumon!

Arra nem gondoltak esetleg, hogy nem Magyarországon szerzett orvosi diplomát, hanem más országban? Ha nincsen honosítva akkor ez magyarázatot adhat arra a kérdésre, hogy hazánkban miért nincsen Csabai Zsolt regisztrálva. De minden esetre ha külföldi a diplomája attól még nem vitathatjuk el tőle, hogy orvos véleményem szerint! Nekem és családomnak nincsenek rossz tapasztalataim a termékeivel kapcsolatban!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.06.28. 18:47

János írta:
2018.06.28. 18:37
Arra nem gondoltak esetleg, hogy nem Magyarországon szerzett orvosi diplomát, hanem más országban?
De akkor 1. miért nem hajlandó megnevezni, melyik egyetemen végzett? 2. miért mondta azt a rádióban, hogy "nekem közöm nincs az orvosláshoz"?
0 x

kviktor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.27. 21:12

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: kviktor » 2018.06.28. 20:28

Köszönöm a fórumon található információkat mert így már nem fogunk több tízezer forintot kidobni az ablakon havonta. Többször nem vásárolok ilyen terméket az biztos. Ezek szerint egy újabb csalóval bővült az országunk. Gratulálok azoknak az állami szerveknek akik elvileg azért vannak az adófizetők pénzén hogy kiszűrjék az ilyen csalókat.
0 x

Gyöngyi
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2018.06.28. 20:51

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Gyöngyi » 2018.06.28. 23:21

Üdv,
Már hetek óta olvasom a fórumot ,nézegetem az itt talált linkeket. Többen ajánlották nekem is dr. Csabai Zsolt termékeit. Próbáltam körültekintő lenni és utánaolvasni mielőtt vásárolok belőle. Érdekeltek a vélemények a termékekről. Ezt a fórumot a google keresőben találtam és nem állhattam meg, hogy ne regisztráljak. Felháborító amit a doktor úrról olvastam! Először azt gondoltam, hogy itt egy újabb magyar sajátosság, miszerint tegyük tönkre azt ami hasznos és jó, főleg ha magyar az értelmi szerzője. De elolvasva minden véleményt az én gondolatom is megváltozott. Ettől kezdve az jobban feldühített, hogy valóban nem találni semmi olyan hiteles információt ami alátámasztaná, hogy Csabai Zsolt valójában rendelkezik az általa használt doktori és PHD címmel. Ha nincs takargatni valója akkor miért nem tünteti fel, hogy melyik orvosi egyetmre járt? Én nem láttam még olyan orvost aki titkolná, hogy melyik orvosi egyetemen végzett. Az is roppant furcsa, hogy ha valóban van PHD fokozata akkor miért nem lehet sehol megtalálni a tudományos munkáit ? Többen is a diplomája nem honosításával takargatják a kutató doktort, de arra senki sem tud választ adni, hogy HOL és MIKOR végzett Csabai Zsolt. Erre az egyszerű kérdésre sehol sem találtam választ. Miért???
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.08. 12:31

Tisztelt Szilágyi úr!
Egy ismerősöm hívta fel a figyelmemet az Ön fórumára, amit nem tűrhetek szó nélkül. Jómagam évekkel ezelőtt egy rendezvényen ismertem meg Dr. Csabai urat, aki egy szenzációs előadást tartott az immunrendszerről illetve a grapefurit csodálatos gyógyító erejéről. Már évek óta használjuk főleg a Grapevital cseppet de ez a fórum most felborzolta a kedélyemet. Mi igaz az Önök által leírtakból? Miért akarják lejáratni ezt a nagyszerű embert?
Kedves Dr. Csabai Zsolt, kérem cáfolja meg a fórumban leírtakat, én nem akarom elhinni, hogy Ön szélhámos! Dörgölje a kételkedők orra alá az egyetemi papírjait vagy azokat a kutatásokat amiket végzett.
Tisztelettel: Pándy Gyula
0 x

Avatar
Aku-Aku
Hozzászólások: 266
Csatlakozott: 2011.08.12. 20:05

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Aku-Aku » 2018.08.08. 13:57

Apa kezdődik... 8-)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.08. 14:42

De most komolyan! Ne csináljuk már végig századjára is! Ha bárki, aki FIGYELMESEN végigolvassa a fórumot és még mindig komolyan elhiszi egyetlen szavát is ennek az embernek az tényleg szánalmas!
0 x

con
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.01.13. 12:35

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: con » 2018.08.08. 14:52

Dörgölje a kételkedők orra alá az egyetemi papírjait
Nagyon helyes felhívás!
Ha Csabai ezután is képtelen lesz igazolni a végzettségét, továbbá felmutatni a grapefurit csodálatos gyógyító erejéről szóló kutatási eredményei független megerősítését igazoló dokumentumokat, akkor feketén-fehéren kiderül, hogy szélhámos.
Köszönjük Pándy úr!
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.08.08. 15:00

con írta:
2018.08.08. 14:52
Ha Csabai ezután is képtelen lesz igazolni a végzettségét, továbbá felmutatni a grapefurit csodálatos gyógyító erejéről szóló kutatási eredményei független megerősítését igazoló dokumentumokat, akkor feketén-fehéren kiderül, hogy szélhámos.
Most mit vagy ilyen? Papír nélkül is egy zseni. :D
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.09. 22:09

Kedves Bondzsovi!
FIGYELMESEN VÉGIGOLVASTAM a fórumon leírtakat de egyszerűen nem tudom elhinni! Miért csinálna ilyet Dr. Csabai Zsolt? Ha ez így van, akkor mi az amit már évek óta szed a családom és én is? Miből van a grapvital csepp? Hiába kerestem én sem találtam semmi nyomát a doktor úr tudományos munkáinak és a végzettségeiről sincs semmi elréhető információ. Ennyi embert nem lehet hülyének nézni, akik bíznak benne! A hónap végén szabadságon leszek és utána fogok járni ennek a dolognak. Ha kiderül, hogy csaló a doktor úr, akkor biztosan felelősségre fogják vonni azt garantálom.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.10. 00:43

PándyGyula írta:
2018.08.09. 22:09
Ha ez így van, akkor mi az amit már évek óta szed a családom és én is? Miből van a grapvital csepp?
Szerintem attól még nyugodtan lehet tényleg grapefruitmag-kivonatból, bár érthető, ha kételyek merülnek fel.
Az összetételért a gyártó felel.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.10. 08:05

Tisztelt Szilágyi úr!
Ön szerint mennyire biztonságos a grapevital csepp, ha a "gyártóval - Dr. Csabai Zsolttal" szemben ilyen kétségek merülnek fel, hogy valójában nem is doktor, mert nincs orvosi végzettsége? Azért vagyok felháborodva mert ha ezek az állítások bebizonyosodnak, akkor felelősnek érzem magam abban, hogy a családomnak kétes eredetű szert vásárolok már évek óta. Mit is szedünk egyáltalán? Hülyének néztek és nem kevés pénzt csikartak ki belőlem! Mit lehet iylenkor tenni? Forduljak a Nébih-hez? vagy a Gazdasági versenyhivatalhoz? Egyáltalán melyik az a szervezet aki hitelt érdemlő információval tudna szolgálni? A doktor úr miért nem cáfolta meg ezeket az állításokat? Írtam neki egy fórum üzenetet a saját weboldalára a drcsabaipharma.hu oldalon, hogy tisztázza ezeket az állításokat illetve felhívtam a figyelmét erre a fórumra is. Bízom benne, hogy kiderül az igazság. Illetve ha a weboldala és a cégneve is PHARMA akkor ezek szerint gyógyszereket is gyárt? Hol lehet ennek is utána nézni?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.10. 08:20

PándyGyula írta:
2018.08.10. 08:05
A doktor úr ...
... mármint Csabai Zsolt legfeljebb az olaszoknál doktor, ahol gyakorta használt megszólítás a dottore, vagyis doktor. :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.10. 11:43

Tisztelt Pándy Úr!
PándyGyula írta:
2018.08.09. 22:09
Miért csinálna ilyet Dr. Csabai Zsolt?
Mert valós értékek és tanulásba fektetett, kőkemény munka helyett sokkal egyszerűbb gusztustalan és ordas hazugságokkal "felépíteni" saját brand-ünket.
PándyGyula írta:
2018.08.09. 22:09
mi az amit már évek óta szed a családom és én is? Miből van a grapvital csepp?
A termékleírásban olvashatók az összetevők. Bár érdekes, hogy azt állítja, hogy az általa szabadalmaztatott és a világon egyedül álló módon hidegsajtolással nyerik a magból az olajat, egy másik videójában meg azt, hogy szárítják és leőrlik majd glicerinnel elegyítik. Ha az összetevők között szerepel a glicerin akkor ez utóbbi az igaz.
PándyGyula írta:
2018.08.09. 22:09
Hiába kerestem én sem találtam semmi nyomát a doktor úr tudományos munkáinak és a végzettségeiről sincs semmi elréhető információ.
Mert NINCS SEMMIFÉLE tudományos végzettsége.
PándyGyula írta:
2018.08.09. 22:09
Ennyi embert nem lehet hülyének nézni, akik bíznak benne!
De igen! És ez a leggusztustalanabb, hogy pont a bizalomra építi a hazugságait, illetve a hazugságaival építi a bizalmat.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.10. 12:43

PándyGyula írta:
2018.08.10. 08:05
Ön szerint mennyire biztonságos a grapevital csepp, ha a "gyártóval - Dr. Csabai Zsolttal" szemben ilyen kétségek merülnek fel, hogy valójában nem is doktor, mert nincs orvosi végzettsége?
Ez jogos kérdés, bár gyakorlatilag minden étrend-kiegészítőről feltehető ugyanez a kérdés. Nincs semmi garancia arra, hogy az van bennük, amit a gyártó állít. Ha valakinek baja lesz tőle, akkor szoktak elkezdeni vizsgálódni.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.10. 14:40

Mit tegyek Önök szerint? Már több mint 5 éve szedjük a grapevital cseppet alkalmakként ,főként a téli infulenza "szezon" előtt. Nagyon remélem, hogy nincs káros anyag ebben a cseppben!!! mert a gyerekeimnek is ezt adtam eddig. Érdemes hatósgához fordulni???
Közben átolvastam Dr. Csabai Zsolt weboldalát és a vásárlási feltételek mellett az alábbi adatok szerepelnek:

Név: Dr. CSABAI Pharma Kft. Székhely: 1151 Budapest, Szántóföld út 2/a. ép Adóigazgatási szám: 25035975-2-42 Képviselő: Dr. Csabai Zsolt PhD ügyvezető igazgató Telefon: +36 20 992 89 41 Cégjegyzékszám: 01-09-196008

De a weboldalán ez a cím is megtaláható
Dr. CSABAI Pharma Kft (2161 Csomád, Napsugár utca 32.)
Cégjegyzékszám: 13-09-194597

Az e-cegjegyzek.hu oldalon lekérdeztem a doktor úr céges adatait és az is kiderült hogy NAV végrehajtás alatt van!!!

A végrehajtás elrendelésének időpontja: 2018. június 20.
A végrehajtás ügyszáma: 4017633243
A végrehajtást elrendelő megnevezése: NAV Pest Megyei Adó- és Vámigazgatósága Hátralékkezelési Osztály 3.
Az értesítés (indítás) kiállításának időpontja: 2018. június 20.
Bejegyzés kelte: 2018/06/20 Közzétéve: 2018/06/22

Itt valami tényleg nem stimmel. El fogok menni a Budapest, Szántóföld út 2/a. címre, mivel nincs messze tőlem és megnézem a céget, remélem ott találom a doktor urat is mert jó lenne vele személyesen újra találkozni.
Az is furcsa, hogy egy pár utcából álló településre is be van jelentve a cég (2161 Csomád, Napsugár utca 32.) de a postacíme egy telejesen más helyen van (3394 Egerszalók, Posta út 7.) ami a google térkép szerint szintén valami kieső terület földúttal, valami tanyán.
EZ MOST MI AKKOR ???? VALAMI FANTOMCÉG???
Nem igazán értem ezt a dolgot!!!!!
Dr. Csabai a saját weboldalán még nem írt választ a kérdésemre...
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.08.11. 07:52

PándyGyula írta:
2018.08.10. 14:40
Nagyon remélem, hogy nincs káros anyag ebben a cseppben!!! mert a gyerekeimnek is ezt adtam eddig.
Tehat a topikot nem tetszett olvasni ?
De ,van mellekhatas. Legyen szives elolvasni a topikot.
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.08.11. 08:18

Antal vali , kozmetikus , botranyosan leszerepelt nehany eve .... kitanitotta a valodi orvos/ toxikologust meregtelenites/kaka/belsar ugyben...
Antal Vali a Mokkában azt mondta, hogy bár tiszteli Zacher Gábort, de "úgy nyilatkozik a méregtelenítés témájában, hogy nem is biztos, hogy tudja, nem is próbálta". Már ez is megérne egy misét, hogy a kozmetikus szerint a több évtizedes toxikológiai tapasztalattal rendelkező orvos nem ért a toxikológia témához, de ezen lépjünk is túl
Ez az allitolagos Csabai Norbert Zsolt "orvos" ugyanabban a cipoben jar : Antal Vali 5 nap lékura utani szeklettel bizonyitja igazat , Csabai Zsolt "baratjatol" "tanul" s 42 napos bojt utani belsarra fogja a meregtelenites szuksegesseget...
említettem, nincs időnk rágni, így a legegyszerűbb a turmix (a zöld turmix ital kialakulása). Ennek is vannak előnyei, mindjárt felsorolom. Sokféle kombináció létezik, ez a fantáziától, az évszaki beszerzési lehetőségtől és a szimptómákon elért tapasztalat alapján állíthatjuk össze. Ebben nagy segítség volt, ami az utóbbit illeti, Horváth László barátom, aki Indiában tanulta több éven át az Ayurvédát, és hihetetlen tapasztalattal rendelkezik. Elmondása szerint, a tisztulás érdekében a Tibeti hegyekbe ment kitisztulni, ahol csak hegyi kristályvizet fogyasztott. Közel 15 nap után már nem bírta, azt meséli, meg akart halni. Az akarat viszont győzött, egy daganatos betegség volt a háttér. 20 nap után, ahogy a sejtek tisztultak, fordult a kocka, jött vele vissza az erő. Az életerő! Hihetetlen, de 42 napig tartó vízböjt után is megfigyelte, hogy még mindig volt széklete. A bélrendszer itt látható, hogy milyen lassan tisztul, adja ki magából a salakanyagokat.
Ennyit Csabai Norbert Zsoltrol , mint orvosdoktorrol....
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.11. 13:13

Tisztelt Bekukk!
Nem csak ezt a fórumot olvastam, hanem más webolalakat is böngésztem a grapefruit cseppekkel kapcsolatosan. A kijelentésem arra irányult, hogy remélem nem valami káros anyag van a grapefruit kivonat helyett az üvegben. Nem hallottam erről az Antal Valiról de így, hogy leírta utána olvasva megdöbbentő, hogy nem csukták még le. Borzasztó nagy hülyeségeket mondd szinte minden interjúban ami vele készült. Azt sem tudtam, hogy Csabai Norbert Zsoltnak hívják a (doktor urat), mert sehol sem így szerepel a neve.
A tegnapi fórumon tett bejegyzésemre mára hirtelen megváltozott a Csabai Zsolt weboldalán található székhely információ. Már nem szerepel a budapesti cím. Ez azt jelenti, hogy Csabai úr is olvassa ezt a fórumot de akkor miért nem reagál az őt körülvevő állításokra? Tisztelt Csabai Zsolt, kérem tisztázza a kialakult helyzetet!
0 x

Válasz küldése