Pránanadi

Aura, szellem, angyal, karma, számmisztika, radiesztézia
idegen

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.08.20. 18:51

mimindannyian írta: A pszichoterápia a másik irány, nem rád rak, hanem levenni segít.
Annak tud segíteni csak aki elfogadja,kéri,és akarja,de azok többnyire már tudják hogy baj van és azt is hogy mi az oka.
bogancs41 írta: A pránanadi igazi neve?
https://www.youtube.com/watch?v=azU7vkW1eZs
Szánalmas és ebből kifolyólag félelmetes baromság.Teltházat vonz mint a "vidám vasárnap".

piciloo

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2017.08.21. 16:20

Én tudom mit jelent a prána nadi , fénygatya. Ez komoly ,felülről kaptam az infót.

idegen

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.06. 23:11

piciloo írta: Én tudom mit jelent a prána nadi , fénygatya. Ez komoly ,felülről kaptam az infót.
Így már egyértelmű.
Remélem mindenki megérti :)

piciloo

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2017.09.09. 15:33

idegen írta:
piciloo írta: Én tudom mit jelent a prána nadi , fénygatya. Ez komoly ,felülről kaptam az infót.
Így már egyértelmű.
Remélem mindenki megérti :)
Még hogy egyértelmű! Szinte már univerzális . 8-)

Babó

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: Babó » 2017.11.22. 00:24

peti1111 írta:Szkeptikusné, ultraszkeptikus, Sajnos az én párom is egy csomót költött erre a dologra,ő is ennyit tud beszélni a Nadiról mint te írni. Nem akartam vitát hosszú ideig, így nem szóltam neki, csak meg hallgattam.Egyszer aztán kitért, hogy az ő mestere ülő helyzetből feltud emelkedni, megmutattam neki ennek a leleplező videóját, erre azt mondta, persze ez egy koldus ő csal, de az én mesterem nem csalt.Akkor jöttem rá nem tudom megmagyarázni neki, hogy ez egy csalás.Ezt azért írtam le mert nem szeretném neked sem megmagyarázni, hogy mi a véleményem erről.De a te mestered és környezete az emberi agyunkat használja pénzkeresésre.Tehát ebben benne van a tudomány is.Az emberi szervezet képes meggyógyítani önmagát egyes betegségekből és képes egyes vírusok ellen, ellen vírust termelni, még ösztönözni sem kell.De a drága tudósaink megtalálták az agyban azt a részt amit ha ingerlünk képes aktivizálódni és sokkal gyorsabban meggyógyulunk. Ezt a folyamatot betudjuk mi is a "tudatunkkal" indítani.Na ezt használjátok ki és ezért tudtok gyógyítani ezért tudjátok főképp önmagatok meggyógyítani mert hisztek az energia erejében és beindul ez a folyamat,ugyan úgy a "páciensednél" is ez történik.Ez ugyan az, mit felkapcsolok egy villanyt, és azt mondom isteni erőm van mert világos lett.Nézzél Spektrumot,Nationalt,ilyen csatornákat, és rájössz ezt nem te végzed hanem a saját agyunk.Pontosítani nem tudom ennek a folyamatát mert csak a légyeget jegyeztem meg.Ha elkezdesz nekem is bunkó módon írni, nem fogom le reagálni.

Amit a tudatról irtàl az igaz,de ennek feltèrkèpezèse mèg ma is gyerekcipőben jár. Ami már nehezen magyarázható ezzel, ha valakit távolról a tudta nèlkül kezelnek ès gyógyul,látszolag ok nèlkül.

Babó

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: Babó » 2017.11.22. 18:33

Lajoska írta:http://www.nyilasmisi.com/media_sajto_5_holgyvilag.html
"Mestere Petrezselyem József képes... ...tudatának erejével egy gyertyát meggyújtani, lángját megnövelni vagy összezsugorítani."
Azért biztos jó bűvésztrükköket tanulhatnék egy nadi tanfolyamon:)
http://www.youtube.com/watch?v=2xGpEVdQ7BA
Azt èn is tudom, nem túl extra,kb. Bárki kèpes rá,csak gyakorolni kell.De sok haszna nincs.

Babó

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: Babó » 2017.11.22. 19:14

Kifulladt a tèma úgy látom, èn most találtam rá,vègig olvastam,tanulságos volt. Úgy èrzem szerencsèm van, èn nadizom egy ideje,de semmi olyat nem tapasztaltam mint amit itt olvastam. Nem vitte el a pènzem kb.120 ezret költöttem rá,utazással kajával együtt 6èv alatt. Egy nagyobb szombat esti buli simán elvisz egy tizest,ès annak nincs jótèkony hatása. Nem idegenedtem el senkitől, tudom kivel lehet róla beszèlni ès kivel nem. Èn nem tukmálom senkire, ha kèrdezik elmondom, ennyi. Az I.es szintről mindenki olvashat, a II.esen szimbólumok vannak, a többin dettó, meg sok más. Nem azèrt titkos mert olyan fene nagy dolog, csak nem akarják hogy valaki felhasználja,ìgy is aok a kókler. Valószìnűleg semmi baja nem lenne senkinek ha látná, az már a nagyon magas szintekre vonatkozik, de az meg itthon nem fenyeget senkit, bele nem halsz, senki nem büntet meg fizikailag, ezt sokan fèlre èrtik. De minek nèznè meg olyan aki nem tudja mit kell vele kezdeni? Ez olyan mimtha laikuskènt kapcsolási rajzokat nèzegetnèk, nem.tudom mire jók de nehogy eltitkolják előlem. Vannak nyìlt szimbólumok, bárki lerajzolhatja,mantrázhat rá, de nem hiszem hogy itt sokan neki állnának.Sokan úgy kezelik a pránát mint valami csoda hozó dolgot, varázslást, pránások is, nem látnak mögè. Nem kell a vak hit, nem kell mindent szó szerint venni,nem kell piedesztálra állìtani senkit. Emberek tanìtják, emberek csinálják, hibáznak, akarva vagy akaratlanul. A pènz ès hatalom itt is játszik, ezèrt mèrlegelni kell, de nem egyből elutasìtani. Ha lecsupaszìtod olyan egyszű az egèsz.

idegen

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.11.22. 23:51

Babó írta: Ha lecsupaszìtod olyan egyszű az egèsz.
Csupaszítsd le és értsd meg.
Babó írta: Bárki kèpes rá,csak gyakorolni kell.De sok haszna nincs.
...szerintem már megértetted.

xxxTheicexxx

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: xxxTheicexxx » 2018.02.23. 11:55

40 éves vagyok, informatika területén dolgozom, nem keresek rosszul, konditerembe járok, boxolok, néha még muay thaira is lemegyek, és 7 éve táncolok..:)
Oda figyelek a táplálkozásra(csirkemell, marha hús, rizs brokkoli), vitaminok ásványi anyagok fehérje BCAA Glutamin Kreatin stb stb. szokásos szarok..
Havi szinten ezekre simán elszórok 150e Ft ot.

Azért csinálom mert jó hatással van rám...:)

Pránanadit kíváncsiságból kezdtem el,egyszer megkezelt egy ismerősöm, és éreztem a kezéből áradó elképesztő melegséget és energiát...
Jelenleg 2-es szinten vagyok, eddig 24e Ft ot fizettem 4 napra..:)

Egy tánchétvége 30e ft + egy edzőtábor 40e Ft +.

Tehát,egyszeri kiadás: 24e Ft ért kaptam olyan tudást, amivel feltölthetem magamat és másokat, nem placebo hatás, nem kamu, én csinálom én érzem ahogy az energia áramlik és feltölt..:)

Szóval azért csinálom mert jó hatással van rám...:)

A betegségek többségét mi generáljuk, a belső vívódásunk, gondolataink, nem megfelelő stressz kezelés.Ezeket a gondolatokat hozzáállást próbálja átformálni, úgy hogy a betegség kiváltó okai megszűnjenek és ne csak tüneti kezelés legyen..

Ezenkívül arra ösztönöz, hogy dobd el a cigit a piát, pihend ki magad, ne kávézz, és tudatosabban éld meg magad és élj a jelenben, sportolj és szexelj sokat..:)Foglalkozik azzal, hogyan kezeld a konfliktusokat, a blokkjaidat, hogyan lehetsz jobb ember..

Szilágyi András
*
*

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.02.23. 12:05

xxxTheicexxx írta:ne kávézz
:?: Mi a baj a kávézással?

piciloo

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2018.02.24. 08:07

xxxTheicexxx írta: 40 éves vagyok, informatika területén dolgozom, nem keresek rosszul, konditerembe járok, boxolok, néha még muay thaira is lemegyek, és 7 éve táncolok..:)
Oda figyelek a táplálkozásra(csirkemell, marha hús, rizs brokkoli), vitaminok ásványi anyagok fehérje BCAA Glutamin Kreatin stb stb. szokásos szarok..
Havi szinten ezekre simán elszórok 150e Ft ot.

Azért csinálom mert jó hatással van rám...:)

Pránanadit kíváncsiságból kezdtem el,egyszer megkezelt egy ismerősöm, és éreztem a kezéből áradó elképesztő melegséget és energiát...
Jelenleg 2-es szinten vagyok, eddig 24e Ft ot fizettem 4 napra..:)

Egy tánchétvége 30e ft + egy edzőtábor 40e Ft +.

Tehát,egyszeri kiadás: 24e Ft ért kaptam olyan tudást, amivel feltölthetem magamat és másokat, nem placebo hatás, nem kamu, én csinálom én érzem ahogy az energia áramlik és feltölt..:)

Szóval azért csinálom mert jó hatással van rám...:)

A betegségek többségét mi generáljuk, a belső vívódásunk, gondolataink, nem megfelelő stressz kezelés.Ezeket a gondolatokat hozzáállást próbálja átformálni, úgy hogy a betegség kiváltó okai megszűnjenek és ne csak tüneti kezelés legyen..

Ezenkívül arra ösztönöz, hogy dobd el a cigit a piát, pihend ki magad, ne kávézz, és tudatosabban éld meg magad és élj a jelenben, sportolj és szexelj sokat..:)Foglalkozik azzal, hogyan kezeld a konfliktusokat, a blokkjaidat, hogyan lehetsz jobb ember..

Shopping therapy , te szeretsz vásárolni :) Amúgy arra amit írtál a meditáció is képes, vagyis hogy átmenetileg (ezek lehetnek évek is) azt hidd, hogy kb. minden problémád megoldódott.

xxxTheicexxx

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: xxxTheicexxx » 2018.02.28. 11:20

Elolvasva megint az általam írottakat, nem biztos, hogy az jött át amit szerettem volna közvetíteni.

Átfogalmazva:
Mindennek ára van, ha valaki valamit ad amit te nem tudsz és meg akarod tanulni akkor ő az idejét energiáját és helyszínt kell adnia, hogy megtanuld.
Ami pénzbe kerül, ráadásul ezen felül nyilván neki is vannak költségei.

Jöjjön a bevétel oldal:
Én azért ebben nem látok akkora üzletet.Ha leosztod a bevételüket/kiadásukat.

Bevétel: 600Ft/ óra/ ember max (8-10 ember fér be). (Nem pontos mert a felkészülési időt nem számoltam)
Kiadás: Kaját adnak van süti, áram,füstölő, hely költsége, adnak oklevelet, adnak számlát, kis apróságok, toll, papír...

Szerintem a bevétel arra elég hogy egy átlagos életét lehessen élni.
Arányban van azzal amit kapsz.

Bár aki oda megy nyilván nem számol ilyen kontextusban, nekem úgy éreztem megéri ezért elmentem.

Érzet:
Akinél én voltam azt éreztem, hogy hiteles, emberileg és tudásban is olyan szinten van amit szívesen elérnék , ahogy mondani szoktam, nagyon egyben volt.
Jó a rezgése a kisugárzása, ahogy belépsz a helyszínre érzed, hogy jó ott lenni.
Olyan típusú ember vagyok aki szeret kötözködni, szkeptikusként mentem oda 35 éves koromig nem hittem ilyen dolgokban, ugyanakkor nyitott voltam az új dolgokra.Ezért döntöttem úgy hogy elmegyek.

Ami meggyőzött és mit ad
Igen valóban vannak érdekes pontok, az eredettel kapcsolatban, és van még egy két furcsaság.
De én ezeket elengedtem, és arra fókuszálok amit hasznosítani tudok és működik.

Sok területtel foglalkozik a prananadi, meditáció, hogyan gondolkodj és kezeld a problémáidat a napjainkban felelhető legnagyobb betegség generálóval a stresszel foglalkozik.És minden káros szenvedélyről próbál leszoktatni.
Ezzel is csökkentve minden olyan faktort ami a betegség kialakulásához vezetne...

Önmagában ezek miatt nem mentem volna el, hiszen én nagyon tudatosan, és egészségesen élek.

Kettes szinten vagyok, magamnak és másoknak tudok energiát adni.
Hihetetlen de avatás óta, amikor fókuszálok, a kezemben elképesztő energia gyülemlik össze, majd a másik tünet, ez már fizikai hogy tűzforró lesz a kezem.
Érzem ahogy a testembe áramlik az energia ahogy töltök, és azt a szervet is melegség járja át, hihetetlen érzés.

A másik tünetem, hogy azóta amikor edzek, a kezem tűzforró lesz, amit eddig nem tapasztaltam...

Egyszer fájt a fejem , fejfájás kiváltó oka általában víz hiány gondoltam meg kezelem magam, 10 perc kezelés után megszűnt a fejfájásom..:)

Ez az én tapasztalatom..:)

xxxTheicexxx

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: xxxTheicexxx » 2018.03.01. 11:13

Sebestyén Balázs Pránanadiról...

Szilágyi András
*
*

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2018.03.01. 11:26

xxxTheicexxx írta: Hihetetlen de avatás óta, amikor fókuszálok, a kezemben elképesztő energia gyülemlik össze, majd a másik tünet, ez már fizikai hogy tűzforró lesz a kezem.
Érzem ahogy a testembe áramlik az energia ahogy töltök, és azt a szervet is melegség járja át, hihetetlen érzés.

A másik tünetem, hogy azóta amikor edzek, a kezem tűzforró lesz, amit eddig nem tapasztaltam...

Egyszer fájt a fejem , fejfájás kiváltó oka általában víz hiány gondoltam meg kezelem magam, 10 perc kezelés után megszűnt a fejfájásom..
Hát, ezek mind tök szubjektív dolgok, amiket sima beképzeléssel el lehet érni.

xxxTheicexxx

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: xxxTheicexxx » 2018.03.01. 12:42

Szilágyi András írta:
xxxTheicexxx írta: Hihetetlen de avatás óta, amikor fókuszálok, a kezemben elképesztő energia gyülemlik össze, majd a másik tünet, ez már fizikai hogy tűzforró lesz a kezem.

Egyszer fájt a fejem , fejfájás kiváltó oka általában víz hiány gondoltam meg kezelem magam, 10 perc kezelés után megszűnt a fejfájásom..
Hát, ezek mind tök szubjektív dolgok, amiket sima beképzeléssel el lehet érni.
Ha megfogod a kezem akkor tűz forró..

bekukk

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.02. 09:46

xxxTheicexxx írta: Ha megfogod a kezem akkor tűz forró..
Teljesen off amit mondok :
Kerlek szepen orvoshoz menni , mert a nagyon forro kez tobb mindent jelezhet ..
A webbetegrol idezem : forro kez.....hátterében állhat idegbántalom, mely kialakulhat cukorbetegség, vesebetegség, stb. talaján. Ideggyógyászt keressenek fel!

bekukk

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.02. 10:10

xxxTheicexxx írta: Sebestyén Balázs Pránanadiról..
Sebestyen Balazs ?
A tévés műsorvezető búcsút vett a könnyed csevegéstől, és elgondolkodtató mélyinterjúkat készített. Hevesi Tamással a szabadságról, Petrezselyem Józseffel a pránanadiról, Domján Lászlóval az emberi elme lehetőségeiről, Ernyey Bélával az önkifejezésről, Nagy Bandó Andrással a szellemi hagyatékról, Joó Istvánnal az állati párhuzamokról, Wollák Zsuzsával önmagunk elfogadásáról beszélgetett.

Komolyan veszi es hirdeti Domjant ?
Ugye O az ,a Domjan , aki addig imadkoztatja/programozza a vizespoharat , mig a holgyek belenonek az elore megvett, tul nagy ,de megkivant , boltban egyetlen , cicitartoba ?
Neki koszonheto az , hogy az ujjat levagott famunkasnak visszanott a levagott valamije ?
Ezeket en nem hiszem el. Te ezt elhiszed ?
Petrezselyem ? O az akinek ejjel , 18 eves koraban jelenese lett : egy hang bejelenti neki, hogy hivatasa van ? Aztan levedette a cuccat es teglat lehet venni a palotaja felepitesehez ? Olyannak palotaja keszul es ezo-kutyukkel teli webaruhaza van , aki orok szegenyseget es alazatot , ingyenes gyogyitast hirdet ? Kicsit elobb irtam linkekkel errol a madarrol .
At vagy razva.
Mi a celod azzal , hogy ezeket a nepkifoszto hazugsagokat ITT hirdeted ?

xxxTheicexxx

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: xxxTheicexxx » 2018.03.02. 10:18

bekukk írta:
xxxTheicexxx írta: Ha megfogod a kezem akkor tűz forró..
Teljesen off amit mondok :
Kerlek szepen orvoshoz menni , mert a nagyon forro kez tobb mindent jelezhet ..
A webbetegrol idezem : forro kez.....hátterében állhat idegbántalom, mely kialakulhat cukorbetegség, vesebetegség, stb. talaján. Ideggyógyászt keressenek fel!
Köszönöm, hogy aggódsz az egészségesem miatt..:)

De a témánál maradva:
Buddhista szerzeteseket vizsgáltak laboratóriumi körülmények között.
Abban szerintem közös a nevező, hogy hihetetlen dolgokra képesek mentálisan és fizikálisan egyaránt.

Ez a vizsgálat arra irányult, hogy mérésekkel bizonyítsák a csí energia jelenlétét.
Hőkamerás felvételeket is készítettetek.

Arra kérték a mestert, hogy fókuszáljon arra hogy a kezébe vezeti az energiát.
Néhány pillanat múlva, egyértelműen látszott, hogy a keze nagyon erős hőt sugároz, pirosra váltott a keze.

Spektrumon ment nem olyan rég, tegnap óta azt keresem, de még nem találtam meg, amint meg van belinkelem..

bekukk

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.02. 10:25

xxxTheicexxx írta: Sebestyén Balázs Pránanadiról...
S meg valami , a Domjant hirdeto Sebestyennek is ajanlom : ha hianyzik neki 5 cm a futyijebol , hogy Mme felesege a nirvanat elerje utaztataskor /a 7.szinten , kb egymillio ft kiadas utan majd ezt is elered : a testedbol kilepest , mint a Soma mamagesa.../
Domjan interju :
- Ha már a nőknek jó hírekkel szolgáltunk, elképzelhető, hogy a férfiak számára is van egy-két sikertörténet?

Erre is mondok konkrét példát: Tolna megyében egy 34 éves férfi röstellt együtt zuhanyozni másokkal, mert annyira szégyellte a férfiassága kis méretét. Miután elvégezte a tanfolyamot, csak ezt programozta, és hat hónap alatt 4 centimétert növesztett rajta. Meg is jegyeztem, Te jó Ég, mi lesz itt öt év múlva!? Bár a hímvessző mérete másodlagos az értelmi tényezők mögött, azért tartom mégis figyelemreméltónak ezt a sikert, mert megszűnt az illető kisebbrendűségi érzése. Egy budapesti férfi pedig azzal ajándékozta meg a feleségét a születésnapjára, hogy 5 centimétert növesztett a férfiasságán

bekukk

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.02. 10:32

xxxTheicexxx írta: Buddhista szerzeteseket vizsgáltak laboratóriumi
Linket legyszives : ilyet en is meselhetnek.
Hiteles forrast legyszives.

bekukk

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2018.03.02. 10:34

xxxTheicexxx írta: szönöm, hogy aggódsz az egészségesem miat
Engem az egeszseged nem erdekel . Az erdekel , hogy beteg embert befolyasolhatsz a hiedelmeiddel .
Olyanoknak hiszel, akik nemiszervet novelnek , levagott vegtagot novelnek , sejtelmes hangokat hallanak....
Linkeld be a forrasaidat legyszives.

idegen

Pránanadi

Hozzászólás Szerző: idegen » 2018.03.03. 00:49

xxxTheicexxx írta: Buddhista szerzeteseket vizsgáltak laboratóriumi körülmények között.
Kik vizsgálták?
xxxTheicexxx írta: Abban szerintem közös a nevező, hogy hihetetlen dolgokra képesek mentálisan és fizikálisan egyaránt.
Ez igaz...tényleg hihetetlen.Éppen ezért nem kell elhinni minden marhaságot.
xxxTheicexxx írta: Ez a vizsgálat arra irányult, hogy mérésekkel bizonyítsák a csí energia jelenlétét.
Hőkamerás felvételeket is készítettetek.
Ha a vizsgálat arra irányult hogy bizonyítsák a (nemlétező)"csi"energia jelenlétét akkor nyilván úgy vizsgálták hogy meglegyen a megfelelő eredmény.
Bocs de engem ez arra emlékeztet hogy:Hülye aki elolvassa...,de minek nevezhetjük azt aki ezt a sok baromságot el is hiszi?
:facepalm:

Válasz küldése