Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.11. 13:35

PándyGyula írta:
2018.08.11. 13:13
Tisztelt Csabai Zsolt, kérem tisztázza a kialakult helyzetet!
Tisztázni fogja mire pálmák nőnek a Déli sarkon. Addigra biztosan lesz orvosi diplomája és PhD fokozata is. Ha nem egy lehúzásra utazó kókler volna, ki sem alakult volna ez a helyzet.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.11. 15:24

Maradt még elég hazugság a honlapján:
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=23

Ezt a cikket így kezdi: "A 2000-es évek eleje óta kutatom a HPV-t és annak a gyógymódját." - SEHOL SINCS nyoma! Csak nem ez is hazugság?
Bár ez esetben is szinte az egész iromány ctl+c - ctrl+v, természetesen forrásmegjelölés nélkül, a szokásos aláírással:
Tisztelettel és szertettel:
Dr. Csabai Zsolt PhD
0 x

hatáselmélet
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.08.11. 17:29

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: hatáselmélet » 2018.08.11. 17:43

http://www.humevit.hu/downloads/GrapeVi ... 6_2010.pdf

Annak ellenére amit itt olvastam, a termékek jók. A körömgombámra "ezer féle" gyógyszertári terméket próbáltam. Nem segítettek. A BactoEx köröm bőrecsetelő 8 hét alatt megszüntette.....és ez most lehet akár a reklám helye is. :-)
A forgalmazó lehet, hogy nem Dr. és nincs PhD-ja, lehet felszámolás alatt a cége, de a termékek attól még jók. Erről csak az nyilatkozhat aki használja őket. Aki csak a képeket nézegeti a termékekről, de soha nem próbálta ne nyilatkozzon!
0 x

kviktor
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.06.27. 21:12

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: kviktor » 2018.08.12. 06:52

Gyula! Szerintem vidd vissza a termékeket a boltba ahol vetted, hátha visszaadják a vételárat. Én ezt tettem és szerencsére visszakaptam a pénzemet.
Hatáselmélet! Képzeld a feleségem 1 hónapig minden nap használt 2 féle csabai grépfúr terméket is és semmi, a legkiseb pozitív változást sem tapasztaltuk.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.12. 08:41

Már csak egy fél üveg csepp maradt azt meg nem fogom visszavinni de elmegyek mindkét üzletbe ahol ezeket rendszeresen megvettem és megkérdezem, hogy mi alapján árulják ezt a terméket ha nincs bizonyított hatóanyag bennük. Lehet, hogy régi módi vagyok de a környezetemben még ér az adott szó valamit. Én megtiszteletem (a doktor urat) és bizalmat adtam azzal , hogy a termékeit fogyaszottam, ezért elvárom ,hogy ne verjenek át. Ő viszont átvert mivel hamisan adja ki magát orvosnak , kutatónak, PHD professzornak. Pont a (szakmai) tudása miatt vásároltam meg a termékeit! Az előző hozzászóló bejegyzése felháborító!
"A forgalmazó lehet, hogy nem Dr. és nincs PhD-ja, lehet felszámolás alatt a cége, de a termékek attól még jók."
Kedves hatáselmélet, ezt Ön sem gondolja komolyan! Mitől jók a termékek magyarázza már meg! 8 hét alatt akár magától is elmúlhat a körömgombája, ez a bizonyítéka a termékek hatásosságára? Vicc! Hol van a gyár, ahol készítik ezeket a termékeket? Ugyanis ki volt hangsúlyozva, hogy svájcban gyártja Csabai Zsolt a temékeket. De erről ugyan annyi információt lehet találni, mint Csabai orvosi és phd képesítéséről azaz SEMMIT! Az előző hozzászólónak igaza volt Csabai Zsolt egy KÓKLER, hazugságaival kovácsolt gazdasági előnyt a termékeinek, mert az emberek 90% a azért veszi meg a termékeit mert Csabai Zsolt doktor, PHD rákkutató és Svácban gyártja válogatott bio grapefrutiból. Hol vannak a diplomák? hol van a gyár? kik készítik? hol van a cég? Nevetséges de egyben felháborító ez az egész!
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.12. 10:33

További "éredekességek a weboldaláról: http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=82
(Kedvencem a fényképes beszámoló egyik képaláírása... aszongya: "Dr. Varga Mihály a Magyar Nemzet Gazdaságügy Miniszterével..." Nem is tudtam, hogy egy újságnak is kell miniszter. :D )
"A „Magyarország Év Vállalkozója 2013” (pontosabban az Év Kutatója kategóriában) díjat az eddig elért sikereimért az orvostudomány szakterületén, a rákkutatás és kimagaslóan a HPV gyógymód feltárásában és annak gyógyítási eljárásáért kaptam!" - Sehol sem találhatók ezeknek a "sikereknek" eredményei, dokumentumai vagy bármiféle nyoma! Illetve befotózza magát a díjat is ahol szó nincs semmilyen kutatásról meg gyógymód feltárásról, CSAK ÉS KIZÁRÓLAG ÉV VÁLLALKOZÓJA díj. Ennek ellenére a többit meg simán behazudja!
De aki ennyire kiáll mellette, tényleg kérdezze már meg személyesen, hogy miért nem tud semmilyen, az összehazudott végzettségeire, állítólagos kutatásaira vonatkozó dokumentumot felmutatni!? Hatáselmélet is belinkelte (de miért?) a doksit, amit már kielemeztünk korábban is. Eleve egy gusztustalanul ömlengő és hazug bemutatkozással kezdődik... ahogy korábban is már itt a fórumban rávilágítottak, ezen öntömjénezés(hazudozás) első mondatai megtévesztésig hasonlítanak Dr. aasoc. mag. agit. prop. prof. prof. phd. sztk. gta. kft. gmk. gti. stb. Dávid Tamás könyvének bemutatkozó mondataira. Éppen csak a nevet változtatta meg.
Többek között emiatt is felmerülhet a hitelesség kérdése annál a "tudósnál" akit Dávid Tamás tüntet ki és Antal Valival is kollaborál...
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.12. 12:49

Bondzsovi írta:
2018.08.11. 15:24
Maradt még elég hazugság a honlapján:
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=23
Nem kerülte el a figyelmemet, hogy a "doktor úr" képes volt az "avilagtitkai.com" nevű kamuhíroldalról behivatkozni egy cikket. Ez az ő színvonala!

A hatáselmélet által belinkelt pdf pedig tele van elképesztő helyesírási hibákkal, magyartalanságokkal, fogalmazási hibákkal. Ez is elég sokatmondó! Csak egy kisebb csokor:
Addativ Bioterápia, az Immungyengeség,
Influenza A, Hepatitis C, Daganatok, Bakteriális,
Gombás és egyébb fertőzőbetegségek esetén!

Dr. Csabai tervez egy gyógyszergyár létrehozását Magyarországon. A kifejlesztett
termékpaletta sokasága és szükséglete végett.

Személyesen kereste föl, Bajorország Miniszterelnökét, Dr. Edmund Stoibert, amikor
a múltszázad nagy árvizei, Ázsiában hihetetlen pusztítást végeztek. Hihetetlen, de a ciniz-
musa nem engedte, hogy e cselekedetet szótlanul maradjon.

Továbbá végzett másik hatékonyság-vizsgálatban egy 0.001-0.002 %-os grapefruit mag-
kivonatot 794 baktérium- és 93 gombatörzsön lett tesztelve.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.12. 13:20

Szilágyi András írta:
2018.08.12. 12:49
"avilagtitkai.com"
bazz.. tényleg. Hitelesség lvl.999
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.12. 13:41

Azt sajnálom, hogy nem vettem fel a (doktor úr) előadását kamerával de megpróbálok utána kérdezni az ismerősöknél, hogy valaki véletlenül nem-e örökítette meg. Ha igaz amit mondott Csabai, akkor az ország egész területére hívták iskolákba, művelődési házakba , falunapokra , különböző rendezvényekre előadást tartani de nem csak itthon hanem külföldön is igény van az előadásaira. Hátha valakinek van felvétele a (doktor úr) előadásairól. Csabai Zsolt előadásán az immunrendszerünkről nagyon sok hasznos dolgot hallottam, DE most visszagondolva egy kis kutatással ezeket mind megtalálni az interneten és egy kis idő ráfordítással nagyon jó anyagokat lehet összeollózni. Azonban annyira jó stílusban , humorral fűszerezve beszélt , hogy mindenki tátott szájjal figyelte.... hogyne figyeltük volna egy rákkutató, hpv kutató orvos szavait. Az is elhangzott, hogy a betegei akit kezel.... itt álljunk meg egy szóra! BETEGEI ? KEZEL? orvosi végzettség nelkül? ez már bűncselekmény! Tehát visszakanyarodva azt mondta , hogy a betegei akiket kezel viszik magukkal az orvosi papírjaikat Csabai (doktor) pedig szörnyülködik, hogy milyen kezeléseket kapnak. Mennyire félrekezelik a betegeket... itt szóba jött a gyógyszerlobbi is.....DE ő mindenképp azt javasolja hogy folytassák az orvosi kezeléseket ÉS mellette az Ő kezeléseit kezdjék el mivel AZ hatásos lesz. A saját szájából hallottam ,hogy "már több embert hoztam vissza a halál kapujából..." Az előadáson többen ültek komolynak mondható betegségekkel és Csabaiban látták a gógyulást. Erre az átverésre nincs mentség! EZ BŰNCSELEKMÉNY! Ki a felelős ha egy beteg ember Csabai hatására esetleg abbahagyja az orvosi kezelést mert annyira hisz a (doktor úrban), hogy inkább az alternatív terápiát részesíti előnyben és esetleg az állapota rosszabbodik? Ön a felelős CSABAI (DOKTOR ÚR)! Ennyire kapzsi és gátlástalan, hogy egy mezei kereskedőként nem tudná eladni a termékeit? inkább lehazudja a csillagokat is az égről? Nem csak doktornak de phd professzornak is kinevezi magát? Mire jó ez? Nagyot csalódtam Önben! Remélem, hogy minél több emberhez jut el ez a fórum és hiteltelenné válik az amit csinál! Milyen hatóanyag van a termékeiben ? Szintén visszagondolva már az is nevetséges, ahogy a konkurenciát ócsárolta, mert állítása szerint a piacon csakis az ő termékeiben van hatóanyag a többi grapefruit csepp hamisítvány és káros az emberi szervezetre. A fogyasztó védelemhez fogok fordulni mert ez tűrhetetlen.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.12. 15:37

hatáselmélet írta:
2018.08.11. 17:43
Annak ellenére amit itt olvastam, a termékek jók.
Lehet, hogy így van de akkor sajnos Te is benyaltad csabai hazugságait és megvetted a cseppjeit mocskosul túlárazva, nem néztél utána mert pl. megvehetted volna töredék áron( közel 6 ezer Ft helyett 800 Ft-ért) is TÖKUGYANAZT (csak más a gyártó) mondjuk itt: https://www.egeszsegbolt.hu/termekek/30 ... t_cseppek/
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.12. 18:12

Úgy látom már megelőztek abban, hogy jelezzem Csabai csalását a fogyasztóvédelemnek. A saját facebook oldalán és a weboldalán tette közzé, hogy le akarják járatni... Kíváncsi lennék, hogy a Csabai facebook oldalán lévő védelmező kommentelők közül hányan látták a tudományos végzettségéről szóló papírokat?
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=97
Viszont itt több dolgot nem értek. Miért van kihúzva a cég neve és a dátum a dokumentumban??? Ami viszont mégjobban sántít, az az , hogy a végzésben az áll, hogy Csabai csatolta a tudományos végzettségéről szóló dokumentumok másolatát. ??? Milyen különleges egyetemen végzett ami annyira titkos mint a NASA űrprojektjei és nem meri nyilvánosságra hozni? Minden esetre rákerestem a dokumentumot aláíró dr. Bernáth Luca Heves megyei Fogyasztóvédelmi Felügyelőség vezetőjére és kiderült, hogy már nem ő a vezetője a hivatalnak mert elvileg 2014-ig töltötte be a vezető szerepet. Tehát ez a végzés minimum 4 éves és semmi sem derül ki belőle. Érdemes végigolvasni. Jövő héten fel fogom hívni a Heves megyei Fogyasztóvédelmet és megpróbálom kikérni azokat a dokumentumokat amit Csabai csatolt. De ha ennyire titkolja a (doktor úr) akkor azt is elhiszem már ezek után, hogy hamis papírokat csatolt és a hivatalban nem néztek utána, hogy ez valódi vagy sem. Főleg ha valami idegen nyelvű hamaisítványt küldött akkor 100% hogy nem néztek utána. Az viszont biztos, hogy a Csabai által küldött dokumentumokat meg kellett őriznie a hivatalnak, tehát nyoma van annak, hogy hol és mit végzett. Ma írok is egy emailt a hivatalnak hátha adnak valamiféle információt.
0 x

hatáselmélet
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.08.11. 17:29

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: hatáselmélet » 2018.08.12. 21:33

Tisztelt Fórumozók!
Nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a háttérben a gyógyszer maffia ügynökei dolgoznak, hiteltelenné téve az egész grapefruit mag históriát.
Ködpiszkáló oldalon csupa gyógyszerész nyilatkozik, akiket a gyógyszer maffia képzett ki, mert tudjuk, hogy már az egyetemi képzést is a kezükben tartják.
Aki ilyen hülyeséget leír, hogy a körömgomba 8 hét alatt spontán is meggyógyulhat, az számomra hiteltelen, ráadásul olyanról nyilatkozik, amihez nem ért, amivel nem találkozott. (Keressen már a környezetében egy körömgombás embert, és nézzen utána, némelyik hány éven át kínlódik, hogy megszabaduljon tőle.)
Nem vitatom, hogy dr. Csabai Zsolt PhD csalhatott a végzettségét illetően, engem ez kevésbé érdekel, mint az, hogy a grapefruit mag cseppeket, ill. az ebből készült termékeket is lejáratják.
De lelke rajta mindenkinek, tegyék. Ha betegek lesznek, szedjenek nyugodtan mindenféle gyógyszert, elvégre valamiben mindenkinek meg kell halnia.
A világon a halálozási okok között a gyógyszerek mellékhatásai miatt bekövetkezett halál a hatodik, azaz 6. helyen áll.
A linken, amit az előző bejegyzésemben írtam a 100. oldal után kezdődnek a termékek szakvéleményei, bevizsgálások, farmakológiai tesztek eredményei, jegyzőkönyvei. (ANTSZ, KERMI,SOTE Országos Epidemiológiai Központ) Ugye nem gondolják, hogy ezek nem valóságosak?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.12. 22:37

hatáselmélet írta:
2018.08.12. 21:33
Nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a háttérben a gyógyszer maffia ügynökei dolgoznak, hiteltelenné téve az egész grapefruit mag históriát.
Hát persze. A gyógyszerészeket és a szkeptikus fórumozókat kilóra megvette a gyógyszermaffia, csakis azért, hogy a magát PhD fokozattal rendelkező orvosnak hazudó Csabai termékét lejárassák. Ez viccnek is rossz. Egy ilyen kókler nem ellenfél egy gyógyszergyárnak, amely képes valóban hatásos gyógyszerek előállítására.
A világon nem terem annyi grapefruit, amennyi mag kellene a világon forgalmazott magkivonatok előállításához, ráadásul a gyümölcsök nagy része nem préselt italként, hanem héjas gyümölcsként kerül a fogyasztókhoz. Csak Magyarországon legalább 200 grapefruitmag készítmény kapható, illetve szerepel a forgalmazható termékek listáján mint engedélyezett táplálékkiegészítő, vagyis nem számítanak gyógyszernek. Ebben Csabai termékei közül talán három benne van. Ez azonban nem jelenti azt, hogy ezek a készítmények hatásosak is bármire. Ilyen jellegű tudományos kísérletet, próbát Magyarországon biztosan nem végeztek. A fogyasztók szokásos lelkendezése, dicsérő beszámolói a terjesztő, vagy a forgalmazó, esetleg gyártó weboldalain, avagy másutt, nem jelentenek semmit. Legtöbbször ügyesen megszervezett csalás folyik azokon, s ezeket már többször lebuktatták különféle fórumokon.
Ha netán te vagy Csabai, akkor told fel a sisakrostélyt és lássuk a medvét, mit tudsz, illetve mit tud bizonyítottan a készítményed.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.12. 22:57

Nagyon gyenge lábakon áll már a védekezésük. Nem maradt már más, csak a termékek hatékonyságának a bizonygatása.
hatáselmélet írta:
2018.08.12. 21:33
a 100. oldal után kezdődnek a termékek szakvéleményei, bevizsgálások, farmakológiai tesztek eredményei, jegyzőkönyvei.
Ezek közül a doksik közül melyik bizonyítja az alábbiak valamelyikét is:
A Grape Vital® Hatásai:
Több beteg mutat
pozitív eredményt és tünetmentességet per pillanat 14 ráktípus esetén, e természetes antioxidánsok
keverésével.
( Ez azért elég durva kijelentés. De természetesen erről sincsen semmi fellelhető dokumentum.)
 erős antioxidáns hatása - semlegesíti a szabadgyököket* az agyban, a vérben, a
sejtekben és a sejtmagban
 megvédi a sejteket egymástól elválasztó membránokat és a lipideket a szabadgyökök
károsító hatásától
 lassítja az öregedést, (Világsiker!) fokozza a csontvelő felnőtt őssejt* produkció
képességét! Ezek véráramba jutása után a belső beteg és sérült helyre való
eljutását.
 elősegíti és javítja az oxigénszállítást szervezetünkben,
 javítja és támogatja belső szerveink működését, főleg a máj és veseméregtelenítő
működését,
 elősegíti a koleszterin leépítését
 elősegíti a vasfelvételt min. + 50% -kal a táplálékból,
 Víztelenítő hatás
 erősíti a kötőszövetet, csökkenti a stressz hatásokat,
 támogatja a hormonháztartást, a neuro-transmitterek* képzödését, a
noradrenalint és a dopamint
 kontrollálja a hisztamin koncentrációt*, csökkenti az allergiahajlamot,
 fokozza a reakció- és koncentrációkészséget,
 csökkenti a vérnyomást
 segít a pajzsmirigy működését optimalizálni
 a Strumma visszafejlődését aktiválja
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.12. 22:58

Solaris írta:
2018.08.12. 22:37
Ha netán te vagy Csabai
Biztosan nem ő az, legalább is személyesen nem. Ez látszik a helyesírásból is. Az övé sokkal rosszabb.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.12. 23:33

Bondzsovi írta:
2018.08.12. 22:58
Solaris írta: ↑
2018.08.12. 22:37
Ha netán te vagy Csabai

Biztosan nem ő az, legalább is személyesen nem. Ez látszik a helyesírásból is. Az övé sokkal rosszabb.

Köszi! Akkor bizonyára az OKJ szakképzési száma helyett használja a PhD titulust, ámbár újabban ez nem szerepel a cége honlapján, Beéri a sima doktori címmel, amivel az a baj, hogy PhD nélkül csak foglalkozásdoktori cím lehet. A honlapról természetesen nem derül ki, hogy milyen végzettsége van. Nálunk ugyanis nem kötelező a foglalkozásdoktori címeknél a többi jelölés használata, amiből tudnánk, hogy az illető orvos, állatorvos, jogász, gyógyszerész, vagy mi légyen. Amúgy van Európában olyan cég, amelynél 100 € a doktori cím és oklevél, 200 € a professzori cím, a kettőre együtt pedig kedvezmény is jár. Az általuk kiadott címek hivatalosan is használhatók, ugyanis vallási szervezetnek számítanak. Az okmányaikban a magyarra fordított címek pld. valahogy úgy hangzanak, hogy "az ördögűzés doktora/professzora", stb. Csabai is vehetett náluk ilyen címet. :D
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.13. 10:22

Solaris írta:
2018.08.12. 23:33
A honlapról természetesen nem derül ki, hogy milyen végzettsége van.
De, igen kiderül,hogy milyen végzettsége van, pontosabban, hogy milyet hazudik: http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=23
Ebben a doksiban - ami még valamiért elérhető - a következőket is lehet olvasni:
..." Dr. Úr! hálás vagyok, meggyógyultam! Jól esik hallani..."
..."Nem nátháról beszélek, kedves orvos kollégák, kedves olvasók!... "
0 x

hatáselmélet
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2018.08.11. 17:29

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: hatáselmélet » 2018.08.13. 12:14

Sajnálom, én nem a dr. Csabai vagyok, csak a termékeit használom. Neki több esze van attól, hogy "felvegye a kesztyűt" Önökkel.
Önök mind roppant okos, képzett, intelligens emberek, akik osztják az észt, persze csak névtelenül, mert névvel már kínos lenne. (Esetleg hitelrontásért beperelhetnék Önöket.)

Névtelen huhogók!
Önök csak használják továbbra is a Domestost fertőtlenítésre, nekem jó lesz a BactoEx.
Szép napot! :-)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.13. 13:20

Itt ismeri el Csabai Zsolt, hogy köze nincs az orvosláshoz:

Csatolmányok
csabaizsoltkozomnincs.mp3
(35.97 KiB) Letöltve 769 alkalommal.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.13. 13:35

Bondzsovi írta:
2018.08.13. 10:22
..."Nem nátháról beszélek, kedves orvos kollégák, kedves olvasók!... "
A magyar orvosi névjegyzékben nem szerepel semmiféle Csabai Zsolt.

https://kereso.enkk.hu/index.php
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.08.13. 13:37

hatáselmélet írta:
2018.08.13. 12:14
Önök mind roppant okos, képzett, intelligens emberek, akik osztják az észt, persze csak névtelenül, mert névvel már kínos lenne. (Esetleg hitelrontásért beperelhetnék Önöket.)
Ezt nagyon odatetted :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.13. 17:25

hatáselmélet írta:
2018.08.13. 12:14
Sajnálom, én nem a dr. Csabai vagyok, csak a termékeit használom. Neki több esze van attól, hogy "felvegye a kesztyűt" Önökkel.
Önök mind roppant okos, képzett, intelligens emberek, akik osztják az észt, persze csak névtelenül, mert névvel már kínos lenne. (Esetleg hitelrontásért beperelhetnék Önöket.)

Névtelen huhogók!
Önök csak használják továbbra is a Domestost fertőtlenítésre, nekem jó lesz a BactoEx.
Szép napot! :-)
Ne aggódj, ő se doktor, csak Csabai. Nekem úgy tűnik, hogy a személyi irataidban nem a "hatáselmélet" név szerepel, tehát ugyanúgy fedőnéven vagy, mint a fórumozók általában, ergo semmi okod és jogod másoknak felhánytorgatni a névtelenséget. Szerintem te vagy Csabai, de minimum valamelyik csicskása. Megértelek, élned kell valamiből. :)
Csabai kezében nincs semmi, amivel a készítményei hatásosságát igazolni tudná. Nincsenek klinikai vizsgálatok, nincs semmi, mert a lelkes készítményhasználók internetes lelkendezése Csabai honlapján nem számít, ahogy Csabai önfényezése sem. Nem csak nem orvos, de az irományai alapján legfeljebb középiskolát végzett és tudja használni a copy - paste parancsokat és a Google fordító programját.
Jó huhogást nagyfülű bagoly!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.13. 17:42

Morcos írta:
2018.08.13. 13:37
Ezt nagyon odatetted :D
Oda ám, mint te a 400% hatásfokú transzformátorodat.
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.14. 21:47

hatáselmélet írta:
2018.08.13. 12:14
Önök mind roppant okos, képzett, intelligens emberek, akik osztják az észt, persze csak névtelenül, mert névvel már kínos lenne. (Esetleg hitelrontásért beperelhetnék Önöket.)
Itt azért álljunk meg egy szóra! Solaris már leírta előttem amire csak ráerősíteni tudok. Az ön neve kedves hatáselmélet talán egy régi magyar név??? Én a saját nevemmel írok a fórumra, úgy mint jópár fórumozó de azzal sincs semmi baj ha valaki fantázinévvel szól hozzá. Hitelrontás? miről beszél??? azt nem lehet rontani ami nincs. Én nagyot csalódtam a csabai zsoltban ugyanis hazudott nem csak nekem, hanem több száz vagy inkább több ezer embernek az évek során. Betegeknek hamis reményt adott, másokat pedig csak simán hülyének nézett. Ez maga szerint rendben van? Mivel biztosan olvassa ő is ezt a fórumot bármikor meg tudná cáfolni ezeket az állításokat. De nincs cáfolat csak mentegetőzés, amit a családja vagy barátai vagy saját maga csabai ír be. Én igen is sérelmezem, mint a csabai termékek fogyasztója, hogy nem kapok hiteles információt a termékekről és a gyártóról. Azt is sérelmezem, hogy 5 év alatt több mint 100 ezer forintot fizettem ki vélhetőleg a nagy semmire. Nem találgatások kellenek, hanem tények! Egyszerű kérdésekre hitelt érdemlő válaszok! Hol van a terméket előállító gyár? Milyen alapanyagokból készülnek a termékek? Működik bármilyen minőségbiztosítási rendszer a gyártás során? Mitől BIO a grapevital csepp? Milyen végzettsége van a (doktor úrnak) az érettségin kívül? Ha PhD akkor hol lehet megtalálni a tudományos publikációkat? Ön szerint ezek a kérdések annyira bonyolultak? Ha rólam azt állítaná bárki, hogy a szákmámban, amiben dolgozom nincs meg a megfelelő végzettségem akkor csak elővenném az okleveleimet, bizonyítványokat és az orra alá dugnám a kételkedőknek...
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.15. 08:08

Gyerekek, túl van tolva ez az egész téma. Erős túlzással, bárki össze tudja "kutyulni" a saját grapefruit cseppjét, csak egy kis utánnajárás szükséges. Csabai sem csinál mást mint fillérekből előállít de inkább előállíttat termékeket és horror áron, méregdrágán eladja. A termékek eladásában pedig minden olyan eszközt felhasznál ami az emberekben bizalmat kelt.
Nézzük is ezeket:
- Svájci zászló mint országmegjelölés: Az emberekben az a sztereotípia él (megjegyezném jogosan), hogy ami svájcban készül az csakis kiváló minőségű lehet. pl svájci óra, svájci édességek stb. Azon senki sem gondolkozik el , hogy az alapanyag nem svájci, de javítsatok ki ha tévedek. Lehet hogy az alpok tetején vannak a bio grapefruit ültetvények :D :D Innentől kezdve viszont már értelmetlen az egész, mert mind1, hogy hol elegyítik a hozzávalókat.
- Orvosi és egyéb tudományos titulusok használata: Ez már aztán húzó dolog. Az orvosoknak, a fehér köpenynek alapvetően bizalmat szavazunk, az emberek nagytöbsége feltétel nélkül elhiszi ha egy orvos kiáll valami mellett vagy ellen. Csabai azonban nem érte be egy egyszerű orvosi megszólítással megspékelte az egészet PhD, professzor titulussal is. Sőt még ezeket is fokozta, hogy ő egy kutatóorvos :D de ebből is a rákkutató, hpv kutató, génkutató fajta... Na ez ALL IN , mindent visz. Melyik laikus átlagember kérdőjelezné meg ezt a titulus kombót? Egyszerűen zseniális! Arra viszont nem gondolt, hogy ha ezt évekig csinálja akkor egyszer valaki csak megkérdezi, hogy tisztelt doktor úr vagy mégjobb ha egy igazi orvos: kedves kolléga és te hol végeztél? ö ö ö ö hát az úgy vót... ööö külföldön végeztem de nem honosítottam a doktorimat... lépjünk is tovább:D:D:D:D meg amúgy sincs közöm az orvosláshoz egy injekciót se adhatnák be... mert én KUTATÓ ORVOS VAGYOK teccik érteni??? :D :D :D kérem kapocsolja ki :D:D ! Az orvosok saját weboldalaikon kivétel nélkül mindig kiemelik a végzettségeiket illetve az elért ereményeiket, amiknek bárki utánna tud nézni. Szerintem a napnál is világosabb ,hogy Csabai {doktor} végzettségeiről, elért eredményeiről miért nem lehet semmit se találni... jaa hogy akkor utánna lehetne nézni...
- Év vállalkozója díj: Ez nem érdemel sok magyarázatot, hiszen ha van hátszeled akkor lehetsz akár egy gázszerelő is (nem lenézve a gázszerelőket) még akár köztársasági kereszetet is megkaphatod. (túlzó a hasonlat de remélem értitek.) Az is fontos, hogy a díjátadót szigorúan 999 képpel bizonyítani kell mert milyen jól mutat hogy Csabai a "nagy" emberek között feszít. Ha már ilyen emberek között mozog valaki akkor az már valami !
- Termékek csomagolása: Ezt sem kell külön magyarázni. Bízz meg, egy jó dizájnert aki prémium külsőt varázsol a filléres termékeidnek.
- Előadások, tv interjúk: Előadását még nem láttam csak az itt belinkelt és neten megtalálható videóit. Azt kell mondanom hogy zseniális ez az ember. Arra azért kíváncsi vagyok, hogy saját maga írta majd betanulta a szöveget vagy valami orvos ismerőse esetleg besegített. Sokszor zöldséget beszél de hitelesen teszi. :D Hogyan kezelte, az előadások során az esetleges szakmai kérdéseket? Hogyan nézett (fake doktorként)súlyos beteg emerek szemébe?
A fórum bejegyzésem közben csak rákerestem például csabai híres cseppjének 2 fontos összetevőire amit egy mezei ember is bármikor megvehet:
Növényi glicerin:
https://floravita.superwebaruhaz.hu/nov ... kg-t178841
Grapefruit mag őrlemény:
https://www.alibaba.com/product-detail/ ... 59551.html
Ezekre a linkekre randomra kattintottam, biztos vagyok benne hogy van ezektől is sokkal olcsóbb! Házi feladat :D Számoljátok ki, hogy 30ml grpaefuritmag cseppet mennyiből lehet előállítani, a legolcsóbb előállító kap egy ötöst :D
Nos kedves olvasó itt a nagy titok! Csabai szerintem ugyan így megrendeli (persze nagy tételben) a növényi glicerint , és a grapefruit mag port (bár itt vitatkoznék, hogy ez organikus valódi őrölt grapefruti mag por na mind1) és nem csinál mást mint elegyíti. Lehet, hogy megbíz egy céget, hogy gyártsa le neki de a lényegen ez nem változtat. Ma már mindent lehet mérni. Az kevés, hogy Józsi bácsi meg Kati néni rámondja meg kiírja facebookra hogy a Csabai termékek jók! Hol vannak a termékek laborítóriumi vizsgálatairól szóló eredmények? Legyetek tudatosabb vásárlók! Az internet mindenki számára elérhető, ezért ne sajnáljátok az időt rákeresni a dolgokra!
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.15. 08:31

Enézést, de az előző bejegyzésből kimaradt:
A {nemdoktorúr} weboldalán az alábbi kijelentés olvasható vastagon kiemelve:
Forrás: http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... duct_id=86
"Dr. Csabai Zsolt Phd 1986-ban fejlesztette és szabadalmaztatta az első természetes grapefruitmag kivonatot a világon."
Ez mekkora egy BULLSHIT! A saját weboldalán kívül ezt az információt sehol sem lehet megtalálni! Azért azt senki sem hiszi el, hogy egy világszabadalomnak nincs nyoma! Ha valaki rákeres erre is akkor láthatja, hogy mindenhol egy német {igazi} orvost, aki amerikában élt (dr. J. Harich) említenek, mint aki először kísérleteket végzett a grapefruittal kapcsolatosan 1970-1980 körényékén. Lehet, hogy Csabai sok Verne regényt olvasott kiskorában és belelélte magát egy kutatót orvos szerepébe csak az a baj, hogy felnőtt korára sem nőtte ki :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.15. 09:22

Érdemes tanulmányozni Csabai cégének a tevékenységeit.

https://www.ceginfo.hu/ceg-adatlap/dr-c ... cegkivonat

Fő tevékenység: Gyógyszerkészítmény gyártása

Egyebek:
Homogenizált, diétás étel gyártása
M. n. s. egyéb élelmiszer gyártása
Mezőgazdasági vegyi termék gyártása
Egyéb természettudományi, műszaki kutatás, fejlesztés
M. n. s. egyéb szakmai, tudományos, műszaki tevékenység

Emberünk kész polihisztor. Írja a weblapján, hogy több millió kísérletet végzett már el a grapefruit maggal. Kismillió előadást tart, konferenciákon vesz részt, de lám, van ideje holmi műszaki dolgokkal is foglalkozni és tudományos tevékenységet kifejteni. Azt viszont nem árulja el, hogy mikor alszik és azt sem, hogy mi tartja ébren, a koffein, vagy grapefruitmag kivonat. Polihisztorunk tudományos munkásságának nyomát azonban nem találom sehol.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.15. 11:51

nemgyógyszerész írta:
2018.08.15. 08:08
Hol vannak a termékek laborítóriumi vizsgálatairól szóló eredmények?
Ott vannak a hatáselmélet által korábban belinkelt pdf-ben.
nemgyógyszerész írta:
2018.08.15. 08:31
"Dr. Csabai Zsolt Phd 1986-ban fejlesztette és szabadalmaztatta az első természetes grapefruitmag kivonatot a világon."
Ez mekkora egy BULLSHIT! A saját weboldalán kívül ezt az információt sehol sem lehet megtalálni! Azért azt senki sem hiszi el, hogy egy világszabadalomnak nincs nyoma! Ha valaki rákeres erre is akkor láthatja, hogy mindenhol egy német {igazi} orvost, aki amerikában élt (dr. J. Harich) említenek, mint aki először kísérleteket végzett a grapefruittal kapcsolatosan 1970-1980 körényékén.
Nem azt írta, hogy az első grapefruitmag-kivonatot, hanem hogy az első természetes grapefruitmag-kivonatot fejlesztette.
Amúgy van egy német szabadalma és több szabadalmi beadványa erre.
https://patents.google.com/?assignee=cs ... abai+zsolt
Persze az eléggé valószínűtlen, hogy 1986-ban, 20 évesen fejlesztette volna. A legkorábbi szabadalmi beadványa 1999-es.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.08.15. 14:13

Mondjuk vaktyúk is találhat szemet, de ha nem is hatásos, legalább nem egészségkárosító.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.15. 15:25

Morcos írta:
2018.08.15. 14:13
legalább nem egészségkárosító.
Ezen azért elgondolkodnék. Pl itt ez a terméke: https://www.vitaminpont.hu/product_info ... 00ml-p-219 (azért ezt linkelem be mert jelenleg nem elérhető csabai weboldala)
Az összetevők között szerepel a szalicilsav. Erről az anyagról a következőket írja Tóth Gábor táplálkozáskutató, okleveles minőségszabályozó élelmiszeripari mérnök, hűtő- és konzervipari mérnök, szakíró, reform- és biotermék-fejlesztő:
"A szalicilsav (más néven orto-hidroxi-benzoesav) fehér, szagtalan, kaparó ízű por , baktériumokra, élesztőkre és penészekre egyaránt hat.
Előállítása gazdaságos, alkalmazása jól szabályozható, a kívánt hatás eléréséhez viszonylag kis mennyiség (0,1-0,2% ) is elegendő. Így tehát érthető, hogy a kezdetlegesebb konzervipari technológiák során miért tett szert nagy népszerűségre.
Az alapkísérleteken átment, és széles körben használták. Az idő előrehaladtával azonban egyre több kétely merült fel, míg végül kimutatták, hogy “tetőtől talpig” káros.
A szalicilsav a szervezetben gyorsan felhalmozódik, és a vérben sokáig kimutatható.
A felhalmozódási veszély gyermekek esetén különösen nagy.
Károsítja a nyálkahártyákat (gyomorgyulladás, gyomorfekély alakulhat ki), a központi idegrendszert és a veséket.
Lassítja a pulzust, csökkenti a vérnyomást és a testhőmérsékletet, ami idős, beteg embereknél jelent nagy kockázatot. A mellékhatások ismeretében a legtöbb államban betiltották.
Hazánkban ipari felhasználása tilos, háztartási célokra sajnos még forgalomban van, tehát gyakorlatilag bárki hozzájuthat."

Ennek ellenére csabai egy olyan termékben alkalmazza, amit a javaslat szerint rá kell permetezni pl. a gyermekjátékokra és mindenféle további törlés és tisztítás nélkül már adhatjuk is oda a kicsiknek, akiknél köztudottan többet van a szájukban a játék mint a kezükben.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.15. 15:46

Bondzsovi írta:
2018.08.15. 15:25
Tóth Gábor táplálkozáskutató
Na azért őbenne se bíznék annyira. Az "E-mentes övezet" oldal tulajdonosa. Kemofóbia propagátor.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.15. 15:55

Szilágyi András írta:
2018.08.15. 15:46
Na azért őbenne se bíznék annyira.
Én kérek elnézést! :oops:
Csabai for president! :)
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.08.15. 16:48

Szalicilsav... hát nem tudom, ebben nem tudok állást foglalni.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.15. 16:50

Morcos írta:
2018.08.15. 16:48
Szalicilsav... hát nem tudom, ebben nem tudok állást foglalni.
Mintha mérvadó lenne az állásfoglalásod, vagy elvárnánk tőled. Nem vagy egy kissé buggyant?
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2018.08.15. 16:52

Solaris írta:
2018.08.15. 16:50
Nem vagy egy kissé buggyant?
Öregszem :)
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.15. 17:08

Nemgyógyszerész, azért elég vad dolognak tartom, hogy valaki a konyhában nekiáll és összekutyulja a "saját grapefruit cseppjét". Ezt Ön sem gondolja komolyan. Minden esetre elgondolkodtató , hogy be lehet szerezni a hozzávalókat. Engem az jobban aggaszt, hogy Csabai hol készíti vagy készítteti a termékeket? Milyen minőségbiztosítási rendszert használnak??? Az nem állja meg a helyét 100% ban, hogy egy mintát beküldött és bevizsgálták. Ezt bárki meg tudja tenni, vesz egy jó minőségű terméket bevizsgáltatja, megkapja a megfelelt státuszt és bármit gyárthat. Ki szavatolja, hogy minden Csabai termékben ugyan az és annyi hatóanyag van mint a vizsgálat során? Ráadásul ki van emelve hogy BIO? Semmi információt nem találtam arról, hogy hol készülnek a termékek. Ki gyártja és milyen alapanyagokból?
Illetve egy kérdés? Ha valaki a cégkivonatában fő tevékenységként a gyógyszerkészítmény gyártását jelöli meg , nem kell hozzá szakvégzettség? Ez azért egy komoly iparág. Nem ellenőrzi senki?
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.16. 06:52

Szilágyi András írta:
2018.08.15. 11:51
Ott vannak a hatáselmélet által korábban belinkelt pdf-ben.
Igen, és amit Bondzsovi fentebb megemlít, azokat mi bizonyítja?
Szilágyi András írta:
2018.08.15. 11:51
Nem azt írta, hogy az első grapefruitmag-kivonatot, hanem hogy az első természetes grapefruitmag-kivonatot fejlesztette.
Ez már önnmagában Bullshit! Mi az , hogy az első természetes grapefrutimag-kivonat? illetve azt írta hogy ő volt a világon az első ember aki ezt kifejlesztette. Ha ez így lenne akkor dollármilliomos kellene hogy legyen, mert senki sem készíthetne grapefruitmagból termékeket a Csabai engedélye nélkül.(főleg ha szabadalmi oltalom védi)
PándyGyula írta:
2018.08.15. 17:08
Nemgyógyszerész, azért elég vad dolognak tartom, hogy valaki a konyhában nekiáll és összekutyulja a "saját grapefruit cseppjét"
Gyula ha tudsz olvasni akkor láthatnád hogy azt írtam : "Erős túlzással, bárki össze tudja "kutyulni" a saját grapefruit cseppjét". És igen szerintem egy kis utánaolvasással (az arányok kísérltezésével) össze lehet keverni úgy az összetevőket, mint a piacon lévő bármelyik kivonat beleértve a csabai félét is.
Szilágyi András írta:
2018.08.15. 15:46
Na azért őbenne se bíznék annyira. Az "E-mentes övezet" oldal tulajdonosa. Kemofóbia propagátor.
Nem is kell bízni senkiben csak annyi a különbség Csabai és Tóth Gábor között, hogy az utóbbinak leinformálható felsőfokú végzettségei vannak...
Általában és is a "természetes gyógymódokat (ha még van valóban ilyen)" helyezem előtérbe a gyógyszerekkel szemben, azonban sok betegséget sajnos kizárt , hogy gyógyszerek nélkül meg lehetne gyógyítani...
Itt visszakanyarodnék egy nagyon vicces bejegyzéshez. Nagyokat nevettem :D
hatáselmélet írta:
2018.08.12. 21:33
Nem hagy nyugodni az a gondolat, hogy a háttérben a gyógyszer maffia ügynökei dolgoznak,
Hahaha valószínűűűűűű és jönnek fekete öltönyben és beférkőznek a tudatunkba is. Hatáselmélet melyik filmet nézted mielőtt ezt leírtad ide? Azt gondolod hogy Csabai konkurenicája lehet bármelyik gyógyszergyártó cégnek? Ugyan már! Kb annyira vannak egy súlycsoportban mint egy kék bálna és egy plankton.... Azt elárulom neked, ha egy kis vizet is zavarna Csabai a gyógyszeriparban akkor már régen nem működne. MErt ezer helyen találnának rajta fogást. Nem is kellene messzire menniük , csak megnézni hogy hol és mit végzett {nemdoktor} Csabai... Tudod te hány ilyen cég van mint Csabai? rengeteg. De lehet hogy őket is figyeli a gyógyszermaffia ügynöki hálózata :D :D :D
Az se tévesszen meg, hogy Csabai cégnevében benne szerepel a Pharma szó. Ezt bárki használhatja sajnos, és használják is. De hidd el nincs mögötte semmi. Nincsenek komoly kutató laborok, kísérleti tanulmányok, fehér szkafanderekbe öltözött bácsik és nénik :D
PándyGyula írta:
2018.08.15. 17:08
Ez azért egy komoly iparág. Nem ellenőrzi senki?
Csabainak köze sincs a gyógyszeriparhoz! Csak úgynevezett táplálék kiegészítőket forgalmaz. Mondjuk a hüvelykúpot,amit szintén árul nehezen sorolnám ebbe a kategóriába :D ha csak nem a száján keresztül használja valaki :D :D :D A táplálék kiegészítőket addig nem vizsgálják amíg nem okoznak bajt és be nem jelenti őket valaki. Addig a "bemondás" elvén bárkinek megadják az engedélyt bármilyen sz@rra, amit bejelent (már elnézést). Ez nem agysebészet csak a kis országunk impotens szabályozásai.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.08.16. 10:50

Solaris írta:
2018.08.15. 09:22
Érdemes tanulmányozni Csabai cégének a tevékenységeit.
Fő tevékenység: Gyógyszerkészítmény gyártása
Hogy, hogy nem de az újabb cégének is ez a főtevékenysége...
https://www.nemzeticegtar.hu/li-ma-phar ... 88917.html
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.16. 11:24

Bondzsovi neked ez újdonság? Minden jólmenő trükkös csalónak legalább 4-5 cége van 2-3 itthon és 1-2 külföldön lehetőleg valamelyik egzotikus adóparadicsomban. Ez szintén a magyar szabályok impotenciája. Tökéletes példa Csabai cégei. Megalapít egyet, majd bevételre tesz szert amit gyorsan kimenekít a cégből PERSZE ADÓZNI MÁR LUXUS :D és tiszavirág gyorsasággal bedönti az egészet. A bedöntés előtt már megalapítja az új cégeket amire az adóhatóság is úgy tekint mint egy ma született bárányra. Jó szlogen is lehetne: " Adótartozása van a cégének és emiatt fáj a feje??? Ne aggódjon nem lesz többet gondja vele!!! Döntse be a régi céget, és hozzon létre egy újat! " Persze ha törénytisztelő állampolgár vagy és próbálsz szabálykövető lenni de valamit hibázol akkor téged rögtön elővesznek és megfingatnak mert a te dolgod hogy kussolj és fizess! Az ilyen Csabai félék pedig vígan élik az életüket. Pedig ma már minden online elérhető mert te is megtaláltad az új cégét. A nav vajon miért nem? Burokrácia Burokrácia Burokrácia az ami kedvez a tróger csalóknak.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.16. 11:35

nemgyógyszerész írta:
2018.08.16. 06:52
A táplálék kiegészítőket addig nem vizsgálják amíg nem okoznak bajt és be nem jelenti őket valaki. Addig a "bemondás" elvén bárkinek megadják az engedélyt bármilyen sz@rra, amit bejelent (már elnézést). Ez nem agysebészet csak a kis országunk impotens szabályozásai.
Nem a mi országunké, az EU-s szabályozás ilyen, de gyakorlatilag mindenhol a világon hasonló az étrend-kiegészítők szabályozása.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.16. 11:47

nemgyógyszerész írta:
2018.08.16. 06:52
Mi az , hogy az első természetes grapefrutimag-kivonat?
Szerintem az, hogy nincs benne szintetikus tartósítószer.
nemgyógyszerész írta:
2018.08.16. 06:52
Ha ez így lenne akkor dollármilliomos kellene hogy legyen, mert senki sem készíthetne grapefruitmagból termékeket a Csabai engedélye nélkül.
Nem. A szabadalom nem grapefruit-mag termékekre vonatkozik általában, hanem egy konkrét, meghatározott összetételű és elkészítési módú készítményre.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.16. 12:15

Bondzsovi írta:
2018.08.16. 10:50
Solaris írta: ↑
2018.08.15. 09:22
Érdemes tanulmányozni Csabai cégének a tevékenységeit.
Fő tevékenység: Gyógyszerkészítmény gyártása

Hogy, hogy nem de az újabb cégének is ez a főtevékenysége...
https://www.nemzeticegtar.hu/li-ma-phar ... 88917.html

A fene tudja, de nem lepődtem meg. :) Lassan több cége lesz, mint ......-nak. Nem írom ki a nevet, de sokat írhatnánk a pontozott részre. :) Nyilvánvalóan lavíroz, de azt szabad.

Magunk között szólva mit is róhatunk fel Csabainak? Azt mindenképpen, hogy hazudik, mint a vízfolyás a tudományos munkásságát és címeit illetően, továbbá a megtévesztő orvosdoktori cím miatt - a PhD címet már nem használja -, amit tudtommal nem utasított vissza sehol, holott nem orvos és így nem is végezhetne semmiféle gyógyító, orvosi tanácsadó, vagy szakértői tevékenységet. (Lásd Szilágyi hangfelvétel csatolmánya) Ez afféle Antal Vali és füves Gyuri bácsi módú kontárkodás, amit a mi államunk egyelőre büntetlenül hagy. Kérdés, meddig?
A vállalkozás szabadságát azonban törvény biztosítja. Hogy az orvosi példánál maradjunk, akinek nincsen megfelelő, vagy éppen semmiféle orvosi végzettsége, de van elég pénze, attól még nyithat akár szülészeti - nőgyógyászati magánklinikát is, de a gyógyító és egyéb orvosszakmai - ápolói feladatok ellátásához a megfelelő szakképzettségű személyt/személyeket kell alkalmaznia. Úgyszintén szabad olyasmiket pacsmagolni, amiket Csabai. Nem szükséges, hogy ő maga, vagy a saját üzeme készítse el, legyártathatja bárhol, ahol erre adottak a műszaki és egyéb feltételek. Bevizsgáltatni addig nem kell, ameddig nem számít a készítmény gyógyszernek. Azzal egyetértek, hogy a hüvelykúp nehezen sorolható be táplálékkiegészítőnek, de az alkalmazók lelke rajta, hogy mit nyomkodnak a testnyílásaikba terápiás célból.
Úgy összességében ez egy ingoványosnak tűnő pálya, ahol az ügyeskedők elboldogulhatnak, amíg nem lépnek a zsombék mellé és nem csap össze a fejük felett a sáros víz. Csabai éppen ezt teszi és nincs egyedül, mert ami nem hatósági engedélyhez, előzetes bevizsgáláshoz, minősítéshez kötött, vagy nem állami monopólium, nem másnak a hatályos szabadalma, levédett szellemi terméke, védett ipari oltalma, mintája, azt elvileg szabadon lehet gyártani és forgalmazni. Ezt bizony nem róhatjuk fel Csabainak, akkor sem, ha úgy véljük, hogy itt valami sántít. Vizsgálat majd akkor lesz, ha valahol baj történik. Ezen a rendszeren kellene változtatni. Gyártson mindenki, akinek van valamilyen termékre ötlete, de forgalomba hozni csakis előzetes vizsgálatok alapján szabadjon. Természetesen nem azt mondom, hogy a pék nyakán minden sütésnél ott üljön az ellenőrzés, hogy a kifli mindig ropogós és puha legyen, de nyilvánvaló, hogy a mainál sokkal jobb szabályozás szükséges, amit ki is tudnának az illetékes minisztériumok dolgozni. Ehhez csak akarni kell.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.16. 21:12

PándyGyula írta:
2018.08.15. 17:08
Ki szavatolja, hogy minden Csabai termékben ugyan az és annyi hatóanyag van mint a vizsgálat során?
Ezt csakis ő maga szavatolhatja. Persze miután a szavahihetősége, hogy is mondjam, csorbát szenvedett, megértem, ha valakinek ez már kevés.
De egyébiránt az alapelv az, hogy minden esetben a termék gyártója felel a termék minőségéért, a leírásának való megfeleléséért. Ez feltételezi azt, hogy a vásárló megbízik az adott termék gyártójában. Amennyiben ez a bizalom megrendül, pl. mert kiderül, hogy a gyártó bizonyos fontos dolgokban nem mondott igazat, úgy értelemszerűen a vásárló nem fogja megvenni a terméket. Az étrend-kiegészítők egyébként tipikusan olyan termékcsoport, amelynél a vásárló nem igazán tudja ellenőrizni, hogy tényleg az van-e a kapszulában/fiolában, mint ami rá van írva. Nagyon sok esetben kiderült már, hogy a termék nem tartalmazta a feltüntetett alapanyagot, vagy a megadottnál sokkal kevesebbet, sőt, esetleg káros, mérgező anyagot tartalmazott. Éppen ezért az étrend-kiegészítő tényleg bizalmi termék, és csak jónevű, megbízható cégektől ajánlott ilyet venni (ha már mindenképpen venni akar valaki, ami a legtöbb esetben egyébként nem indokolt). Itt azért megjegyzem, hogy egyelőre nem merült fel arra utaló adat, hogy Csabai termékeiben ne az lenne, mint ami rá van írva.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.17. 11:51

Solaris írta:
2018.08.16. 12:15
mainál sokkal jobb szabályozás szükséges, amit ki is tudnának az illetékes minisztériumok dolgozni. Ehhez csak akarni kell.
Teljesen egyetértek azzal amit írtál. Miért nem tesznek ez ellen? A fene se tudja talán felsőbb szinten is érdekük hogy ez így legyen, ezért nem változtatnak a szabályokon. Az átlagos fogyasztó vagy felhasznló semmi mást nem tud tenni mint megpróbál körültekintően információt gyűjteni. A fórumok mint pl ez is nagyon jó hogy vannak mert a fogyasztók saját véleményüket leírva másokat is óva inthetnek sokmindentől. A Csabai félék ezért is tartanak ezektől a fórumoktól mert nem tudják irányítani a beszélgetést. Átfutottam az elejétől ezt a témát és jókat kacagtam amikor Csabait védik a hozzászólásban mert aki azokt a hozzászólásokat beírta az vagy saját maga Csabai vagy pedig megkért valakit hogy lécci lécci írjátok már be hogy igazi doktor vagyok :D Becs szó hogy nem hazudok. Amúgy meg lehet hogy Solaris ismét igazad lesz :D :D mert valóban lehet ilyen fake doktori címeket venni. Jó kis mém lenne ha kikerülne valahogy a Csabai oklevele :D :D :D
Solaris írta:
2018.08.12. 23:33
Amúgy van Európában olyan cég, amelynél 100 € a doktori cím és oklevél, 200 € a professzori cím, a kettőre együtt pedig kedvezmény is jár. Az általuk kiadott címek hivatalosan is használhatók, ugyanis vallási szervezetnek számítanak. Az okmányaikban a magyarra fordított címek pld. valahogy úgy hangzanak, hogy "az ördögűzés doktora/professzora", stb. Csabai is vehetett náluk ilyen címet.
Én valami ilyesmit tudok elképzelni : A sárkányfüvek doktora :D vagy a citrusfélékkel gyógyítók professzora :D :D :D :D
0 x

PándyGyula
Hozzászólások: 14
Csatlakozott: 2018.08.08. 12:19

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: PándyGyula » 2018.08.17. 12:26

Tisztelt Szilágyi úr!
Nekem az kevés, hogy Csabai Zsolt azt mondja, hogy a termékek megfelelő minőségűek. Főleg, hogy saját magát sem tudja tisztázni. Szerintem azok az emberek, akik a Csabai termékeit fogyasztják megérdemelnének annyit, hogy megfelelő, hiteles tájékoztatást kapjanak Csabai Zsolttól a végzettségeiről és a termmékek származásáról. Nagy valószínűséggel ezt nem fogja megtenni, mivel vaj van a füle mögött. Maradt még a legutóbbi vásárlásomból grapefruit csepp, ezt hol tudom bevizsgáltatni? Mennyibe kerül egy szakszerű bevizsgálás?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.17. 12:29

nemgyógyszerész írta:
2018.08.17. 11:51
Én valami ilyesmit tudok elképzelni : A sárkányfüvek doktora :D vagy a citrusfélékkel gyógyítók professzora :D :D :D :D
Sárkány ellen sárkányfű! A sárkányfüvek doktorai ezt ajánlják! Tuti siker minden termék. :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.17. 12:40

nemgyógyszerész írta:
2018.08.15. 08:08
- Év vállalkozója díj: Ez nem érdemel sok magyarázatot, hiszen ha van hátszeled akkor lehetsz akár egy gázszerelő is (nem lenézve a gázszerelőket) még akár köztársasági kereszetet is megkaphatod. (túlzó a hasonlat de remélem értitek.)
Csak nem a füves Gyuri bácsi jutott az eszedbe? Az öreg kuruzsló márciusban megkapta a Magyar Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetést. Biztosan a híres, emlőrák gyógyításra javasolt szilvalekvárért, amit az emlőre kell kenegetni.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.17. 13:00

Solaris írta:
2018.08.17. 12:29
Sárkány ellen sárkányfű! A sárkányfüvek doktorai ezt ajánlják! Tuti siker minden termék.
Ha Csabai ezt a szlogent használni fogja akkor mindenképp kérj jodíjat! :D :D
PándyGyula írta:
2018.08.17. 12:26
Maradt még a legutóbbi vásárlásomból grapefruit csepp, ezt hol tudom bevizsgáltatni? Mennyibe kerül egy szakszerű bevizsgálás?
Gyula! Te mit akarsz bevizsgáltatni? mármint mire vagy kíváncsi ? a termék alkotó részeire? Van több laboratórium, ahol lehet vizsgálatot kérni de nem 2 forint lesz arra készülj fel. Inkább vidd el a Nébihbe és kérd hogy vizsgálják, meg mert kétségek merültek fel benned a termék tisztaságát illetően. Lehet hogy így egy forintodba se fog kerülni. Amúgy meg kínából simán tudsz venni grapefruitmag őrleményt por formájában ami 100% hogy nem látott grapefuritot :D mivel kínában már a fokhagymát is gyártyák nem pedig termesztik. Ennyi grapefruti gyümölcs nincs a világon mint amennyi kivonatot árulnak világszerte. Láttál már grapefruit magot? Gondolj már bele hogy hányat kell megörölni hogy legyen 10 dkg por belőle? és
ahhoz hány darab gyümölcs kell?
Egyszerű kémia az egész! Ha meg van a grépfrúúit magban található vegyült kémia képlete akkor, simán legyártya a kínai és már szállítja is neked. Csabai is szinte biztos hogy ezt csinálja, megrendeli a legolcsóbb helyről a grépfúút mag porát, összekeveri a "titkos repcept :D :D alapján" és ha elkészült akkor pluszban ráírja hogy bio :D :D ami lehet hogy az ő olvasatában mesterségest jelent :D :D :D Világosíccsa már fel valaki hogy a bio megjelölés mögött szigorú vizsgálatok állnak. Én nem találtam erre vontkozó vizsgálatot egyik termékéről se.
Lehet hogy Csabai termékeiben van némi hatóanyag de ez nem az ő érdeme. Szimplán a gyümölcsé vagyis inkább a kis kínaiaké :D:D :D . Alapjába véve a grapefruit mint sok más gyümölcs hasznos vitaminokat és ásványi anyagokat tartalmaz ezér sem értem ,hogy Csabai miért hókuszpókodik a doktor, professzor, atyaisten titulusaival. Ha van egy jó terméked akkor csak egy jól megtervezett marketing kell hozzá és akkor is veszik mint a cukrot- És nem maradsz trében mint most Csabai. Ott van a fórumon is sokat emlegetett Gyuri bácsi... Nem aggattak rá semmilyen tudományos jelzőt csak ráncfellarrtak egy jó kis mesét a nagymamájáról aki füvesasszonyként gyógyította a helybélieket. Van egy kedves kis történet és egy mindent látott kis öreg aki szintén előadásokat tart. (Itt megjegyezném, hogy láttam pár előadást a yútúbon és néha azon is fogtam a hasam amikor súlyos betegségekre diófalevél teát meg macskagyökeret ajánl az öreg :D ). A gyógynövények gyógyító ereje tény. Gyuri bácsi és a családja no meg egy jó marketing cég ezt nagyon jól ki is használja. Jó a marketing, jó a csomagolás és a kommunikáció és mégse doktorprofesszorphd .....
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2018.08.17. 13:25

Solaris írta:
2018.08.12. 23:33
Akkor bizonyára az OKJ szakképzési száma helyett használja a PhD titulust, ámbár újabban ez nem szerepel a cége honlapján, Beéri a sima doktori címmel, amivel az a baj, hogy PhD nélkül csak foglalkozásdoktori cím lehet. A honlapról természetesen nem derül ki, hogy milyen végzettsége van.
Én bizony látom hogy a honlapján még mindig doktor meg phd. Sőt még azt a cikket se távolította el amiről Bondzsovi leírta hogy ctrl+c és ctrl+v . Itt is doktor és phdvel írja alá a nevét. http://drcsabaipharma.eu/index.php?rout ... blog&id=23
Már az eleje is sokatmondó a cikknek. Asszonygya (és most idézek a cikkből)
"A 2000-es évek eleje óta kutatom a HPV-t és annak a gyógymódját. Számtalan Szimpóziumot tartottam, mint meghívott vendég, egyetemeken, főiskolákon, közép- és általános iskolák meghívásának tettem eleget, "
Hol kutat a {nemdoktor} Csabai Zsolt? Ez megint egy feleselges önmaga sztárolása amivel saját magát buktatja le. Gondolom nincs saját kutató laborja mert arról lenne info a neten. Arról se találni semmit hogy bármelyik neves egyetemen vagy kutató laborban dolgozna... Hol voltak ezek a hihetetlen előadások? semmi info róluk!
De ez fokozódik :D
"Az előadásokon azt figyeltem meg, hogy nem csak az érintettek, hanem olykor nőgyógyászok, urológusok és ginekológusok is tátott szájjal figyelnek, és rádöbbennek arra a tényre, hogy ezt a fertőzést és annak szövődményeit nem lehet félvállról kezelni. A Szimpóziumokon az általam elvégzett kutatásokból olyan információk tárulnak eléjük, melyek a hallgatók körében döbbenetet okoznak.Megfigyelhető tény az is, hogy sok kezelő orvos nincs a helyzet magaslatán, nem nagyon informáltak, és nem tekintik ezt a betegséget problematikusnak. Az urológus olykor azt sem tudja pontosan, hogy hogyan és honnan, milyen módon vegyen mintát a férfitől. ”Tisztelet a kivételnek!” Na, ez viszont engem döbbentett meg."
Azért itt eléggé lefikázza az orvosokat :D akiket személyesen Csabai oktat :D :D :D Kívácsi lennék hogy egy valódi doktor mit szól ehhez... Főként a témában érintett szakképzett orvosok. Az megérne egy misét amikor Csabai valódi orvosknak tart előadást azok meg tátott szájjal figyelik :D :D Vajon a végén lehetett kérdést feltenni ? :D

Nálam ez teszi fel az i-re a pontot:
"A napokban hívott fel egy kedves hölgy siránkozva, hogy a kezelő orvosa, milyen bunkó, tapintatlan és alulképzett! A labor kimutatta nála a HR 16-os törzs jelenlétét, mire az orvosa, -„nem kellene félre lépni!” Próbáltam megnyugtatatni, nem volt könnyű!"
Életszerű és hihető hogy egy orvos a beteg fejéhez vágja hogy nem kellett volna félre lépni! hahaha röhög a vakbelem. Max akkor mond ilyet egy orvos ha a kezelt beteg a felesége :D :D :D :D :D muhahhhahhaaa
Amúgy meg lőőőn világosság és ezt követően Csabai :D és kigyógyít mindenből amit bizonyít a cikkben az alábbi mondtad amit szintén a saját oldaláról idézek "A kérdésre, meddig tart, míg meggyógyulok, vagy az örömhír, Dr. Úr! hálás vagyok, meggyógyultam!"

Az a legnagyobb baj hogy Csabaival elszaladt a ló. A tévképzete hogy ő valóban orvos annyira erős hogy saját maga is elhiszi:D és elkezdte gyógyítani a betegeket akik hozzá fordultak. Ez nem szép dolog.... Vajon praktizál még? Hol gyógyítja a rászorulókat most? Esetleg tartott szakmai megbeszélést Tihanyi Tamással is ? :D :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.08.17. 14:34

nemgyógyszerész írta:
2018.08.17. 13:00
Solaris írta: ↑
2018.08.17. 12:29
Sárkány ellen sárkányfű! A sárkányfüvek doktorai ezt ajánlják! Tuti siker minden termék.

Ha Csabai ezt a szlogent használni fogja akkor mindenképp kérj jodíjat! :D :D
Ó, nem, nem. A jogdíj Csukás Istvánt illeti. A Süsü c. meséjében a gyógyfűárus kínálgatja így a portékáját a sárkány ellen. :D

A cím és rangkórosak kedvéért, beleértve Csabait is, ha doktori cím nem is, de orvosi könnyen szerezhető. Tudtommal a SZETE Főiskolai Karán lehet "növényorvosi" diplomát szerezni pár félév alatt. :) Még menne a bio grapefruit maghoz. :D
0 x

Válasz küldése