Orffyreus örökmozgója

Örökmozgók, 100% feletti hatásfok
Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.12. 20:07

Solaris írta: Bármennyi is legyen a korod, szellemileg gyermek vagy.
Jó ötletet adtál, akkor játsszunk!
Ha én bemutatok egy olyan áramkört ami egy 6 V / 2 W-os izzót folyamatosan és korlátlan ideig működtet teljes fénnyel, akkor te fizetsz nekem mondjuk 1 millió Ft-ot. Lehetne 100 000 Ft is csak akkor nem elég izgi a játék. Tehát pénzes nagyszájúakat várok főleg Ferrarival vagy vezető nélküli autóval.
De ha találsz benne bármi csalást, szuperkondit, gombelemet, közelben eldugott vezeték nélküli adót, adótorony befogott energiáját, akkor természetesen én fizetek 1 milliót. És mindezt közjegyző előtt megkötött szerződéssel. A teljesség kedvéért a szükséges alkatrészeket te magad megveheted egy általad tetszőlegesen kiválasztott boltból, amikből megépítünk mégegy példányt. Hogy például a tranzisztorba vagy ferritmagba ügyesen elrejtett gombelem lehetőségét is kizárjuk. Illetve más, általad kitalált vizsgálatnak is alávetheted. Benne vagy? Mert én benne vagyok. Ha annyira hiszel a fizikában akkor induljunk.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.12. 21:02

Krokodil Dundee írta: Jó ötletet adtál, akkor játsszunk!
Játsszunk! Miért is ne? Előbb azonban tisztázzuk, hogy mit jelent a korlátlan ideig kifejezés a te szótáradban! :)
Olyan berendezés, ami semmiből energiát nyer nincsen, tehát a te kütyüd sem működőképes, illetve nem a semmiből veszi az energiát, ha mégis folyna benne áram. Hülyeséget írtál már ismét. Próbálj átverni mást. :)

Apropó! Miért is nem indultál a botrányos közvilágítás programban, amit a miniszterelnök vejének a cége nyert meg és fényár helyett csak a pénzt nyelte el? Igaz, nem sok a 2W, de sok kicsi sokra megy és ingyen van az áram, a semmiből! :)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.12. 21:28

Krokodil Dundee írta: Jó ötletet adtál, akkor játsszunk!
Na látod már a pozitív hozzáállást?Én is benne vagyok a játékban,de ez már nem játék!Bizonyítanod kell!
Le kell tenned az egymilliót Neked is és nekünk is.Közjegyzőnél vagy ügyvédnél?...ahogy akarod!
Macska-egér háborút vívsz nem látod?Ilyen könnyen még sosem jutottam"ingyen pénzhez".
Akkor induljunk?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.12. 21:33

Mennyi pénzed van, Krokodil? Én is beszállok ebbe szívesen. De ha már hárman vagyunk, hárommilliót is veszíthetsz.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.12. 21:54

Uraim! Nemrég a gyakori kérdésekről egyik a 7 milliót érő lakását tette fel így. Mikor hívtam eltűnt és még a regisztrációját is törölték. Vagy Egelyt is hívtam, de jöttek a kifogások például hogy 2 W az még nem hihető mert adótoronyból is jöhet. Ti mikor visszakoztok? Legkésőbb a szerződés aláírása előtt? Nem kéne fizetnem, de én sem látnák egy vasat sem.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.12. 22:18

Krokodil Dundee írta: Uraim! Nemrég a gyakori kérdésekről egyik a 7 milliót érő lakását tette fel így. Mikor hívtam eltűnt és még a regisztrációját is törölték. Vagy Egelyt is hívtam, de jöttek a kifogások például hogy 2 W az még nem hihető mert adótoronyból is jöhet. Ti mikor visszakoztok? Legkésőbb a szerződés aláírása előtt? Nem kéne fizetnem, de én sem látnák egy vasat sem.
Mi nem fogunk eltűnni.
Tisztázzuk a feltételeket.,de nem azért nem látnál egy vasat sem mert átvernénk...(én szóltam :) )
Írd meg a szerződés tervezet szövegét .
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.12. 22:27

idegen írta: de nem azért nem látnál egy vasat sem mert átvernénk...(én szóltam )
Ha állom a szavam és bemutatom a működő készüléket ami nem csalás, akkor miért nem látnák egy vasat sem? Amúgy rendes vagy hogy még szóltál is előre.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.12. 22:50

Folyamatban van a nagyobb teljesítményű változata. Akula generátorához hasonlít.
De veszélyesnek tűnik ez így amíg az energetikai hiénák úgy tudják hogy egyedül csak én tudok erről. Nem félek a haláltól, de akkor se a gonosz győzzön hanem a jók. Az alvó oroszlánt nem szabad piszkálni, hanem vagy megölöd vagy békén hagyod. Vagyis vagy közzé teszed a titkokat, vagy kussolsz. Mármint én. Ilyenkor jönnek jól a szélhámos videók, mert tudom én is azt mondani hogy nekem is csak egy összetekert hosszabbítóm van amivel tele a YouTube.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.09.12. 23:09

Krokodil Dundee írta:Folyamatban van a nagyobb teljesítményű változata. Akula generátorához hasonlít.
De veszélyesnek tűnik ez így amíg az energetikai hiénák úgy tudják hogy egyedül csak én tudok erről. Nem félek a haláltól, de akkor se a gonosz győzzön hanem a jók. Az alvó oroszlánt nem szabad piszkálni, hanem vagy megölöd vagy békén hagyod. Vagyis vagy közzé teszed a titkokat, vagy kussolsz. Mármint én. Ilyenkor jönnek jól a szélhámos videók, mert tudom én is azt mondani hogy nekem is csak egy összetekert hosszabbítóm van amivel tele a YouTube.
Ha tényleg van ilyen generátorod én simán kifizetem az 1 milliót, feltéve hogy 1 hónapig folyamatosan működik nálam, minden külső energiaforrás nélkül.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.12. 23:49

Morcos írta: Ha tényleg van ilyen generátorod én simán kifizetem az 1 milliót, feltéve hogy 1 hónapig folyamatosan működik nálam, minden külső energiaforrás nélkül.
Na jó, de utána ha leszabadalmaztatod és gyártod, akkor nekem onnét semmi közöm nem lehet a generátorhoz, tehát én már nem csinálhatok belőle több üzletet.
Nem válaszolok elhamarkodottan, de egyelőre úgy érzem mint ha egy gyerekemet adnám örökbe idegennek. (Nem a fórumozó idegenre gondoltam).
A csupán megmutatásáért járó 1 millió azért csábítónak hangzik, de a tapasztalatom szerint az emberek elfutnak mikor rádöbbennek hogy valóban meg lennének kopasztva. Még Egely is.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.09.12. 23:57

Krokodil Dundee írta:
Morcos írta: Ha tényleg van ilyen generátorod én simán kifizetem az 1 milliót, feltéve hogy 1 hónapig folyamatosan működik nálam, minden külső energiaforrás nélkül.
Na jó, de utána ha leszabadalmaztatod és gyártod, akkor nekem onnét semmi közöm nem lehet a generátorhoz, tehát én már nem csinálhatok belőle több üzletet.
Nem válaszolok elhamarkodottan, de egyelőre úgy érzem mint ha egy gyerekemet adnám örökbe idegennek. (Nem a fórumozó idegenre gondoltam).
A csupán megmutatásáért járó 1 millió azért csábítónak hangzik, de a tapasztalatom szerint az emberek elfutnak mikor rádöbbennek hogy valóban meg lennének kopasztva. Még Egely is.
Na jó de ha csak nálad lehetne megnézni az 1 hónap során, akkor nincs garancia arra, hogy manipuláció nélkül is tényleg működik.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 00:22

Morcos írta: Na jó de ha csak nálad lehetne megnézni az 1 hónap során, akkor nincs garancia arra, hogy manipuláció nélkül is tényleg működik.
Ha üzlet köttetne akkor mindent úgy csinálnánk hogy garancia legyen arra hogy nincs manipuláció.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 00:28

Egy brit iparmágnás nagyobb összegű pályázatot írt ki olyan találmányra ami megállítaná a klímaváltozást. Vagyis ki akarom ebből sajtolni a maximumot. A szüleimmel adtunk eleget az államnak és az országnak. Ezért jótékonysági alapon vagy áron alul semmit sem fogok tenni többet. Vagy érzem hogy megérte ezért dolgoznom, vagy inkább le is tagadom hogy létezik és én kiabálom legnagyobb hangon az energiatételt.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 04:53

Solaris írta:
Krokodil Dundee írta: ... Vagyis ha úgy írnak ki pályázatot hogy egy nagyobb összeg azé lesz akit illet, vagyis aki a munkát elvégzi, akkor minden rendben fog működni. Minden más módszerrel szervezett és szervezetlen bűnözői csoportok fognak garázdálkodni, nemcsak a szabadenergia hanem a hagyományos energia terén is. ...
Ostobasághalmaz, amit itt összehordasz! Ki az a hülye, aki örökmozgóra ír ki pályázatot? Mégis, hogy képzeled? Ma a tudományban és a technikában is csak nagyon nagy befektetések hoznak eredményt, s az eredmény nem egy személy, hanem egy egész népes csapat munkájának az eredménye. Mögöttük vagy az állam, vagy óriás cégek állnak komoly pénzügyi háttérrel, akik megfinanszírozzák a kutatást - fejlesztést. Sufnizsenik csak a Youtube videómegosztón nyomják a süket szöveget más hülyék számára, eredmény meg semmi. A tudomány nem az a világ, amit bárki művelhet és a technikai fejlesztés sem az. Mit gondolsz, a habosított fémek gyártási - alkalmazási technológiája sufnitermék? Nem, nem az, sokba került és még sokba fog kerülni, pedig viszonylag egyszerű dologról van szó. Bármennyi is legyen a korod, szellemileg gyermek vagy.
Imádom amikor így hülyének nézik a "sufnizseniket" és önteltek a tudósok. Ha elmondok egy történetet, meg fog változni a véleményed a sufnizsenikről. Az állami mágnesmotor kutatásról a mai napig sem sejtheti az öntelt tudós csapat hogy a mágnesmotoruk működőképes a gyakorlatban is. Lenne, ha a sufnizsenik véleményét kikérték volna. Filmen lehetett látni hogy alumínium ötvözetből marták ki az álló- és forgórészt. És a számítógépes program nem vette figyelembe az örvényáramok okozta fékezőerőt. Emiatt nem működött a gyakorlatban. Ezt onnan tudom ennyire biztosan, mert évekkel ezelőtt egy asztalos vállalkozó ismerősöm már elkészített egy Perendev féle mágnesmotort, szintén alumíniumból. Ami idegen barátunk szavainak megfelelően egyensúlyra törekedett, az örvényáramok megakadályozták a felpörgést. Minél jobban meglöktük kézzel, annál jobban fékeződött. Rövidre rá asztaloshoz illően körtefából marta ki az egészet. Ez meg működött. Nem járattuk sokáig mert félt hogy a fa szétrobban és a szétrepülő mágnesek még meg is ölhetné egyikünket, de azért két léccel lefékezte a kb. 20-as tengelyvéget. A lécek füstölni kezdtek. Sajnos már akkor beteg volt és itt abba is maradt a fejlesztése, mert kórházba került és meghalt, nem volt fiatal. A felesége azóta is energiaszámlákat fizet, ha még él egyáltalán. Ez is egy olyan eset, amikor az integráláshoz jól értő tudósok azt hiszik hogy olyat is el tudnak készíteni amiről nem is tudják hogy a sufnizsenik már rég elkészítették. További poén hogy ez az asztalos nem költött rá többet mint a mágnesek ára és amibe az öntő munkája kerülhetett, tehát messze van az 500 milliótól. Valamint a csapata három főből állt, kettőnkön kívül még egy öntő működött közre aki a nyers alu öntvényeket elkészítette neki, a többi megmunkálást a faipari gépein végezte el maga. (Bár magamat nem is számítanám a csapatába, hisz én fotelszakértőként mindössze csak két infóval láttam el, hogyan működik a mágnesmotor és hogy az örvényáramok miatt nem működik neki). Ha nincs elcseszni való félmilliárdnyi közpénz, akkor CNC-re valóban nem telik, de eredmény mégis volt.
Az emberek nem is sejtik hány működő örökmozgó lehet az országban. Elintézik ennyivel: Csalók.
0 x

Kibuc
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.01.03. 00:00

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Kibuc » 2017.09.13. 08:25

Krokodil Dundee írta:
Solaris írta: Bármennyi is legyen a korod, szellemileg gyermek vagy.
Jó ötletet adtál, akkor játsszunk!
Ha én bemutatok egy olyan áramkört ami egy 6 V / 2 W-os izzót folyamatosan és korlátlan ideig működtet teljes fénnyel, akkor te fizetsz nekem mondjuk 1 millió Ft-ot. Lehetne 100 000 Ft is csak akkor nem elég izgi a játék. Tehát pénzes nagyszájúakat várok főleg Ferrarival vagy vezető nélküli autóval.
Ha a neten utánanézel, találhatsz olyan lehetőségeket, ahol még a saját pénzedet sem kell kockáztatnod. Hogy csak a szkeptikusoknál maradjunk, itt van mindjárt a https://www.skeptics.com.au/features/prize/, de szerintem egy ilyen zseniális találmánnyal nyugodtan pályázhatsz a legnevesebb energetikai díjakra is, mint pl. a https://en.wikipedia.org/wiki/Global_Energy_Prize,
https://en.wikipedia.org/wiki/Energy_Globe_Award,
https://www.mmk.hu/tudastar/hirek/Zayed ... ergy-Prize. :)
0 x

csbened
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2012.02.21. 10:42

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: csbened » 2017.09.13. 09:05

Van egy egyszerübb módja egy energiatermelö gép felhasználásának: épitsd meg, köss rá egy generátort, lessz elektromos energiád, ebböl csinálhatsz pl hidrogént amit el tudsz adni, de más energiahordozót is.
Nem kell bemutatnod, nem kell levédetned és elárulnod hogy müködik.
Nem kell biznod senkiben, sem a hatóságokban hogy megvédik a felfedezői jogaid, sem emberekben.
Annyit kell csinálnod, hogy kötsz az Elmüvel egy szerzödést hogy visszaveszi töled az energiát (ilyent kötnek pl azok akiknek napelemük van)
Bekapcsolod otthon titokban, és mivel többet termel mint amit fogyasztasz, pénzt fogsz kapni.
Ha kicsiben csinálod fel sem tünik, hisz az Elmü azt fogja hinni napelemed van.
Ha már elég pénzed van, akkor eladhatod az energiát megbizható ismerösöknek és kissebb cégeknek , jól levédett dobozt gyártva, amit felszerelsz náluk, ugy hogy bérled a helységet ahol van, kamerával felszereled, stb. A dobozt persze nem adod el, és felszerelheted védelemel, ha valaki rajtad kivül kinyitja felrobban, stb.
Ha ezt is tul kockázatosnak tartod, akkor a hidrogén eladható, tehát épithetsz egy kis gyárat ahol hidrogént állitasz elő, vagy akár ethanolt,
mondjuk valahol egy elhagyatott tanyán. Senkinek nem fog feltünni jó egy darabig, hogy kevesebbet fogyasztasz villanyt mint amennyi hidrogént gyártasz. Ha még több pénzed lesz ebböl, akkor keresel egy katonai szempontból gyenge országot, ott veszel egy tanyát,
felfogadsz magánhadsereget, és odaköltözöl, csinálsz sok ilyet, és felajánlod az energiát eladásra a világpiacon, hidrogén vagy ethanol formájában,
Tehát nem fogják tudni ellopni (hisz senki nem fogja tudni hogy müködik), ha ügyelsz ki se derül amig nem vagy elég gazdag ahhoz hogy megvédd magad.
Mivel a fentieket nem csinálta meg senki, valószinü nincs ilyen a semmiböl energiát termelő gép.
0 x

con
Hozzászólások: 147
Csatlakozott: 2017.01.13. 12:35

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: con » 2017.09.13. 09:29

Krokodil:
Ha elmondok egy történetet, meg fog változni a véleményed a sufnizsenikről
. . . működött. Nem járattuk sokáig mert félt hogy a fa szétrobban és a szétrepülő mágnesek még meg is ölhetné egyikünket, de azért két léccel lefékezte a kb. 20-as tengelyvéget. A lécek füstölni kezdtek. Sajnos már akkor beteg volt és itt abba is maradt a fejlesztése, mert kórházba került és meghalt, nem volt fiatal. A felesége azóta is energiaszámlákat fizet, ha még él egyáltalán.
Igen megváltozott a véleményem:
Neked nem csak a fizikához kevés az eszed, de még az emberek meggyőzéséhez is. Valóban azt képzelted, hogy egy ennyire gyermeteg duma hatásos lehet? Olyan, mint a Jehovások hittérítése szerencsétlen együgyűek között.
Közben meg már láthatóan arra spekulálsz, hogyan térj ki a fogadás elől.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 10:30

Kibuc írta: Ha a neten utánanézel, találhatsz olyan lehetőségeket, ahol még a saját pénzedet sem kell kockáztatnod. Hogy csak a szkeptikusoknál maradjunk, itt van mindjárt a https://www.skeptics.com.au/features/prize/, de szerintem egy ilyen zseniális találmánnyal nyugodtan pályázhatsz a legnevesebb energetikai díjakra is, mint pl. a https://en.wikipedia.org/wiki/Global_Energy_Prize,
https://en.wikipedia.org/wiki/Energy_Globe_Award,
https://www.mmk.hu/tudastar/hirek/Zayed ... ergy-Prize.
Köszi a jó hírt. Át fogom jobban tanulmányozni a linkelt oldalakat.
con írta: Közben meg már láthatóan arra spekulálsz, hogyan térj ki a fogadás elől.
Akik itt írogatnak, feltehetően bérből és fizetésből élők, egyrészt nem lenne pofám átvenni tőlük a pénzt. De ha te például Mészáros úr vagy, akkor jöhet a kétmilliód is, lesz pofám eltenni. Persze meg fogod tudni a részleteket is, hisz be kell bizonyítani hogy nem csalás. És a részletekből meg bármelyik hobbi elektronikai szakembernek gyerekjáték reprodukálnia, és máris rohan érvényesülni vele. Bocs de ettől tényleg meghátrálok, de meg ám. Nem azért dolgoztam hogy mások lazán lenyúlják. Sümegh József is a sarki kocsmában mutogatta azt aminek nem ott a helye.
con írta: Igen megváltozott a véleményem:
Neked nem csak a fizikához kevés az eszed, de még az emberek meggyőzéséhez is. Valóban azt képzelted, hogy egy ennyire gyermeteg duma hatásos lehet? Olyan, mint a Jehovások hittérítése szerencsétlen együgyűek között.
Kicsi hazánkban is vannak ilyen esetek. Csak rettegnek hogy bajba kerülnek mert a vízautó feltalálóiról azt tudják hogy megölték őket. Ezért nyilvánosan meg sem mernek mukkanni. A mágnesmotoros esetnél szavamat adtam hogy nem is fedem fel kilétét. Álltam is a szavam, mert halála után sem mondom meg hol lakott, asztalos meg van sok az országban, meg úgysem hiszik el a történetet, tehát nem fognak minden asztalosnál házkutatást rendezni hátha megvan még a mágnesmotorja. Különben is ott van a neten Perendev motorja, kis műszaki érzékkel rá lehet jönni hogy azt nem hajszárító forgatja.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 10:41

Krokodil Dundee írta: Különben is ott van a neten Perendev motorja, kis műszaki érzékkel rá lehet jönni hogy azt nem hajszárító forgatja.
Kivéve, hogy senkinek sem sikerült működőt építeni, a feltalálóját meg lecsukták csalásért.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 11:11

Szilágyi András írta:
Krokodil Dundee írta: Különben is ott van a neten Perendev motorja, kis műszaki érzékkel rá lehet jönni hogy azt nem hajszárító forgatja.
Kivéve, hogy senkinek sem sikerült működőt építeni, a feltalálóját meg lecsukták csalásért.
Miért nem próbálták meg áramot nem vezető anyagból megépíteni, ahogy Perendev is tette? Hátha akkor működik? Tudod mennyire lefogják a forgást az erős mágnesek örvényáramai? Annyira hogy még 500 millióból sem volt hajlandó működni. Ha megforgatod, olyan mint ha kötni kezdene egy ragasztó réteg az álló- és forgórész között.
Meg miért nem annak adták azt az összeget aki bemutat egy működő mágnesmotort? Megmondom miért, hogy nézne az ki hogy például az említett asztalos aratna akkora sikert. Inkább szívnak és ők arattak az ország előtt kudarcot.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 11:15

Szilágyi András írta: a feltalálóját meg lecsukták csalásért.
Ez nem különös? Pont azt akinek működik a gépe? Az összetekert hosszabbítós eseteket meg a többi csalót miért nem csukták le? Miért pont azt akinek működik is? Golyót nem kapunk a fejünkbe? Vagy idehaza a két katonaszíjjal történő akasztás a divat egy elhagyott pincében?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 11:20

Krokodil Dundee írta:
Szilágyi András írta:
Krokodil Dundee írta: Különben is ott van a neten Perendev motorja, kis műszaki érzékkel rá lehet jönni hogy azt nem hajszárító forgatja.
Kivéve, hogy senkinek sem sikerült működőt építeni, a feltalálóját meg lecsukták csalásért.
Miért nem próbálták meg áramot nem vezető anyagból megépíteni, ahogy Perendev is tette? Hátha akkor működik? Tudod mennyire lefogják a forgást az erős mágnesek örvényáramai? Annyira hogy még 500 millióból sem volt hajlandó működni. Ha megforgatod, olyan mint ha kötni kezdene egy ragasztó réteg az álló- és forgórész között.
Miről beszélsz? Műanyagból építette mindenki. Amúgy Perendev nem egy ember, ez a gép és a cég fantázianeve. A feltalálót Mike Bradynek hívják, asszem már kijött a börtönből. 1 millió euróval lépett le és nem szállította le a gépet.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 11:50

Szilágyi András írta: Műanyagból építette mindenki.
Az 500 milliós mágnesmotor álló- és forgórésze úgy csillogott egyik filmen mint az ezüst evőeszköz. És megmunkálás közben is fémes jellegűnek látszott a forgácsa. Aki meg műanyagból építette meg, az meg kevés mágnest helyezett el a kerület mentén, ráadásul egy sorban. A Perendev gépnél 3 sorban van és egymástól pár fokkal el is van csúsztatva.
Szilágyi András írta: 1 millió euróval lépett le és nem szállította le a gépet.
Ahogy Sümegh József meg leszerelés előtt, tele optimizmussal felakasztotta magát. Ez a rendőrségi hivatalos verzió. Tehát a Perendev féle csalást sem hiszem el, főleg a tapasztaltak után nem.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 12:04

Krokodil Dundee írta: Az 500 milliós mágnesmotor álló- és forgórésze úgy csillogott egyik filmen mint az ezüst evőeszköz. És megmunkálás közben is fémes jellegűnek látszott a forgácsa.
Semmi köze a Perendevhez.
Krokodil Dundee írta: Aki meg műanyagból építette meg, az meg kevés mágnest helyezett el a kerület mentén, ráadásul egy sorban. A Perendev gépnél 3 sorban van és egymástól pár fokkal el is van csúsztatva.
Ezt mindenki tudja, hiszen a szabadalmi leírás alapján próbálkozott mindenki.
Krokodil Dundee írta: Tehát a Perendev féle csalást sem hiszem el, főleg a tapasztaltak után nem.
A német bíróság nem ítél senkit alaptalanul 5 év 9 hónap börtönre. Különösen nagy értékű kárt okozó csalást követett el, 4 és fél év után szabadult. Ennyit a perendevről.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 12:33

Szilágyi András írta: A német bíróság nem ítél senkit alaptalanul 5 év 9 hónap börtönre. Különösen nagy értékű kárt okozó csalást követett el, 4 és fél év után szabadult. Ennyit a perendevről.
És mi van akkor ha egyik energetikában érdekelt milliárdos rendelt tőle mágnesmotort. Amit le is szállított, csak a feltaláló nem tudta bebizonyítani hogy át is vették tőle? Hanem átvették majd hamisan megvádolták. A bíróságon nem az igazság győz, hanem aki be tudja bizonyítani hogy igaza van. És mindezt azért is tehették vele hogy a hitelességét aláássák. Az hogy pont az a feltaláló lelép a pénzzel, épp úgy hihetetlen mint ahogy Sümegh József a leszerelése előtt, tele tervekkel öngyilkos lett.
Az emberek mindenre képesek a hatalomért vagy annak megtartásáért.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 12:45

Krokodil Dundee írta: És mi van akkor ha egyik energetikában érdekelt milliárdos rendelt tőle mágnesmotort.
36 rendbeli csalásban és 19 rendbeli csalási kísérletben találták bűnösnek. Kisembereket vert át, akik megrendelték tőle a mágnesmotort, majd ő lelépett a pénzzel.
https://www.psiram.com/en/index.php/Perendev-Group
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 12:57

Attól hogy feltaláló, nem jelenti azt hogy nem fogja el a kísértés ha a lehetőségek úgy adódnak. Átlagos vállalkozók is hányszor lelépnek a pénzzel. Pedig ők is teljesíthetnék a megbízást valahogy. Vagy hány hazai példa van arra hogy milliárdosok lopják a közmű szolgáltatásokat. Pedig ki tudnák fizetni. Például drogtermesztőnek napi milliós bevétele van, de a havi félmilliós villanyszámla kifizetése súlyos gondokat jelentene neki.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 13:16

Már régóta elképzeltem azt hogy ha sikerül beüzemelni azt az áramkört aminek az elvén nagyobb teljesítmény is elérhető, hogy mekkorát fogok táncolni az asztal tetején egyik észbontó zenére. Aztán amikor eljött ez a pillanat, mégsem ez történt. Hanem egyből éreztem hogy az alvó oroszlánokat nem egészséges zavarni. És azt éreztem hogy el kéne inkább bújnom egy csicsás tanyára és kussolni. Nyugodtabb volt az ember élete szabadenergia nélkül. És mivel nem örömet okoz, bevallom minden érdekel csak a fejlesztés nem.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 14:11

Mindenesetre igyekezzél, Krokodil, mert Morcos ezen héten mutatja be a tévében az ő örökmozgóját, utána a tied már nem lesz érdekes :mrgreen:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 15:56

csbened írta: Ha kicsiben csinálod fel sem tünik, hisz az Elmü azt fogja hinni napelemed van.
Bocsi, de ez butaság. Amikor készen van a fotovoltaikus rendszer, azt be kell üzemelni. A rendszer része a kettős mérő, ami mutatja a vételezett és a szolgáltatott energiát. Ezt a mérőt az elektromos szolgáltatód nélkül nem tudod bekötni, ergo, nem lehet őket átverni. :)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 16:06

Krokodil Dundee írta: Már régóta elképzeltem azt hogy ha sikerül beüzemelni azt az áramkört aminek az elvén nagyobb teljesítmény is elérhető, hogy mekkorát fogok táncolni az asztal tetején egyik észbontó zenére. Aztán amikor eljött ez a pillanat, mégsem ez történt. Hanem egyből éreztem hogy az alvó oroszlánokat nem egészséges zavarni. És azt éreztem hogy el kéne inkább bújnom egy csicsás tanyára és kussolni. Nyugodtabb volt az ember élete szabadenergia nélkül. És mivel nem örömet okoz, bevallom minden érdekel csak a fejlesztés nem.
Szerintem nyugodtan lejtheted a táncot. Semmi olyasmi nincs, nem lehet a birtokodban, amivel a semmiből hasznosítható energiát tudnál nyerni, nemhogy ipari, de háztartási méretekben sem. Azt, hogy az áramköri elképzelésed működésképtelen, világosan mutatja, hogy Egely sem foglalkozik vele, pedig tőle már megszokott, hogy vadbarom módjára hinti a hülyeséget minden szavában akár leírva, akár kimondva. Ha minden barmot megölnének, aki nyilvánosságra hozta az örökmozgóját, akkor gyorsan eltűnnének a népbutító videók a ti egyetemetekről, a Youtube csatornáról. Nem bántja a "feltalálókat" senki, mert működésképtelen marhaságokkal állnak elő. Aki meg kap a fejére, az megérdemli, mert működésképtelen vackokra jó szándékú emberektől pénzt vesz fel fejlesztésre, vagy előlegként, aztán nem tud teljesíteni és lelép a pénzzel. Ébredj fel ember és hasznosabb dolgokkal töltsd az idődet, mint az örökmozgók, vagy ahogy szeretitek fennhéjázó módon nevezni, szabad-energia készülékek.
0 x

Morcos
Hozzászólások: 1594
Csatlakozott: 2012.08.19. 14:02

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Morcos » 2017.09.13. 16:10

Solaris írta:Amikor készen van a fotovoltaikus rendszer, azt be kell üzemelni. A rendszer része a kettős mérő, ami mutatja a vételezett és a szolgáltatott energiát. Ezt a mérőt az elektromos szolgáltatód nélkül nem tudod bekötni, ergo, nem lehet őket átverni. :)
Nekem a jövő héten jönnek bekötni a szolgáltatott energia mérőt.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 16:10

Krokodil Dundee írta: Egy brit iparmágnás nagyobb összegű pályázatot írt ki olyan találmányra ami megállítaná a klímaváltozást. Vagyis ki akarom ebből sajtolni a maximumot.
Te egy polihisztor vagy. Örökmozgó után, most megállítod a klímaváltozást! Ez igen! Jár neked a Nobel - díj, kifogyhatatlan buksza és minden más, ami szem szájnak ingere. Régen röhögtem ilyen jót, úgyhogy mesélj még!
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 16:14

Morcos írta: Nekem a jövő héten jönnek bekötni a szolgáltatott energia mérőt.
Minek neked ez a potomság? Bemutatod az örökmozgód, s annyi pénzed lesz, hogy nem szorulsz rá ilyesmire, feltéve, hogy az energia és a fizikus maffia nem tesz el láb alól a találmányoddal együtt. Vigyázz, lehet, hogy felvétel közben robbantják a fejetekre a stúdiót, adás közben meg az adótornyot, úgyhogy viselj rohamsisakot!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 16:17

Solaris írta:
Krokodil Dundee írta: Egy brit iparmágnás nagyobb összegű pályázatot írt ki olyan találmányra ami megállítaná a klímaváltozást. Vagyis ki akarom ebből sajtolni a maximumot.
Te egy polihisztor vagy. Örökmozgó után, most megállítod a klímaváltozást! Ez igen! Jár neked a Nobel - díj, kifogyhatatlan buksza és minden más, ami szem szájnak ingere. Régen röhögtem ilyen jót, úgyhogy mesélj még!
Ha már van örökmozgó, onnan kezdve a klímaváltozás is meg van oldva, hiszen CO2 kibocsátás nélkül lehet energiát termelni, és a meglévő CO2-t is ki lehet szívni a levegőből. Szóval ez ugyanaz.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 16:18

Szilágyi András írta: Mindenesetre igyekezzél, Krokodil, mert Morcos ezen héten mutatja be a tévében az ő örökmozgóját, utána a tied már nem lesz érdekes :mrgreen:
Annyira neki - Morcosnak - sem érdekes, mert nem tette közé a csatornát és az adásidőt. :) Népbutító csatorna meg bőven van. Lehet, hogy be sem jut a stúdióba szegény, mert menet közben a fizikusmaffia 70 tonnás harckocsija szétlapítja a kütyüjével együtt, a maradékot meg az energia maffia egy bombával szétszórja. :D
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.13. 16:18

Solaris írta:
csbened írta: Ha kicsiben csinálod fel sem tünik, hisz az Elmü azt fogja hinni napelemed van.
Bocsi, de ez butaság. Amikor készen van a fotovoltaikus rendszer, azt be kell üzemelni. A rendszer része a kettős mérő, ami mutatja a vételezett és a szolgáltatott energiát. Ezt a mérőt az elektromos szolgáltatód nélkül nem tudod bekötni, ergo, nem lehet őket átverni. :)
Lényegtelen, betesz egy kamu napelemet, aztán mikor már minden be van kötve, lecseréli az örökmozgójára. Legfeljebb majd csodálkozik a szolgáltató, hogy éjjel is ugyanúgy termel a napelem, mint nappal.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.13. 16:34

Szilágyi András írta:
Solaris írta:
Krokodil Dundee írta: Egy brit iparmágnás nagyobb összegű pályázatot írt ki olyan találmányra ami megállítaná a klímaváltozást. Vagyis ki akarom ebből sajtolni a maximumot.
Te egy polihisztor vagy. Örökmozgó után, most megállítod a klímaváltozást! Ez igen! Jár neked a Nobel - díj, kifogyhatatlan buksza és minden más, ami szem szájnak ingere. Régen röhögtem ilyen jót, úgyhogy mesélj még!
Ha már van örökmozgó, onnan kezdve a klímaváltozás is meg van oldva, hiszen CO2 kibocsátás nélkül lehet energiát termelni, és a meglévő CO2-t is ki lehet szívni a levegőből. Szóval ez ugyanaz.
Igen, igazad van, de azért akad bökkenő. Adja az örökmozgók sokasága a korlátlan, tiszta és "ingyen" energiát, de azok a berendezések, amelyek elvégzik a széndioxid kivonását és átalakítását nem csodakészülékek és tovább fogják melegíteni a légkört. A valódi veszélyt nem is a széndioxid jelenti, hanem a tömegesen felszabaduló metán és a többi üvegház hatású gáz, ami az ipari termelés környezetszennyező, károsító hulladéka. Az egyensúlyt, egy élhetőbb Földet csak maga a természet tudná helyre állítani több tízezer év alatt, de ehhez gyökeresen meg kellene változtatni az egész emberiség életmódját, amit ma a legjobban úgy jellemezhetnénk, hogy a Földet egy óriási szemétdombbá alakítja. Valahol olvastam egy jó példát. Valami szigeten nagyon sok rénszarvas zuzmó nőtt, rénszarvas meg egy sem volt, hát telepítettek oda rénszarvasokat. A táplálékbőség miatt a szarvasok elszaporodtak, s ma sem zuzmó, sem rénszarvas nincs ott. Valami hasonló folyik most Föld méretekben.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 16:59

Tudtommal olyan egyszerűen van megfogalmazva a szabály hogy a megtermelt villamos energiát köteles átvenni a szolgáltató. Arra nincs szabály hogy hogyan állíthatod elő. Ha egy dobozból szabványos paraméterű villamos energia jön ki, mi köze a szolgáltatónak ahhoz hogy hogyan van az előállítva? Ha meg szőrözik akkor ne vegye meg. De akkor a villany bekötést is vigye magával és ne is lássam többé.
Úgyis teljesen megváltozik az ember a szabadenergiától. Hirtelen olyan idegen lett a város ahol lakom hogy azon csodálkozom hogyan bírtam itt élni. Aminek fogolytábor hangulata van. És a tanyasi jellegű szülői házba vágytam hirtelen vissza. Az édes természettel szimbiózisba, nyugalomba.
Meg ezt a szabadenergiát nem szabad úgy kezelni hogy rosszabb legyen tőle az ember élete mint volt. Mert ha az ember azzal foglalkozik hogyan csináljon belőle pénzt mielőtt más megelőz, akkor az kész újabb rabság lenne a régi helyett. Sőt, híresztelni sem kell(ett volna), hanem úgy ellenni mint mezőgazdasági akna a fűben. De szerencsére a 2 W-ot még el lehet sumákolni, erre még ötletet is kaptam, például elektroszmog az egész, úgyis tele van mobil adótoronnyal az ország.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.13. 21:08

Krokodil Dundee írta: Tudtommal olyan egyszerűen van megfogalmazva a szabály hogy a megtermelt villamos energiát köteles átvenni a szolgáltató.
Ez a szabály elég jól ki van találva.Nem sokan tudnak megvenni visszatermelésre alkalmas rendszereket. A szolgáltató nem fogja veszélybe sodorni a saját üzleti érdekeit!
Olyan ez mint a villanyautók ingyenes töltése....már kész van a fizetős rendszer,csak meg kell várni hogy elég sok villanyautós legyen. :)
Krokodil Dundee írta: Már régóta elképzeltem azt hogy ha sikerül beüzemelni azt az áramkört aminek az elvén nagyobb teljesítmény is elérhető, hogy mekkorát fogok táncolni az asztal tetején egyik észbontó zenére. Aztán amikor eljött ez a pillanat, mégsem ez történt.
Nem is táncoltál Te szerencsléntlen?Vajon miért?Talán mégsem jött el az a "bizonyos"pillanat?Mégsem az történt amit elképzeltél a híg agyaddal?
Nem tudom pontosan hány éve terjeszted mások baromságait,de neked még egy értelmes ötleted sem volt.Szánalmas vagy!
Itt volt a nagy lehetőség/amit TE ajánlottál fel/ és nem élsz vele?Ismét segget csináltál a szádból nem érzed?
Egymillió nem elég?
Mennyit tudsz feltenni tétnek?Annyit teszünk fel mi is!
Kicsit sok a mellébeszélés.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 21:50

idegen írta: Egymillió nem elég?
Aztán írogatnád itt hogy mekkora genyó vagyok, amiért a szegény munkásembertől, a Dolgozó Népünktől volt pofám elfogadni az 1 milliót. Persze lenne is benne igazság ha elfogadnám.
Ma már táncoltam. Mert kipihentem magam. És persze azért is mert elhatároztam hogy az áramkörrel azt teszek amit akarok, és nem azt amit mások elvárnának.
Nem stresszes top menedzser akarok lenni az által hogy stresszelve megfeleljek az áramforrással való érvényesüléssel együtt járó mások elvárásainak. Ha valaki akar ilyet az az én elvárásaimnak tegyen eleget, és ne fordítva. És akkor jobban érdekelhet a folytatás.
idegen írta: Nem is táncoltál Te szerencsléntlen?Vajon miért?
Mert szellemileg kimerült voltam és egyben olyan érzésem volt mint ha annyira alsóbbrendű préda lennék mint Sümegh József az utolsó napján. Hát ezért írtam még itt is egyik hozzászólásomban azt a sumákolási lehetőséget hogy mobil adótoronyból is jöhet az a 2 W. Tökéletesen hihető, hisz van benne rezgőkör is.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.13. 22:09

Krokodil Dundee írta: Hát ezért írtam még itt is egyik hozzászólásomban azt a sumákolási lehetőséget hogy mobil adótoronyból is jöhet az a 2 W.
Akkor onnan jön?A torony mellett laksz?Ezen dolgoztál évtizedekig?
Sajnos máshol is kell működnie,de inkább hagyjuk mert nem akarlak megkopasztani,sem elvenni a pénzedet.
Krokodil Dundee írta: Mert szellemileg kimerült voltam és egyben olyan érzésem volt mint ha annyira alsóbbrendű préda lennék mint Sümegh József az utolsó napján.
Ha működik a cuccod még király is lehetsz,de ha nem akkor udvari bolond maradsz.Szellemileg teljesen ki vagy merülve elég régóta.
Alsóbbrendű préda vagy nem látod?
Sümegh Józsefnek mi köze van a Te baromságaidhoz?...Analógiának szántad?
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 22:36

idegen írta: Sümegh Józsefnek mi köze van a Te baromságaidhoz?
Na vajon mi köze? Hatalmas vagyon miatt ölték meg. És mi van ha a vízautó feltalálóit is?
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.13. 22:51

idegen írta: Akkor onnan jön?A torony mellett laksz?
Még nem próbálkoztam torony energiájának a vételével. :))
Amúgy nyilvánosan te sem adnál egyértelmű választ. Tudod az okát nem? Mert ha energetikában nagy érdekűek fülébe az jut hogy egyik bolond azt sem tudja hogy torony energiáját fogta-e be, arra legyintenek hogy nem veszélyes, egy bolond a sok közül.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.14. 21:45

Krokodil Dundee írta: Na vajon mi köze? Hatalmas vagyon miatt ölték meg. És mi van ha a vízautó feltalálóit is?
Gyanítom hogy Téged nem fog megölni senki.A hatalmas vagyonod,vagy a világmegváltó találmányod miatt biztos nem.
Ha pénzt csalsz ki és nem tudod teljesíteni az ígéreteidet és visszafizetni sem tudod,akkor bizonyára kivégeznek.Szinte biztosra veszem hogy pont így járt a "vízautó"feltalálója is.NINCS vízautó és soha nem is volt!A víz oxid.Nem ég,már leadta az energiát.Mosakodásra ivásra jó...stb.
És ahogy már számtalan esetben tapasztalhattuk:Ismét terelsz...mellébeszélsz.Mi van a világmegváltó projekteddel?
Arról beszélj udvari bolond és ne a vízautóról meg a Sümegh Józsefről!
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.14. 23:36

idegen írta: Ha pénzt csalsz ki és nem tudod teljesíteni az ígéreteidet és visszafizetni sem tudod,akkor bizonyára kivégeznek.
A bolondot szívesen megjátszom, írtam is hogy miért. De csaló nem vagyok és nem is leszek. Ha én eladtam vagy eladok valamit arra még garanciát is szoktam vállalni.
Viszont az 1 millió Ft-os üzlet te is tudod hogy nem jöhet létre. Először is mert viccből is magas. Másodszor például te a kifizetés előtt látni akarod teljes részletében, meg akarsz bizonyosodni róla hogy tényleg áramok összegzésével nyeri az energiát. Ehhez nem csak jogod van de így korrekt. Közben teljesen meg is érted hogyan kell ezt reprodukálni. Innentől kezdve azt fogod mondani hogy kösz nem, de ilyen egyszerű áramkörért mégsem fizetek. Miért fizetnél, hisz már után tudod építeni néhány 100 Ft-ból.
idegen írta: Mi van a világmegváltó projekteddel?
Persze, majd feladom a nyugis életemet és átalakulok streszes topmenedzserré hogy "megmentsem a világot" ingyen vagy áron alul. Közben a milliók energetikából befolyó jövedelmének veszélyeztetése miatti bűntudattól mégtovább fokozom az idegeskedést, végül golyó sem kell hanem abba is bele lehet halni.
Nem hallgattad Bóday videóját? Ő is említette, hogy mások és az állam bevételéről is szó van ám. És pont emiatt jól érezhető a feszültség a mondataiban. És ha sok ember jövedelmét hozod veszélybe, annál nagyobb stressz nem nagyon van. Magamban azt gondolom hogy az így létrejött stressz okozhatott számos feltalálónál rákot. Ezért csináltak inkább hülyét magukból azok akik közelebbi kapcsolatba kerültek a szabadenergiával, és persze kussolunk. Mert akkor nem veszik őket komolyan, és így már élik világukat maximálisan kiegyensúlyozottan. Ez egy példa arra amikor jobb udvari bolondnak lenni mint királynak.
Amúgy is Széles úrral épp most dolgozunk az UFO-nkon, Egelynek a térugrását fogjuk megvalósítani. Ahhoz kell a kütyüm, bár a közeli adótorony nem mindig sugároz hozzá kellő teljesítményt.
https://i.ytimg.com/vi/mND_PXZ5vOA/maxresdefault.jpg
(A képet nehogy még valaki megépítse mert a netről levett marhaság, viccből raktam ide. Mivel hallottam hogy egy műhelyfőnök kipróbálta a hosszabbítós kísérletet is).
Szerintem világosan leírtam most mindent. A világ már rég megoldotta volna a klímaváltozás kérdését ha lett volna rá olyan megoldás hogy minden más marad a régiben.
idegen írta: A hatalmas vagyonod,vagy a világmegváltó találmányod miatt biztos nem.
Jesszusom! Nem az én vagyonomról írtam, hanem például vízautó esetén az olajból élőkhöz befolyó vagyonról. Nem elég hatalmas? Vagy azt hitted hogy a vízautó megszerzése miatt ölték meg a tulajdonosát hogy a tolvaj ingyen tudjon vele furikázni?
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.15. 14:39

Krokodil Dundee írta: A bolondot szívesen megjátszom, írtam is hogy miért. ...
Ne is haragudj, te nem játszod a bolondot. Önmagad adod. :mrgreen:
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.15. 14:58

idegen írta: Arról beszélj udvari bolond és ne a vízautóról meg a Sümegh Józsefről
Miért olyanra kíváncsiak az emberek ami nem nyilvános? Ha fel is raknám a kapcsolási rajzom, elárulom hogy szándékosan kihagynák olyan részleteket ami nélkül nem lehetne utánépíteni. Aztán jönnének a szitkozódások hogy átvertem.
Viszont például Enzo nyilvánosságra hozta mágnesmotorját, miért nem építed meg?
Working V Gate Magnet Motor - SMOTOR by Enzo
https://www.youtube.com/watch?v=rzgOjJVKxNc
Erről nem írják hogy 1 óra múlva leállt volna. Csak az acélgolyókat tartalmazó változatról. A működését már elmondtam: W = ½Θ·(ω+Δω)². Forgása közben mindig legalább kettő vagy lehet hogy több kerületi erő fejti ki forgató hatását. Azt nem tudom hogy a paraméterek szórására mennyire érzékeny. Tehát például arra hogy ugyanolyan erősségű mágneseket használj mint a feltaláló. De lehet hogy idehaza csak egyféle olyan alakú mágnes kapható ami a videón látható motoron van. Rossz Winchesterben találsz finom golyóscsapágyazást, vagy használsz zsírtalan és csupán a korrózióvédelem miatt gázolajozott golyóscsapágyat. A mechanikai méretek is elég jól kitalálhatók.
Míg az elektromos áramkörökkel elég sokat lehet kínlódni még a működési elv ismerete mellett is. Akula áramköreit sem tudták utánépíteni. Főleg úgy hogy a működési magyarázata sincs fenn a neten.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.15. 15:13

Aki megépíti és kis ügyeskedéssel beüzemeli Enzo mágnesmotorját, az megbizonyosodhat arról is hogy nemzetközi összefogás és Euro milliárdok meg atomfizikus brigád nélkül is lehet eredményt elérni, hulladékból. Van egy ganúm hogy ez a készülék lesz a második a gyűjteményemben, mert senki sem hiszi el hogy sikerrel tudná reprodukálni.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Orffyreus örökmozgója

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.15. 15:36

Krokodil Dundee írta: ... Akula áramköreit sem tudták utánépíteni. Főleg úgy hogy a működési magyarázata sincs fenn a neten.
Neked nincs ki a négy kereked, az bizonyos. "Akula" csaló, mint a többiek.

Kép
0 x

Lezárt