Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.02.24. 14:17

gulyasetelka57 írta: Ezek elvileg a Miánói Expon készült képek , ahol talán "előadást " is tartott csabai:
Én úgy látom, csak levetített egy saját magáról szóló kisfilmet egy üres szobában.
gulyasetelka57 írta: kíváncsi lennék a kínai,arab és más országok befektetőinek arcára amikor megtudják, hogy a dr, PhD Csabai nem is annyira doktor meg PhD mint ahogy ők hiszik.
Valószínűleg nem nagyon érdekli őket, csak az a lényeg, hogy van eladható termék jó marketingdumával, amit rá lehet sózni az emberekre.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.02.24. 16:45

Szerintem elég ha csak ezt az egy videoját: https://www.youtube.com/watch?v=KQo3B-RtR-4&t=167s
megnézi valaki, akinek 65-nél magasabb az IQ-ja és még az is simán vágja, hogy ez a fazon mekkora kókler. Érdemes volna egy orvosnak megmutatni ezt a felvételt, hogy mennyi sületlenséget és innen-onnan összeszedett információt akar saját tudásként(meglehetősen primitíven) előadni.
Mert hát ugye valóban így beszél/fogalmaz egy: orvos, kutató, PhD, onkológus, géndiagnoszta, alternatív gyógyászat doktora
Főtevékenység a gén- és a rákkutatás, gyógyíthatatlan betegségek feltárása és tanácsadás világszerte az orvoskonzortiumoknak.
( Ezeket a titulusokat sikerült fellelnem, többek között innen: http://www.gyogyvizek.hu/gyogyaszat/pro ... t-phd.html )
Csak néhány kedvenc idézetem a fenti videoból:
...(a termék)"bejárta a világegyetem(!) minden táját"...
.."deviszont egy kémiai reakció folyamatán lúgosító hatással van"...
..."a vese egy kiválasztó szerv, 4-es PH alatt nem tud dolgozni...na most ezt a nagy savat hogyan?"...
..."de eleve az, hogy egy seb vagy egy bármilyen betegséget hamarabb leküzdünk a szervezetileg"...
..."szóval itt már mondhatom azt, hogy majdnem minden(!) betegségnek előre tudok haladni"...
..."van egy olyan lehetőségünk ahol azt mondom az immunrendszerünk a legfontosabb"...
..."a falósejtjeink ami szintén arról szól, hogy a szervezetnek milyen az ellenálló képessége"...
Illetve a video 3.09-től 3.32-ig tartó részénél segítsen már valaki, hogy mi a francot akar mondani?!

Azt meg csak halkan jegyzem meg, hogy a grapefruit mag kivonatot Dr Jacob Harich(1919–1996) amerikai immunológus fedezte fel 1972-ben.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.02.24. 16:53

Szilágyi András írta:
gulyasetelka57 írta: Ezek elvileg a Miánói Expon készült képek , ahol talán "előadást " is tartott csabai:
Én úgy látom, csak levetített egy saját magáról szóló kisfilmet egy üres szobában.
gulyasetelka57 írta: kíváncsi lennék a kínai,arab és más országok befektetőinek arcára amikor megtudják, hogy a dr, PhD Csabai nem is annyira doktor meg PhD mint ahogy ők hiszik.
Valószínűleg nem nagyon érdekli őket, csak az a lényeg, hogy van eladható termék jó marketingdumával, amit rá lehet sózni az emberekre.
Ha valóban ennyi terméket állít elő és forgalmaz - ezek szerint millió számra - akkor vajon hány (ezer) tonna gyümölcsöt kellene feldolgozni? Mert valószínűlet nagyon sok magot kellene kisajtolni egy 50ml-es üvegcsényi kivonathoz. Egy ekkora üzemnek már a Holdról is látszódnia kellene :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.02.24. 16:59

Szilágyi András: "Én úgy látom, csak levetített egy saját magáról szóló kisfilmet egy üres szobában."

Ez nagyon nagy :)
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.02.24. 22:10

Csak egy dolgot mindjanak meg nekem. Hogyan tud Csabai már több tíz éve működni anélkül, hogy ne lepleződjön le? Ha a világon nincs annyi grapefruit amiből ennyi terméket lehetne előálítani, akkor mit tartalmaznak a "doktor úr" termékei? Rengeteg hozzászólást olvastam, ahol sokan elismerően írnak a csabai cseppekről és egyéb termékekről. Számtalan helyen írják, hogy a termékek hatásosak. Ennyi beépített embert fizetne csabai, akik pozitív hozzászólasokat írnak a különböző fórumokon?
A fenti weboldalon amit Bondzsovi írt be valóban az alábbi olvasható:

"Az orvostudomány doktora, és a természetes gyógymódok, vagyis az alternatív gyógyászat doktora.
Főtevékenység a gén- és a rákkutatás, gyógyíthatatlan betegségek feltárása és tanácsadás világszerte az orvoskonzortiumoknak.
A HPV kutatása és az egyetlen valós gyógyszer megalkotása és szabadalmaztatása.
2013-ban megkapta az „Év Vállalkozója Díj”-at az Év Kutatója kategóriában a Prima Primissima Gálán.
A ’80-as évek végén lerakta az implantológia alapjait, továbbá kifejlesztett egy teljes öntés rendszert CS-NEOFORM rendszert, amely máig az egész világon egy új standartot jelentett. Továbbá feltalálta
ehhez a rendszerhez kiegészítően a HIGH SPEED beágyazó anyagokat.
A ’90-es évek elején feltalálta a KEILBREMSE rendszert, amelyet most a SIEMENS akar magáévá tudni.
Kifejlesztette és szabadalom oltalma alatt áll a világ első biológiai permetszere, víztisztítója és fertőtlenítő szere. Számos egyetemekkel való együttműködés, világszerte több szimpózium megtartása. Ezen felül a könyvek írása, mely azt jelenti, hogy hamarosan kiadásra kerül a daganat kialakulásáról szóló könyv. Újabb kutatások, szabadalmak várhatóak a csontpótlás és az implantológia terén."

Ezek alapján "dr" Csabai egy polihisztor, mindehez ért, és mindent feltalált. Még a Siemens is tőle lop.... Könyvet írt? Hol kapható? Díjat nyert az év kutatója kategóriában? Egyetemekkel működik együtt világszerte úgy, hogy csak egy érettségije van? Orvosknak tart előadásokat? Mikor és hol? Feltalálta a HPV elleni gyógyszert? Miért nem hallottunk róla? Rengeteg, rengeteg kérdés...
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.02.25. 10:28

Újabb videofelvétel:

"Interjú Dr. Csabai Zsolt PhD kutatóval a HPV-ről. Érdemes meghallgatni! Nem csak orvosoknak!"
https://www.youtube.com/watch?v=4fLdNfWd-uE

Sok vidoefelvételen többesszámban beszél Csabai "doktor" mint pédául ebben a videoban is amikor azt mondja a hpv-vel kapcsolatban, hogy "az oltóanyagon dolgozunk" vagy "több mint 30 éve kutatjuk". Van egy kutató csapata a "doktor úrnak"? Kikkel dolgozik együtt? Hol kutat? Hol van a svájci cége, ahol elvileg ezeket a termékeket készíti? Hogyan lehetne lebukatatni ezt a kuruzslót a nagy nyilvánosság előtt? Büntetlenül megússza a rengeteg hazudozását?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.02.26. 18:21

gulyasetelka57 írta: Csak egy dolgot mindjanak meg nekem. Hogyan tud Csabai már több tíz éve működni anélkül, hogy ne lepleződjön le?
Jó dumája van, ami elég a laikusok megtévesztéséhez, a papírjait meg nem kéri tőle senki.
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.02.28. 11:12

Kedves Olvasók!

Ismét egy érdekesség ami fellelhető az interneten. Az alábbi két videoban Csabai "doktor" felesége látható. A baj csupán annyi, hogy egyszere mint feleség szólal meg, egyszer pedig mint fogyasztó. Nézzék meg figyelmesen. Ha jól látom akkor abban a videoban ahol Dr Csabai Bikki Gabriella néven mutatják ott fiatalabbnak tűnik, ezért nem értem hogy a másik videofelvételen miért csak mint Bikki Gabriella ''fogyasztóként" beszél ha korábban feleségként nyilatkozott? Illetve miért mondja abban videoban, ahol fogyasztókét mutatják be azt, hogy a grapfruit kivonattal egy barátnője ajánlására találkozott? Ennyire hülyének nézik az embereket?
Itt érdemes a 16:55 percnél megnézni:
https://www.youtube.com/watch?v=q2OvoHpRIIk

Ezen a felvételen 2:00 percnél látható:
https://www.youtube.com/watch?v=KQo3B-RtR-4

Még érdekesebb, hogy Bikki Gabriellának is van egy cége ami ,hogyhogy nem ugyanarra a címre van bejelentve mint a mi kis áldoktorunké.
A bizonyítékot az e cégjegyzéken bárki megnézheti:

"Dr" Csabai cége:
A cég elnevezése
2/1. Dr. CSABAI Pharma Korlátolt Felelősségű Társaság
Bejegyzés kelte: 2014/09/23 Közzétéve: 2014/09/24
A cég székhelye
5/1. 1151 Budapest, Szántóföld utca 2. A. ép.
Bejegyzés kelte: 2014/09/23 Közzétéve: 2014/09/24
Hatályos: 2014/09/23 ...

Bikki Gabriella cége:
A cég elnevezése
2/1. BIZO PHARMA Korlátolt Felelősségű Társaság
Bejegyzés kelte: 2014/01/31 Közzétéve: 2014/02/13
Hatályos: 2014/01/31 ...

A cég székhelye
5/1. 1151 Budapest, Szántóföld út 2/a.
Bejegyzés kelte: 2014/01/31 Közzétéve: 2014/02/13
Hatályos: 2014/01/31 ...

Már már olyan, mintha egy csalás hálózatra derülne fény. Kíváncsi vagyok hány ilyen "pharma kft" van még jelen ebben a simlis ügyben.
Ha bárki szeretne csatlakozni az oknyomozáshoz írjon ide a fórumba vagy nyugodtan írhat az email címemre is: gulyasetelka1957@gmail.com
Természetesen bizalmasan kezelem a hozzám eljuttatott információkat, és semmi esetre sem közlöm hogy ki küldte nekem.
Leplezzük le ezt a csaló bandát!
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.04. 17:04

Újabb fejlemény az áldoktorunkkal ("dr" Csabai Zsolt "Phd")kapcsolatban. Az egyik fórumozó hívta fel a figyelmemet arra, hogy Csabai "doktor" egyik video felvételén Miskolc város egyeteme látható ahol elvileg "kutat" esetleg előadásokat tart. (Az egyetem 2:23 percnél látható )
https://youtu.be/CFJVDPgPykM?t=2m23s
Örültem ennek az észrevételnek, mert bíztam benne, hogy végre a fórum elején feltett egyszerű kérdéseimre válaszokat kapok. Mivel a Miskolci Egyetem a lakóhelymetől messze van, ezért levélben kerestem meg az egyetem egészségügyi karának a dékán asszonyát. Arról érdeklődtem, hogy "dr" Csabai "PhD" milyen kapcslatban van a Miskolci Egyetemmel, illetve mit kutat ? Dékán asszony válaszában írta, hogy ez a kérdés a hatáskörén kívül esik, ezért továbbítja az egyetem kancellár hivatalába a levelemet. A kancellária hivatala nagyon gyorsan válaszolt (amit nagyon köszönök):

" Tisztelt Asszonyom!

A Miskolci Egyetem részére 2018. február hó 27. és 28. napján megküldött e-mail üzenetére az alábbi választ adom.
A levelében szereplő, a Youtube© videómegosztón látható felvételekre – Kollégáim tájékoztatása alapján – a Miskolci Egyetem nem adott engedélyt, azokat a videó készítője – vélelmezhetően feltöltője – jogellenesen használja. Ezzel kapcsolatban Egyetemünk a szükséges intézkedéseket megteszi.
A levelében hivatkozott – és a videófelvételeken is látható – személlyel kapcsolatban arról tudom tájékoztatni, hogy nem áll semmilyen jogviszonyban a Miskolci Egyetemmel. "

Akkor most hol kutat "dr" Csabai?
Az egyetem válasza nekem már elég bizonyíték arra, hogy Csabai egy csaló!
Minden új információt amit megtudok erről a szélhámos emberről a jövőben is megosztom Önökkkel.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.04. 18:17

gulyasetelka57 írta: Akkor most hol kutat "dr" Csabai?
Gondolom, a saját cégénél, ha kutat valamit egyáltalán.
De egyébként konferenciaközleményekben szerepelt társszerzőként a Miskolci Egyetem és a Debreceni Egyetem kutatóival:
http://www.siphd.uni-miskolc.hu/oktatas ... z.php3?243
pl.:

MOLNÁR András, CSABAI Zsolt, FAZEKAS Lajos, PÁLINKÁS Sándor, GINDERT-KELE Ágnes, Termikus szórással készült Ni-alapú rétegek újraolvasztása lánggal és a bevonat vizsgálata pp. 278 - 282. In: Csibi Vencel-József (szerk.) OGÉT 2017: XXV. Nemzetközi Gépészeti Találkozó. Konferencia helye, ideje: Kolozsvár Románia, 2017.04.25-2015.04.28. Kolozsvár: Erdélyi Magyar Műszaki Tudományos Társaság (EMT), Nyelv: Magyar Egyéb konferenciaközlemény/Konferenciaközlemény/Tudományos

Ezek gépészeti témájú közlemények. Én arra tippelek, hogy ebbe azért kerülhetett be Csabai, mert az egyetemen egy újfajta tartósságnövelő bevonatot fejlesztettek ki gépalkatrészekhez, és ezt Csabai grapefruitmag-sajtoló gépén tesztelhették.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.04. 18:43

Szilágyi András írta: MOLNÁR András, CSABAI Zsolt, FAZEKAS Lajos, PÁLINKÁS Sándor, GINDERT-KELE Ágnes, Termikus szórással készült Ni-alapú rétegek újraolvasztása lánggal és a bevonat vizsgálata pp. 278 - 282. In: Csibi Vencel-József (szerk.) OGÉT 2017: XXV. Nemzetközi Gépészeti Találkozó. Konferencia helye, ideje: Kolozsvár Románia, 2017.04.25-2015.04.28. Kolozsvár: Erdélyi Magyar Műszaki Tudományos Társaság (EMT), Nyelv: Magyar Egyéb konferenciaközlemény/Konferenciaközlemény/Tudományos
Biztosan nem ő az hiszen akiről mi beszélünk az Dr és PhD :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.04. 20:17

Segítsük ezt az oldalt hozzászólásokkal, megosztásokkal.
https://www.facebook.com/search/top/?q= ... end%C3%A1i
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.04. 21:48

Én úgy gondolom, hogy csabainak nincs sajtoló gépe. Valószínűsíthető, hogy beszerzi külföldről a nyersanyagot és külföldön vagy itthon legyártatja valahol a termékeit. Nincs mögötte semmilyen kutatás csak egy nagy hazugság és egy "orvosi személyi kultusz" kiépítése. Azt kellene megtudni, hogy honnan szerzi be a "nyersanyagot"? Arra még nem jöttem rá, hogy a neve hogy került kapcsolatba ezzel a kutatással (amiről fentebb írtak), ha a Miskolci Egyetem azt válaszolta, hogy "dr" Csabai Zsolt nem áll semmilyen jogviszonyban az egyetemmel. Vajon mindenkit megvezet azzal , hogy orvosként tetszeleg mindehol?
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.07. 10:37

Jézusom, emberek, gondolkozzatok már!

Nyilvánosan így ócsárolni valakit az internetről gyűjtött infók alapján, hát, nagyon nagy hülyeség... Már bocs. De az interneten lévő információk 60%-a hazugság, vagy ferdítés. Név nélkül, arc nélkül természetesen, mert ócsárolni nagyon tudunk, de magunkat felvállalni már nem.
Én most hallottam erről a termékről meg Csabairól is, de ami itt folyik az szánalmas. A Facebookon kutakodtok? Most komolyan? :D :D
Ha 30 éve működik Dr Csabai, akkor gondolom 30 év alatt nem 1 és nem 2 vizsgálaton esett már át.. Nem? Főleg ha Németországot említjük, ahol azért szigorú intézkedések vannak ezekben az ügyekben. De én is kérdezek már valamit! Ti megveszitek a boltban a párizsit, megnéztétek, hogy hol gyártják? Vagy ez igaz bármelyik termékre. Na és a gyógyszeripar.. A háziorvos felír egy gyógyszert, kiváltod és beszeded. Aki azt a gyógyszert kitalálta, az nem csaló? Nézz már utána a Facebookon, lécccciiiiiiii!!!!
Bondzsovi írta: Biztosan nem ő az hiszen akiről mi beszélünk az Dr és PhD
Figyi már, Bondzsovi! Az ilyen publikációkban nem írnak Dr titulusokat, mert evidens, hogy van neki. Ennyire sem értetek hozzá, és ti ócsároljátok a másikat.
Egyébként nem is beszélve arról, hogy ezek, amiket ti itt nyilvánosan írogattok meg a Facebookon az oldalon, ezek nagyon súlyos vádak. Ha ezek nem igazak, a drága Csabai Úr olyan kártérítést varr a nyakatokba hírnévrontásért, hogy még a gatyád is rámegy! Azért csak óvatosan. De természetesen ahhoz nyápicok vagyunk, hogy nevünket és arcunkat vállaljuk, így biztosan megússzátok....

Mindenesetre én sem fogom szedni a Grape Vitalt, de szerintem ezt el lehet intézni ennyivel, és bízzák az állami szervekre, hogy elintézik-e ezt az embert, vagy nem.

Üdv,
Gál Tamás
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.07. 18:13

somjagé írta: Ha ezek nem igazak, a drága Csabai Úr olyan kártérítést varr a nyakatokba hírnévrontásért, hogy még a gatyád is rámegy!
Hát egyelőre úgy néz ki, hogy igazak, és Csabai úr is csak lapít.
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.07. 23:23

Tisztelt Gál Tamás!

Én névvel és email címmel tettem fel a fórum elején egy egyszerű kérdést. Úgy gondolom, hogy semmi bántó szándék nincs abban, ha valaki szeretne meggyőződni arról amit az interneten olvas. Olvassa el a hozzászólásokat az elejétől a végéig. Leírtam, hogy több csatornán próbáltam elérni a "doktor urat" aki ezekre a megkeresésekre nem reagált. (Szeretném jelezni, hogy a mai napon (több hét elteltével) kaptam tőle egy érdekes válasz emailt, de erről majd később írok.) Még egyszer leszögezem, hogy nem azért írtam ebbe a fórumba, hogy lejárassam a "tisztelt csabai doktort" , csupán válaszokat kerestem. Tudja az mégis csak furcsa, hogy ilyen végzettséggel nem lehet leinformálni Csabai Zsoltot. Illetve, több helyen is össze vissza ír magáról mindent. Egyszer onkológus máskor gén és rákkutató , az alternatív gyógymódok doktora és még lehetne sorolni. Ezeket ő írja nem pedig az emberek találják ki. A hozzászólásaiban illetve a válaszaiban szinte kivétel nélkül a saját terméketi jelöli meg mint gyógymód.

Engedje meg, hogy megosszam Önnel egy nagyon közeli hozzátartozóm szívbemarkoló, egyben borzasztóan dühítő történetét. A szóban forgó hozzátartozóm (nyugodjon békében) rákbeteg lett. Egy életerős, vidám káros szenvedélyektől mentes hölgyről van szó. Természetesen ez a betegség szempontjából szinte lényegtelen, mert a rák mint minden más halálos kór nem válogat. A család természetesen minden lehetséges gyógymódot kipróbált , hogy javuljon a hölgy állapota. Az úgynevezett hagyományos orvosláson kívül minden elérhető terápiát kipróbáltak. Az egyik ilyen terápia során találkoztak egy hasonló emberrel mint Csabai. Nem szeretnék, most ebbe jobban belemenni, mert ez egy teljes fórum téma lehetne. Az áldoktor mindenféle csodaterméket illetve gyógymódot ajánlott, amit természetesen a család kifizetett. Milliós tételekről beszélünk, ezért a hozzátartozók (többek között én is) a megtakarításukat és egyéb kölcsönöket felhasználva pénzeltük ezt a csalót. Az elején leszögezte, hogy mivel minden szervezet más és más a terápiát sem lehet tudni, hogy melyik része fog a hozzátartozónknak használni. Nem szeretném részletezni a szerettem szenvedéseit. Néhány hónap alatt teljesen leépült és itthagyott bennünket ( hiába az orvosi kezelések és a csodadoktor csodaszerei ) Tudja mi ebben a gyomroforgató? Az , hogy a csodadoktor mindvégig a hamis reményt éltette a hozzátartozómban, és kitette midnenféle procedúrának, mi pedig vakon hittünk benne. Az áldoktor is így kezdte, hogy az elején csak tanácsokat osztogatott majd termékeket ajánlott és komplett kezeléseket folytatott. A szóban forgó csaló ellen bírósági ügy van folyamatban, jelenleg valószínűleg külföldön bujkál...

Ezt azért írtam le, hogy megértse Ön is, hogy ezek az áldoktorok milyen károkat tudnak okozni. Csabai Zsolt esetében egy egyszerű kérdésről van szó. Már bocsássa meg, de a saját háziorvosom (akit csak mostanában ismertem meg mert szerencsére eddig nem volt rá szükségem) minden egyes konferenciáról, ami részt vett mint hallgató büszkén kiírja a rendelőban. Arról nem is beszélve, hogy bekeretezve állnak a szakvizsgákról kiálított tanúsítávnyok amiket elvégzett. Ebből kifolyólag nem értem azt az egyszerű tényt, ha Csabai Zsolt az orvostudomány ennyi ágában tevékenykedik és dolgozik miért nem vállalja büszkén a végzettségét? Magyarországon nincs nyoma annak, hogy neki doktorija , PhD-je lenne. Erről Ön is meg tud bizonyosodni ha visszaolvas és megnézi az Állami szervek adatbázisát. Ha pedig külföldön végezte a tanulmányait amit Csabai állít akkor még nagyobb büszkeség, hogy egy külföldön végzett orvos hazánkban kutat. Tudja csak annyit kellett volna a "tisztelt csabai doktornak" tennie, hogy nyilatkozik arról, hogy hol és mikor végezte a doktori képzést illetve miből írta a PhD-ját és hol lehet ezeket az információkat megtalálni. Miért rejtegeti ezeket az információkat? Megnevezi a Miskolci Egyetemet mint kutató helyét. Érdekes módon az egyetem nem tud arról hogy Csabai náluk kutatna. Erről hivatalos levélben kaptam felvilágosítást. Ezekre az egyszerű kérdésekre válaszoljon kedves Tamás!

További szép estét!
Üdvözlettel
Etelka
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.07. 23:54

Kedves Etelka!

Nem tudom, hogy miért nem válaszol Csabai úr. Lehet azért mert nincs neki, lehet azért mert nem akar magyarázkodni. Nekem kereskedelmi végzettségem van, én se szívesen magyarázkodnék senkinek. Azt gondolom, amíg csak a termékeit árulja, és nem öl meg vele egy embert sem, amit kizárnék, mert ha veszélyes lenne a termék, lehetett volna róla hallani, addig árulja kedve szerint. Rengeteg termékkel találkozunk naponta amikről nem tudjuk honnan jött, ki gyártja, hol gyártja, stb. Viszont ezeknek utána néznek a hivatalok, mielőtt forgalomba kerül egy termék, komoly vizsgálaton megy át. Tudom, mivel élelmiszeripari laboráns végzettségem is van, tudom miket vizsgálnak, miket néznek, és milyen "teszten" kell átmennie egy-egy terméknek mielőtt a polcra kerül. Ha a Csabai termékek forgalomban vannak, akkor biztos lehet abban, hogy vizsgálva volt, a szervezetre nincs negatív hatással. Olvastam a fórumot amiről azt írták Önök, hogy állítólag ott rendel, hát nekem az úgy tűnik, hogy csak tanácsot adott. Ha én a boltban ajánlok egy terméket amire allergiás a fogyasztó, akkor én csaló vagyok? Tanácsot mindig lehet adni, amíg pénzt nem kér el érte, addig semmi gond nincs vele. Vagy megfogadja az ember, vagy nem. Viszont kíváncsiságból ma én is felhívtam őt egy kamu betegséggel. Nekem nem ajánlotta a termékét, egészséges étkezést, és sok mozgást ajánlott, meg azt, hogy ha nem javul menjek be az orvoshoz, meg kedvesen felvilágosított a szervezet működéséről. Szerintem semmi gond nincs vele. De csak gondoljanak bele, ha Önöknek lenne egy termékük, maguk nem azt ajánlanák? Üzleti szempontból nyilván nem a konkurencia termékét ajánlanám.. vagy Önök igen?

Milyen e-mailt kapott tőle, kedves Etelka? Engedje meg, hogy megjegyezzem, hogy a fórum elején Ön nagyon kezdő internetezőnek mondta magát, most viszont már gyakorlott Facebook oldal kezelő, és fórumozó lett. Csak megjegyeztem....... Elnézést ha megsértem vele.

Viszont továbbra sem értem, hogy kinek, és mit ártott ez az ember.......

Üdv,
Tamás
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.08. 02:07

somjagé írta: Viszont ezeknek utána néznek a hivatalok, mielőtt forgalomba kerül egy termék, komoly vizsgálaton megy át.
Egy fenét! Étrend-kiegészítőt bárki forgalmazhat, és csak bejelentési kötelezettség van rá, a hatóság semmilyen vizsgálatot nem végez, csak a gyártó által megadott összetevők listájára néz rá, hogy azok között nincs-e olyan, ami problémás.
somjagé írta: Viszont továbbra sem értem, hogy kinek, és mit ártott ez az ember.
A szabálysértési törvényben meghatározott, jogosulatlan címhasználat elnevezésű szabálysértést követi el, amellett az orvosi tanácsok adása orvosi végzettség színlelésével kimerítheti a BTK-ban definiált kuruzslás bűntettét is.
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.08. 05:52

Kedves Tamás!

Engedje meg, hogy reagáljak az előző hozzászólására és rögtön a végéről kezdeném.
Nem sértett meg azzal, hogy kijelenti, hogy gyakorlott internet felhasználó lettem. Azonban egy titkot el kell, hogy áruljak magának. Az esetek nagy részében mindig segítséget kérek a gyermekeimtől illetve főként a sógoromtól akár a fórum használatában illetve más oldalak böngészésében. Szégyen nem szégyen, engem soha nem foglalkoztatott ez a számítógépes világ de ma már elengedhetetlen, hogy minden korosztály használja. Azt is elárulom Önnek, hogy elkezdtem egy számítógépes és internetes tanfolyamot a lakóhelyemen lévő kultúrházban. Azt a tanfolyamot amit a sógorom is elvégzett 5 éve. Sőt, hogy még jobban informált legyen, nem én készítettem a facebok oldalt mivel vajmi keveset tudok erről is. Ha olvassa a fórumot, nem csak én írok megjegyzéseket. ( Ezúton is szeretném megköszönni mindenkinek aki hozzászólásaival segíti ezt a témát. ) Képzelje, jó pár olyan dolog van ami ide a fórumra még ki sem került. Ha pedig Ön is végigolvassa a hozzászólásokat akkor láthatja, hogy egyik fórumozó sem pocskondiázta Csabai Zsoltot, csupán olyan érdekes feltevéseket fogalmaztak meg amiket nem lehet figyelmen kívül hagyni. Hogy csak pár példát említsek név nélkül (nyilván ha vissza olvassa a bejegyzéseket akkor látni fogja). Egy nagyon tájékozott úriember beírta , hogy hol lehet Csabai Zsoltnak a Magyar Állami Szerveknél utána nézni, ahol semmi információ nincs róla. (Ez nekem soha nem jutott volna eszembe.) Vagy van olyan hozzászólás is ,ahol a Csabai szájából elhangoztt interjúból bődületes hülyeség rajzolódik ki. Ezeket mind mind más és más ember veszi észre és teszi közzé. Elárulom Önnek, hogy nem csak én vagyok aki meg szeretné tudni az igazságot.
Ha már itt járunk az Ön hozzászólásában a sorok között olvasva felfedezni vélem, hogy védelmezi Csabai urat. Talán jó ismerőse? Remélem Ön sem sértődik meg ezen a kérdésen. Csabai Zsolt egy felnőtt férfi, szerintem nem szorul védelemre főleg nem akkor, ha ő saját maga el tudná oszlatni ezt a sűrű ködöt ami a végzettségét illeti. Úgy érzem ez nem magyarázkodás, ha egy fogyasztó kíváncsi arra, hogy milyen forrásból származik az a termék amit vásárol és fogyaszt. Csak, hogy vissza utaljak a felvágottas példájához, képzelje a felvágottatkon szerepel a gyártó esetleg forgalmazó adatai plusz rárakják az összetevőket. Mivel kint vannak ezek is a bolt polcain szíve joga bárkinek, hogy utána járjon és ha olyat tapasztal ami szerinte sérti a fogyasztók érdekeit vagy esetleg káros az egészségükre, bejelentést tehet az Állami szerveknél akik majd kivizsgálják az ügyet. Ebben az esetben nincs olyan ,hogy egy cég takargat valamit mert komoly büntetésre számíthat ha hazudozik. Ezt fokoznám azzal, hogy tudomásom szerint senki sem jelentette fel még Csabai "doktort" , hanem itt ezen és más fórumon próbálunk információt szerezni. Ha Csabai elérhetővé teszi azt a forrást, ahol hivatalosan meg lehet bizonyosodni arról, hogy van doktori és PhD végzettsége és meg lehet tekinteni a szakmai publikációit, én leszek az első aki nyilvánosan minden fórumon bocsánatot fog kérni a "doktor úrtól" és ingyen és bérmetve reklámozni fogom az összes termékét saját költségemen. Folytatva az Ön által írtakra: Semmi bajom nincs azzal, ha valaki a saját terémkeit árulja, azzal viszont van bajom, hogy ezt úgy teszi, hogy megtéveszti a fogyasztókat. Vajon mekkora forgalma lenne, ha nem úgy árulná ezeket a bogyókat, hogy ráírja Dr. PhD, A Magyar Olimpikonok Hivatalos készítménye stbstbstb? Illetve a fő bajom az, hogy több fórumon is rendel. Saját szememmel olvastam például a vitamin sziget nevű oldalon, hogy bekéri a betegek leleteit. Fel fogja Ön is, hogy daganatos betegek fordulnak Csabaihoz? Ez nem játék! Ő pedig tanácsokat ad, és az esetek nagy részében a saját terméket reklámozza ez által. Kedves Tamás ez az én fő promblémám. Lehet, hogy Csabai egy jól tájékozódott ember, akit érdekelt az orvostudomány mint hobbi és sokat olvasott a témában, viszont az már nem járja , hogy orvos képében tetszeleg. Tudja, hogy mennyit tanul egy orvos mire oda jut, hogy szakvizsgázzon? és mit kell letenni az asztalra, hogy PhD-je legyen egy orvosnak? Tessék utána nézni és megérti, hogy mi azzal a baj , hogy hamisan használja ezeket a titulusokat. Ha pedig bebizonyosodik, hogy nincs ilyesfajta végzettsége akkor Ön elhinné, azt amit leír a termékeiről? Az emailt amit Csabai Zsolttól kaptam, ha nem haragszik akkor jelenleg még nem tenném közzé. A holnapi napon meglátogatom az egyik barátnőmet veszprémben, aki nyugdíjas ügyvéd és bemutatom neki az eddig információkat, amiket kiderítettünk Csabairól, csupán azért, hogy ha arra kerül a sor, hogy jogi útra terelődik a dolog, akkor legyen olyan ember is aki képviseli az érdekeinket. ( Mielőtt leírná a nyugdíjas ügyvéd barátnőmet közlöm Önnel, hogy rengeteg aktív,nagyon sikeres ügyvédi kapcsolatokkal rendelkezik. ) Elnézést, hogy ennyire hosszúra sikerült a megjegyzésem.
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.08. 22:01

Kedves Etelka!

Nem védem Csabai urat, meg szeretném kijelenti, hogy nem is ismerem. De elmesélem, én hogyan találkoztam Csabaival.
Az egyik jó ismerősöm sajnos évekkel ezelőtt beteges volt, majd elkezdte szedni a Grape vitalt. A múltkor elment az orvosához rutin vizsgálatra, mert szegénykém nagyon paranoiás a betegséget illetően. Kérdezte az orvos, hogy mit szed, vagy mit csinál, mert ritkán találkozik ilyen erős immunrendszerű emberrel. Ennek hatására vettem egy Bactoex kézfertőtlenítőt gondoltam nem verem magam nagy kiadásba, azt a 300-400 forintot kibírom. Nálam abszolút pozitív hatást ért el. Favágás közben a fejszével megvágtam az ujjamat, és Betadin hiányában befújtam vele a sebet, és őszintén mondom, és mindenféle túlzás nélkül, a sebem 1,5 hét alatt szinte alig látszott, és azért kissé mélyen vágtam be. Így elkezdtem keresgélni további termékek után, meg utána olvasgattam Csabai úrnak, így találtam meg ezt a fórumot, a többit meg már tudják. :)
De kérem ne reklámnak vegyék, nekem ez a történetem :D :D

Itt viszont megdöbbenve olvastam a bejegyzéseket! És azért mondtam, hogy hagyni kellene, és állami szervekre bízni, mert sehol nem olvastam, és senki nem kürtölte világgá, hogy bárkit megkárosított volna. Azok az emberek közül akiknek tanácsot adott, meghalt valaki? Vagy rosszabb lett az állapota? Gondolom nem, mert azért mint hozzátartozó én se hagynám szó nélkül.
Valamint lassan 15 éve a kereskedelemben dolgozom, nem titok, hogy Lidl-ben vagyok üzletvezető. Ismerem az üzleti világ szinte minden csínnyát-bínnyát, ha Csabai üzletel is a termékeivel, akkor nem 1 embernek a lábára léphetett már rá, szerintem próbálták már tönkre tenni bosszúból. Ez az üzleti világban így működik! Két lehetőség van, Csabainak van doktorija, és nem tudtak vele mit tenni, vagy olyan komoly emberek állnak mögötte, akik megtudnak küzdeni egy ilyen üggyel. Ügyvédek, jogászok, stb.
Én szeretném azt is megjegyezni, hogy ha Csabainak vannak dolgozóik, akkor az ő megélhetésükkel is játszunk, pedig ők ártatlan emberek, csak a megélhetésükért dolgoznak mint bárki más. Ha Önöknek sikerül Csabaival kapcsolatban bármit kideríteni ami tönkre teszi őt, én azokat az embereket sajnálnám akiknek ő munkát adott. Én nagyon emberközpontú vagyok, ilyenre is gondolok. :oops: :oops:

Egyébként ezt mi, emberek hoztuk létre, hogy anno bárki vásárolhatott érettségit, doktorit, sőt még jogsit is. Mondjuk én jobban félek az olyan embertől aki vásárolt jogsival vezet. :(
Amúgy lehet, hogy a fórum hatására vissza vesz Csabai urunk... Én pozitív vagyok. :D :D

Szóval nem védem őt, de remélem értik, hogy miről halandzsázok itt félálmosan :) :)

Tamás
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.03.08. 23:20

gulyasetelka57 írta: Egyszer onkológus máskor gén és rákkutató , az alternatív gyógymódok doktora és még lehetne sorolni. Ezeket ő írja nem pedig az emberek találják ki. A hozzászólásaiban illetve a válaszaiban szinte kivétel nélkül a saját terméketi jelöli meg mint gyógymód.
Rengeteg ilyen "ügyeskedő" van az élet minden területén.Azért nem lehet csalásért megbüntetni mert olyasmit árul ami nem káros.Az már egy másik(etikai)kérdés,hogy gyógyulást ígér reményvesztett embereknek akik nyilván mindenüket odaadnák a gyógyulásért.Ezek az ügyeskedők bármit el tudnak adni a "hívőknek"...ami nem káros(inkább semleges),de nem is használ.
Sem az "igazi"doktor(aki élethivatásaként gyógyítani akar),sem a kókler nem tud meggyógyítani egy beteg embert.
Ennek egy alapvető oka van:A beteg ember nagyon jól tudja,hogy mi baja és mi ennek az oka.Ezen csak Ő tud segíteni(változtatni).Amikor dokihoz vagy kóklerhez megy azt akarja hogy valaki más segítsen egy olyan problémán aminek az alapját eltitkolja.
Megoldás nem lehetséges így.Doki és kókler is csak találgathat.Az tud csak igazán gyógyítani,aki igazán ismeri a beteget.
Sőt,talán jobban kell ismerni mint Ő magát!
Erre ma már sem dokinak sem kóklernek nincs ideje.
A család az aki rendelkezik elegendő információval...de megint másik kérdés,hogy a beteg inkább hisz a dokinak,vagy a kóklernek aki nem is ismeri és viszont.
Apámat amerikai kísérleti(ingyenes)gyógyszerrel végezték ki jónevű Magyar orv-osok.
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.09. 07:22

Kedves Tamás!

Ön valamit félreért, senki sem akarja tönkre tenni Csabait , csupán egy kérdést/kérést intéztünk felé ami nem más mint bizonyítsa be, hogy van doktori és PhD végzettsége. Illetve adjon egy olyan elérhetőséget, ahol meg lehet tekinteni a PhD-val kapcsolatos tudományos publikációit.Ugyanis gyanítjuk, hogy Csabai Zsolt nem rendelkezik ezzekkel a képesítésekkel. A többibe már bele sem megyek, hogy végzettség nélkül betegeket diagnosztizál és "gyógyít". Rengetek minden derült ki Csabai Zsoltot illetően, (ha visszaolvassa a fórum bejegyzéseit akkor Ön is láthatja) így nem lett volna más dolga a "doktor úrnak" mint kiállíni a nyilvnosság elé (akár itt a fórumon) és megcáfolni ezeket. Ne haragudjon meg, ha rólam állítanának valótlan dolgokat akkor egy csapással meg tudom szüntetni azzal, hogy nyilvánosságra hozom a valóságot. Csaba esetében nem így lett. Ugyais ma kaptam üzeneteket, hogy Csabai megszüntette a saját és a termékeit népszerüsítő facebok oldalát, sőt eltűnt azokról a fórumokról, ahol eddig rendelt és tanácsokat osztogatott. Ön szerint ez nem egy beismerés? Döntse el mindenki és azt is, hogy meddig fogja a betegeket hülyének nézni. A két darab kérdés továbbra is fenn áll. Kedves Csabai Zsolt, (mikor) és melyik felsőoktatási intézményben szerezte a doktori címét, illetve a PhD titulusát? Hol lehet megtekinteni a tudományos publikációit?
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2018.03.09. 12:18

somjagé írta: Én szeretném azt is megjegyezni, hogy ha Csabainak vannak dolgozóik, akkor az ő megélhetésükkel is játszunk, pedig ők ártatlan emberek, csak a megélhetésükért dolgoznak mint bárki más. Ha Önöknek sikerül Csabaival kapcsolatban bármit kideríteni ami tönkre teszi őt, én azokat az embereket sajnálnám akiknek ő munkát adott. Én nagyon emberközpontú vagyok, ilyenre is gondolok. :oops: :oops:
Ilyen alapon pl. Tribuszernét sem kellett volna elítélni? Végül is az emberek mind elhitték, hogy baromi nagy haszonnal adnak neki pénzt.
Ha valaki csalással szerzi a pénzt, sőt másokat bevon a csalásaiba, akkor azért nem kellene vele foglalkozni, stb. mert jajj, mi lesz a többiekkel, akik jóhiszeműen bevonódtak? Szerinted így kéne ennek mennie?

Ja, és azt írja ez az áldrphd a termékei leírásánál, hogy klinikai vizsgálatok igazolták eztaztamazt.
No, hát hol vannak ezek? Hol vannak leírva? Hol végezték és ki engedélyezte ezeket? Mert azért nem igazán szép klinikai vizsgálatokat engedély nélkül végezni - értsd: ezek emberkísérletek.
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.09. 14:16

TranszfettiAcid írta:
somjagé írta:
Ilyen alapon pl. Tribuszernét sem kellett volna elítélni? Végül is az emberek mind elhitték, hogy baromi nagy haszonnal adnak neki pénzt.
Ha valaki csalással szerzi a pénzt, sőt másokat bevon a csalásaiba, akkor azért nem kellene vele foglalkozni, stb. mert jajj, mi lesz a többiekkel, akik jóhiszeműen bevonódtak? Szerinted így kéne ennek mennie?

Ja, és azt írja ez az áldrphd a termékei leírásánál, hogy klinikai vizsgálatok igazolták eztaztamazt.
No, hát hol vannak ezek? Hol vannak leírva? Hol végezték és ki engedélyezte ezeket? Mert azért nem igazán szép klinikai vizsgálatokat engedély nélkül végezni - értsd: ezek emberkísérletek.

Azért a kettő nem ugyanaz. Tribuszerné súlyosan megkárosította az embereket, rengeteg pénz húzott le róluk. Csabai nem ezt csinálja. Árul egy terméket, és kész. Sehol nincs annak nyoma, hogy bárkit megkárosított volna, bárkit beteggé tett volna, bárkit megölt volna, stb. Jelzem ismét, nem a védelmébe akarok állni!! Csupán nem értem ezt az egész oknyomozást, hogy hétköznapi emberek próbálnak felkutatni egy ügyet. Ha jogtalanul használja a Dr, Phd nevet, akkor kell tenni egy bejelentést a hatóságoknál, majd ők elintézik ezt az embert. Lehet, hogy csak én gondolkozom így, vagy az én időm kevés az oknyomozáshoz... De én szeretem az ilyeneket a hatóságokra bízni, mert a fene tudja mi, vagy ki, vagy kik állnak Csabai mögött amiért ilyen sikeresen működik X éve. Lehet, hogy kedves Etelka beleássa magát egy bűnszervezetbe, ahol komoly baja is eshet ha keresztbe tesz egy ilyen szervezetnek. Sajnos a mai világban, ahol a pénznél semmi nem fontosabb, itt bármi megtörténhet az emberrel. Gondoljunk csak a szlovák oknyomozó hölgyre, akire sajnos lecsapott a maffia, mert túl messzire ment. Értik mire gondolok? Nem Csabait akarom védeni, még véletlenül sem, de az ilyen üzleti ügyekből átlagemberként jobb kimaradni. Főleg ha igazak azok, hogy külföldi befektetők is érdeklődnek a termékei iránt. Be kell menni a hatóságokhoz, hogy valószínűleg jogtalanul használja a Dr és PhD titulusokat, és majd ők kiderítik mi az igazság. Továbbiakban nem kell tőle terméket venni, meg nem hallgatni rá.

Viszont vissza került a Facebook oldala! Nem tűnt el! Kíváncsiságból én is rákukkantottam. ;) :D

Egyébként idegen nevű bejegyzőnek igaza van, rengeteg ember lófrál a Földön hamis névvel, hamis adatokkal. Én is tudok olyanról, aki engedély, és doktori nélkül praktizált, és emberek ezreit gyógyította egy kis faluban. Ő már elhunyt, idős volt. Nem tudjuk ki jön velünk szemben az utcán, vagy egy ilyen kókler mögött milyen emberek állnak.

Ez az én véleményem erről az ügyről.
Kedves Etelka, vigye be a hatóságokhoz, és majd ők intézkednek! :) :)

Szép napot,
Tamás 8-)
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.09. 14:50

Kedves Tamás!
Ki maga valójában? Olyan vad dolgokat ír, hogy el sem hiszem. Elolvasta a fórumot? Érti, hogy miről van szó? Arról az egyszerű kérdésről szól ez a téma, hogy van Csabainak doktorija illetve PhD végzettsége vagy nincs. Maga már bűnszervezetet említ meg arról ír, hogy félni kell (hogy meggyilkoják az embert?)ha valaki feltesz egy kérdést. Önnek is mint mindenkinek joga van ahhoz, hogy ha valami iránt érdeklődik akkor utnajárhat a dolgoknak. Itt senki sem az üzleti dolgait kutatja csabainak, senki sem a pénzügyeire kíváncsi, elég baj lesz neki ha az üzletfelei rájönnek, hogy őket is átveri és hazudik nekik is. Az pedig, hogy felkeressük telefonon és emailben azokat az intézményeket, boltokat ahol csabai megfordult információ után kutatva, szerintem nem bűn. Ez a fajta (oknyomozás) de inkább információ szerzésnek hívnám semmiben nem különbözik attól amikor valaki jelentkezik egy komolyabb céghez mint munkavállaló és leellenőrzik azt hogy az önéletrajzában valós adatokat adott-e meg. Csabai Zsoltnak miért nincs önéletrajza ami nyilvános? Ha ennyire sok területen kutat akkor miért nem vállalja büszkén ezeket? Arra Ön sem tud válaszolni, hogy miért nem áll ki a nyilvánosság elé csabai és mutatja meg azt, hogy valóban doktor és phd. Tudja ennél egyszerűbben nem tudná eloszlatni ezt a vastag ködöt ami már őt övezi. Miért tűnik el pár videófelvétele illetve miért módosulnak a web boltokban a csabai (lekerült a dr és phd) termékleírásai?
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.09. 20:19

Kedves Etelka!

Én egy egyszerű ember vagyok, mint Ön. Csak arra hívtam fel a figyelmét, hogy amit Önök csinálnak, az hírnévrontás. Főleg a Facebook oldal, ahol nyilvánosan terjesztik Csabai úrról, hogy de doktorija, se semmije nincs. Ha ez elterjed a neten, akkor tönkre teheti őt, amit követ az, hogy elesik a bevételtől, a befektetők akik bevásárolták magukat Csabai mellé, azok szintén. Érti Ön az összefüggést és az ok-okozatot? Érti azt, hogy mivel játszik?
Kérdést feltenni fel lehet telefonon, vagy e-mailben is. Arra én sem tudok választ adni, hogy miért nem válaszol, és miért nem cáfolja meg a feltételezett vádakat. És igen, elolvastam a fórumot, láttam a Facebook oldalt, és veszélyesnek tartom azt, hogy Önök feltételezett dolgokat terjesztenek, amire se kézzelfogható bizonyíték nincs. Ön információszerzést ír. Ön szerint az, hogy készítek egy Facebook oldalt, ahová mindenfélét kiírok Csabairól, az információszerzés? Ön egy dolgot terjeszt, amire nincs bizonyítéka, csak feltételezi, hogy nincs doktorija. Ön majdnem ugyanazt csinálja mint Csabai. Terjeszt egy olyan dolgot, amiről Ön sem tud semmit. Ne haragudjon, és sajnálom ha megsértem vele, de én ezt látom, és ezért hívom fel a figyelmét az előző hozzászólásban említett dolgokra. Annyi mindent lehet hallani a mai világban, hogy az egyik ember nem tudhatja a másikról, hogy ki ő, és meddig ér el a keze. Főleg egy ilyen emberről aki nyilvánosság előtt állít dolgokat magáról évek óta.
Most őszintén válaszoljon kedves Etelka, maga szerint 30 év alatt senkinek nem tűntek fel ezek a dolgok mint ami Önöknek is feltűnt? Ha feltűnt, -és szerintem feltűnt-, akkor senki nem próbálta leleplezni ezt az embert?
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.09. 20:52

Nézze kedves Tamás,
ha Ön Csabai hozzátartozója vagy esetleg üzletfele akkor már értem, hogy miért ír ilyen hozzászólásokat. Ha végig olvasta volna a fórumot, hogy miből indult ki ez az egész téma akkor tudná, hogy szó sincs csabai lejáratásáról. Engedtessék már meg az, hogy én mint fogyaszó aki megvásárolta csabai termékét érdekel, hogy honnan van ki állítja elő. Leírom az Ön kedvéért: Tavaly nyáron ajánlották csabai grapfruit kivonatát, amit ki is próbáltam de szerettem volna utána nézni, hogy ki mit tapasztalt a hatásával kapcsolatban illetve szerettem volna több információt megtudni a termékről. Rátaláltam erre a fórumra ahol már évekkel ezelőtt téma volt csabai. Egy hozzászóló leírta, hogy egy csaló és nincs se doktorija sem pedig phd-ja. Ezért bátorkodtam írni csabai "doktornak" egy levelet a saját magam megnyugtatásáért. Majd írtam még egyet és még egyet. Természetesen nem jött rá válasz. Ezért láttam jónak, hogy egy kis segítséggel fórum témát indítsak, hátha az emberek tudnak valamit ez ügyben. Érdekes módon jöttek hozzászólások, amik nem azt erősítették, hogy csabai valódi doktor és phd azt meg pláne nem hogy gén és rákkutató, a többit ne is soroljam. Képzelje, nem csak én lettem kíváncsi arra, hogy most mi is az igazság. Arról nem tehetek, hogy egyre több dologra derült fény és tőlem teljesen függetlenül becsatlakoznak emberek és hozzászólnak a témákhoz. A facebok oldalt nem én hoztam létre, mivel a fórumba való íráshoz is az elején sok segítséget kértem másoktól. Egy fontos dologra azért én is felhívnám a figyelmét. Jól csinálja, de a burkolt fenyegetőzés nem egy gáláns dolog, mert Ön már a második hozzászólásában is arra tér ki, hogy vigyázzunk mert ki tudja meddig ér el csabai keze és milyen kapcsolatai lehetnek. Tudja már sokszor leírtam, nincs más teendő mint a tisztelt csabai zsolt bizonyítsa, hogy van doktori és phd végzettsége vagy csak adjon egy olyan hivatalos elérhetőséget , ahol ezekről meg lehet bizonyosoni. Azt is elárulom Önnek, hogy nemrég mégiscsak válaszolt a "doktor úr" de válaszlevelében semmit sem írt arról amit kérdeztem. Hol és mikor végzete a doktori képesítését illetve hol lehet megtalálni a phd címhez tartozó tudományos publikációit.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.09. 20:56

somjagé írta:Kérdést feltenni fel lehet telefonon, vagy e-mailben is.
Megtörtént, válasz nuku.
Általában ha valaki valóban diplomás és PhD-ja van, az büszke erre, és örömmel elmondja, hogy melyik egyetemen, mikor, milyen szakon, mely tudományágban szerezte a diplomáját, PhD-jét. Ezt természetesen beleírja az önéletrajzába is.
Nem találod furának, ha egy diplomás, PhD-s, a PhD rövidítést második keresztnévként használó ember az egyébként meglehetősen öntömjénező önéletrajzába csak a középiskoláját írja be, mint iskolai végzettséget?
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.09. 21:34

Kedves Etelka!
Ismét kijelentem, nem ismerem Csabai urat! Nincs burkolt fenyegetőzés, én csak azt mondtam, hogy ismerem hogyan működik az üzleti világ Tudom, mert megtapasztaltam a saját bőrömön. Az Lidl előtti cég ahol élelmiszeripari laboránsként dolgoztam, ott találtunk olyan anyagot bizonyos temrékben (ma már nincs forgalomban) ami a szervezet számára káros volt. Mégis alá kellett írnunk a papírt, meg a szemünkbe megmondták, hogy ha nem írjuk alá, tönkre teszik az életünket, mert sok pénz van a termékben. Én erre szerettem volna felhívni a figyelmét! Semmilyen hátsó szándék nincs, fenyegetőzést nem szerettem volna Önnek célozni.

És ismét kijelentem, fogalmam sincs, hogy miért nem válaszol Csabai. Viszont Etelka, én, és szerintem mindenki kíváncsi lenne arra az e-mailre amit Ön kapott Csabaitól.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.09. 22:39

Ezen a linken(amit bekukk is megadott korábban) többek között ír a következőkről (ugyan egyes szám harmadik személyben fogalmaz, de a szóhasználat és a helyesírás abszolút őrá vall, tehát vélhetően ő írta saját magáról)
http://archive.is/71L7x#selection-1401.0-1415.164
Csak szemezgetés és elmélkedés a teljesség igénye nélkül:
"Dr. Csabai Zsolt Ph.D. Nemzetközi Tudományos hírneve alapján, mint kutató és feltaláló, több világszabadalom és világsiker tulajdonosa" - Hol van ezeknek nyoma? Lehet, hogy van de nem találtam. Illetve miért nem írja, hogy milyen témában szabadalmaztatott?
"Dr. Csabai 2000 és 2007 között, a kutatást helyezte előtérbe. A rákkutatásban a géntechnológiában, és a gyógyíthatatlan betegségek gyógymódján dolgozott. 2007-ben további 3 új világszabadalma lett bejelentve, mely a génkutatásban végzett utóbbi 10 év munkáját zárja le, és a jövőben irányt fog mutatni,a géntechnológiának. - Hol van ezeknek nyoma? Lehet, hogy van de nem találtam.
"Szintén nagy megtiszteltetésnek tekinti, hogy őt kérte fel, egy Budapesti Egyetemi Kar docensnek, az Egészséges Életmód és Étrend program oktatására az Egyetemen." - Miért nem írta meg, hogy MELYIK egyetem? - ha már akkora megtiszteltetés - ehhez némi info:
("A docensek kinevezése az adott felsőoktatási intézmény vezetőjének (tehát az egyetemi rektornak vagy a főiskolai főigazgatónak) hatáskörébe tartozik. A munkakörbe való kinevezés törvényi kritériumai (amelyeket azonban az intézmény szigoríthat):[3]
doktori fokozat megléte
alkalmasság a hallgatók, a tanársegédek tanulmányi, tudományos, illetve művészi munkájának vezetésére
megfelelő szakmai gyakorlat.
Egyetemi docensi munkakör esetén feltétel még, hogy az illető idegen nyelven előadást tudjon tartani.
Az egyes intézmények gyakran a fentieknél szigorúbb követelményrendszert támasztanak, vagy a fenti feltételeket könnyebben megítélhető vagy mérhető kritériumokként fogalmazzák meg. Ilyen feltételek lehetnek:
habilitáció megléte
előírt számú és minőségű tudományos publikáció
bizonyos tudománymetriai szintek vagy értékek elérése (pl. hivatkozások száma, kumulatív impakt faktor, h-index, stb.)
adott idejű (pl. 5 évnyi) felsőoktatási tapasztalat (pl. szakdolgozati témavezetőként) vagy konkrét időtartamú (pl. 6 szemeszternyi) felsőoktatási óratartási tapasztalat." - wikipédia)
"Számtalan vizsgálat, orvosi felhasználásban pozitív eredmény, mutatja jótékony hatását a szernek. " - Hol van ezeknek nyoma? Lehet, hogy van de nem találtam. Hol vannak az "in vivo" tesztek, vizsgálatok?
" A fogászat és fogtechnika terén, 1988-2000-ig több mint 1000(!) symposiumot, gyakorlati kurzusokat és teorítikus előadásokat tartott, egész Európában. - akkor most fogorvos (is)?
Illetve a legfontosabb, hogy ugyan miért nem említi meg, hogy ezt a szerteágazó és határtalan tudást hol szerezte. Akárhogy számolom ez minimum két-három diploma + PhD (védés) meg legalább még ennyi szakvizsga. Ha már az orvostudomány és az alternatív gyógyászat doktora, gén- és rákkutató, onkológus. Illetve még gépészeti tudományokban is magáénak mond publikációkat amiket az általa(!) - a Miskolci és a Debreceni Egyetemen - vezetett kutatásokból tartottak. Ez az állítás is a saját, személyes facebook oldalán volt de törölte az egészet és nem, nem került vissza csak a termékeinek a facebookja.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára Bondzsovi 2018.03.09. 22:45-kor.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.03.09. 22:40

somjagé írta: Nincs burkolt fenyegetőzés, én csak azt mondtam, hogy ismerem hogyan működik az üzleti világ Tudom, mert megtapasztaltam a saját bőrömön. Az Lidl előtti cég ahol élelmiszeripari laboránsként dolgoztam, ott találtunk olyan anyagot bizonyos temrékben (ma már nincs forgalomban) ami a szervezet számára káros volt. Mégis alá kellett írnunk a papírt, meg a szemünkbe megmondták, hogy ha nem írjuk alá, tönkre teszik az életünket, mert sok pénz van a termékben.
Ez nem az üzleti világ, hanem a maffia. Akik aláírtak, azok bűntársak. Pont.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.03.09. 22:46

Bondzsovi írta: Csak szemezgetés és elmélkedés a teljesség igénye nélkül:
"Dr. Csabai Zsolt Ph.D. Nemzetközi Tudományos hírneve alapján, ...
Ha nem a valóságról szólna ez a fórum bejegyzés, akkor viccnek tekinteném és nevetnék rajta. Ez a kis ország a szélhámosok, csalók és különféle maffiák Paradicsoma.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.10. 09:42

Dr Csabai termékei között szerepel egy a neve alapján rák ellenes tea (Grape Vital Life Care – Anti Cancer Tea Trópusi teakeverék) amely összetételében (és árában) megtévesztésig hasonlít a Dávid Tamás féle CoD teához.
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... duct_id=54
Valószínűleg ugyanabban a témában vagy együtt kutattak hiszen:
"Dr. Csabai elismerést kapott a Bécsi(így, nagy betűvel a melléknevet) rákkutató, Prof. mag. Dr. David Tamás-tól, az eddigi munkájáért."
Szeretném megjegyezni, hogy ezek csak tények és nem kritika hiszen nem használtam, nem ismerem a terméket.
0 x

Avatar
TranszfettiAcid
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2009.12.10. 09:05
Tartózkodási hely: Margarin

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: TranszfettiAcid » 2018.03.10. 10:05

somjagé írta: ... súlyosan megkárosította az embereket, rengeteg pénz húzott le róluk. Csabai nem ezt csinálja. Árul egy terméket, és kész. Sehol nincs annak nyoma, hogy bárkit megkárosított volna, bárkit beteggé tett volna, bárkit megölt volna,
Szóval, valamit úgy árulni, hogy amit állít róla nem igazolt, nem igaz, emellett magát, mint abszolút szakértőt feltüntetni, hogy ezzel erősítse az emberek bizalmát, növelje a hiszékenységüket, hogy az ő termékemet vegyék, az nem csalás, nem megvezetés? El vagy tévedve. Magad is leírod: pénzért árul egy terméket. (Tribuszerné is pénzért árult egy terméket. De ugyanígy az áldoktorok, piramisjátékok, stb. ) Mi számít megkárosításnak? Azt állítja, hogy mindenféle bajra jó. De ez egyelőre nincs igazolva. Az emberek pénzt adnak ki a semmire. Ez nem csalás? De. A vadnyugaton az ilyen csodaelixírárusokat előbb utóbb meghempergették szurokban és tollban. Vajon miért? Ők is pénzért árultak egy terméket.
Nem megkárosítás? De. Mértékét nehéz felbecsülni. Ha emiatt, mondjuk csak fél évvel késik egy valóban hatékony terápia elkezdése, az már megkárosítás. Rontja az életminőséget.
Arról nem is beszélve, hogy maga a grépfrutlé pl. a gyógyszerek hasznosulását eléggé befolyásolja - ld. a bejegyzést a blogon. Ehhez meg aztán biztosan nem ért, valószínűleg nem is tud róla.
Emberbaráti szeretetből ne derüljön ki, hogy valaki csaló? Ha tudja, hogy csal, majd erre felépít egy üzemet, akkor az ott dolgozókat is megkárosítja, hiszen, ha ő bukik, buknak ők is, ezt tudja jól. A felelősség az övé. Felnőtt ember, tudja mit csinál. Nem tudom miért véded, még ha folyamatosan hangoztatod is, hogy nem véded. Nem életszerű. Kilóg a lóláb.
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.10. 10:56

Itt szeretném, halkan megjegyezni, hogy csabai doktort elismerő Prof. mag. Dr. David Tamás ( a CoD teás)egy kuruzslásért elítélt csaló akinek igaz, hogy van doktori végzettsége, csak az a szépséghiba, hogy állatorvos. Erről engem is nem olyan régen világosítottak fel. Azon sem csodálkoznék, ha csabai erről a csalóról mintázta volna a saját doktor kultuszát. Szeretném jelezni, hogy még mindig nem derült ki, hogy csabai zsoltnak van-e doktori és PhD végzettsége vagy nincs.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.10. 13:13

Ezen a linken http://www.humevit.hu/downloads/GrapeVi ... 6_2010.pdf (amit bekukk is közreadott már) többek között ez is olvasható:
"A Párizsi Institute Pasteur pozitív eredményeket ért el az AIDS-Kutatás területén, a Grape Vital®egy védő hatást nyújt a legyengült emberi szervezetre. Így az AIDS betegségben szenvedőknek biztosítunk egy pótimmunrendszert, mely egy biztos védelmet és életet nyújt számukra."
Azért ez elég súlyos kijelentés. Az intézet honlapja: https://www.pasteur.fr/en Én itt nem találtam erről a tényről semmit. Lehet, hogy igaz a kijelentés de én nem találtam erről írást az intézet honlapján.

Vagy:..."A most készülő könyvében „ A Grapefruit Csodálatos
Gyógyító Ereje” – egy adatív Bióterápia, az Immungyengeség, Influenza A, Daganatok, Hepatitis C, Bakteriális, Gombásodás és egyéb fertőzés esetén. Tanácsokat ad életünk, egészségünk megőrzésére. A Grape Vital felhasználási lehetőségeire.Több beteg mutat pozitív eredményt és tünetmentességet per pillanat 14 ráktípus esetén, e természetes antioxidánsok keverésével."...
Reméljük nem kelt hiú reményeket!

Vagy: ..."Számtalan vizsgálat, orvosi felhasználás, pozitív eredménye nagy nemes cégek
használják az óta az anyagot, sterilizálásra, stabilizálásra."... Miért nem nevezi meg a nagy és nemes cégeket?
Valaki esetleg be tudja-e linkelni a fenti állításokkal kapcsolatos, bizonyító erejű vizsgálati eredményeket?
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.11. 16:48

A fórumon eddig feltett, "csabai doktorral" kapcsolatos kérdések egyikére sem érkezett még válasz. Miért van ez?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2018.03.12. 16:54

gulyasetelka57 írta: A fórumon eddig feltett, "csabai doktorral" kapcsolatos kérdések egyikére sem érkezett még válasz. Miért van ez?
Kitől várod a választ? Akiről szó van, az nyilván nincs itt, vagy ha igen, akkor lapít. Amennyiben szélhámos, akkor előbb - utóbb nagyot fog bukni. Addig is lehet magánnyomozót fogadni. Annyi biztos, hogy a magyar orvos, fogorvos, pszichiáter, pszichológus, gyógyszerész nyilvántartásban nem szerepel semmiféle Csabai Zsolt. Az adatbázis nyilvános, szabadon lekérdezhető. Az interneten kerestem az illető munkáit, de sehol nem találtam még a doktori értekezésének egy kivonatát sem, de olyat sem, ahol idéztek volna tőle. Ahol szerepel, azok az oldalak nem vehetők komolyan, nem ütik meg a tudományos mércét. A számomra eleve gyanús minden készítmény, aminek a hatásosságát nem protokoll szerinti vizsgálatok eredményeivel, hanem a fogyasztók személyes beszámolóival igyekeznek bizonyítani. Úgy gondolom, hogy ez nem korrekt, s ha ez azzal jár, hogy beteg emberek még betegebbek lesznek, mert a "csodaszerben" bízva nem fordulnak szakorvoshoz, az már valamilyen szinten törvénybe ütközik. Olyasféle "szakemberből", mint akiről beszélünk bőven van. Ezek olyanok, mint a "Füves Gyuri bácsi", aki emlőrákra szilvalekvár borogatást ajánl és nagy kedvence a diólevél tea alapanyagként.
0 x

MMA Fighting
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.03.12. 19:29

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: MMA Fighting » 2018.03.12. 19:47

Hi mindenki!

Végigolvastam ezt a fórumot és az jutott még eszembe, hogy én is okoskodjak, hogy ha tényleg annyi kutatást végzett meg jelenleg is kutat, akkor, hogy-hogy nem jutott még a kutató kollégáinak a fülébe ez az ügy? Mert akkor biztosan kiállnak majd mellette. Ehelyett csak sunyítás meg primitív, burkolt fenyegetőzés. Na ezért jó kis hely a ring! Ott a legapróbb hibát is azonnal büntetik! De előbb utóbb a legrutinosabb csaló és sarlatán is megbukik egyszer, csak idő kérdése.
0 x

MMA Fighting
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.03.12. 19:29

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: MMA Fighting » 2018.03.14. 12:46

Néhány hsz-el fentebb olvastam Csabai bemutatkozását és beugrott valami:
Dr prof. mag. Dávid Tamás bemutatkozó szavai az általa írt "Segítség rák esetén" című könyvéből:

"Előzmények
Assoc. prof. prof. h. c. mag. dr. Dávid Tamás nemzetközi tudományos hírneve alapján mint kutató meghívásokban részesült, amelyekben felkérték előadások és bemutatások tartására
"

Ezzel szemben Csabai bemutatkozása:

"Előzmények
Dr. Csabai Zsolt Ph.D. Nemzetközi Tudományos hírneve alapján, mint kutató és feltaláló, több világszabadalom és világsiker tulajdonosa, több meghívásban részesült, amelyben felkérték az új kutatásokról és eljárásokról, előadások és bemutatók tartására.
"

Csak nekem vág össze a téma?
0 x

somjagé
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2018.03.07. 10:17

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: somjagé » 2018.03.14. 21:13

Sziasztok!

Ezt találtam most Csabai Úr honlapján!

http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=97

Szerintetek megérdemelte? Ez az ócsárolás korrekt volt? Ezek szerint lehet bocsánatot kérni!

Üdv,
Tamás
0 x

Kiss Gergely
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.03.14. 21:24

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Kiss Gergely » 2018.03.14. 21:32

Üdvözlet!
Én biztos vagyok benne hogy hazudik. Ez nekem így kevés.. Csak oda hajit a népnek valamit, hogy lenyugtassa az embereket. Semmi konkrétum nem derül ki abból amit az oldalára kirakott hogy mentse magát. Ez egy hazug szélhámos. Én nemzetközi vizekre vinném a dolgot. Föl kellene jelenteni valamilyen külföldi hatóságnál hogy igazak e az állításai. Gondolok itt Svájcra... meg hasonló hazugságokra. Nem szabad itt megállni. Nem szabad ennyiben hagyni. Az ilyen nem úszhatja meg egy sem.

Üdv:Gergely
0 x

gulyasetelka57
Hozzászólások: 45
Csatlakozott: 2017.11.08. 16:30

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: gulyasetelka57 » 2018.03.14. 21:37

Kedves Tamás, Ön szerint ez mit bizonyít? Szerintem semmit. Ha a "doktor úr" ennyire meg akar győzni mindenkit a végzettségéről, akkor miért nem azt rakta fel? vagy miért nem a PhD megvédéséhez elengedhetetlen tudományos publikációit rakta fel? Az előző hozzászólónak igaza van, ez csak egy elterelő hadművelet.
0 x

Kiss Gergely
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.03.14. 21:24

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Kiss Gergely » 2018.03.14. 21:39

Évszámok, dátumok, aláírások, minden hiányzik ez nem stimmel. Akármilyen irat is lehet ez.
http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=97
Ez így édes kevés.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.14. 21:42

somjagé írta: Sziasztok!

Ezt találtam most Csabai Úr honlapján!

http://www.drcsabaipharma.eu/index.php? ... blog&id=97

Szerintetek megérdemelte? Ez az ócsárolás korrekt volt? Ezek szerint lehet bocsánatot kérni!

Üdv,
Tamás
Most már csak akkor, ha a tudományos végzettségét igazoló oklevelek másolatát is közzéteszi, és azok ellenőrizhetően valósak.
0 x

Kiss Gergely
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2018.03.14. 21:24

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Kiss Gergely » 2018.03.14. 21:43

Azt várhatjuk én azt mondom :)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.14. 22:15

Csak, hogy egyszerű legyen! Az alábbi, hitelt érdemlő igazolásokat/dokumentumokat/bizonyítékokat várjuk:
- Mikor és melyik intézményben szerezte azon végzettségeit ami alapján önmagát az orvostudomány és az alternatív gyógyászat doktorának nevezi?
- Milyen témából írta PhD értekezését, azt mikor és milyen intézményi bizottság előtt védte meg?
- Milyen hiteles és elismert tudományos felületen lehet megtalálni a publikációit?
- Hol és mikor szerezte azon végzettségeit ami alapján önmagát gén- és rákkutatónak nevezi?
- Milyen hiteles és elismert tudományos felületen lehet megtekinteni a kutatási eredményeit az előző pontban említett tudományágakban?
- Mikor és melyik magyar egyetem kérte fel docensnek?
- Milyen végzettsége jogosítja fel azon állítására, miszerint ő "nagyon sok daganatos beteggel foglalkozik" és pontosan mit ért ez alatt?
- Milyen végzettsége jogosítja fel arra, hogy különböző internetes felületeken orvosi tanácsokkal lásson el hozzá fordulókat és kérje el a leleteiket?
- Hol és mikor szerezte azon végzettségét ami feljogosítja arra, hogy műszaki/gépészeti tárgyú publikációkon tünteti fel a nevét, és azokat a Debreceni és Miskolci egyetemen "általa vezetett" kutatásoknak nevezze?
Egyelőre ennyi.
Egyébként a belinkelt levél vélhetően még egy jóval korábbi ügyről szól.
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.14. 22:36

Egyébként Gál Tamás vagy minden nap nézegeti a honlapot vagy pedig egy fantasztikus médium, hogy pont akkor találja meg a dokumentumot amikor az éppen felkerül az oldalra. ;)
0 x

Bondzsovi
Hozzászólások: 77
Csatlakozott: 2018.02.20. 11:37

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Bondzsovi » 2018.03.14. 23:05

Idézet a honlapján lévő termékleírásból: ' a műtétek utáni sejtregenerálódásban, segít ez a nagyszerű kivonat! Pl. kezdődő stádiumban lévő daganatok,"
Valamint milyen tények és adatok alapján nevezi rák ellenesnek ( "Anti Cancer") az általa forgalmazott teakeveréket?
Kérnénk belinkelni a hiteles és hivatalos orvosi/klinikai in vivo vizsgálatok és tesztek ezt igazoló eredményét! Mert ha ez nincs akkor megint csak az elkeseredett rákos betegek megtévesztése és lehúzása folyik!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.14. 23:10

Bondzsovi írta: Hol és mikor szerezte azon végzettségét ami feljogosítja arra, hogy műszaki/gépészeti tárgyú publikációkon tünteti fel a nevét
Ehhez nem kell végzettség. Bárkit be lehet venni társszerzőnek egy ilyen publikációba (egyébként jelentéktelen konferenciaközleményekről van szó), sokszor bevesznek diákokat vagy a laborasszisztenst is. Egyébként általában az utolsó szerző a levelező szerző, azaz a "főnök", vagyis ő dönti el, kit vesz be.
0 x

Válasz küldése