Gumiszoba

Zártosztály! Belépés csak saját felelősségre! A gondozottakat hergelni szabad!
Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.08. 10:58

@stark (52244):
Te vagy az egyike azoknak, akik állandóan foglalkoznak vele. Ti tartjátok fenn a topikot.
Ez a legnépszerűbb topik. Ez jól jellemzi a fórumközönség igényességét.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.08.08. 11:42

@Szilágyi András (52245):

Igen, ezt már megbeszéltük, és felhívtam a figyelmed arra is, hogy minden jellegű tömeges kommunikációban az ilyen "szappanoperák" viszik a prímet, nem a komolyabb társalgás/műsor. Tessék szétnézni a tömegkommunikációban - riasztó a színvonal, tudom - máshol is így van.

Ugyanakkor az is érvényes, amit Mimindannyiannal is felvetettünk egy hónapja, miszerint hiába tudja az ember, hogy hülyeség és értelmetlen leállni szócsatázni a zakkanttal, egyszerűen olyan hülyeségeket mond, ami mellett szó nélkül elmenni fizikai fájdalmat okoz.

Osamuka kizárólag a Gumiszobára korlátozódik, kizárólag az ő jelenléte tartja fenn itt a párbeszédet. Pedig a Gumiszoba működhetne Osamuka nélkül is, hisz mindig jön egy, aki rövid időn belül ide juttatja magát, nem kell ide egy állandó bentlakó, akiről te is, én is, meg úgy őszintén, mind tudjuk, hogy sosem jut ki innen.

Emiatt már itt is felesleges, csupán egy facepalm generátor, ami mellett elmenni nehéz, annyira nyilvánvalóan és magabiztosan hülye. Mint valami idegesítő, nagyon hangosan és indokolatlanul folyamatosan ugató zseb-háziállat, akit már az egész család rühell...
Ha ki lenne tiltva, mi kevesebb bullshitet kapnánk egy nap, neked nem kéne bosszankodnod, hogy ez a zagyvaság a legnépszerűbb topic, Osamukának meg több ideje lenne kócos hajjal a nyakában táblákkal az utcán ordibálni, vagy a faszom tudja mit csinál szabadidejében.

Mindenki nyerne.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 12:39

@Szilágyi András (52245):
Azért azt hadd jegyezzem meg, hogy a fórum fenntartói sem tesznek a világon semmit a színvonal emeléséért.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.08. 12:47

@Question (52255):
Kifejtenéd bővebben?
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 13:01

@Szilágyi András (52256):
Persze.

A saját példámat tudom csak felhozni: annak idején én azért jöttem ide a szkeptikus fórumra, hogy tanuljak rengeteg új dolgot az itt olvasottakból és az ittlévőktől, mert érdekelt (és persze most is érdekel) a tudomány világa. Azt gondoltam, hogy az itteni fórumozók felvetnek egy csomó érdekes témát, lehetőséget, amit aztán kibeszélnek többféle nézőpontból.

Ebből nagyjából annyi teljesül, hogy ha kérdezek valamit, arra kapok igényes válaszokat, amiket meg is köszöntem akkor is, és most is hálás vagyok értük.

Viszont a fórum élete egyáltalán nem olyan, amilyet én elvárnék. Nincsenek izgalmas témafelvetések, a fórumozók többnyire az idiótákkal foglalkoznak (pl.: itt van pont a gumiszoba), vagy mások vélt vagy valós tárgyi tévedéseit igazítják ki. Vannak persze üdítő kivételek, de azok sajnos, tapasztalatom szerint, igen ritkák. Ez pedig konstruktív társalgáshoz igen ritkán vezet (persze a tévedés kiigazítása alapvetően jó), mindig mindenki csak a maga igazát keresi, és a viták nagyobbik része színvonaltalanná válik a végére, még ha színvonalasan is indul, és ez a nem túl konstruktív, hosszú vitákból álló fórum szerintem senki kedvét nem hozza meg a tudományok műveléséhez, jobb megértéséhez.

Szerintem amíg nincs normális fórumközösség (és itt nincs, ahogy látom), addig a moderátorok feladata az, hogy fenntartsák a fórumozók érdeklődését, izgalmas, konstruktív irányba tereljék a beszélgetéseket, amik alkalmasint új fórumozók figyelmének felkeltésére is alkalmasak lennének. Valamint az is az ő feladatuk lenne, hogy az értelmetlen, ellaposodó, személyeskedésbe átmenő vitáknak gátat szabjanak. Ezek közül szerintem egyiket sem teszik.

Ha nem jó helyen beszélünk erről, szívesen folytatom privátban is, ha van rá igény.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 13:06

Ezek közül szerintem egyiket sem teszik.
Ezt túl sarkosan fogalmaztam meg, helyesebb azt mondani, hogy nem teszik eléggé.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.08. 13:14

@Question (52258):
A fórum olyan, amilyenek a résztvevői. Ha ti ilyenek vagytok, akkor ilyen.
Ez van. A moderátorok ezen nem tudnak érdemben változtatni, az egy reménytelen szélmalomharc lenne.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 13:52

@Solaris (52234):
Ez jó! Tetszik! :D :D :D A wiki nem lehet etalon, bár van benne néha igazság is! :D
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.08.08. 14:00

@Question (52260):

Korábban volt arra is panasz, hogy túlságosan is teszik. :)

A gumiszoba egy szerintem szükséges rossz megoldás, aminél csak rosszabbak vannak, ezáltal a lehető legjobb. (Talán csak az lenne jobb, ha mindenki rettentően megokosodna, aki ide beteszi a lábát, de ugye legyünk reálisak.)

Osamuka&Co. pedig minden hibbantságuk mellett, rendkívül olcsó szkeptikus-csemege aggregátorok. HA fizetnének nekem, hogy vadásszak ökörségeket az internetről, akkor se találnám meg mindegyik hülyeséget, amit Osamuka előhoz ingyen és bérmentve. És közben néha nagyon vicces még azokon felül is, ráadásul se vége se hozza nem lenne a kizárásoknak (és újraregisztrálásoknak) ha mindenkit kivágnánk szó nélkül, csak mert eltér tőlünk a véleménye, ráadásul mindenféle cenzúra vádak is előkerülhetnének, talán nem is olyan alaptalanul.

Egyetértek Andrással abban, hogy a fórum olyan, amilyenné a fórumozók teszik. A "Legyen minden, (de főleg a moderáció) jobb!" felvetésnek érthető, de nem látom az egyértelmű módszert, amivel megvalósítható lenne.
Ha nekem nem tetsző vitát látok, akkor abban nem veszek részt (maximum, mint moderátor ha látom, hogy elfajult a helyzet). Ha ilyet észlelsz, akkor azt bármikor jelezheted a moderátoroknak, vagy akár közvetlenül a vitázóknak is.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:16

@alagi (52240):
Na idefigyelj Te Rom!
1. Amennyiben nem érted, nem kell olvasni! Már többször írtam, tudás nélkül kevés érthető abból, amit írok.
2. Az a környezetszennyezés, amit Te írogatsz, mert egy értelmeset nem tudsz hozzászólni pl. az UFO-khoz! De a többihez sem! Mi van a dimenziókkal, Te szerencsétlen! :facepalm: Feltudnád fogni, hogy a felsőbb dimenziókban hogy van a kiterjedés? Nem hiszem! :D :D :D :D :D :D :D :D :D Ja, arra a most használt nyelvben nincs kifejezés?? Hát ez a tudás!
3. Feltettem egy filmet egy kongresszusról, azért az nem a hülyék gyülekezete, de olyan sötét vagy, hogy egyszerűen megfogalmazott mondatokat is képtelen vagy megérteni! :o Vagy meg sem nézted? Akkor meg minek szólsz hozzá?? :o
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:18

@stark (52244):
19 és fél év múlva....... :D :D :D :D Bocs, nem fél év, lehet hogy már csak négy hónap? ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:25

@Szilágyi András (52245):
András! Azért elgondolkozhatnál azokon amiket fel teszek, hiszen Téged is betámadtak 1-2 topikban, amikor próbáltál elhajolni a hivatalos, akadémikus nézettől! Biztos hogy érzed: valami nem gömbölyű!!
Különösen javaslom azt a filmet, amikor 120 szemtanú számol be, UFO élményeiről, mind iskolázott, értelmes ember, nem ilyen Stark, meg Alagi félék! ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:28

@stark (52248):
Úgy látom, IQ-d kezdi megközelíteni a lábméretedet! Gondolom, nem vagy valami nagy lábú? :D :D :D :D :D :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 14:31

@Szilágyi András (52262):
Ha ti ilyenek vagytok, akkor ilyen.
Igen, pont erről szól amit question írt, hogy nincs közösség, ezért mindenki úgy tekint rá, hogy van az Én meg a Ti. És mivel Ti vagytok többen, Ti miattatok ilyen a fórum.

Bár én ennek a bajként való besorolásáról már megfeletkeztem, alább kell adni az elvárásokat, és úgy mindjárt nincs is semmi probléma :).
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:42

@Szilágyi András (52262):
András! Azért azon is elgondolkozhatnál, hogy a Marci gyerek is be lett támadva, amikor rá jött hogy a májkapu véna, fel tudja venni a folyadékban elnyeletett oxigént! El is tűnt a fórumról! Nem veszed észre, hogy egyes fórum tagok, csak gátjai a fejlődésnek? Csak köpködni tudnak, fogalmuk nincs a kutatásról, a rengeteg kísérletről, bizonyos dolgok megfigyeléséről, arról hogy van amiről nem beszélünk! :o
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:45

@pounderstibbons (52265):
Szerintem menj haza, és felejts, kezd újra a tanulást, de abba az irányba, amit én sugallok Neked! :D
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:49

@pounderstibbons (52265):
Kezdheted az M7-es, 56-s kilométer kövénél. Eltöltesz vagy száz éjszakát, és garantáltan megváltozik a véleményed a látható, és a "nem látható" világról! ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 14:52

@Question (52255):
Az a baj,hogy nem nézel magadba! Te sem tudod emelni a színvonalat, akkor meg miről beszélsz? :facepalm:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 15:59

@Szilágyi András (52262):
A fórum olyan, amilyenek a résztvevői. Ha ti ilyenek vagytok, akkor ilyen.
Tökéletesen igazad van. Nem említek neveket, s így talán nem személyeskedés amit írni fogok. Találkoztam itt igazi bolondokkal, akiket a válaszokból ítélve normálisnak tekintett a fórumozók egy része, holott a második hsz. után a gumiszobába kellett volna őket zárni. Látok olyanokat, akik a bolondot csak játsszák, de valójában nem azok. Okosan szívatják a wikipédia huszárokat, kiknek minden tudománya a wikin van, ha időben megtalálják a megfelelő szócikket. Kíváncsi vagyok, hogy amikor áramszünet van, hol van az ő tudományuk? (Voltam anno egy továbbképzésen, ahol a minisztériumi főokos laptoppal, projektorral hintette az igét, s amikor váratlanul bedöglött a számítógépe, olyan szintű kérdésre sem tudott épkézláb választ adni, hogy miképpen érzi magát a kedves nagymamája?) Ami pedig a legkevesebb, az igazi tudással rendelkezők tábora. Lapozgatva a topikokat, közülük alig vannak már itt, de sebaj, van helyettük wikipédia huszár bőven.

Ami a moderátor felelősségét illeti, az valahol ott van, hogy a témához nem kapcsolódó hozzászólásokat irgalmatlanul törli. Nem kerül semmibe és hatásos. Így nem fordulhat elő, hogy pld. a wikipédia huszár nyelvészkedni kezd a téma fejtegetése helyett, mert szerinte a partnere nincs tisztában a magyar nyelv szavainak jelentésével.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 16:18

@Solaris (52276):
Kíváncsi vagyok, hogy amikor áramszünet van, hol van az ő tudományuk?
Mondja ezt az, aki egy vitából úgy sunnyogott ki, hogy "Pillanatnyilag nem férek hozzá a saját számítógépemhez,..." :mrgreen:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 17:24

@mimindannyian (52277):

Tekintve, hogy ez a gumiszoba és az ápoltakkal illik udvariasnak lenni, ezúttal kivételesen válaszolok neked.

"A relativitási elméletek #51592; @Szilágyi András (51584):

Azért nem lennék a helyedben ilyen magabiztos. Abban igazad van, hogy szigorúan véve a matematikáról szólnak a nemteljességi tételek, azonban nézz szét egy kicsit a magyar fizikusok publikációiban. Gödel két híres tétele hatott a fizikára, s nem csak nekem támadt az a gondolatom, hogy a világ gödeli. Pillanatnyilag nem férek hozzá a saját számítógépemhez, de amint módomban áll, keresek Gödel tételeivel foglalkozó, vagy azokra hivatkozó fizikai publikációkat. A két tudomány, a matematika és a fizika egyaránt természettudomány és nem annyira függetlenek egymástól, mint elsőre gondolnánk. Amúgy, ha jól emlékszem a nemteljességi tételek azokra a csoportokra érvényesek, amelyek tartalmazzák a természetes számok elméletét.
Ha már említetted az eukleidészi geometriát - Euklidész csillagász volt és nem azonos Eukleidésszel, a geométerrel -, akkor nyilván tudod, hogy a valóságban semmi nem eukleidészi."

Az idézetteket Szilágyi Andrásnak írtam 2012.07.29. 10:34 időpontban te szánalmas bullshitt! A vita folytatódott, nincs lezárva, csakis veled, mert veled nem állok szóba.
Nincs abban semmi rendkívüli, ha témába vágó - vagy bármilyen engem érdeklő publikációkat nem az interneten keresgélek, hanem ott, ahol tárolom azokat, jelen esetben a saját számítógépemen, ami az adott pillanatban vagy 40 km-re volt tőlem. Ez azonban nem tartozik rád! Vágod?

Jó lenne, ha nem feledted volna el a A relativitási elméletek topik #51846 bejegyzését, különös tekintettel a tőlem idézett sorra. Ez még aktuális!

Nyugodtan fejeld le a falat, gumiból van, rugalmas és a falnak nem fáj!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 18:10

@Solaris (52279): Örülök, hogy a szellemi színvonaladhoz méltóan ostoba mocskolódást újra zászlajadra tűzve válaszolsz. Kár, hogy a mondandódban nyomban ellentmondál magadnak. Közöltél egy olyan ismeretet (jelesül, hogy hol tárolsz dokumentumokat, melyek csak otthon, egy helyen vannak meg (igazi ezós érvelés, osamuka a "hegyen" kifejezést használta legutóbb)), melyről azután kijelented, hogy nincs közöm hozzá. Okos, nagyon okos...

Azt pedig, amivel kapcsolatban a hozzászólásom született, rutinosan figyelmen kívül hagyod. Hiszen azzal vagánykodtál, hogy neked nem kell keresni az interneten, pláne nem a wikin, teneked a fejedben vannak az ismeretek, ami áramszünet esetén is elérhető. Ehhez képest nemhogy az áramszünet, de az otthontól való távolság is megakadályozza, hogy érvelni tudj egy vitában! Ezúttal is olyan szánalmas menekülési utat választottál, melynek nemsokára ellentmondtál. Nem a matematika és fizika konzisztenciája ügyében kellene aggódnod, hanem a saját szavaidé miatt :mrgreen:

Megint megbántad, hogy hozzámszóltál, túlzottan figyelek, csak óvatosan! :) Légy hű legalább ezen elhatározásodhoz, vagy amint írtad (és akkor kiderült, ez sem igaz) tovább kéne görgetned. De semmiképp se válaszolj, mert csak nagyobb slamasztikába keveredsz, mint most is. :twisted:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 18:25

@mimindannyian (52280):

"Pillanatnyilag nem férek hozzá a saját számítógépemhez, de amint módomban áll, keresek Gödel tételeivel foglalkozó, vagy azokra hivatkozó fizikai publikációkat."

Ha nem értesz magyarul kis majomhere, akkor fogadj tolmácsot!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 18:38

@Solaris (52281):
Értem, pont ezért írtam, amit írtam! Olvasd el újra, ha nem sikerült befogadnod elsőre a mondanivalót. Pedig még ki is emeltem pirossal, hol figyelj erősen.

Érdekesen nagy tudású az, aki csak a saját gépéhez hozzáférve tudja a nézeteit megvédeni, igazi tudás lakozik benne; ja, nem, pont te szóltad meg az áramszünetgátolt embereket. Akkor nem is tudom. Máskor ne mondj magadnak ellent, mert elég zavarbaejtő lehet. Lám, most is mentegetőzni kényszerültél. Pedig előtte már olyan jól visszatartottad, hogy reagálj. Kértelek, hogy vigyázz erre!

Ezúton újra felhívom a figyelmed, hogy az érveket nem helyettesíti a butaságok mocskolódással való feltupírozása. Amíg ezen nem tudsz túljutni, ne válaszolj nekem, mert csak a szégyent hozod az amúgy is mindenki előtt megcsorbult fejedre. :? Kövesd osamukát, ő is vigyáz, nem szól hozzám. Ebben már előrébb jár, érd utol! :mrgreen:
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 19:12

@Szilágyi András (52262):
Ezt a hozzáállást fenntartva tényleg nem. Érdekes, de egyébként némileg azokkal a tünetekkel is összecseng e hozzászólásod, amiket a fórumról írtam.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 19:18

@pounderstibbons (52265):
Amikre például én gondolnék változtatásként: a moderátorok egyfajta békéltetőként is fel tudnának lépni, az adott vitában elhangzottakat összegezni, az álláspontokat egymáshoz közelíteni stb.. De (és ez tényleg szubjektív) sok esetben az is megoldás, ha (a mostaninál) hamarabb közbeavatkozik 1-1 moderátor.

A Gumiszoba tényleg olyan, hogy mellette is, ellene is lehet mondani sok mindent. A gond nem is feltétlen az, hogy a Gumiszoba aktív, inkább az, hogy ez a legaktívabb.

Hogyan lehetne aktivizálni a fórum többi részét? Néhány tipp:
- Fórum és blog összehangolása
- Több topic
- Aktuális hírek követése a fórumon
- Gondolatébresztő hozzászólások írása
Ezt minid-mind, nem is olyan nagy energiabefektetéssel csinálhatnák a moderátorok.

De nem akarom itt osztani az észt, mindenki csinál, amit gondol.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 19:21

@osamuka (52275):
Ehh...miből gondolod, hogy bármit számít a véleménye valakinek, aki
1, Olyan dolgokat állít, amiket 6 évesen sem hisznek el.
2, Ezeket az állításokat minden indoklás nélkül felsőbb tudásként kezeli.
3, Úgy csinál, mintha mindenki felett álló bölcs lenne, de stílusa még véletlenül sincs ezzel összhangban.

Komolyan, egy okot mondj, miért kéne figyelembe vennünk, amit mondasz? Ha valaki más mondaná ugyanezeket, neki is el kéne hinnünk?

Hiteltelen vagy továbbra is.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 19:22

@mimindannyian (52283):

Akkor most újra: Mivel ez a gumiszoba és az ápoltakhoz udvariasnak kell lenni, válaszolok neked.
Nyilván nem érted, de teszek még egy kísérletet: Egy irodalomjegyzék, egy cikkgyűjtemény elküldésre szánva nem azonos azzal, hogy elmagyarázzuk a tartalmát. Rajtad egyébként sem segítene, úgyhogy maradjunk abban, hogy továbbra is nyugodtan fejeld le a gumifalat. Kis hülye! :)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.08. 19:45

@Question (52288):
Egy fórum nem arra való, hogy oda a moderátorok generálják a tartalmat.
Ez a fórum nyitott, a moderátoroknak csupán a szabályzat betartatása a feladata. Nem témaadók, nem vitavezetők, nem irányítók. Talán nem árulok el nagy titkot, hogy a moderátorok nem is olvassák állandóan az összes topikot, nem követik folyamatosan, hol mi történik, ki kinek mivel érvelt, stb.
Biztosan lehetne egy sokkal irányítottabb fórumot is csinálni, de ez nem ilyen. Ahhoz egy főállású moderátor kéne.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 19:51

@Question (52289):
Ezzel sem emelted a fórum színvonalát. :(
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 20:21

@Solaris (52290): Nem sikerült megértened, na nem baj. Pedig azt hinnénk, hogy legalább a saját hozzászólásaid tudod követni. A k"is hülye" és egyéb kitételeket köszönöm, ékesen jelzik azt a primitív kis bunkó, mi több tahó, megroggyant önértékelésedet, melyből kitörni igyekezvén ontod a hülyeségeket, lavírozva a teljesen idióta és a felböfögött ismeretterjesztő tartalmak mezsgyéjén :o

Hányszor kell még a lelkedre kötnöm, hogy ne szólj hozzám, hiszen mindig csak nagyobb megaláztatásba sodródsz? :shock:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 20:52

@mimindannyian (52302):

Jól van kis fajankó, nagyot szóltál, öblíthetsz. A gumifalat ne felejtsd el még néhányszor lefejelni. Jól lesz az alvás előtt, megnyugszol tőle, mint anyuci tejétől hajdan és jót fogsz aludni kis wikipédia huszárom. :)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 21:02

@Solaris (52308):
Tiltsd le, én letiltottam, azóta nem látom a hányásait! :D :D :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 21:10

@Solaris (52308): Látod, fogadd meg osamuka tanácsát! Zárkózz fel hozzá! Mert már megint nézd meg mit csináltál... Elkövetted a hibát, amire felhívtam a figyelmed. Érvek nélküli sértegetéssel próbálod oldani a lelki feszültséged, mellyel azonban pont ellenkező hatást érsz el: kiírod a homlokodra a gondolatokat, melyek rád vonatkoznak, belőled, önmagadból kiindulva öltenek testet: "kis fajankó" vagy, akinek "nyugalomra van szüksége"(!), "anyucira" gondolsz a fájdalomtól, és még mindig éget a wikis referenciákkal okozott seb, melyre semmi érdemi választ nem tudtál azóta sem adni. :roll:

Hidd el, nincs szükség, hogy ilyen nyíltan alázd magad, anélkül is már mindenki látja azt a mérhetetlen traumatikus szégyent, melyet kezdesz felfogni, hogy nincs menekvés alóla, csak a másik ócsárolásával sikerül rövidtávú megnyugvásra szert tenned, mint egy igazi gumiszobatölteléknek. 8-)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 21:17

@osamuka (52314):

Köszi a tippet! Nem tiltom le, mert akkor kin nevetnék? Annyira erőlködik szegény, hogy lassan megsajnálom. Feltörte a kis wikipédia huszár seggét a nyereg. :D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 21:19

@mimindannyian (52316):

Tényleg értelmesebb volna, ha firkálás helyett lefejelnéd a gumifalat. Ne félj, a falnak nem fáj, neked meg nem árt.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.08. 21:25

Oh yeah! Testvéreim, csodálatos frigynek vagyunk tanúi! Amikor a két lelki sérült troll egymásra talál a gumiszobában. :mrgreen:

Nem is zavarok :oops: Sok boldogságot nektek!
Kép
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.08.08. 21:35

@osamuka (52266):

Na, pont az ilyen zseléagyú baromságokról beszéltem, amikor azt mondtam, hogy akkora marhaságokat mond, hogy nem lehet mellette elmenni... :D
Mi van a dimenziókkal, Te szerencsétlen!
Itt oldalra dőltem a röhögéstől, gyönyörű, hogy még mindig nem tudja, hogy mit jelent a dimenzió szó...
Feltudnád fogni, hogy a felsőbb dimenziókban hogy van a kiterjedés? Nem hiszem!
Ez ugye másnak is vicces? :D Nem csak a nyelvtan miatt...
19 és fél év múlva....... Bocs, nem fél év, lehet hogy már csak négy hónap?
http://www.youtube.com/watch?v=xTgKRCXybSM
Különösen javaslom azt a filmet, amikor 120 szemtanú számol be, UFO élményeiről, mind iskolázott, értelmes ember, nem ilyen Stark, meg Alagi félék!
A definíciód az iskolázottról, na az, valami félelmetes lehet...
Úgy látom, IQ-d kezdi megközelíteni a lábméretedet! Gondolom, nem vagy valami nagy lábú?
Úgy látom sikerült kigooglizni valami olyan beszólást, amit nagyjából általános iskolában hallottam utoljára.

Látom valakit sikerült érzékeny ponton eltalálni... esetleg ráhibáztam a táblával utcán ordibálós dologra?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.08.08. 21:35

0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 21:36

@mimindannyian (52321):

Akkora gyökér vagy kis nethuszárom, hogy ezen a fórumon is párját ritkítod. A bot bátyja hozzád képest cérnametélt. Eredj, aludd ki magad! Azt ajtót nyugodtan hagyd nyitva, az eszedért nem fognak ellopni. :)
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.08.08. 21:40

@Solaris (52276):

Én megérteném sértettségedet és/vagy frusztráltságodat, ha kicsit kevesebb időt töltenél el a beszólogatással, illetve többet azzal hogy alátámasztod, amit mondasz...
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 21:48

Itt éppen "mimindannyian" fórumozik. :)

Kép
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 21:49

@stark (52329):

Kissé félreérted a helyzetet stark. :)
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.08. 21:53

Csak mert ide illik, és szeretem ezt a poént:
Kép
0 x

Avatar
alagi
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:09

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: alagi » 2012.08.08. 21:54

@stark (52326):

Dehogynem lehet, nekem is sikerult. :)

Gondoltam hogy esetleg irok egy hozzaszolast, mint mikor az apolo megsimogatja az apolt buksijat: "Persze, persze, nagyon jo, csak igy tovabb.", de osamukk meg erre sem erdemes.
0 x

Avatar
alagi
Hozzászólások: 1275
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:09

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: alagi » 2012.08.08. 21:57

@Solaris (52331):

Szerintem nem erti felre.
Azt kell mondjam, hogy szerintem undorito amit mimindannyian csinal, de kar lenne tagadni, amit rolad allit abban tulajdonkeppen igaza van.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 22:15

@stark (52326):
Nem Neked szólt! Először az IQ-dat próbáld emelni, legalább egy emberszabású majom szintjére!
Ezt olyan 14-16 évre saccolom, utána tanulj, és 19 év és 4 hónap múlva beszélhetünk! :D :D :D
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: stark » 2012.08.08. 22:16

@osamuka (52335):

The wheels on the bus goes round and round...
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.08. 22:18

@alagi (52334):

Tekintve, hogy egyedül én tudom kicsoda Solaris, bízvást mondhatom, hogy stark valóban félreérti a helyzetet. Amit mimindannyian itt művel, az nem egyszerűen undorító. Ő valójában ilyen, egy kis kekeckedő takony, egy feltört seggű nethuszár, aki itt éli ki magát. Ez ellen sokat nem tehetek, elvégre itt nem tudom kitekerni a nyakát. :)

Mi is összeszólalkoztunk már, s érdekes, hol látsz sárdobálást? A véleményed rólam majd revideálod, ha akarod, ha meg nem, úgyis jó.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gumiszoba

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2012.08.08. 22:21

@Solaris (52330):
Ahogy elnézem, ez az élőlény vágja ezt a kérdést! :D Nem kellene egy kalapácsot adni a kezébe, hogy hatékonyabb legyen? :D vagy lehet hogy megköszönni sem tudná? ;)
0 x

Válasz küldése