Tiltott találmányok?

Örökmozgók, 100% feletti hatásfok
Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 00:20

A relativisztikus határsebesség a relativitáselmélet matematikájának szerkezetéből adódik. Ezt a warp drive se tudja megszegni.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 00:27

szabiku írta:A relativisztikus határsebesség a relativitáselmélet matematikájának szerkezetéből adódik. Ezt a warp drive se tudja megszegni.
Mindenesetre igyekszik, ahogy az ingynenergia kutatók is :D
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.06.26. 00:44

Egy kísérlet: Fogj egy négyszöggenerátort. 4047, 4011, 4093, 555, vagy ami épp van a fiókban. De mégjobb egy tranzisztoros oszcillátor. Köss a kimenetére egy rövidzárat és jegyezd fel jól az áram- és teljesítményfelvételét. (És persze üres kimenettel is). Ennél jobban nem lehet leterhelni az energiatétel szerint. Mivel ha valami még ennél is jobban terhelné az már önmagában is energiaforrás, például egy rúdelem lenne ellenkező polaritással a kimenetre kötve. Most köss a kimenetre egy "döglött" LC rezgőkört ami arra a frekire van hangolva. A teljesítményfelvétel mégis nagyobb lesz mint rövidzárral volt. Most tégy egy "mégdöglöttebb" ferritdarabot a légmagos tekercsbe. A teljesítményfelvétel tovább emelkedett, jelezve hogy az energia visszahatott a generátorra.
Valószínű egy hasonló videó:

opposite coils
https://www.youtube.com/watch?v=D7QiI8p1gi4

Egy másik kérdés: Mint tudjuk, örökmozgó nincs. Minden halott. Maga Einstein adta a nevét az Einstein de Haas kisérlethez. Ha a vasrúdban az elektronok sem örökmozgók, akkor a mechanikai törvények szerint hogy a fenébe jött ki az az eredmény amit írtak? Hisz örökmozgó nincs, így az elektronok sem keringhetnek a helyükön. Az elektronok csak akkor keringhetnek ha a nagytudású Ember megparancsolja neki. :)) Különben nem, mert az emberiség nem engedélyezte.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.26. 01:19

Krokodil Dundee írta: Hisz örökmozgó nincs, így az elektronok sem keringhetnek a helyükön.
Amikor azt mondjuk, hogy örökmozgó nincs, akkor az elsőfajú és a másodfajú örökmozgóra gondolunk. Az elektronok keringése nem tartozik egyik kategóriába sem.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 03:13

Krokodil Dundee írta:Fogj egy négyszöggenerátort. 4047, 4011, 4093, 555, vagy ami épp van a fiókban. De mégjobb egy tranzisztoros oszcillátor. Köss a kimenetére egy rövidzárat és jegyezd fel jól az áram- és teljesítményfelvételét. (És persze üres kimenettel is). Ennél jobban nem lehet leterhelni az energiatétel szerint. Mivel ha valami még ennél is jobban terhelné az már önmagában is energiaforrás, például egy rúdelem lenne ellenkező polaritással a kimenetre kötve. Most köss a kimenetre egy "döglött" LC rezgőkört ami arra a frekire van hangolva. A teljesítményfelvétel mégis nagyobb lesz mint rövidzárral volt. Most tégy egy "mégdöglöttebb" ferritdarabot a légmagos tekercsbe. A teljesítményfelvétel tovább emelkedett, jelezve hogy az energia visszahatott a generátorra.
:D :D
Rövidre zárt kimenettel nem biztos, hogy működik. Sőt, ellenkező polaritású tápot kötve a kimenetére sem. A ferritdarabbal meg elhangolod a rezgőkört.
:mrgreen:
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.06.26. 03:54

szabiku írta: Rövidre zárt kimenettel nem biztos, hogy működik.
Nem mindegyik négyszöggenerátor lehet alkalmas a kísérlethez. Én egy tranzisztoros kvarcoszcillátorral végeztem el ami bírta a rövidre zárt kimenetet is. Már jó régen vizsgáltam, és több rezgőkört is raktam egymás után laza csatolásban. A témát akkor abbahagytam a fránya intézményfüggőség miatt. Megijedtem hogy a barlangból meglátom a fényt, netán a természet más csodáit is ahogy az a.n. által belinkelt videón. :)) Ez van, a szokás nagy úr.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 10:04

Krokodil Dundee írta:
szabiku írta: Rövidre zárt kimenettel nem biztos, hogy működik.
Nem mindegyik négyszöggenerátor lehet alkalmas a kísérlethez. Én egy tranzisztoros kvarcoszcillátorral végeztem el ami bírta a rövidre zárt kimenetet is. Már jó régen vizsgáltam, és több rezgőkört is raktam egymás után laza csatolásban. A témát akkor abbahagytam a fránya intézményfüggőség miatt. Megijedtem hogy a barlangból meglátom a fényt, netán a természet más csodáit is ahogy az a.n. által belinkelt videón. :)) Ez van, a szokás nagy úr.
Dundee látom te is ingyenenergiakutató vagy mint én.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.06.26. 10:37

Morcos írta: Dundee látom te is ingyenenergiakutató vagy mint én.
Így van. Persze nem tagadom hogy az intézményfüggőség is jellemző rám ami az emberiség minden tagjára. Vagyis a régi energiához és a vele járó életmódhoz való hozzászokás. Például ha visszanézek a ma már lakatlan szomszéd- és rezsimentes szülői házba akkor szó szerint elborzadok saját magamon amiért érzem hogy vágyom vissza a városi nyüzsgésbe és őrült tempójú életmódba.

Az előbbi kísérletnél még visszahatott a keletkező energia a generátorra. De találhatóak olyan megoldások amik talán jelentősen csökkentik ezt. Például ez a trafó, ami jól ismert (vagy mégsem elég jól) a Tesla trafóból.
Kép
A kép magáért beszél, hogy oda-vissza miért lehet eltérő a csatolási tényezője.
Külföldi fórumokról való a következő ábra, ami Akula egyik kezdetleges modellje:
http://www.kepfeltoltes.eu/images/hdd1/ ... 3Akula.gif
Látható a sehova be nem kötött gerjesztett LC rezgőkör mellett az írás: Inside Tube.
Ennél még vélhetően nem használta ki a telítődő vasmag energianövelő hatását és a gerjesztést végző generátor egyszerűbben is kivitelezhető, akár egyetlen 8 lábú IR 2153 IC-vel ami FET-Drivert is tartalmaz. Sőt 4047-el, bár az már tényleg "primitív" erre a célra. Valószínű a szekunder tekercs magassága sem mindegy. Ennek a megoldásnak a magyarázatával hogy reciprokális-e vagy sem, hivatalos könyvben nem találkoztam. Viszont egyetemi jegyzetben (Komarik: Nemlineáris áramkörök) találkoztam a már említett telített vasmagos frekvenciasokszorozónál bemutatott megoldással, mikor a visszahatást a primer és a szekunder eltérő frekvenciájával oldják meg. Ezt az utóbbit alkalmazza Akula is a modernebb változataiban.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.06.26. 14:14

Krokodil Dundee írta: Külföldi fórumokról való a következő ábra, ami Akula egyik kezdetleges modellje:
De még milyen kezdetleges. :D Kész vicc, hogy a nagy "kutató" nem képes egy free programot letölteni a gépére, amellyel szépen és gyorsan lehet elektromos áramköröket rajzolni és még számol is helyette!
Akula is egy ártalmatlan bolond, aki még éppen nem közveszélyes.
0 x

Antares
Hozzászólások: 149
Csatlakozott: 2017.01.24. 17:12

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Antares » 2017.06.26. 15:37

Krokodil Dundee írta:Például volt nekem egy bőrrákom az arcomon. Az orvosok csak éreztették hogy megszívtam, hozzátéve hogy legalább eddig jól éltem és nem is fiatalon végzem. Ebben az esetben eszem ágában sem volt az orvostudomány jelenlegi állásának hinni. Hanem belebújtam az internetbe és minden infót összeszedtem ami a természet szigorúan logikus törvényei szerint működhet. Végül az almaecet és padlizsán segített, amivel az ausztrál farmerek is kezelik bőrrákos állataikat. A keveréket elektromos áram segítségével segítettem a bőrbe diffundálni. A siker és a sikerélmény leírhatatlan volt. Ma már energikusabb vagyok mint egy kamaszfiú és 100 év alatt eszem ágában sincs elpatkolni.
Tényleg nagyon örülök, hogy meggyógyultál, a bőrrák szörnyű valami. De ez a történet nekem kicsit sántít. Azt mondod, az orvosok bőrrákot diagnosztizáltak, és csak sajnálkoztak, nem csináltak semmit? Én úgy tudtam, ilyenkor az az első, hogy kimetszik a rákos bőrrészt, és ha ez sikeres, akkor nincs további probléma. A beavatkozás gyors, egyszerű és teljes megoldás. Baj akkor van, ha a kimetszés későn történik, amikor a rák már áttéteket képzett más szervekben.

Ha ez a kimetszés megtörtént, akkor nem nagyon értem, te mit kezeltél az almaecettel és padlizsánnal. A kimetszett rákos szövet helyét? Vagy az orvosok meg sem próbálták eltávolítani, hanem egyből lemondtak rólad? Az hogy lehet?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.26. 15:44

Antares, ez itt off, nyissatok új topikot, ha erről akartok beszélni.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 16:54

Krokodil Dundee írta:A keveréket elektromos áram segítségével segítettem a bőrbe diffundálni.
:D De ugye nem volt túl nagy az áramerősség?
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 17:14

Na közbe megcsináltam egy másik tekerccsel is a kísérletet, megint csak az derült ki hogy a tekercs és a mágnes tereinek összeadásához nem kell több energia, mint ami a tekercs terének felépítéséhez szükséges. Nem változott a helyzet, olyan mintha a mágnes ott se lenne.

Kép
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 17:18

Induktivitásmérőd van?
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 17:22

szabiku írta:Induktivitásmérőd van?
Van. A tekercs induktivitása mágnes nélkül 500uH, mágnessel 525uH.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 17:28

És ha kb. akkora vasat raksz bele?
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.06.26. 17:55

Korábban kísérleteztem ferrorezonanciás ferritmagos tekercsekkel, a dióda pont úgy csatlakozott a kimenetre ahogy te is javasoltad.
Kép
A dióda megérzésből került nekem oda, ráadásul viszonylag gyors. A leírásod alapján lett világos hogy mi a funkciója ebben az esetben. A rajzom hiányos, mert a bemenő energiát is detektáltam izzóval, és ferrorezonancia esetén elértem hogy a kimeneten világított, a bemenetnél meg nem.
Na szóval van a tekercsed, amit akár ezzel lehet kapcsolgatni. A ferrit helyett a mágnest hogy kell belerakni, az É-i pólusa a tekercs É-i pólusa felé nézzen? A szakkönyvek írnak a mágnesezési áramlökésről, amikor a trafó vasmagja úgy kerül mágnesező fluxus hatása alá hogy abban már jelen volt egy remanens fluxus. És az áramtraziensek nagyságáról sem feledkeznek meg a szakkönyvek, tehát az elgondolásod ígéretes. Azt találtam hogy ferrorezonanciánál egyben azt is elértem hogy a be- és kimenő energia elválasztásra került, nem hatott vissza. De túl mélyen nem ástam bele magam.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.26. 19:43

Morcos írta: Nem változott a helyzet, olyan mintha a mágnes ott se lenne.
Ezt már írtam korábban is. Egy statikus külső mágneses tér jelenléte a tekercs viselkedésére nem hat, nem fogja befolyásolni az önindukcióját, lévén indukció csak fluxusVÁLTOZÁS hatására történik. Emlékszem, korábban nagyon nehezen akartad ezt megérteni.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 20:14

Na itt van a Bóday ingyenenergia generátor legegyszerűbb változatának kapcsolási rajza, én találtam ki, éppen most mérem.

Kép

A feszültségforrás 30%-os kitöltésű AC négyszög hullám. Az egyenirányító diódák minimum 3 amperesek és 60 voltosak legyenek.

A tekercs Jantzen légmagos (0,500mH +/-3% 0,280Ω wire 1,20mm=17AWG OD-41/30mm) típusú, benne egy vagy akár három 25x10mm-es korong mágnessel. Lásd a tekercs keresztmetszeti ábráját (piros a mágnes):

Kép
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 21:03

Szilágyi András írta:
Morcos írta: Nem változott a helyzet, olyan mintha a mágnes ott se lenne.
Ezt már írtam korábban is. Egy statikus külső mágneses tér jelenléte a tekercs viselkedésére nem hat, nem fogja befolyásolni az önindukcióját, lévén indukció csak fluxusVÁLTOZÁS hatására történik. Emlékszem, korábban nagyon nehezen akartad ezt megérteni.
Én értettem, de többen is ragaszkodtak ahhoz, hogy a két mező összadásához sokkal több energia kell.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 21:03

szabiku írta: És ha kb. akkora vasat raksz bele?
Attól függ milyen az a vas.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 21:52

A mágnesnek az az 5%-os módosító hatása lényegében nem sok vizet zavar.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.26. 21:56

(Elég meditatív. Jointtal ajánlott megnézni. :D )
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.26. 23:35

Krokodil Dundee írta:A ferrit helyett a mágnest hogy kell belerakni, az É-i pólusa a tekercs É-i pólusa felé nézzen?
Így is próbáld ki, meg az ellenkezőjét is. Bocs hogy ez a válasz kicsit késett, de a Bóday féle kísérlettel voltam elfoglalva.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.06.27. 08:18

Morcos írta: Így is próbáld ki, meg az ellenkezőjét is.
Az a kapcsolás jelenleg nincs összerakva mert közben a próbapanel más célra is kellett. De felrakom ide a Super Joule Thief nevű egyszerű áramkört, ami alkalmas lehet meghajtó generátornak. Sőt, érdekes próba lehet az hogy az L induktivitás helyére a szóban forgó mágnes+szolenoid kombináció kerül.
Kép
Az L, C, R és tápfeszültség értéke nem kritikus, akár egymenetes tekerccsel is működik. Valamint nagyon alacsony tápfeszültségről is.
Itt meg a mágnest zárt mágneses körbe helyezték és a generátor szerepét szintén egy Joule Thief látja el:
Kép
(Kép forrása: http://www.free-energy-info.co.uk/Chapt5.html )
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.27. 15:06

A tervek szerint pár napon belül megjelenik a Halna-Dunás találmánnyal kapcsolatos, tényfeltáró cikkünk a szkeptikus blogon.
0 x

Salsa
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2017.06.27. 15:04

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Salsa » 2017.06.27. 15:13

Szilágyi András írta:
Krokodil Dundee írta: Hisz örökmozgó nincs, így az elektronok sem keringhetnek a helyükön.
Amikor azt mondjuk, hogy örökmozgó nincs, akkor az elsőfajú és a másodfajú örökmozgóra gondolunk. Az elektronok keringése nem tartozik egyik kategóriába sem.
Van örök mozgó, megoldás egyszerű fonál erőssége a lényege az egésznek amin a tárgy lóg, ha ki bírja az időket örökké mozgatni fogja a tárgyát... :)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.27. 22:22

 **MODERÁLVA**  Személyeskedés miatt.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.27. 22:35

Morcos írta: Na itt van a Bóday ingyenenergia generátor legegyszerűbb változatának kapcsolási rajza, én találtam ki, éppen most mérem.



A feszültségforrás 30%-os kitöltésű AC négyszög hullám. Az egyenirányító diódák minimum 3 amperesek és 60 voltosak legyenek.

A tekercs Jantzen légmagos (0,500mH +/-3% 0,280Ω wire 1,20mm=17AWG OD-41/30mm) típusú, benne egy vagy akár három 25x10mm-es korong mágnessel. Lásd a tekercs keresztmetszeti ábráját (piros a mágnes):

Marhaság!
A diódákon a tekercseken veszteség keletkezik...soha nem "többlet".
Tökmindegy milyen kitöltésű vagy milyen frekvenciájú az AC.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.06.27. 22:36

Szilágyi András írta: A tervek szerint pár napon belül megjelenik a Halna-Dunás találmánnyal kapcsolatos, tényfeltáró cikkünk a szkeptikus blogon.
Ezek is mágnesmotort fejlesztettek pár száz millió közpénzből és azt állítják a honlapjukon, hogy sikeresen meg is valósult. Ez egy nagyszabású szélhámosság látatlanban is. Morcos és társai jámbor tudatlanok ezek mellett. Kíváncsian várom az SZT közleményét, de annál is jobban érdekel, hogy legalább a fejlesztési pénzt visszafizetik-e és indul-e ellenük büntetőeljárás, beleértve azokat is, akik vagy tudatlanságból, vagy megvesztegetésért ennyi pénzt kiutaltak a semmire.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.06.27. 22:43

Hallatlan, hogy a Székesfehérvári eseten kívül még más cég is megcsapolta a közpénzt ilyen hamis címen.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.28. 02:10

idegen írta: **MODERÁLVA**  Személyeskedés miatt
Sajnálom de ha nincs megszemélyesítve az idióta akkor terjeszti a marhaságait.
Mindenhol ott van,terjed mint a rák,de értelmes magyarázatot még nem adott!
...csak linkeket ostobaságokról.
Bocs,de ha az igazság ki van moderálva akkor a szerencsétlen kíváncsi érdeklődőket megfertőzi ez a barom.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.28. 02:24

Szilágyi András írta: A tervek szerint pár napon belül megjelenik a Halna-Dunás találmánnyal kapcsolatos, tényfeltáró cikkünk a szkeptikus blogon.
Ezt a hozzászólásomat is moderáltad?Akkor visszarakhatod nyugodtan!
Félmilliárd volt a pályázat alapja egy agyament ötletért.Ennél jóval többet kifizettek....
Kutatás-fejjlesztés....nem sikerült,belefér.
Legalább megpróbálták....hmmm
Ti meg kifizetitek.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.28. 02:52

A politikusok tervezik és irányítják a fizikusokat is?...nincs transzparencia.Nincs szólásszabadság.
Kussolni és hülyeségeket írkálni lehet...sőt!Kötelező!A valóság:MODERÁLVA.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.06.28. 08:20

Morcos írta: Na közbe megcsináltam egy másik tekerccsel is a kísérletet, megint csak az derült ki hogy a tekercs és a mágnes tereinek összeadásához nem kell több energia, mint ami a tekercs terének felépítéséhez szükséges. Nem változott a helyzet, olyan mintha a mágnes ott se lenne.

Kép
Azért köthetnél már rá valami terhelést is,Így nem sok értelme van.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.06.28. 08:25

Krokodil Dundee írta:Korábban kísérleteztem ferrorezonanciás ferritmagos tekercsekkel, a dióda pont úgy csatlakozott a kimenetre ahogy te is javasoltad.
.
És?
-mennyi energiát fektettél be és mennyit vettél ki?
-dióda nélkül?
-vagyis akkor?
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.06.28. 08:35

idegen írta:A valóság:MODERÁLVA.
Pontosan ezért van ilyen helyzet mindenben.Ezért nem lehet tisztán látni.Ezért nem lehet hallani látni jó néhány "dologról".Koroktól függetlenül mindig is ezért moderáltak.Érdekből. https://www.youtube.com/watch?v=mGgYB4HWCeoJa nem,akció-reakció-kontraakció.Mint máshol.Máshol?Hol?
0 x

con
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.01.13. 12:35

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: con » 2017.06.28. 08:38

Egyetértek idegen a felháborodásával. A moderációnak nem szabadna megakadályoznia, hogy a csalókról kulturáltan elmondjuk, mit művelnek. Nem kéne őket fedezni, hogy megőrizhessék névtelenségüket, társadalmi presztízsüket. Hova jutunk így?
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 10:17

Na közbe megcsináltam az egyszerűsített Bóday generátort, és akkor van többletenergia amikor erővel kell benyomni a tekercsbe a mágnest. A kapcsolási rajzot néhány hozzászólással ezelőtt betettem:

Kép

Amikor a mágneses mező összeomlik, nagy ellenindukció keletkezik, ekkor az 50 ohmos ellenállás nyeli el az energiát.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 10:46

a.n írta:Azért köthetnél már rá valami terhelést is,Így nem sok értelme van.
Kötöttem 50 ohmost.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.06.28. 12:47

Morcos írta:akkor van többletenergia ...... ekkor az 50 ohmos ellenállás nyeli el az energiát.
Áram és fesz. értékek?Mennyit teszel be és mennyit veszel ki?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.28. 13:48

idegen írta:
idegen írta: **MODERÁLVA** Személyeskedés miatt
Sajnálom de ha nincs megszemélyesítve az idióta akkor terjeszti a marhaságait.
Mindenhol ott van,terjed mint a rák,de értelmes magyarázatot még nem adott!
...csak linkeket ostobaságokról.
Bocs,de ha az igazság ki van moderálva akkor a szerencsétlen kíváncsi érdeklődőket megfertőzi ez a barom.
idegen, a Fórumszabályzatot legyél szíves áttanulmányozni, különösképpen felhívom a figyelmedet a 13. és a 16. pontra.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 19:46

a.n írta:Áram és fesz. értékek?Mennyit teszel be és mennyit veszel ki?
Többletenergiát ebből így nem lehet kivenni, csak kísérletezésre jó.
0 x

a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.06.28. 20:41

Morcos írta:
a.n írta:Áram és fesz. értékek?Mennyit teszel be és mennyit veszel ki?
Többletenergiát ebből így nem lehet kivenni, csak kísérletezésre jó.
Csak arra jó? És mi lenne a lényege?Ha csak arra jó.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 21:09

a.n írta:Csak arra jó? És mi lenne a lényege?Ha csak arra jó.
Az volt a lényege, hogy megnézhessem amit kitaláltam. Persze többletenergiát nem kaptam, ahogy sejtettem is. Ezzel a megoldással csak a tekercs mágneses mezejének energiáját kaptam vissza, a keletkező többletenergiát így nem lehet kivenni.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.06.28. 21:52

Morcos írta: Persze többletenergiát nem kaptam, ahogy sejtettem is.
Elvitte a cica!
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 22:23

Tulajdonképpen ez a kísérlet csak a korábbi leírásomnak az legutolsó bekezdését volt hivatott bizonyítani. Ezt:

Kép
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.28. 23:08

Szilágyi András írta: idegen, a Fórumszabályzatot legyél szíves áttanulmányozni, különösképpen felhívom a figyelmedet a 13. és a 16. pontra.
13. pont:Tilos a fórumon személyes adatok közzététele az illető jóváhagyása nélkül. Ilyen mások valódi neve, fotója, lakcíme, telefonszáma, és így tovább.

Miért tilos az hogy rengeteg nick névvel rendelkező,sok webhelyen észrevehető és ugyanazokat a badarságokat terjesztő agyhalott alak vezetéknevének kezdőbetűjét és a keresztnevét közzéteszem?
Nem értem .de nem is lényeges...
A társadalmunkra veszélyes károkat MÉG nem tud okozni,Csak azért kellene csírájában elfojtani a hasonló ostobaságokat mert ezek egyenes utat biztosítanak a Duna-Halna féle károkozóknak akik A Ti pénzeteket használják fel kutatás-fejlesztési "ál"tudományos projektek megvalósítására.

16.pont:A szép szó itt már nem segít,de legyen meg a Te akaratod...
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.06.28. 23:25

idegen írta:
Szilágyi András írta: idegen, a Fórumszabályzatot legyél szíves áttanulmányozni, különösképpen felhívom a figyelmedet a 13. és a 16. pontra.
13. pont:Tilos a fórumon személyes adatok közzététele az illető jóváhagyása nélkül. Ilyen mások valódi neve, fotója, lakcíme, telefonszáma, és így tovább.

Miért tilos az hogy rengeteg nick névvel rendelkező,sok webhelyen észrevehető és ugyanazokat a badarságokat terjesztő agyhalott alak vezetéknevének kezdőbetűjét és a keresztnevét közzéteszem?
Nem értem .de nem is lényeges...
A társadalmunkra veszélyes károkat MÉG nem tud okozni,Csak azért kellene csírájában elfojtani a hasonló ostobaságokat mert ezek egyenes utat biztosítanak a Duna-Halna féle károkozóknak akik A Ti pénzeteket használják fel kutatás-fejlesztési "ál"tudományos projektek megvalósítására.

16.pont:A szép szó itt már nem segít,de legyen meg a Te akaratod...
Te idegen miért gond az neked, ha valaki szeretne hozzászólni a témához, mert érdekli az ingyenenergia kinyerésének lehetősége. Hát szóljon hozzá nyugodtan, te úgyis elmondod az ellenvéleményedet.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.06.28. 23:27

A krokodilnak nincs esze.Ha dundi akkor jó :)
Krokodil dundi!
Jóváhagyod hogy közzétegyem a valódi nevedet?Eddigi munkásságodat már közzétetted sok fórumon sok néven.
Inkább tedd közzé Te magad.
Befektetők tömege menne hozzád ingyenenergia gépet venni!

Hogy kell leírni szép szavakkal,hogy ez az ürge egy elmebeteg megszállott idióta?
0 x

Válasz küldése