Access Bars (fejmasszázs)

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Kanape
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.08.26. 10:23

Access Bars (fejmasszázs)

Hozzászólás Szerző: Kanape » 2018.08.26. 10:53

Kerestem a neten errol a nagyon hatekonynak mondott fejmasszazsrol barminemu orvosilag vagy masszazs-terapia reszekent ismert,vagy kutatas szempontjabol szamomra elfogathato ervet.es eloszor beleutkoztem a kitalaloja nevebe:gary douglas szcientologia.aztan kerestem valami forumot bejegyzest barmit ahol kicsit szkeptikus irast talalnek errol.semmi.weboldalak tomkelege csalogat a teljes elet megvaltoztatasara.de semmi kritikai hang szkeptikus velemeny.ez a gary douglas talalta ki hogy az agyhullamok elektrodak blabla segitsegevel az agy kulonbozo vagy fej egyes pontjai felelosek a topikokert.ugymond:karrier penz egeszseg csalad kapcsolatok esatobbi.agymosas?hatekonysag noveles tudatossag.amerikaban nagy divat de mar itt is szembesulok ezzel a barati koromben.van valami eszerv e mellett ami publikalt szakfolyoiratban megjelent kiserleti leiras orvosilag igazolt?vagy felo hogy a szcientologia a szelesebb retegeket celozta meg ezzel a fejmasszazs mint az eleted sikerbe gyogyulasba csodaba valo terelese?en nagyon szkeptikus vagyok de csak mert nem hiszem hogy ez igy mukodik.es ez nem eleg erv ahhoz hogy esetleg valakit meggyozzek hogy nem biztos ez a jo utja az eletmod megreformalasanak.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Access Bars (fejmasszázs)

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.08.26. 13:23

Kanape írta:
2018.08.26. 10:53
van valami eszerv e mellett ami publikalt szakfolyoiratban megjelent kiserleti leiras orvosilag igazolt?
Nincs.
Egy Jeffrey L. Fannin nevű állítólagos neurológus végzett valamilyen EEG vizsgálatokat, amelyekről egy youtube-videóban beszél, de nem publikált semmit.
https://youtu.be/DgGbFRjqQPk
0 x

Kanape
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2018.08.26. 10:23

Access Bars (fejmasszázs)

Hozzászólás Szerző: Kanape » 2018.08.26. 15:25

Koszonom hogy talaltal egyaltalan valamit amit egy orvos is elsmer(het) nem gyozott meg:)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Access Bars (fejmasszázs)

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.08.26. 23:20

Az agymosás már nem csak amerikában nagy divat...
Már globális,mint a felmelegedés.
Csodák nincsenek.
Globális hazudozás van és vidám vasárnapok,már minden éjjel.
A helyes útja az életmód megreformálásának nem erre van.Ez a szakadék felé vezető út.Rengeteg "jószándékú"vezető terelgeti a nyájat a szakadék felé.
Vajon meddíg mennek a birkák?Ki lesz elől?Meddíg mennek a marhák?Ki marad hátul?
Kikből fognak élni a hajtók,ha minden marhabirkát a szakadékba hajtanak?
Egymásból?...azt kétlem.
0 x

Válasz küldése