Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 21:07

semmilyen tesztet nem csinal. sem ő, sem a hasonszoru szelhamosok. a módszerét a tudomány kineveti. persze probald csak ki nyugodtan, a te dontesed... de amit allitott azt soha nem tudta igazolni tudományosan. ezert büntették meg. de ha majd azt fogod itt allitani hogy rajtad segít a cucc, az sem lesz bizonyíték. a tudomany másról szól kicsit...
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 21:10

tökmindegy miért talalta ki.. pénzéhség vagy más az ok. a módszer tudománytalan ostobaság.
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 21:14

az eszkoz 4-5e ft anyagkoltsegu. a tudományos resze nulla. vedd meg ha jo uzlet szerinted. fél millió az ára :)
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.09.06. 21:21

Az orvostudományt ne keverd össze a magyar orvosi társadalommal. De még az esetükre érvényesen se általánosíts. Köszönöm.
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 21:29

Na utána olvastam már egy kicsit én is :) :) :) DE nem értem, hogy miért lovagoltok ezen annyira, hogy a gvh így meg úgy megbüntette. A reklámozás miatt!!! nem azért mert a készüléket kipróbálta a gvh és azt tapasztalta hogy nem használ.

Tudjátok, hogy pl Amerikában hány és hány céget büntetnek meg tiltott reklám tevékenység miatt, pedig a terméket lehet hogy te is megveszed :)
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 21:32

MI a végzettséged kedves andras3311 ha nem sértelek meg a kérdésemmel. Csak azért ha már nem tudom kinek higgyek...

Legyen valami ami miatt a te véleményedet elfogadhatónak gondolom
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 21:38

ne az en vegzettsegemmel foglalkozz (egyebkent sokkal magasabb mint a 'feltalalo'-é mellesleg, mert ő haztartasi kisgepszerelő)
de nem ezen múlik az ostobaság, a szloboda féle hulyesegnek nincs tudományos alapja...
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 21:42

Értem én ezt! Kedves andras3311 nem akartalak megsérteni csak fel keltette az érdeklődésemet a téma. annak sincs tudományos alapja hogy volt a semmi aztán az felrobbant..... :) És az egy sejtből ember egyed formálódott és stb... Az hogy mi a tudományos és mi nem azt ki mondhatja meg?
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 21:45

nem ez az a topic amire vagysz... keress masikat erre :)
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 21:48

"A kísérletet végző csoport 30 ember teszteléséhez kérni fog tőlem 15 db Immunotic készüléket, és 15 db üres dobozt, ami ugyanolyannak tűnik, de nem működik."

Ez a vakteszt Igaz és ezt minden orvosilag alkalmazott módszernél kipróbálják? Vagy ez hogy működik? Hú ez kicsit ijesztően hangzik nem?
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 21:52

"nem ez az a topic amire vagysz... keress masikat erre" - ezt nem értem miért írtad :oops:
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 22:01

Na mindegy nem látlak titeket sem hitelesebbnek mint a szóban forgó készüléket. És mivel szabad akarattal rendelkezem majd én döntök és miután kipróbáltam a készüléket azután talán én hitelesebb infókat tudok majd nektek adni. De azért köszi a segítséget. Legalább megpróbáltátok :) Ezért nem jók a fórumok mindenféle ember beír azt sem tudja az ember ki mi fán terem honnan osztja az észt tapasztalatból vagy elutasítottságból, haragból stb. Mindenki a saját tapasztalatai alapján döntsön sztem mint ahogy én is teszem :) Sziasztok
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 22:04

itt nem a magyar orvostarsadalom a téma, nem is a kemo, hanem egy nyilvanvalo szelhamossag.. van a temadra hozzáillőbb topic. az idézett szövegben van igazsag, de sok egyeb tesztnek is meg kell felelni egy készítménynek vagy eszköznek ha orvosi eszközkent akarják hasznalni.
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 22:08

Kemo írta:Na mindegy nem látlak titeket sem hitelesebbnek mint a szóban forgó készüléket. És mivel szabad akarattal rendelkezem majd én döntök és miután kipróbáltam a készüléket azután talán én hitelesebb infókat tudok majd nektek adni. De azért köszi a segítséget. Legalább megpróbáltátok :) Ezért nem jók a fórumok mindenféle ember beír azt sem tudja az ember ki mi fán terem honnan osztja az észt tapasztalatból vagy elutasítottságból, haragból stb. Mindenki a saját tapasztalatai alapján döntsön sztem mint ahogy én is teszem :) Sziasztok
butaság amit írsz.. ez nem lesz bizonyíték semmire. a tudomany másról szol szerencsere. de egeszsegedre es jobbulast. előtte kérdezz meg egy valodi orvost is azert a gondoddal kapcsolatban :)
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 22:11

andras3311 írta:
Kemo írta:Na mindegy nem látlak titeket sem hitelesebbnek mint a szóban forgó készüléket. És mivel szabad akarattal rendelkezem majd én döntök és miután kipróbáltam a készüléket azután talán én hitelesebb infókat tudok majd nektek adni. De azért köszi a segítséget. Legalább megpróbáltátok :) Ezért nem jók a fórumok mindenféle ember beír azt sem tudja az ember ki mi fán terem honnan osztja az észt tapasztalatból vagy elutasítottságból, haragból stb. Mindenki a saját tapasztalatai alapján döntsön sztem mint ahogy én is teszem :) Sziasztok
ha javulnal az sem bizonyitek. jobb ha tudod.
0 x

Kemo
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2015.09.06. 20:04

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Kemo » 2015.09.06. 22:32

Köszi a tanácsokat minden jót neked is
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.06. 22:52

végül: nekem kiváló ismerőseim vették meg ezt a bovlit 3 éve. persze nem segített a kütyü, a holgy meghalt pár honap mulva.... ez sem bizonyitek, en is tudom, de ne hagyd kifosztani magad sarlatanok által... inkább menj el több orvoshoz is.
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.09.07. 00:07

Ez is egy "ki kell próbálni" típusú troll volt.
0 x

Avatar
Rigel
Hozzászólások: 1492
Csatlakozott: 2013.05.15. 10:49

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Rigel » 2015.09.07. 12:20

mimindannyian írta:Ez is egy "ki kell próbálni" típusú troll volt.
Erről a "ki kell próbálni" dologról nekem csak a trágyaevés jut eszembe. Ki kell próbálni, hiszen százmilliárd légy nem tévedhet! :D
0 x

Avatar
mimindannyian
*
*
Hozzászólások: 7917
Csatlakozott: 2011.04.23. 16:20
Tartózkodási hely: Szoboszló

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: mimindannyian » 2015.09.07. 17:18

Azaz!
De láthatólag örökzöld "érv" minden sarlatánság mellett a "csak kipróbálva lehet meggyőződni róla". Olykor nehéz eldönteni, hogy tényleg ennyire buta emberek vannak, vagy csak az ártatlan beteg álruhájában játsszák el ezt a szerepet a sarlatánok, saját szekerüket tolni igyekezvén.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2015.09.11. 16:12

Itt az újabb GVH-bünti.
Megalapozatlan állítások miatt bírságolt a GVH

A Gazdasági Versenyhivatal (GVH) megállapította, hogy az IMMUNOTIC Kft.tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott, mert valótlan állításokat tett közzé az Immunotic készülékcsalád több termékének gyógyító, illetve egészségre gyakorolt hatásairól.A jogsértésért 1.200.000 forint bírságot szabott ki a GVH.

Az Immunotic termékek nem minősülnek sem orvostechnikai eszköznek, sem gyógyászati segédeszköznek, mert a gyártó és forgalmazó IMMUNOTIC Kft. nem akként hozta forgalomba e készülékeket. A készülékcsalád több, változó frekvenciát alkalmazó immunerősítő, fizikai közérzetjavító berendezésből, és az azokhoz tartozó programokból áll. Ezen eszközöket a gyártó otthoni felhasználásra fejlesztette ki magánszemélyek számára.

A GVH döntése szerint az IMMUNOTIC Kft. 2013 augusztusa és 2014 decembere között tisztességtelen magatartást tanúsított, mert gyógyító hatásokkal népszerűsítette az Immunotic eszközöket honlapján, Facebook és Youtube oldalain, valamint a saját blogján, így a fogyasztók azt gondolhatták, hogy számos betegség kezelhető a készülékek használatával. A vállalkozás azonban nem szolgáltatott a tudomány elvárásainak megfelelő bizonyítékokat egyes állításai alátámasztására, így a GVH valótlannak minősítette azokat.

A GVH úgy ítélte meg, hogy IMMUNOTIC Kft. megalapozatlan egészségre vonatkozó állításokat tett honlapján és Facebook oldalán a fenti időszakban ImmunoSlim készülékével összefüggésben, mondván, a normál testsúly – azaz a fogyás vagy a hízás – különösebb megerőltetés nélkül, pusztán a gép rendszeres használatával elérhető. Az eszköz hatékonyságára vonatkozó állításait azonban nem igazolta bizonyítékokkal.

A GVH a jogsértéssel érintett árukból realizált, időarányos árbevétel 5 százalékát tekintette a bírság alapösszegének.

A GVH súlyosító körülményként értékelte, hogy

- a jogsértéssel érintett termék bizalmi jellegű termék;

- a megcélzott fogyasztói kör jelentős része – az egészségügyi problémákkal küzdő, és ebből adódóan a hasonló magatartásokra fokozottan érzékeny, döntési folyamatukban sérülékenyebb fogyasztók – fokozottan kiszolgáltatott;

- a jogsértő kommunikáció hosszú ideig (16 hónapon át) volt elérhető.

Enyhítő körülményként vette figyelembe a GVH, hogy

- a honlapi tájékoztatások egy része a fogyasztók szűk köréhez jutott el;

- a blog látogatottsága alacsony volt;

- az egyes kommunikációs eszközökön figyelmeztető tájékoztatások szerepeltek arról, hogy a készülékek nem gyógyítanak.

A GVH felhívja a figyelmet arra, hogy az egyes állítások igazolására olyan bizonyítékokat vár el a vállalkozásoktól, amelyek egyrészt alátámasztják gyógyító vagy egészségre vonatkozó állításaikat, másrészt megfelelnek a tudomány elvárásainak, és e bizonyítékokkal rendelkezniük kell már a reklámjaik közzététele előtt.

Nem tekinthetők tudományos ismeretnek a pozitív terméktapasztalatok, a betegektől és kezelőorvosaiktól származó vélemények, tehát ezen idézetek megjelenítése az egyes kommunikációs eszközeiken nem mentesítik a vállalkozásokat a versenyjogi felelősség alól, mert az így elhelyezett állítások az adott vállalkozás közléseinek minősülnek.

Az ügy hivatali nyilvántartási száma: Vj/118/2014.

Budapest, 2015. szeptember 11.

Gazdasági Versenyhivatal
http://gvh.hu/sajtoszoba/sajtokozlemeny ... a_gvh.html

És az Index kapcsolódó cikke:
Átverésben utazik az év szabolcsi vállalkozója

Szloboda Balázs, a cég tulajdonosa egyébként jelen topik törlését kérte. Ezt megtagadtuk, erre ügyvédet ígért be, de egyelőre ügyvéd nem jelentkezett.
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.11. 18:10

Hát igen...3 év küzdelem eredménye..megkapták a második pénzbirságot is. De a forgalmuk csökkenhetett, mert az első büntinél is az éves bevétel 5%-a volt a büntetés. Tehát eredményes volt a küzdelem a pénzügyi vonalon is ellenük.
A cég "klasszikusnak" számító módszereit ismerve a következő időszakban megszaporodnak majd itt is és más fórumokon is a hirtelen "isten bizony" jellegű "csodálatos" gyógyulások és újra tömegével dobálják el az emberek mankóikat és művégtagjaikat "az Immunotic-tól újra kinőtt" felkiáltással.
Az emberi hiszékenység határtalan, de a cég módszerei is ráerősítenek erre. A kemó és az orvosok szapulása jön szokás szerint, ahogy az első bünti után is.
Remélem a csávó komolyan gondolja, amit az egyik riportban állított műszomorúan: azaz áttér az állatgyógyászatra. De a libák is hinni fognak neki? Mint sok száz ember?
0 x

andras3311
Hozzászólások: 34
Csatlakozott: 2014.08.05. 14:19

Re: Immunotic és egyéb Rife frekis csalások

Hozzászólás Szerző: andras3311 » 2015.09.12. 16:16

http://www.webbeteg.hu/beteg_klub/lista ... /forum/327

Kedvenc háztartási kisgép szerelőnk a csodás gyógyulásokkal pár napja (amióta tud az újabb büntiről) elárasztotta a webbeteg nevű oldal egyik fórumát
Nyilvánvalóan ellentámadásba lendült amikor megkapta a határozatot. Az itt "kemo" néven irogató emberke is ő lehetett valószínűleg...
0 x

Válasz küldése