Gumiszoba

Zártosztály! Belépés csak saját felelősségre! A gondozottakat hergelni szabad!
Török Zsolt

Gumiszoba (65452)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 07:31

@Solaris (65427):
"Bizony, jó hely ez a Gumiszoba
pezo troll részére. Nem kell mennie sehová, mi
látogatjuk és etetjük, nehogy éhen haljon szegény
feje."

Lám, lám. Megint generálod a feszültséget te vízagyú. Ha erre reagálok, akkor troll vagyok? Nyeljem le "szótlanul" és akkor nem leszek troll?
Ez ám a csapda! Nem kétlem, ha a rosszindulat fájna, akkor neked csak a kóma hozna enyhülést.:facepalm:

Török Zsolt

Gumiszoba (65453)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 07:39

@Solaris (65428):
" mert élmény
lenne pezo fejét egy vödör jeges vízbe mártogatni és
számolni a buborékokat."

Ejnye, nosztalgiázol te komcsi ÁVH-s? Hiányzik a régi hóhérmunkád?
Kötél kéne a nyakadra, aztán mérni kéne a széndioxidkibocsátásod nullára redukálódási időtartamát.

Török Zsolt

Gumiszoba (65454)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 07:51

@Solaris (65429):
" Aham. Pezo, de visszajött, mint Török Zsolt
tudományos kutató. "

Szándékosan HAZUDSZ te sejkupac. Mint már írtam kikapcsolódni járok ide, mert a magadfajta kőagyúak nagyon sszórakoztatóak.

"Szakterülete a lélek kutatása,"

Nem, nem. "Szakterületem" a beszűkűlt látókörüek tanulmányozása.

"mert szerinte pusztán az anyag tulajdonságai nem
elegendőek a világ megértéséhez. Elmélyült kutatásai
szerint lélek igenis van, mert csak, s ennél több
eredményt nem közölt, merthogy nincs neki több."

Mert csak? Idéznéd tőlem azt a mondatot, ahol azt állítom: "Mert csak"?

Lássuk be, ez nem elég a Nobel - díjhoz.

Ez meg hogy jön ide? Ne tagadd gyakran élsz tudatmódosító szerekkel, mert csak az ad magyarázatot arra, hogy ekkora marha vagy.

Török Zsolt

Gumiszoba (65455)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 08:04

@Szilágyi András (65441):
"De látjuk, hogy guberálni mindenki
nagyon szeret."

Ez talált, süllyedt! :D
Igen, nagyon szeretnek guberálni ezek a magukat szkeptikusnak mondó szellemi szadisták. Előszeretettel provokálnak, majd ha reagálok akkor még én vagyok troll.
Gyengeelmélyűek játéka ez, morális szintjűk Mariana-árok "magasságában" van.
Mindíg gondoskodnak a friss guberálnivalóról a szerencsétlenek. Szánalmasak.

Török Zsolt

Gumiszoba (65456)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 08:11

@mimindannyian (65442):

"Lásd, pezo is sűrűn leírta, hogy ő
ellene összesküdtek"

Na idézd azt a sok helyet, ahol azt állítom: ellenem összeesküdtek.
Vagy szándékosan HAZUDSZ megint te "rasszista" pribék?

Török Zsolt

Gumiszoba (65459)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 09:12

Hozok egy példát arról, hogy nagyon oda kell figyelni ahhoz, hogy helyesen gondolkodjunk.
Tehát:

Egy testépítő jobb kezében egy 20 Kg-os súlyzóval karhajlításokat végez, bicepszre "gyúr". Elvégez 12 x 20 emelést. Az edzésnaplóba azt írja, hogy: 20 kg-mal terheltem a bicepszem, 12 x 20 szériával.

Nos, ki tudja megfejteni, hogy az edzésnaplóba írtak miért nem felelnek meg a valóságnak?

(Megjegyzés: nincs rejtett információ, csak az itt leírtak számítanak)

Török Zsolt

Gumiszoba (65460)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 09:29

@Török Zsolt (65459):

Kiegészítés: A megfogalmazás sem "trükkös", a megoldást egyszerű fizikai, matematikai módszerrel lehet bizonyítani.

Solaris

Gumiszoba (65461)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2013.03.07. 10:09

Pezo! Nem azért vagy egy gyökér troll, mert résztveszel egy vice versa sértegetésben, dehogy! :) Azért vagy troll, mert:

ad 1) A lélekre vonakozó állításaidat nem tudod igazolni, pusztán hajtogatod, hogy van.
ad 2) Arra sem vagy képes, hogy definiáld a lélek fogalmát és a szerinted létező tulajdonságait.
ad 3) A sokszor feltett kérdéseidet ugyan megválaszolják a kellő türelemmel megáldott fórumozók, de rólad lepereg. Valószínűleg fel sem fogod pld. a DNS replikációra adott válaszokat.
ad 4) Lusta vagy a tudományos állításoknak utána nézni és megtanulni azok hátterét, hogy megértsd mondjuk a sejt működését.
ad 5) Végül, de nem utolsó sorban azért vagy troll, mert ugyan kevesled a materialista magyarázatot, de nem tudsz rámutatni, hogy egy folyamat pld. a sejtosztódás meddig az anyag műve és mettől a léleké.

Azt csak remélni tudom, hogy felfogod amit írtam.

mimindannyian
*
*

Gumiszoba (65462)

HozzászólásSzerző: mimindannyian » 2013.03.07. 10:31

@Solaris (65461):
Csábító a gondolat rendet tenni egy válasszal, és tisztázni a dolgokat. De nem megy. Türtőztesd magad :)
Kép

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65463)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.07. 10:40

@Török Zsolt (65459):

1., Mert két kezén van bicepsze, és csak a jobb kezével edzett.
2., Mert nem számolta a karja súlyát.
4., Mert nem csak a bicepszét terhelte, vagy nem pont 20 kg-val.
3., Egyéb.

Török Zsolt

Gumiszoba (65464)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 10:51

@pounderstibbons (65463):

Nem talált.
Akkor elárulom:

Mivel a bicepsz tapadási pontja és a csukló távolsága kb 5- ször hosszabb, mint a bicepsz tapadási pontja és a könyök közötti távolság, ezért a testépítő VALÓJÁBBAN 100 Kg-mal terhelte a bicepszét. Mert: 5 x 20 kg = 100 kg.

Na most őszintén: Nehéz lett volna a helyes választ "kitalálni"?

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65465)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.07. 11:14

@Török Zsolt (65464):

Az általad írtak hogyan nem férnek bele a 3. pontomba, miszerint
Mert nem csak a bicepszét terhelte, vagy nem pont 20 kg-val.

Az 1. és 2. pontban írtak miért nem találatok?

Csak nem azért, mert nem gondoltál rájuk?

Nem kellene újramérned az IQ-dat, hátha erősen leépülőben vagy?

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65466)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.07. 11:25

Jelentésre kerültek Solaris és Török Zsolt a másik irányában kölcsönösen személyeskedő fulladást-akasztást vizionáló kommentjei.

Megítélésem szerint a gumiszobába, ha nem is rendszeresen, de alkalomadtán elférnek az ilyen dedós nyilatkozatok is, tekintettel a topik szándékosan kevésbé moderált (de nem minden moderálást nélkülöző!) jellegére.

Török Zsolt eleve nem véletlenül van ide korlátozva, de Solarist figyelmeztetném, hogy ha nem akar maga is itt (vagy még messzebb) kikötni, igyekezzen visszafogni a kommentjeiben használt sértéseket-fenyegetéseket. (Igen, lehetőség szerint még a gumiszobában is!)

Török Zsolt

Gumiszoba (65467)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 11:48

@pounderstibbons (65465):
"Mert nem csak a bicepszét terhelte, vagy nem pont 20
kg-val."

Nem jó válasz. Te csak totóztál, és meg sem indokoltad. Ergo fogalmad sem volt a megoldásról ,csak színezed magad. Annyi objektivítás nincs benned, hogy ezt elismerd?

"Nem kellene újramérned az IQ-dat, hátha erősen
leépülőben vagy?"

Bizony nem. Neked kéne inkább bebizonyítani, hogy méltó vagy a moderátori posztra.

solarboat

Gumiszoba (65468)

HozzászólásSzerző: solarboat » 2013.03.07. 12:01

Neked kéne inkább bebizonyítani, hogy méltó vagy a moderátori posztra.
@Török Zsolt (65467):
Bebizonyitotta es nagyon elegansan a 65466 hszben.

Török Zsolt

Gumiszoba (65473)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 12:36

@Solaris (65461):

"Azt csak remélni tudom, hogy felfogod amit írtam."

Mi sem könnyebb ,mint felfogni. Tehát felfogtam. :mrgreen:

Viszont a frappáns felsorolásod rávilágított arra ,hogy mi a probléma. Két verzió lehetséges:

1. Nem fogalmazok érthetően, nem lehet megérteni a szavakba öntött gondolataimat.

2. Meg lehet érteni amit írok, de muszály terelni, ködösíteni, és egyéb retorikai fortélyok segítségével "közömbösíteni" engem, mert egy szkeptikus sohasem ismerheti el, hogy valamire nem létezik materialista válasz.

Számomra nem kétséges, hogy a 2. pont és a valóság egy és ugyanaz.

Szilágyi András
*
*

Gumiszoba (65479)

HozzászólásSzerző: Szilágyi András » 2013.03.07. 12:54

@Török Zsolt (65464): Ez volt az első okos dolog, amit ezen a fórumon leírtál.
Nem túl jó arány csaknem 600 hozzászólás után.

Török Zsolt

Gumiszoba (65480)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 12:59

@solarboat (65468):

"Bebizonyitotta es nagyon elegansan a 65466 hszben."

Megértelek... A "felettesről" csak jót, vagy semmit. Nemsokára eléred azt a fázist, amikor már az önérzeted közömbös lesz a megalkuvó mivoltoddal. :facepalm:

Török Zsolt

Gumiszoba (65481)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 13:05

@Szilágyi András (65479):

"Ez volt az első okos dolog, amit
ezen a fórumon leírtál."

Lenne több "okos" hozzászólásom is, de mit, tegyek ha ez kivitelezhetetlen, mert számomra elérhetetlen pl. a "Fizika" topik?

Question

Gumiszoba (65482)

HozzászólásSzerző: Question » 2013.03.07. 13:17

Török Zsolt írta:Lenne több "okos" hozzászólásom is, de mit, tegyek ha ez kivitelezhetetlen, mert számomra elérhetetlen pl. a "Fizika" topik?

Reagálj itt minden topicra, amire akarsz (ahogy csináltad is párszor). Szerintem simán belefér.

Question

Gumiszoba (65483)

HozzászólásSzerző: Question » 2013.03.07. 13:19

@Török Zsolt (65480):
Nézz utána, solarboat többször kritikusan viselkedett a moderálással szemben.
Ahogy populac(t)ion, ennyi és én is tettünk már ilyet. Úgyhogy nem tudom, honnan veszed, hogy itt mindenkinek megfelelési kényszere van...

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65492)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.07. 14:08

@Török Zsolt (65467):

Három érdemi válaszom közül egyet tényleg részletesebben kifejtettél mint én, bár akár meg is kérdezhetted volna, hogy pontosan mire gondolok.

Ezt mind elismerem.

Boldog vagy? Okosnak érzed magad?

Akkor képzeld én mennyivel okosabbnak érezhetem magam, mert találtam még 2,5 választ a te találós kérdésedre, amikre viszont a jelek szerint nem is gondoltál. :P

Török Zsolt

Gumiszoba (65501)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 15:32

@pounderstibbons (65492):

" Boldog vagy? Okosnak érzed magad?"

Ezek miféle indíttatású kérdések? Csak nem provokálsz?
Teljesen téves hozzáállást mutatsz szerény személyemmel kapcsolatban.
Azt hiszed, engem érdekel, hogy ki minek nevez? Megnyugtatlak: Az önbecsülésem nem mások véleményétől függ, hanem attól, hogy adott esetben a lehető legjobb tudásomat nyújtottam-e, ergo nem vágyom sem dicséretre, sem elismerésre senkitől.

Te boldog vagy? Te kosnak érzed magad? :mrgreen:

Török Zsolt

Gumiszoba (65502)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.07. 15:33

@pounderstibbons (65492):

" Boldog vagy? Okosnak érzed magad?"

Ezek miféle indíttatású kérdések? Csak nem provokálsz?
Teljesen téves hozzáállást mutatsz szerény személyemmel kapcsolatban.
Azt hiszed, engem érdekel, hogy ki minek nevez? Megnyugtatlak: Az önbecsülésem nem mások véleményétől függ, hanem attól, hogy adott esetben a lehető legjobb tudásomat nyújtottam-e, ergo nem vágyom sem dicséretre, sem elismerésre senkitől.

Te boldog vagy? Te (o)kosnak érzed magad? :mrgreen:

Solaris

Gumiszoba (65513)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2013.03.07. 17:12

@Török Zsolt (65473): Az üzenetemet felfogtad, nagyszerű! :)

Nos, nincs a szöveged érthetőségével baj, de van a tartalmával, amit mindenki kifogásol. Nem ismétlem önmagam, korábban felsoroltam, hogy mi a gond.

Az nem érdekel, hogy a többiek hozzászólását hogyan minősíted, de az enyém biztosan szókimondó és eszem ágában sincs ködösíteni. Nem vagyok szkeptikus abban az értelemben, ahogyan itt néhányan értik és kifejtették, hogy milyen az "igazi szkeptikus". Inkább úgy fogalmazok, hogy realista vagyok. Amennyiben a lélekkel kapcsolatos bármelyik állításodat tudnád bizonyítani, elfogadnám, de éppen a bizonyítékoknak vagy és leszel híjával, mert amire ma nincs tudományos, falszifikálható válasz, arra majd lesz holnap, vagy az után. A jelek szerint nincs szükség a lélekhez folyamodni, amikor tudományról van szó. Ha másként gondolod, akkor érvelj, bizonyíts, hogy igazad van.

Az egy nagyon fellengzős gondolat, hogy az üzeneted 2. pontja és a valóság egy és ugyanaz. :)

Solaris

Gumiszoba (65514)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2013.03.07. 17:14

@pounderstibbons (65466): Kösz! Mi lenne, ha törölnéd, ami kifogásolható?

Török Zsolt

Gumiszoba (65546)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.08. 06:11

@Solaris (65513):
"Amennyiben a lélekkel kapcsolatos bármelyik
állításodat tudnád bizonyítani, elfogadnám,"

Logikai eszmefuttatással maximum egy hiányzó "valamit" lehet bizonyítani.

"de éppen
a bizonyítékoknak vagy és leszel híjával,"

Ha a "hiányzó valami" bizonyítása nem számít bizonyítéknak, akkor igen.

"mert amire
ma nincs tudományos, falszifikálható válasz, arra
majd lesz holnap, vagy az után."

Ez egyáltalán nem biztos. Abszolút nincs rá semmilyen garancia, hogy a tudományos magyarázatok mindenre választ adnak a jövőben.

"A jelek szerint nincs
szükség a lélekhez folyamodni, amikor tudományról
van szó."

Így van. Korábban már többször kifejtettem, hogy a természttudományok szempontjából teljesen mindegy, hogy van-e lélek, vagy nincs. (Úgy látszik a "helyes" megállapitásaim felejthetőek, mert folyton ismételni kényszerülök azokat.)

"Ha másként gondolod, akkor érvelj, bizonyíts,
hogy igazad van."

Csak ismételni tudom azt, amit már sokszor leszögeztem: Soha nem állt szándékomban bebizonyítani, hogy van lélek, a célom az volt csak, hogy felhívjam a figyelmet olyan hiányosságokra, melyekkel a tudomány nem tud mit kezdeni.

Török Zsolt

Gumiszoba (65547)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.08. 06:58

@Solaris (65514):

Jut eszembe:

Számodra melyek azok a bizonyítékok, amelyek kétséget kizáróan igazolják, hogy az ember tulajdonképpen nem más, mint atomok, molekulák, és sejtek halmaza?

Solaris

Gumiszoba (65565)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2013.03.08. 16:21

@Török Zsolt (65546):
Logikai eszmefuttatással maximum egy hiányzó "valamit" lehet bizonyítani.

Igen és a jelek szerint nem egyebet, mint az eszmefuttatást végzőnek a fejtegetett témához tartozó ismereteinek a hiányát.

Ha a "hiányzó valami" bizonyítása nem számít bizonyítéknak, akkor igen.

Annak a bebizonyítása, hogy kell még egy "hiányzó valami" az előzőek alapján világos és nem igényel nagy erőfeszítést, hogy mi lenne az, hiszen az ismeretek hiánya bizonyítható.

Ez egyáltalán nem biztos. Abszolút nincs rá semmilyen garancia, hogy a tudományos magyarázatok mindenre választ adnak a jövőben.

Garancia semmire sincs, azonban a jelek szerint a világ éppen olyan, hogy az ember képes megismerni. Ha úgy tetszik, az ismeretek, a tudomány tézisei, magyarázatai konvergálnak a valóság felé. Lehet, hogy soha el nem érhetik, de tetszőlegesen megközelíthetik a végső igazságot, ha van ilyen. Aminek nincs tudományos alapja merő spekuláció.

Így van. Korábban már többször kifejtettem, hogy a természttudományok szempontjából teljesen mindegy, hogy van-e lélek, vagy nincs. (Úgy látszik a "helyes" megállapitásaim felejthetőek, mert folyton ismételni kényszerülök azokat.)

Nem mindegy! Ha van lélek és részt vesz mondjuk az élettani folyamatokban, a tudománynak képesnek kell lennie, hogy feltárja, leírja és megértse a tulajdonságait, szerepét, működését. Éppen azért áll gyenge lábakon a lélekkel való érvelés, mert amire a mai tudás kevés, a holnapi elég lesz. Olyanok pedig mindig lesznek, akik az adott témából, valamint sok más témából nem tudnak eleget és a számukra megoldás valami anyagon kívüli dolog feltételezése. Az értelem, az elme és az agy, lényegében az anyag és valami anyagon túli viszonyáról Hawking is gondolkodott már és szépen beleesett a csapdába, merhogy fizikus, nem biológus, nem orvos, nem elmegyógyász pszichológus.

Csak ismételni tudom azt, amit már sokszor leszögeztem: Soha nem állt szándékomban bebizonyítani, hogy van lélek, a célom az volt csak, hogy felhívjam a figyelmet olyan hiányosságokra, melyekkel a tudomány nem tud mit kezdeni.

Ez világos, de azt kell mondjam, hogy tévedsz. Szerintem a tudomány látja a korlátait, látja a megoldandó problémákat és kimondja, hogy van, amire ma még nincs magyarázat. Éppen ezért tudomány és nem dogmagyűjtemény.
Te itt többnyire az élettel kapcsolatosan "gondolkodtál hangosan". Meggyőződésednek tápot adhat az a tény, hogy ma még nincs az életnek elfogadott, minden kritikát kiálló definíciója és nincs olyan tudós kompánia, aki a kémcsöveiben akár egyetlen újfajta prokarióta egysejtűt, vagy vírust előállított volna, vagy képes lenne a sejtet molekuláira szedni és újra összerakni, hogy működőképes legyen.

Solaris

Gumiszoba (65568)

HozzászólásSzerző: Solaris » 2013.03.08. 16:30

@Török Zsolt (65547):
Török Zsolt írta:@Solaris (65514):

Jut eszembe:

Számodra melyek azok a bizonyítékok, amelyek kétséget kizáróan igazolják, hogy az ember tulajdonképpen nem más, mint atomok, molekulák, és sejtek halmaza?

Rossz felvetés. Minden ember elektronokból, kvarkokból és gluonokból áll. A nagyobb egységek ezekből épülnek fel. Az ember, helyesebben minden élő nem egyszerű kupaca az alkotórészeinek, hanem azok magasan fejlett, bonyolult rendszere. Az embert és általában az életet az anyag magasabbrendű mozgásformájának tekinthetjük. Ezekre bizonyíték a fizika, kémia, biológia, a velül rokon, vagy belőlük kialakult sokféle más tudomány eredményei és nyugodtan közéjük érthetjük a materialista filozófiát is.

ennyi

Gumiszoba (65570)

HozzászólásSzerző: ennyi » 2013.03.08. 17:34

@Török Zsolt (65547):

Boncolas, mikroszkopos vizsgalat rontgen, NMR, (bio-)kemiai analizis...

... es nem egyszeru halmaz, hanem nagyon bonyolult es idoben gyorsan valtozo rendszer.

Totholio

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65575)

HozzászólásSzerző: Totholio » 2013.03.08. 23:57

@stark (65402):

Antiszemitának nincsen jelentése se értelme, a cionista kobold maradványok találták ki. Zsidó vagyok te baromarcú hulladék. És ismerek egy Rockefellert, Madagaszkárra jár évek óta kiló számra viszi a drágaköveket. Mindenkit kinyírnak aki felakarja fedni az igazságot tömegek előtt. Csak figyeljetek zombikáim.

Totholio

A legvadabb összeesküvéselméletek (65576)

HozzászólásSzerző: Totholio » 2013.03.09. 00:00

@Solaris (65383):

Tipikus cion féreg vagy.

mimindannyian .A hazaárulóságra egyből harapsz, ugye, kutya?! Megérzed az igazság fájdalmát még te vak is! Sosem voltál magyar, messze földről származol és nem vagy közénk, nagy magyarok közé való. Idegen, vérfertőzött, fattyú népek betolakodó ivadékaként mérgezed a Szent Magyar Földet! Sújtson le rád és temessen maga alá örökre a Turul végakarata!

Mondom én, hazaáruló libbant zsidó-proli népirtó komcsibérenc! Csak úgy ömlik belőled a fajgyűlölet. A diszkrimináció elvakítja a teljes értelmedet, ami amúgy se haladná meg egy amőba képességeidet!!!4!!!

Ez semmi nyilvánosan ugye? Már vizsgálják ne aggódj solár giliszta.

stark

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65586)

HozzászólásSzerző: stark » 2013.03.09. 00:34

Valaki itt behackelt egyet...

mimindannyian
*
*

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65587)

HozzászólásSzerző: mimindannyian » 2013.03.09. 00:35

@stark (65586): semmi hekk, csak ugyanolyan címen hozott létre új topic-okat. Nem hiszem, hogy hosszú életűek lesznek..

stark

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65588)

HozzászólásSzerző: stark » 2013.03.09. 00:37

Ja, akkor csak én voltam olyan naiv, hogy ilyen furmányos dolgot feltételeztem.

Bassza meg, de hülye vagyok, egy egysejtűről beszélünk...

mimindannyian
*
*

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65589)

HozzászólásSzerző: mimindannyian » 2013.03.09. 00:38

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65590)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.09. 00:42

Mimindanyiant figyelmeztetesben reszesitem a Totholionak irt szabalyzatellenes privat uzenete miatt. Kulonosen bosszant, hogy a privat trolletetese es bosszantasa miatt megint nekem kell ejnek evadjan takaritanom.

Totholio persze szinten figyelmeztetesben reszesul legujabb kommentrohama okan, es annak tomegesen szabalyzatserto mivolta miatt tovabbi szankciok is varhatoak vele szemben. Jelenleg ideiglenesn kitiltasra kerult.

pounderstibbons
*
*

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65591)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.09. 00:46

@mimindannyian (65589):

Totholio osszes kommentje a gumiszobaba lett athelyezve, ahol a rendszer automatikusan uj topikokat nyitott nekik. Nem hinnem hogy ez sokaig igy fog maradni, de most erre volt idom. Tovabbi reszuletek a valodi gumiszoba topikban.

Question

Gumiszoba (65593)

HozzászólásSzerző: Question » 2013.03.09. 00:50

@pounderstibbons (65590):
Hadd javasoljam, hogy tiltsuk ki örökre. Szerintem menthetetlen eset.

solarboat

Gumiszoba (65594)

HozzászólásSzerző: solarboat » 2013.03.09. 00:57

@Question (65593):
Olyan erzesem van hogy regi uj nick olyan ismeros valahonnan a stilusa .
OFF
Bekukk biztos azonnal beazonositana, ha itt lenne.
/OFF Elnézést!

ennyi

Árnyékkormány / Háttérhatalom (65595)

HozzászólásSzerző: ennyi » 2013.03.09. 01:05

@pounderstibbons (65591): Ha lehetne kerni, maradjon egyetlen gumiszoba topik es az osszes szemet oda gyuljon...

nem tudom egyesek mi oromuket lelik a bolondok (a gumiszobaba zart nickek) bosszantasaban, hiszen epp azert kerultek gumiszobaba, mert nem lehet veluk parbeszedet folytatni, de hat maganugyuk...

Szilágyi András
*
*

Gumiszoba (65596)

HozzászólásSzerző: Szilágyi András » 2013.03.09. 01:11

Helyrehoztam a dolgokat. Totholio hozzászólásai most ide lettek áthelyezve, nincsenek már dupla topikok.

ennyi

Gumiszoba (65600)

HozzászólásSzerző: ennyi » 2013.03.09. 01:50

mimindannyian
*
*

Gumiszoba (65602)

HozzászólásSzerző: mimindannyian » 2013.03.09. 08:14

@pounderstibbons (65590):
Mimindanyiant figyelmeztetesben reszesitem a Totholionak irt szabalyzatellenes privat uzenete miatt.
Mit beszélsz??
Miután konstatáltam a megszaporodott értelmetlen topicokat, gondoltam rákérdezek, mi okból tesz ilyet, ám azokba kár írni, úgyis el lesznek takarítva, így egy kérdést küldtem az ürgének, hogy mégis miért műveli ezt, hisz úgyse maradnak meg. A stílusa nem volt semmivel sem szabályellenesebb, mint az itteni megszólalások megannyi sértő kitételei (lásd Tökfejként való megszólítás). A slusszpoén, hogy el sem olvasta az ürge, még mindig ott áll a kimenő üzenetek között.
Most akkor mi az ábra? A PC-ség jegyében mindkét csapatból kell véráldozat? Vagy totholio olyan panaszt tett, melyet ész nélkül bekajálsz, függetlenül attól, hogy mit írtam neki az ámokfutását követően? Netalán változott az érzékenységed és a szánkra kell csapni ha egy tökfej vagy egy facepalm hagyja el? :roll:

pounderstibbons
*
*

Gumiszoba (65603)

HozzászólásSzerző: pounderstibbons » 2013.03.09. 08:58

@mimindannyian (65602):

Ez, vagy egy része nem tőled származik?
.A hazaárulóságra egyből harapsz, ugye, kutya?! Megérzed az igazság fájdalmát még te vak is! Sosem voltál magyar, messze földről származol és nem vagy közénk, nagy magyarok közé való. Idegen, vérfertőzött, fattyú népek betolakodó ivadékaként mérgezed a Szent Magyar Földet! Sújtson le rád és temessen maga alá örökre a Turul végakarata!

Mondom én, hazaáruló libbant zsidó-proli népirtó komcsibérenc! Csak úgy ömlik belőled a fajgyűlölet. A diszkrimináció elvakítja a teljes értelmedet, ami amúgy se haladná meg egy amőba képességeidet!!!4!!!

Question

Gumiszoba (65604)

HozzászólásSzerző: Question » 2013.03.09. 08:59

@Question (65593):
Vagy egy még korrektebb megoldás.
Nem lehetne megkérdezni az ittenieket, hogy ki az, aki szeretné hogy ne tiltsuk ki Tothilo-t? És ez alapján lehetne dönteni a moderátoroknak.

mimindannyian
*
*

Gumiszoba (65605)

HozzászólásSzerző: mimindannyian » 2013.03.09. 09:16

@pounderstibbons (65603):
1) Mi köze ennek a privát üzenetekhez? Amiatt róttál meg, nemde? Ez itt hangzott el.
2) Hülye, aki nem látja, hogy üres paródia,
3) a kontextus hol marad? Nem derült égből pendítettem meg ezt a kabaré stílust.

Török Zsolt

Gumiszoba (65606)

HozzászólásSzerző: Török Zsolt » 2013.03.09. 09:19

Vissza: “Gumiszoba”