Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Örökmozgók, 100% feletti hatásfok
LegendJun
Hozzászólások: 98
Csatlakozott: 2012.07.05. 20:03

Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Hozzászólás Szerző: LegendJun » 2013.10.27. 01:45

Meglepve tapasztalom, hogy az egész fórumon mind ezidáig nem került górcső alá egy, a keresőmotorok által az első helyen kidobott, lassan 10 éve nem szerkesztett honlap, ami játszi könnyedséggel irkál csodákról egy teljes szakirodalmi fegyverarzenált felvonultatva.
Bár Egely a magyarországi úttörője a tértechnológia rögös útjának, nálam mégis ez viszi a pálmát.

http://www.free-energy.hu/pajert/index. ... _Tart.html
néhány pontban sűrítve a tartalom:
- Bob Boyce elektorlizáló készüléke
- villanyautó
- Joe cella
- Tesla mítosz alfája omegája
- Blacklight progress
- M.E.G vagy E.T hazamenekül
- Plazmaáramfejlesztő
- Neogen dinamó

javasolni tudnám még a következőket:
- hazugságellenvizsgáló tripolarográf
- duplatalpas arzénelvonó készülék csomóponti mágnesgyűrűvel
- teljesítménypulzáló Mach örvénykúp
- Protonstimulációs relaxáló horgony
- végezetül: axonpukkasztó kalapács bárkvóciens szint alatti gyökereknek

Jó olvasást!
0 x

coobs
Hozzászólások: 43
Csatlakozott: 2012.05.26. 11:47

Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Hozzászólás Szerző: coobs » 2014.03.04. 21:50

igen, anno ebből a szél turbinás rész érdekelt engem.
0 x

kalaci
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2014.07.14. 12:21

Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Hozzászólás Szerző: kalaci » 2016.10.02. 16:28

Én terhelt rezgőkör jósági tényezőjének számítása kapcsán jutottam el Pájer Tibor oldalára. Elkezdtem olvasni, de amikor az ellenállás értéke kilowattban jött ki, akkor elborzadtam. Értem, hogy miként adódott ez a szokatlan dimenzió. A Windowsban, ha a "Text encoding" nincs helyesen beállítva, akkor a nagy görög ómega (az Ohm jele) helyett W jelenik meg. Aki elektromos ember, az látott már ilyet. De Tibor ezt lefordította, és nem tűnt föl neki! Nem is egyszer! Gondolom, megörült, hogy mindjárt száz kilowattokról esik szó, alig indult el a projekt,
Flash tiltás miatt nem láttam a fejlécen és a menűben a többi témáját, de nem is nézem meg. Sapienti sat.
Sok van, mi csodálatos, de az Embernél semmi sem csodálatosabb...
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Hozzászólás Szerző: idegen » 2016.10.05. 22:35

LegendJun írta: Meglepve tapasztalom, hogy az egész fórumon mind ezidáig nem került górcső alá egy, a keresőmotorok által az első helyen kidobott, lassan 10 éve nem szerkesztett honlap, ami játszi könnyedséggel irkál csodákról egy teljes szakirodalmi fegyverarzenált felvonultatva.
Nem nagyon van ott vizsgálnivaló.Az egész honlap minden témája hazugság.Ami igaz azt az abban résztvevők leírták...ők a: "kísérletezők".
Sikereket sajnos ők sem tudtak elérni,de legalább tapasztalatot szereztek.
Van a végén viszont egy jó írás ami felmentést ad visszamenőleg is minden résztvevőnek.Talán az olvasóink írták című rovatban/ha jól emlékszem/.
A címe:száz majom esete...vagy valami ilyesmi.
Egyébként ez az oldal semmi az overunity.com-hoz képest! Kb 80 ezer tagja van és majdnem mind fanatikus többletenergia hívő.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Pájer Tibor elhagyatott kastélya

Hozzászólás Szerző: a.n » 2016.10.07. 19:29

idegen írta: Sikereket sajnos ők sem tudtak elérni,de legalább tapasztalatot szereztek.
:idea:
0 x

Válasz küldése