Fekete Gábor atomfizikája

Örökmozgók, 100% feletti hatásfok
Fekete Gábor
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.09.19. 14:04

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Fekete Gábor » 2012.08.09. 16:22

@Gábor (52143):
Az oldalam egyetlen egy cookie-t rak a látogató számítógépére, és nem többet TRÁGÁRSÁG MIATT MODERÁLVA , ahogy ezt teszi más oldal is. Az IP címedet pedig a böngésződ küldi el minden egyes oldal vagy kép le- vagy feltöltésekor. Ez az internet protokoll része. Ezt nálam egy PHP script rögzíti a szerveren annélkül, hogy hozzáért volna a számítógépedhez. Ez teljesen legális! Ha nem lenne az, akkor a szerveren a php.ini fájlban le lenne tiltva.

OFFTOPIK, MODERÁLVA

Ahhoz, hogy én a te számítógépedhez hozzá tudjak férni, a böngésződnek engedélyeznie kellene az ActivX vezérlő telepítését. Egyetlen böngésző sem engedélyezi. Ha pedig egy oldal ilyennel próbálkozik, akkor a böngésző figyelmezteti a felhasználót az efféle próbálkozásról.

OFFTOPIK, MODERÁLVA

Modern fizikusék bűszervezetben elkövetett csalásért való feljelentése nincs elfelejtve. Mind a 386 parlamenti képviselő értesítve lesz az ügyről, és kérni fogom őket, hogy az Alaptörvény X. cikkének második bekezdését töröljék az Alkotmányból, mert az nem a Magyar Állam érdekeit szolgálja, sőt jogfosztottá teszi saját magát az igyenélő, semmirekellő, elméletgyáros kreténekkel szemben. Tehát egy hülye törvény, amit nyilvánvalóan áltudósok csempésztek az Alkotmányba, ily módon védve az érdekeiket. Ahogy ez megtörténik, abban a pillanatban megy a feljelentés, ha csak nem valamelyik képviselő fog ebben engem megelőzni, vagy hivatalból a Központi Nyomozó Főügyészség fog nyomozást indítani.

Kép

Ennyi. Nem társalogni jöttem.
0 x

Fekete Gábor
Hozzászólások: 87
Csatlakozott: 2011.09.19. 14:04

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Fekete Gábor » 2012.08.09. 16:26

@Fekete Gábor (52375):
Bocs! A letöltés gomb linkjét eltoltam.
Kép
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.09. 16:40

@Fekete Gábor (52376): Amit 20-adikáról ígértél, az bizony el lett felejtve, de vastagon. :mrgreen: Ennyire lesznek a képviselők is értesítve...
Egyébként ismerkedj meg az államformánkkal, és társadalmi intézményeinkkel, ha szerinted egy bűncselekmény esetén a parlamenti képviselők értesítése a helyes eljárás.
Kiröhögött az ügyvéd? Vagy meg se kérdezted? :mrgreen:

Tetszik, hogy megint ugrottál a hírre, hogy kikerült a kezedből a kontroll, pdf-ből letölthető a balgaságok tanulmánya. Megint értékes IP logolásoktól esel el, jaaaj. :twisted: Villódzó képeket is raktál fel, hogy visszacsábítsd az érdeklődőket. De képet tudunk ám mi is felrakni, idess! ...
Kép

Kép

PS: a retek PHP kódoddal kár volt szétcseszni az oldal formátumát.
A hozzászólást 2 alkalommal szerkesztették, utoljára mimindannyian 2012.08.09. 17:09-kor.
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2012.08.09. 16:44

Moderátor! Az oldal széthúzása a trollkodás egy igen régi esete!
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2012.08.09. 17:58

Fekete Gábor figyelmeztetésben részesült legutóbbi kommentje miatt:
Kérem a Fekete Gábor atomfizikája c. témában kerülje a szabályzatba ütköző kommentek küldését, különösen a trágár, valamint témaidegen tartalmú közléseket.
Az ön által használt cookie-k, és az oldalára látogatók eltávolítására alkalmazott egyéb módszereinek részletes leírása bizonyára nem szükséges fizikával kapcsolatos álláspontja kifejtéséhez.


Természetesen ezen iránymutatás nem csak rá, hanem a fórum többi látogatójára is vonatkozik.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.10. 11:44

Azért nem is olyan rossz Fekete Gábor honlapja. Derűs perceket okoz az olvasónak. A szakmai részben gyakorta előfordul, hogy Holics László kétkötetes Fizika könyvéből teszi kritika tárgyává Holics példáit, s valóban van a könyvben egy - két hibás példa, amiket Fekete megtalált. Holics kétkötetes zsebkönyve alapszintű munka, s középiskolásoknak készült. Ugyancsak vidám pillanatokat szerez olvasóinak a Bohr-féle atommodell többször elkövetett bírálatával, holott mindenki tudja, hogy a modell gyorsan túlhaladottá vált. A legjobb azonban a levelezése. Humorosnak találtam és jókat nevettem az MTA-hoz, a fizikusokhoz intézett ultimátumszerű levein. Nem kutya az egyes fizikai eredményeket, nézeteket bíráló rövid cikkekből álló sorozata sem. Fekete tragikusnak látja a helyzetet, az olvasó meg jókat nevethet Fekete kirohanásain. A szakmai rész egy nagy nulla.
Feketénél jóval tehetségesebb és valóban atomfizikusi végzettséggel rendelkezik Szász Gyula, akit az interneten Iszugyi néven ismernek, illetve megtalálható olyan fórumokon, ahonnan még nem tiltották ki. Szász magánkiadásban jelentette meg az Új fizika c. könyvét, amit minden magyar egyetemi könyvtárnak megküldött, s természetesen a Svéd Királyi Tudományos Akadémiának is. (Az interneten is elolvasható.) Szász és Fekete fizikája között csak annyi a közös, hogy a "hivatalos" - azért az idézőjel, mert hivatalos tudomány nincs - fizikát elvetik. Fekete ex-katedra kijelentéseket fogalmaz meg és középiskolás matematikával operál, Szász új részecskéket definiál és felsőfokú matematikát alkalmaz. A két úr még annyiban egyezik, hogy egyikük sem érti, miért nem kaptak már magas állami elismeréseket és Nobel-díjat.
0 x

makk2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.05. 22:58

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: makk2 » 2012.08.16. 22:25

Mellesleg az, hogy az első látogatás után kb. mindenkit kitilt, ténylegesen egyvalamit szolgál: a titokzatosságot. A szektavezérek, különösen például a szcientológusok, is ugyanezt csinálják. A kitiltás valódi célja az ő esetében az, hogy elsőre még mindenki láthassa az áltudományát, de amikor második alkalomtól jönne vissza, hogy ízekre szedje, akkor azt már ne tudja.

Ezzel szemben a firkálmányaiba beleolvasva alapvetően 3 dolgot láthatunk:

- iszonyú mélyről fröcsögő gyűlöletet a tudomány iránt
- saját firkálmányai istenítését
- hasból kitalált számoszlopokat, amiket feltehetőleg tudományos iratokból másolt.

Levezetés, indoklás, semmi. Közli, hogy 8 tizedesjegy pontossággal kijönnek a spektrumvonalak, de nyoma sincs annak, hogy ezek honnan vannak. Egy táblázatot én is le tudok másolni akárhonnan, ehhez nem kell még csak Fekete Gábornak se lenni.

Nem. Én ezt a szemetet nem veszem le. Azt akarom bemutatni, hogy igen, Fekete Gábor tényleg akkora segg, ami az ordenáré stílusából is sejthető. Ez egy degenerált php-"programozó" kókler, én pedig egy, a természettudományt mélyen tisztelő és csodáló mérnökember vagyok, és szeretném bejelenteni: minden felelősségem tudatában úgy döntöttem, hogy én ezt az embert, kerül amibe kerül, kicsinálom.

És nem izgatnak a "szerző jogai". Mellesleg nevetséges egy ekkora szemétnek bármiféle szerzőségéről beszélni.

Én azon vagyok, leszek, hogy ennél sokkal fontosabb jogait is alaposan megsértegethessem, rövidesen. Igen, Gábor. Ez egy hadüzenet.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára makk2 2012.08.17. 07:07-kor.
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2012.08.17. 01:13

@makk2 (52687):
Irigylem a problémáidat, meg a szabadidőd mennyiségét...
0 x

makk2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.05. 22:58

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: makk2 » 2012.08.17. 04:31

@sajnos_kacat (52697):

Azt tudod, hogy tudósokat perel? És azt, hogy külföldre is írogatott körleveleket, magát tudósnak adva ki?

Rá fog baszni persze, előbb-utóbb visszaüt majd egy rágalmazás, hamis vád, hatóság megtévesztése vagy hasonló formájában, és akkor így vagy úgy le lesz állítva. Az immár ellene induló eljárás(-ok) bizonyos fázisaiban egy elmeorvosi szakértői vizsgálat is esélyessé válhat, és onnantól választhat: beveszi a skizofrénia ellenes tablettákat (manapság már nagyon jók, alig van mellékhatásuk), vagy megtagadja a kezelést (és ezzel vállalja a büntetőjogi felelősséget a zaklatásért, a hitelrontásért és a hamis vádakért).

Az én feketelistámra az ordenáré, gyűlölködő agresszivitása miatt került fel. Illetve azért, mert külföldre is spamolt, ezzel lejáratva az amúgy sem épp szép sorsú magyar tudományt.

Azt, hogy az irománya egy szemét, például onnan is látszik, hogy egyetlen levezetést sem tartalmaz. Egyszerűen csak közli az adatokat, közli, hogy ezek 8 tizedesjegyre pontosak, és ennyi. Hogy ezek honnan vannak, arról semmi. Ha teljesen 0 hozzáértésem lenne bármiféle fizikai témához, ez akkor is büdös lenne.

Na nem. Ez nem úgy megy, hogy jön egy agresszív szarházi, és mindenki lapít. Hát senki nincs, aki felveszi a kesztyűt, és ráver az ilyenek arcára? ...no, akkor majd én.

Fekete Gábort ki fogom csinálni, ha törik, ha szakad. Majd a zárt osztályon leszedálva átgondolhatja, mit jelent a jó modor.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.17. 10:24

@makk2 (52702):
1, Tippem szerint ugyanúgy nem fognak veled foglalkozni a hatóságok, mint ahogyan Fekete Gáborral sem tették volna.
2, Ennyit messze nem ér az egész. F.G. bár tényleg kritikán aluli módon nyilvánult meg, de ezzel szerencsére senkit nem járatott le önmagán kívül, hisz minden kicsit is értelmes ember helyén tudja kezelni a Feketéhez hasonló "zseniket".
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.17. 11:52

@makk2 (52702):


Moderátori figyelmeztetés

A fenyegetőzést nem tűrjük ezen a fórumon. Igyekezz mellőzni ezeket, mert kihajítunk!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.17. 12:16

@Szilágyi András (52709): Ez érdekes megszólalás, két okból is. Fenyegetőzés akkor lenne makk önvallomása a terveiről, ha affélét mondana, hogy pl. hagyja abba FG a nevezett tevékenységét, különben kicsinálja. De mivel nem igyekszik e félelemkeltő megszólalásokkal más magatartásra sarkallni, egyszerűen csak feltárja célját mások számára, nem is a célszemély felé, így ez nem fenyegetés, csak jogszerűtlen lépések tervének rögzítése, a kiterveltségről való biztosítás.

Kettő, hogy a te hozzászólásod valóban fenyegetőzés, hiszen kilátásba helyzed, hogy amennyiben makk így viselkedik, ki lesz hajítva.

Vagyis amit szemére vetsz az nem igaz, viszont a te megfogalmazásodra pont igaz, így félő, hogy ki leszel hajítva? :mrgreen:

SZVSZ ez lett volna tökéletesen helye a máskor gyakran jolly-joker beszólásnak, hogy offtopic-olást mellőzni, csak a téma címével kapcsolatos, fizikai tartalmú megszólalásokat tessenek itt megvitatni.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2012.08.17. 12:34

@mimindannyian (52711): Mindjárt gondoltam, hogy bele fogsz ebbe is pofázni.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.17. 12:39

@Szilágyi András (52712):
Mimindannyiannak szerintem sincs igaza a beírásával, de szerencsére te szellemesen rámutattál erre, moderátorhoz méltóan cizellált válaszodban. Gratulálok!
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.17. 12:42

@Szilágyi András (52712): Hogy te újabban milyen közönségesen fogalmazol! De a gondolatod jó volt. A pártatlan igazságkeresés bizony elég apropót szolgáltat a helyreigazításra.

@Question (52713): Jellemző, sehol egy érv, csak "nincs igaza". Ráadásul azt írod, szerinted "sincs", mintha egyetértésben lennél Andrással. Ám ő nem az állításom igazságát vonta kétségbe! Hoppá. Szánalmas beírás részedről: téves alapokon nyugvó érv nélküli vagdalkozás.
0 x

Avatar
Question
Hozzászólások: 1060
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:38

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Question » 2012.08.17. 13:19

@mimindannyian (52714):
A moderátor ezen a fórumon egyfajta rendfenntartó erő. Így ha valaki jogtalanságot csinál, neki kell rendre utasítania. Ha így folytatja, tényleg ki kell majd zárnia a fórum szabályai szerint, így ez egyfajta tényközlés, majdhogynem kötelességteljesítés András részéről.

Tudom, lesz erre is válasz, de a témát folytatni nem kívánom. Értelmes dologról továbbra is szívesen beszélek persze.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.17. 13:29

@makk2 (52687):
Azt hiszem, hogy megértem a felháborodásod, de van ami nem úgy van, ahogy gondolod:

"És nem izgatnak a "szerző jogai". Mellesleg nevetséges egy ekkora szemétnek bármiféle szerzőségéről beszélni."

Akármilyen nagy baromságokat hordott össze Fekete egy hatalmas trágyakupacba, a szerzői jog az övé, hacsak nem másik "szellemóriás" honlapjáról vette kölcsön az egészet, vagy részeit. A szerzői jog különleges jog, személyhez kötődik és nem lehet róla lemondani. Egészen más dolog, hogy Fekete kiket perel, kiket fenyeget, stb. Valószínűleg emberileg is egy nagy nulla őkelme, de ez nem függ össze a szerzői joggal.

A magam részéről sok sikert kívánok, de nem hiszek abban, hogy Fekete fizikának nevezett zagyvaléka miatt bármiféle hatóság megmozgatja a füle bojtját.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.17. 13:32

@makk2 (52702):

"Azt tudod, hogy tudósokat perel? És azt, hogy külföldre is írogatott körleveleket, magát tudósnak adva ki?"

Ennél többet is tett. Igazi tudósok nevében önmagát ajánlgatta Nobel-díjra. Orvosi eset a fickó és valószínűleg nem büntethető, max. kényszergyógykezelés, ha elegendő okot lát rá a bíróság, mert abban nincs kétségem, hogy előbb - utóbb valaki a bíróság elé viszi azok közül, akiknek a nevével Fekete visszaélt.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2012.08.17. 13:34

@mimindannyian (52714):

Szilágyi jól tette, hogy azt és úgy írta, ahogyan olvashatjuk. A helyében téged is kivágnálak pár hét pihenőre, még úgyis tart a nyár, mehetsz napozni.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.17. 17:42

OFF
@Solaris (52718):
/OFF Elnézést!
OFF
Szilágyi jól tette, hogy azt és úgy írta, ahogyan olvashatjuk.
/OFF Elnézést!
OFF
Ezt senki sem vonta kétségbe. Csupán a mondandójának két érdekes aspektusára világítottam rá, olvass figyelmesebben.
/OFF Elnézést!
OFF
A helyében téged is kivágnálak pár hét pihenőre, még úgyis tart a nyár, mehetsz napozni.
/OFF Elnézést!
OFF
Érdekes, hogy te folyton cincogsz mások nagymellényűsége miatt, és ha egy megszólalás kicsit is elmarasztaló ízű rádnézve, mindjárt vérig sérve érzed magad, plusz feljogosítva az üres mocskolódásra Te vagy itt FG után a legnagyobb pofájú ürge, aki érvelni bár szintén nem tud, de hasonló hévvel osztogatja az átgondolatlan marhaságait. Nos, tehát már rég a gumiszobában lenne a helyed, hogy stílszerűen reagáljak a megszólalásodra.
/OFF Elnézést!
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.08.18. 22:22

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:51-kor.
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2012.08.18. 22:31

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 13:52-kor.
0 x

makk2
Hozzászólások: 4
Csatlakozott: 2012.08.05. 22:58

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: makk2 » 2012.08.18. 23:52

Szeretnék válaszolni "sajnos kacat" egy privát üzenetére, de sajnos az itteni rendszer nem engedi. Kacat, kérlek írj a (törölve) címemre.

--

Az oldal saját felületén privát üzenetet senkinek nem tudok küldeni, és válaszolni sem - sem Dórinak, sem "sajnos kacat"-nak. A hozzám levélben érkezett privát üzenetekre sem tudok válaszolni, mert nincs benne feladói emailcím.

Nagyon kérek mindenkit, hogy ha lehet, ne nézzen hülyének. "Válaszol" opció nem jelenik meg a felületemen, "levélírásnál" pedig ezt kapom: "Sajnáljuk, de nincs jogosultságod ezen funkció használatához. Még csak most regisztrálhattál, lehet hogy több aktivitást kell felmutatnod, hogy használhasd ezt a funkciót."

TÉNYLEG nem tudok senkinek sem üzenetet küldeni. Nagyon kérek mindenkit, ne szerencsétlenkedjünk már ezzel, hanem írja meg legalább az egyik fake email-címét, és majd azon beszélünk.

--

Köszönöm a felajánlásokat együttműködés terén az agresszív csaló megállításában. Amit itt is el tudok mondani, az az, hogy ha ismeritek az igaztalanul megtámadott személyeket, akkor mutassátok meg nekik a http://nkcs.at.cr oldalt, ahol megnézhetik és tanulmányozhatják a zagyvaságot azok is, akiket már kitiltott.

MM
0 x

Avatar
sajnos_kacat
Hozzászólások: 680
Csatlakozott: 2009.12.09. 21:43
Tartózkodási hely: Budapest

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: sajnos_kacat » 2012.08.28. 19:45

@makk2 (52826):
Átnéztem a küldött privát üzeneteimet. Nincs köztük olyan, amit neked címeztem volna. Bármit is írtam, amire reagálni szeretnél, tedd meg itt.
0 x

Avatar
Gábor
Hozzászólások: 2318
Csatlakozott: 2009.12.09. 19:37
Tartózkodási hely: Finnország

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Gábor » 2012.08.28. 22:42

Ilyen lehetséges, mármint, hogy valaki nem tud válaszolni?
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2012.08.29. 10:14

@Gábor (53227): Igen, csak bizonyos mennyiségű fórumaktivitás után van engedélyezve.
0 x

LegendJun
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2012.07.05. 20:03

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: LegendJun » 2014.11.25. 18:38

Az oldal nem elérhető. :( Akartam egy jót röhögni, de az atomfizika.zqx.net már törlődött.. :(
0 x

maritymes
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2012.02.07. 22:38

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: maritymes » 2014.11.25. 19:11

LegendJun írta: röhögni, de az atomfizika.zqx.net
Rosszul masoltad : zxq.net az oldal
0 x

LegendJun
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2012.07.05. 20:03

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: LegendJun » 2014.11.25. 19:18

putain ahogy mondaná a francia. :?

azonban: a kamulátogatások elkerülése végett még 58 percig nem jelenik meg az oldal neked. Felesleges más oldalaimra menned, mivel azok éjfélig nem jelennek meg neked. Háromszori szarakodás után a rendszer bevágja az IP-det a kukába.

:D
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2014.11.26. 15:56

LegendJun írta:putain ahogy mondaná a francia. :?

azonban: a kamulátogatások elkerülése végett még 58 percig nem jelenik meg az oldal neked. Felesleges más oldalaimra menned, mivel azok éjfélig nem jelennek meg neked. Háromszori szarakodás után a rendszer bevágja az IP-det a kukába.

:D
Jó a honlapjának a címe:

Fekete Gábor: Száz százalék áltudomány avagy néhány sorban a modern fizika elméleteiről

Csakugyan, amit ott olvasunk az 100% áltudomány, de inkább egy kupac blődli.
0 x

peteranita
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2015.11.28. 00:10

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: peteranita » 2015.11.28. 00:14

Egy kis segítséget kérnék, ha még valaki látja ezt a topicot és emlékszik is a tartalmára.

Az illető úr most a Miskolci Egyetemen tanítja ezeket a nézeteit, követhetetlenül és tarthatatlanul. Bár nem 100%, hogy pontosan róla van szó, mivel elég gyakori ez a név, de sajnos nagyon valószínű, hiszen az itt olvasottak egyeznek azzal, amit ő most tananyagként ad le egy olyan tárgyból, amihez ez az egész csak minimálisan kapcsolódik.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? Hangfelvétel természetesen nincs az órákról, kicsi valószínűségét látom, hogy a hallgatók hajlandóak lennének mellém állni és fellázadni, viszont az egész halandzsa tanulhatatlan és az életben nem fogom kimondani azt, hogy a Hold egy mesterséges, üreges objektum, ahonnan minket megfigyelnek...
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.11.28. 13:05

peteranita írta:Egy kis segítséget kérnék, ha még valaki látja ezt a topicot és emlékszik is a tartalmára.

Az illető úr most a Miskolci Egyetemen tanítja ezeket a nézeteit, követhetetlenül és tarthatatlanul. Bár nem 100%, hogy pontosan róla van szó, mivel elég gyakori ez a név, de sajnos nagyon valószínű, hiszen az itt olvasottak egyeznek azzal, amit ő most tananyagként ad le egy olyan tárgyból, amihez ez az egész csak minimálisan kapcsolódik.

Szerintetek mi lenne a helyes megoldás? Hangfelvétel természetesen nincs az órákról, kicsi valószínűségét látom, hogy a hallgatók hajlandóak lennének mellém állni és fellázadni, viszont az egész halandzsa tanulhatatlan és az életben nem fogom kimondani azt, hogy a Hold egy mesterséges, üreges objektum, ahonnan minket megfigyelnek...
Utánanéztem, szerintem nem ugyanarról az emberről van szó. A miskolci Fekete Gábor is ír elég fura dolgokat, de nem látok hasonlóságot a jelen topik Fekete Gáborával (aki kiskőrösi, és sokkal agresszívebb). Mindazonáltal azzal egyetértek, hogy egy egyetemen az oktatónak nem a saját kis különbejáratú világmegváltó elméletét kellene tanítania. Nem tudom, mit kellene ilyen helyzetben csinálni, talán a tanszékvezetőhöz, intézetvezetőhöz kellene fordulni.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Fekete Gábor atomfizikája

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.12.01. 18:33

Az ide nem való hozzászólásokat áthelyeztem a Gézoo magyarázatai topikba.
0 x

Válasz küldése