Gumiszoba

Zártosztály! Belépés csak saját felelősségre! A gondozottakat hergelni szabad!
Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.10. 06:27

@stark (35785):
Az elgondolkodtató, hogy egy ilyen gyerekek nevelésével foglalkozó embernek milyen nehézségekkel kell szembenéznie, ha az indigó fantáziába belemerült szülőket próbálja meggyőzni, hogy a gyerek érdekében lépjenek.
Igen, és az a legszörnyűbb, hogy ez tényleg csak a durvábbja. Sokkal többen vannak, akik egyszerűen büszkeségből, félelemből, vagy más okokból nem hajlandóak elfogadni a gyermekük diszes, miegymás problémáit ("Az én gyerekem nem gyogyós!"), vagy egyszerűen nem hiszik el, hogy ilyen van. Azok a gyerekek szintén megutálják az iskolát, megkeserednek, kínlódnak, pedig sokszor csak annyi kellene, hogy fele akkora tempóban tanulják az írást/olvasást. Van családtag, aki ilyen gyerekekkel foglalkozik, és elég sok storyja van. :(
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.10. 07:05

@vaskalapos (35786):
Szóval szerinted ilyen gyereket ne vigyünk majomházba, mert baj lehet? :D
Persze van hozzá technoblabla, hogy hihetőbb legyen:
Sok szülőt tölti el büszkeséggel, ha rájön, hogy a csemetéje indigó vagy kristálygyerek. Másokat inkább elbizonytalanít, pláne, amikor megtudják, hogy csodagyermekük DNS-e is eltér az övékétől, tehát valójában egy új faj képviselője. Tekintve, hogy a DNS molekula kettős spirál szerkezete minden élőlényben megegyezik, elég ijesztő lehet belegondolni, hogy a homo sapienshez tartozó anyukák egy új, ismeretlen faj egyedeit hordozzák a méhükben.
(Innen:http://www.csillaggyermekek.eoldal.hu/c ... -idok.html)
Más kérdés, hogy:
-ahhoz nem kell kristálynak lennie a gyereknek, hogy a DNS-e eltérjen az anyjáétól, hisz az apja is hozzájárult felerészben,
-viszont ha az eltérésen azt érti, hogy nem dsDNA, akkor már más a helyzet.
Utóbbi esetben jelentős dolog lenne és kimutatható. :mrgreen: Szóval akkor rajta! Elő a bizonyítékokkal!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.10. 07:59

Dr Shizuo Inoue, a Japán Oxigén-Egészségügyi Társaság elnöke évtizedeket töltött a test oxigénszintje és az
emberi egészség közötti összefüggések kutatásával. "Kutatásaim meggyőztek arról, hogy a legtöbb, de talán
az összes betegség gyökere az oxigénhiány" - mondta dr. Inoue. A Chi-gép képes a testet oxigénnel
telíteni, tonizálni és erősíteni, ezért fokozza az élénkséget és a jó közérzetet - vagyis a készülék
megnöveli a chi-t, az életenergiát azoknak a testében, akik a készüléket naponta használják. (A chi -
szó a kínai nyelvben az életerőt, életenergiát jelenti).
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.10. 08:38

@Tuttisuu (35794):
Egy részlet az "Ez így van"-ból:
"Mi történik, ha most megteszed ezt a lépést? Mi fog bekövetkezni? Van, aki még a "megvilágosodástól való magfélelemmel" rendelkezik. Vannak itt olyanok, akik cölibátust fogadtak és akik Istennel léptek házasságra.

Hirtelen, ahogy interdimenzionálissá változol és a 8-as réteg elkezd vibrálni, felébredsz hajnali háromkor. Vannak köztetek olyanok, akik tudják, hogy miről beszélünk, mert amikor felébredsz abban az időben, egy egész sereg entitás van a szobádban! (Nevetés) Ez enyhén szólva bosszantó.

Nem rendelkeztek mindnyájan ezzel a tapasztalattal (hogy gyakran felébrednek), de jó néhányan igen és ezért tudni szeretnétek, mi is történik ilyenkor? Fel lett ébresztve a 8-as réteg. Nem juthatsz el egy interdimenzionális váltásba, anélkül, hogy felébresztenéd saját egyéni Akasha Krónikádat! Minden, ami valamikor is te voltál elkezd vibrálni. Valamikor a múltban, fogadalmat tettél Istennek és kezdesz emlékezni rá. Ez az Akasha Jegyzet fog felébreszteni és böködni hajnali három körül, figyelmeztetve: "Nem tudok segíteni, de emlékezz házasságra léptél. Mi történik ezzel a fogadalommal?" (Nevetés)

Lesznek még más részeitek és darabjaitok, amelyek különböző időkben felébresztettek benneteket, ilyeneket mondva: "Emlékszel, amikor ezt, meg azt tettük? Nos, akkor jobb lenne nem elmenni erre a spirituális találkozóra, mert ez elindíthat egy olyan hólabdát, amit utána már nem tudsz ellenőrizni és úgy végzed, hogy újra megfizeted az árát." Emlékezz, nem lehet nem tudni a dolgokat! Emlékszel, legutóbb is, amikor bizonyos spirituális szenvedélyeknek hódoltál és máglyán végezted emiatt? Nem akarsz újra így járni, vagy igen? Nem, mégsem. Az emlékek örök érvényűek, minden szinten.
JMi történik, ha most megteszed ezt a lépést? Mi fog bekövetkezni? Van, aki még a "megvilágosodástól való magfélelemmel" rendelkezik. Vannak itt olyanok, akik cölibátust fogadtak és akik Istennel léptek házasságra.

Hirtelen, ahogy interdimenzionálissá változol és a 8-as réteg elkezd vibrálni, felébredsz hajnali háromkor. Vannak köztetek olyanok, akik tudják, hogy miről beszélünk, mert amikor felébredsz abban az időben, egy egész sereg entitás van a szobádban! (Nevetés) Ez enyhén szólva bosszantó.

Nem rendelkeztek mindnyájan ezzel a tapasztalattal (hogy gyakran felébrednek), de jó néhányan igen és ezért tudni szeretnétek, mi is történik ilyenkor? Fel lett ébresztve a 8-as réteg. Nem juthatsz el egy interdimenzionális váltásba, anélkül, hogy felébresztenéd saját egyéni Akasha Krónikádat! Minden, ami valamikor is te voltál elkezd vibrálni. Valamikor a múltban, fogadalmat tettél Istennek és kezdesz emlékezni rá. Ez az Akasha Jegyzet fog felébreszteni és böködni hajnali három körül, figyelmeztetve: "Nem tudok segíteni, de emlékezz házasságra léptél. Mi történik ezzel a fogadalommal?" (Nevetés)

Lesznek még más részeitek és darabjaitok, amelyek különböző időkben felébresztettek benneteket, ilyeneket mondva: "Emlékszel, amikor ezt, meg azt tettük? Nos, akkor jobb lenne nem elmenni erre a spirituális találkozóra, mert ez elindíthat egy olyan hólabdát, amit utána már nem tudsz ellenőrizni és úgy végzed, hogy újra megfizeted az árát." Emlékezz, nem lehet nem tudni a dolgokat! Emlékszel, legutóbb is, amikor bizonyos spirituális szenvedélyeknek hódoltál és máglyán végezted emiatt? Nem akarsz újra így járni, vagy igen? Nem, mégsem. Az emlékek örök érvényűek, minden szinten."
Hát igen! Ez így van! ;)
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.10. 14:32

@Tuttisuu (35794): kutyust, cicust se vegyel neki... lovagoni se irasd be... :-(
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2011.12.10. 16:20

@Tuttisuu (35794): Annyira azért nem vicces. Szerintetek nem lehet ezeket az oldalakat, szervezeteket, embereket a gyámügynél feljelenteni?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.10. 16:35

@Gábor (35805): Termeszetesen lehet... de en ugy velem, nulla eredmennyel.
Meg jol jossz ki belole, ha nem kapsz viszontvadat, pl ragalmazas, bocsuletsertes, stb cimen...
pesszimista lennek?
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2011.12.10. 18:06

@vaskalapos (35806):

Alkotmány 70/D. § (1) és (2) bekezdés: A Magyar Köztársaság területén élőknek joguk van a lehető legmagasabbszintű testi és lelki egészséghez.


Gyermeki jogok 6. § (1) 5) A gyermeknek joga van emberi méltósága tiszteletben tartásához, a bántalmazással - fizikai, szexuális vagy lelki erőszakkal -, az elhanyagolással és az információs ártalommal szembeni védelemhez. A gyermek nem vethető alá kínzásnak, testi fenyítésnek és más kegyetlen, embertelen vagy megalázó büntetésnek, illetve bánásmódnak.

És ha jól értem, + speciális ellátásra szoruló gyerekek nem kapják meg ezt a speciális ellátást.
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.10. 19:00

Hirtelen, ahogy interdimenzionálissá változol és a 8-as réteg elkezd vibrálni, felébredsz hajnali háromkor. Vannak köztetek olyanok, akik tudják, hogy miről beszélünk, mert amikor felébredsz abban az időben, egy egész sereg entitás van a szobádban! (Nevetés) Ez enyhén szólva bosszantó.
Hajnali háromkor én úgy ébredek, hogy nem hallom a saját sírásomtól az ébresztőt a telefonon. De komolyan, én ébren szoktam lenni amúgy is akkor, mert dolgozni megyek...

Kérdés, honnan tudod, hogy tényleg ott vannak az entitások, vagy csak fantáziálod őket - jobb esetben - illetve hallucinálod őket? Milyen entitásokról van szó pontosan?
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.10. 19:03

@Gábor (35807): Persze-persze... " a lehető legmagasabb szintű" - hogy mi ez a szint, az ertelmezes kerdese.

Gumiszabaly.

Arrol nem beszelve, hogy az ezosok szerint eppen a rendes oktatas es a valodi egeszsegugy az ami karos nekik.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.10. 19:11

@vaskalapos (35804):

Az állandó képzelgések,hallucinációk ,álomvilágok valóságként történő megélése az elmebaj melyik fajtájára utal?
Ugyanis ez szerintem már tényleg orvosi kategóriába esik.
Az egy dolog,hogy az ember időnként elhiszi a horoszkópok butaságait,vagy néhány ezer forintért energiát szivattyúz át a tévéből,de a fenti szerintem már nagyon súlyos.
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2011.12.10. 19:19

@vaskalapos (35809): Ha gumiszabály akkor csak egy jó ügyvéd kell, vagy egy felhívni a problémára a jogalkotó figyelmét. Ezt hiányolom SZ.T.-ből.
Arrol nem beszelve, hogy az ezosok szerint eppen a rendes oktatas es a valodi egeszsegugy az ami karos nekik.
Nagyon jó gondolat, rávilágít arra, hogy a túlzásba vitt liberalizmus mire képes. Lerombolni egy társadalmat, szó szerint. Ezért sem értem, hogy lehet valaki liberális gondolkodású és szkeptikus egyszerre. Egyébként ne érts félre, szerintem az összes társadalmi ideológia hibás, mert alapvető emberi tulajdonságokat helyez más alapvető emberi tulajdonságok fölé. Igenis az oktatás, az egészségügy, és még millió egy dolog nem közmegegyezés vagy ízlés kérdése - ha meg így van, az a rendszer rossz. És a rossz rendszereket szokás megváltoztatni.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.12.10. 19:28

@Gábor (35811):
Alapvetoen egyetertek veled, csak remenytelennek tartom jogi fellepest az atlagos esetekben...
kenyszergyogykezelesrol lenne szo, ami nagyon megfontolando...
hogy lehet valaki liberális gondolkodású és szkeptikus egyszerre
Amig nem art masoknak, addog nyugodtan lehet otoba-hulye.., megprobalhatom felvilagositani, tani-tani... vagy hagyom, hogy a darvini eszmek tegyek a dolgukat...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.10. 19:49

@Gábor (35811):

"Ezért sem értem, hogy lehet valaki liberális gondolkodású és szkeptikus egyszerre."

Ha te nem érted,attól még működhet a dolog.
Egyébként már abból is látszik,hogy helytelenül értelmezed a liberalizmust,ahogy belőle származtatod az ilyen jellegű problémákat.
Az emberek megtévesztése ,a csalások ,átverések egy liberális társadalomban is kezelhetőek a helyes törvényalkotással.
Őszintén szólva nem tudom te milyennek képzeled az ideális társadalmi berendezkedést,de az az érzésem nem szívesen élnék olyanban.
Minden társadalomnak megvannak a maga problémái ideológiai nézőponttól függetlenül.
Én valahogy mégis irigylem a svédeket,norvégokat,hollandokat ,amerikaiakat az összes problémáikkal együtt ott a liberális mocsokban.
Elnézést a kitérőért,csak mivel jómagam szkeptikus és liberális is vagyok egyszerre,továbbá számodra nem volt egészen világos ez a kettősség,gondoltam szólok,hogy egyáltalán nem olyan bonyolult dolog.
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2011.12.10. 20:22

@lorenz (35813): Az nem csalás ha népszavason döntjük el mit tanítsanak vagy mit ne tanítsanak az iskolában. Ez liberális, vagy szerinted nem? Egyébként Amerikában már volt ilyen szavazás, Newton törvényeiről... Azt mondod ez nem a liberalizmustól származik. Rendben, elfogadom a hülyeség liberalizmus nélkül is létezik, csak más formában. Azt sem szeretem.
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.10. 20:53

@Gábor (35816):

Abban legalább egyetértünk,hogy a hülyeség nem ideológiafüggő.
Bár az osamukafélék általában a keresztény-konzervatív-szittya-oldalon meglehetősen felülprezentáltak.
Amire te utalsz és kifogásolsz az nem más ,mint a liberális demokráciával és toleranciával való visszaélés.
Ez teszi lehetővé,hogy csodaszereket áruljanak sarlatánok, becsapva az embereket ,és ezért lehet masírozni szoftnáciként az utcákon.Legalábbis Magyarországon.
A liberalizmus sajnos,jellegéből adódóan,jelentős mértékben épít a társadalom önvédelmi mechanizmusára,amely kivetné és ellehetetlenítené azokat,akik a toleranciára hivatkozva terjesztik az őrültségeiket.
A diktatúra kétségkívül hatékonyabban tudná kezelni ezeket a problémákat,de én 23 év benne töltött idő után sem tudtam túlságosan megkedvelni.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.10. 21:50

@lorenz (35818): Nem "a" diktatúrában éltél, csak egyben. Nem volt jó.

Továbbá:
ha meg így van, az a rendszer rossz. És a rossz rendszereket szokás megváltoztatni.
A rendszert az ember alkotta, nem más kényszer hozta ránk. A rossz ebből kifolyólag az ember, ám nem túl könnyen megváltoztatható. Hajrá génmódosított embernemesítés!
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.10. 22:25

@lorenz (35818):
"ezért lehet masírozni szoftnáciként az utcákon."
Mielőtt ilyeneket írsz, tanulmányozd Gyöngyöspatát, különösen a Kecskekövet, ahol 30 ha szőlő lett kiirtva, több ezer gyümölcsfával egyetemben, a "nemhiába születettek" részéről! A présházakról, hétvégi házakról nem is beszélve! Fel tudod fogni, hogy a népgazdaságnak ez mekkora kár? Arról nem is beszélve, hogy a patai bor mily különleges a domboldal ásványai miatt!
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.10. 22:37

@osamuka (35822):
osamuka írta:@Tuttisuu (35746):
Amihez nem értesz, ne szólj bele!! :o
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.10. 22:41

@osamuka (35822):

Gratulálok a gárdatagságodhoz!
Könnyen felvettek?
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2011.12.10. 23:56

@osamuka (35791):

:roll: Ez még mindig nem válasz az ÉN kérdéseimre. Én Téged kérdeztelek, nem idézeteket meg könyvajánlót kértem. Ha olyan hihetőnek gondolod, akkor el tudod mondani a saját szavaiddal is (bár feltűnt, hogy csak az utolsó két mondat a tiéd) nem pedig hivatkozásokkal. Nem mellesleg, nem értem, hogy jön ide ez a cikk...eddig nem az indigógyerekekről volt szó??? Ennek semmi köze hozzá, de ha már vettem a fáradságot és elolvastam...lenne mibe belekötni... ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.11. 01:17

@lorenz (35825):
Szerencsétlen!! :o
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.11. 01:24

@Kétarc (35826):
Kössél! Kérdezz! Vagy van válasz vagy nincs! Mindenre nem lehet egy fórumon válaszolni!! ;)
Viszont ma sikert értem el a Szent-Györgyi anyaggal kapcsolatban, idén még fogok valamit kapni! :D
Ez jó hír, nekem! :D Rossz hír Nektek: Tamási Jocó is eljátszotta a becsületét, ezért újat kell választanom, akinek megmutathatom! :shock:
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2011.12.11. 10:04

@osamuka (35828):


Én még mindig várom a cikket és vállalom a megjelentetésének a "veszélyeit" is...
0 x

lorenz
Hozzászólások: 3119
Csatlakozott: 2011.06.29. 14:22
Tartózkodási hely: Budapest-Nagyvárad

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: lorenz » 2011.12.11. 16:40

@osamuka (35828):

"Tamási Jocó is eljátszotta a becsületét,"

Talán ellopta és megjelentette a saját nevén?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.11. 19:21

@osamuka (35828):
Mindenre nem lehet egy fórumon válaszolni!!
Az a baj, hogy te semmire se válaszolsz. Ha megtetted volna, legalább a szándékot láttuk volna, akkor nem kerültél volna a gumiszobába, illetve már kikerültél volna...
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2011.12.12. 01:25

@osamuka (35828):
ezért újat kell választanom, akinek megmutathatom! :shock:
Kénytelen leszel olyat választani, akinek nincs ki minden kereke. Ez jó hír neked, és jó hír nekünk.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.12. 15:53

@stark (35841):
Még mindig nem világos, hogy Ti vagytok bent?? ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.12. 15:54

@pounderstibbons (35833):
Azért egy cikknél jobb!! :D
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2011.12.12. 16:10

@osamuka (35881):

Te vagy benn,a saját fantázia világodban,ahol nem látsz tisztán,és minden csodát elhiszel.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.12. 16:24

@sötétvödör (35882):
Látod, ez tetszik, csak nem fantázia! ;)
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2011.12.12. 18:42

@osamuka (35828):

No akkor újra, hátha...
Ezek voltak az általános kérdéseim, ezekre NEM kaptam választ. Ha ezekre megkapom, akkor a cikket is áttárgyalhatjuk, de amíg az eredeti kérdésekre sem válaszolsz, amik a témához kötődnek, addig feleslegesnek tartom belemenni...

"A sajnálatos ebben az, hogy amikor elkezdik őket kezelni, akkor elveszítik érzékenységüket, csodálatos spirituális képességeiket és harcos attitűdjüket."

Ha tényleg léteznének ilyen emberek, nem az lenne a logikus, ha megmaradna az úgynevezett "képességük" ?
Nem tudom felfogni, hogy lehet ennyire irreálisan gondolkodni... a bizonyíthatatlan aurán kívül ( ami gondolom, pont égszínkék...), a cikk általános emberi tulajdonságokat sorol fel - hihetetlen igazságérzet, közösségtudat, stb. - szerinted ezek bármely más emberekben nem találhatóak meg?
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.12. 19:42

@osamuka (35880):

Attól még, hogy ismételgetsz valamit, még nem lesz igaz.
Látod, ez tetszik, csak nem fantázia!
Na itt a probléma. Ha létezne idekinn a cudar világban is, akkor nem lenne fantázia.

De mivel a dolgaid a fejedben léteznek... a kis gumiszobáddal együtt ... ezért bizony azok fantáziák.

Ha valódi dolgokról beszélsz, akkor szolgáltass már valami olyan bizonyítékot is, ami nem egyértelműen fotoshop. Illetve mondom - ezredszerre - az, hogy egy bácsi egy videóban beszél a hitéről, az szintén nem az...
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2011.12.15. 13:48

@Kétarc (35886):

Sejtettem, hogy nem kapok választ még ennyi nap alatt sem...
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 08:45

@Kétarc (36011):
Rossz kérdésre mit válaszoljak? A képességük a "kezelés" hatására nem megszűnik, hanem zárolva lesz!
Többször leírtam: ez nem cirkuszi mutatvány! W.V. Laci is ezért volt sikertelen!
Egy kis gondolatébresztő:
http://www.youtube.com/watch?v=lDue5bsy ... r_embedded#!
Az ember amikor elszakad a Teremtőtől, nem fog megérteni dolgokat mindaddig, amíg vissza nem tér!
Egy kis segítség:
http://www.youtube.com/watch?v=lszFltpA ... re=related
Ezeken meg gondolkozhatsz...!
http://www.youtube.com/watch?v=86izaU8m ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=ImXKl1cO ... re=related
http://www.youtube.com/watch?NR=1&featu ... xRDEJ1xcoQ
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.18. 10:09

@osamuka (36144): Honnan tudod, hogy zárolva lesz, és nem szűnik meg? (Megjegyzem először a "természetfeletti" képességeket kellene bizonyítani, mert az ilyen gyerekekkel foglalkozók nem nagyon tapasztalják meg ezeket...)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 11:12

@Tuttisuu (36147):
Itt van egy kis bizonyíték:
http://www.dailymotion.com/video/x66sad ... kek_people
Figyelmesen nézd, főleg az elején a tanárnőt!!! ;)
0 x

Avatar
Tuttisuu
Hozzászólások: 1375
Csatlakozott: 2011.09.25. 23:11

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Tuttisuu » 2011.12.18. 11:34

@osamuka (36157): Figyelmesen nézem, de ez nem bizonyítja, sem (1) hogy vannak csodaképességeik, sem pedig,(2) hogy nem megszűnnek csak záródnak. A néni önmagának többször is ellentmond, vagy csak össze-vissza beszél.
Egyébként jó a videó. Hiszékeny tanárnénit (K-MA csodálóját és útitársát) jól átvágják (rosszabb esetben virágnyelven próbálnak vele valamit közölni), aztán szerencsétlen meg később ezzel magyaráz mindent az osztályban.
Én mondjuk kitértem volna arra, hogy a bepisilő, stb. kislányok ki mellé lettek ültetve a "foltnál"? Mert ez eléggé úgy néz ki, hogy valami tényleg nagy problémát nem vesz észre a szemén levő ezotérikus hályog miatt! :x
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.18. 11:53

@osamuka (36157):

Szóval tanítónéni először fel sem áll, mert törött a lába, ezért nem nézi meg a "foltot" de aztán vígan beleáll később, amikor a tanszereket osztogatja...

"Úristen, mi van itt, az ott egy oszlop!"

Vagy lófasz!

De tök jó, hogy a folt először a radiátornál volt, aztán már az egyik ülőhely helyén volt, aztán oszloppá mutálódott...

Azt se tudja ez a hölgy, hogy mit akar mondani...
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.18. 11:54

@osamuka (36157):

És ugye hányszor megmondtam már, hogy egy néni/bácsi, aki beszél a hitéről, az továbbra sem bizonyíték...
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 13:30

@stark (36162):
Na akkor itt egy jobb! Amikor is kinő az ujj!! ;)
http://www.dailymotion.com/video/xcpcr0 ... =playrelon
Várom a tudományos magyarázatokat! :D
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 13:37

Azért annak örülök, sőt :D vagyok, hogy Lorenz "megvilágosodott", legalábbis fizikából! ;)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.18. 13:42

@osamuka (36166): Semmi különös nincs benne, csont nem sérült, körömágy sértetlen volt, miért ne nőtt volna vissza? Ekkora darab még bárkinek visszanő mindenféle táltoshókuszpókusz nélkül is.
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 13:45

@Szilágyi András (36168):
Nem nyert! Egy rokonom ugyanígy vágta le, és nem nőtt vissza! Igaz, Ő szkeptikus a köbön! ;)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.12.18. 13:49

@osamuka (36169): Az ilyesmi rendszerint jól gyógyul, az esetben semmi különös nincs.
Itt beszámolnak egy esetről, amit felkapott a sajtó, holott teljesen szokványos gyógyulás:
http://www.guardian.co.uk/science/2008/ ... rch.health
0 x

Avatar
stark
Hozzászólások: 1279
Csatlakozott: 2011.08.30. 14:31
Tartózkodási hely: UK

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: stark » 2011.12.18. 15:21

@osamuka (36169):

Ja hogy a te rokonoddal ez volt! Az teljesen más. Értesítem a világsajtót...
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.18. 21:41

@stark (36177):
Nem sok értelem jön belőled..... ;)
0 x

Avatar
osamuka
Hozzászólások: 2227
Csatlakozott: 2011.02.19. 08:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: osamuka » 2011.12.19. 00:27

@stark (36177):
Sötétségedet ne tetézd azzal, hogy olvasásból hiányosságaid vannak! ;) OFF
Ez a másik topikbeli beszólásodra egy apró kis reagálás!
/OFF Elnézést!
0 x

Kétarc
Hozzászólások: 63
Csatlakozott: 2010.01.22. 21:08

Gyuszinak és osamukának feltett kérdések

Hozzászólás Szerző: Kétarc » 2011.12.19. 10:15

@osamuka (36144):

Ahham...hagyjuk inkább, ez még mindig nem érdemi válasz...egyrészt nem válasz a kérdésemre, másrészt a miértet sem vagy hajlandó kifejteni, a linkek pedig szintén nem fedik a válasz kategóriát...de legalább megpróbáltam...
0 x


Válasz küldése