Dr. Csabai féle termékek

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.03.18. 06:53

Mennyi okos 1 helyen! Na most aztán jól megmondtátok! TAPS! Ez semmi más mint az unatkozó, befásult emberek időtöltése. Ne legyen már ez is úgy előadva, mintha mindenhol minden rendben lenne és csak ez az egy manus ügyeskedik. Nyissátok ki a szemeteket mert minden nap, lépten nyomon átvernek titeket. Csak nézz meg egy reklámot a tv-ben, vagy menj be egy üzletbe stb.... A világ erre épül. Természetesen én sem értek ezzel egyet, mielőtt jönnek a Fotelhuszárok és megtámadnának. Azt gondoljátok, hogy ezzel a palival fognak példát statuálni? Vagy mire számítotok? mi lesz? Szerintetek amennyit keresett az évek alatt Csabai, abból nem telik neki egy sztárügyvédre aki majd kimosdatja? Vagy megveszi az egész fórumot és lekapcsolja... Most komolyan! bárki elhiszi, hogy majd a bíróság letöltendőre ítéli? Maximum lesz egy pénzbírság amit a farzsebéből kifizet és minden megy tovább. Vegyék le a termékeit a polcokról? ugyan már! 10 perc alatt készítenek egy új címkét új névvel és minden megy tovább... Aki erre rendezi be az életét , hogy bármikor bebukhat szerintetek nincs B, C ,D terve? De az is lehet, hogy megszállja a szentlélek és jó útra tér... :ugeek:
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2021.03.18. 21:53

bádogember, Tényleg sok okos ember van itt. Már csak te hiányoztál, hogy legyen egy hülye is.
0 x

bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.03.19. 16:22

Solaris, miért kell személyeskedned? Mi a bajod ezzel a kijelentéssel? Leírtam a véleményemet, mivel egy fórum ezt a célt is szolgálja vagy nem?
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.03.22. 15:36

hahahaha itt egy újabb elemér.... 8-)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.22. 21:57

Nem értelek titeket.
Ugyanazon a véleményen vagytok és összevesztek?Bádogember olyan jót írt aminek egyetlen mondata sem cáfolható.
Lehet hogy én is írtam már hasonlót,de nem tudtam ilyen jól megfogalmazni.
...nemgyógyszerész Te is jókat írtál,de miért gondolod hogy itt egy újabb elemér?
Ki az újabb elemér?Valamit félreérthettél,szerintem bádogember ugyanazon az oldalon áll mint Te.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.22. 23:04

Rengeteg ilyen "csaló" van a világban.Lehet hogy nem is tudják hogy csalók!
Nem védeni akarom őket,csak meg szeretném érteni azt,hogy mi a motiváció.A pénz?Vagy csak a vakhit?
Lehet hogy csak idióták és elhittek valamit ami nincs...és azután elkezdték terjeszteni.
Például itt vannak a szabadenergia hívők.Rengetegen vannak és nem lehet őket meggyőzni hogy a hitük tévedés és hamis.
Vagy az istenhívők.Ez ugyanaz csak egy másik szelete egy olyan nagy hazugságnak amit elhisznek és nem tudják bizonyítani,de én sem tudom az ellenkezőjét mert ami nincs azt nem lehet bizonyítani hogy nincs.Egész egyszerűen azért mert NINCS.
Azt könnyen be lehet bizonyítani ami van és létezik és működik ugye?
Csabainak nem kell bizonyítania semmit.Neki csak el kell hitetnie hogy működik...ha mégsem???hmmm akkor más volt a baj.
Lehet hogy vizet árul és a hívők nagy része mint placebótól meggyógyul:).Az is lehet hogy nem valódi betegek fordulnak hozzá!
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.03.23. 10:59

idegen írta:
2021.03.22. 23:04
Rengeteg ilyen "csaló" van a világban.Lehet hogy nem is tudják hogy csalók!
Ez most komoly? :facepalm: vagy amit a istenhívőkről írtál? Az hogy valamiben hiszel és ezzel nem károsítasz meg másokat nem ugyan az mint előre eltervezni és véghezvinni egy csalást amire bizonyítottan megkárosítasz másokat pénzzel vagy esetleg az egészséggel. Itt nincsenek oldalak, hogy ki hová tartozik mivel két választás van: Az egyik, hogy a mai napig próbálsz hinni Csabainak annak ellenére, hogy kézzel fogható bizonyítékok vannak ellen, vagy elfogadod a tényeket és hangot adsz a felháborodásodnak. Az istenhitbe és a korrupt egyházakba most nem mennék bele, mert az egy másik topic lenne, de azt megjegyzem, hogy az egyházak is szinte kivétel nélkül sárosak a hazugságokba és a hívők lehúzásában, mondom úgy, hogy katolikus vagyok (de pont ezekért nem gyakorlom a vallásomat...)
idegen írta:
2021.03.22. 23:04
csak meg szeretném érteni azt,hogy mi a motiváció.A pénz?Vagy csak a vakhit?
Ezeknél a csalóknál mint Csabai semmi más indíték nincs mint a PÉNZ. A szektás csalók azok akik az ember hitét jobban kihasználják de akkor is dominál a pénz. Erre főként Amerikában vannak példák a különböző szekták, melyeket Jézus reinkarnációi irányítanak stbstbstb.
idegen írta:
2021.03.22. 23:04
Csabainak nem kell bizonyítania semmit.Neki csak el kell hitetnie hogy működik...ha mégsem???hmmm akkor más volt a baj.
Lehet hogy vizet árul és a hívők nagy része mint placebótól meggyógyul:).Az is lehet hogy nem valódi betegek fordulnak hozzá!
Mit kéne bizonyítania? Végül is semmit :D 8-) :facepalm: csupán hamis Dr. Phd és még sok titulust adományozott magának. Csabai állít valamit amit a Szkeptikusok megcáfoltak. Végül is semmit sem kell bizonyítania... Azt viszont te sem gondolod komolyan, hogy vizet árul... Világosan leírták a tényfeltáró cikkben, hogy a grépfút cseppje kémiai fertőtlenítőszert tartalmaz!
idegen én már téged sem értelek....
0 x

bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.03.23. 14:59

nemgyógyszerész, még viccnek is rossz az eleméres poénod... kicsit erőltesd meg jobban magad. Vagy fáj az igazság? Végigolvastam minden Csabaihoz kapcsolódó anyagot, sőt! rávettem magamat és az egész fórumot is átolvastam, valamit a fellelhető videókat is végignéztem. Nem volt kis idő hidd el! :D Szóval amit írtam azt ezen információk tudatában fogalmaztam meg. Vegyük úgy, hogy most a Mátrixban te is a piros kapszulát választottad... Megpróbálom röviden: Bárki azt gondolja, hogy pusztán véletlenül ilyen gyenge a táplálék kiegészítők szabályozása? Ez megint szimplán csak politika, ugyanis az aktuális regnáló hatalom mindig is a saját szája íze szerint alkotja a szabályokat. A komolyabb hasznot hozó táplálék kiegészítő bizniszek mögött keszekusza céghálók által mindig valami nagyhal áll, és nem számít hogy milyen politikai érzelmű csak az hogy dől a lé és megy a visszaosztás. Azt gondolod, ha a politikusok nem részesülnének ebből a tortából akkor ennyire gagyi szabályok lennének? Lóf*aszt! megfingatnának mindenkit. Tehát a hivatalokban ülőknek is meg van kötve a kezük. Na már most Csabai és a hozzá hasonlók semmi mást nem csinálnak mint kifognak egy kis szelet ebből a vitorlából. A milliárdos árbevételt generáló politikai kötődésű cégeket meg éppen nem érdekli, hogy vannak mellettük ilyen kis piti ügyeskedők mindaddig amíg dőlnek a milliárdok vagy az ő piaci helyzetüket nem rontja. Ekkor vagy tönkre teszik vagy beállítják a sorba és attól a perctől kezdve ő is a rendszer része lesz. Ha Csabai nem ilyen gerinctelen módon csinálná még akár szimpatikus is lehetne, mint például az a manus aki Hiamláyai hegyi levegőt ad el befőttes üvegekben, ezek jó ötletek mivel nem károsítanak senkit és messziről látszik hogy mekkora kamu de ha valaki megveszi lelke rajta. Ez egy igazi kreatív értékesítés. Az viszont hogy Csabai orvosnak adja ki magát és a termékei is hamisak,akár az egészségre ártalmasak ez már kiveri a biztosítékot nálam is. A legaljasabb patkány módszer a beteg emberek elesettségének a kihasználása. Vajon Csabai az elejétől kezdve ilyen volt? vagy csak megrészegítette a könnyen jött pénz? és elrugaszkodott a valóságtól? Természetesen erről is van egy okfejtésem, mint mindenről :D , viszont most nincs időm kifejteni de később leírom, főleg ha érdekel titeket.
0 x

bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.03.23. 19:25

Na most van egy kis időm, ezért leírom az én meglátásomat ez ügyben:
Adott egy ügyeskedő ember aki valószínűleg soha nem dolgozott vagy ha igen akkor "büdös" volt neki a munka, ezért elkezdett ötletelni azon, hogy miből tudna kevés befektetett "munkával" sok pénzre szert tenni. Gondolom rájött, hogy valami olyasmi kellene amit az emberek folyamatosan fogyasztanak, ezzel folyamatos vásárlást generál. Valószínűleg itt jött a nagy grapefruit ötlet, mivel hazánkban nem terem meg ezen déli gyümölcs, így ellenőrizhetetlenné válik, hogy vajon honnan van ennyi grapefruit mag vagy gyümölcs ami a gyártáshoz kell. Nos megvan az alapötlet akkor már csak egy szép köntösbe kell eladni. Itt jött a másik nagy ötlet, hogy "gyártsuk" egy olyan helyen ami bizalmat kelt az emberekben. Bummmm legyen a hely Svájc! ha már valami Svájcban készül csak jó lehet... (nézd meg a mai napig cukorkáktól kezdve rengeteg termék SVÁJCI 8-) mert így könnyebb eladni.) DE ez még mindig nem volt elég ahhoz, hogy a termékre bárki felfigyeljen. Na itt jött gondlom a bombasztikus ötlet: mi lenne ha Dr. PhD , kutatóorvos ajánlaná ezt a terméket? NA de hol szerez egy hiteles orvost ehhez a kókler termékeihez? SEHOL! mivel akkor be kellett volna vizsgáltatni és már bukta is lett volna. Akkor legyek én a Dr. Phd és kutatóorvos.... és így született meg Dr. Phd Csabai Zsolt. Mint kiderült van valamiféle fogtechnikusi végzettsége, ergo megvolt az a rálátása, hogy milyen orvosi könyveket érdemes elolvasni, hogy ha meg kell szólalni néhány hangzatos latin kifejezéssel még jobban elhitesse, hogy ő egy igazi orvos. Meg alapól ezek a titulusok már eleve egy "tiszteletet" generálnak egy bemutatkozás során. Őszintén ha bárkinek bemutatkozik az orvos, ki az aki egyből a diplomáit kéri el? SENKI! Csabai erre építette fel a tervét. Megírt egy hangzatos történetet magáról, hogy ő találta fel és szabadalmaztatta a grapefruit mag kivonatot és ebből készíti a termékeit ami egy CSODASZER. Na azt gondlom, hogy itt már teljesen elszakadt a valóságtól Csabai, mivel már saját magáról is elhitte, hogy orvos és elkezdte diagnosztizálni a betegeket akiknek a bajaira szerintem kivétel nélkül valamelyik termékét javasolta. Megint csak gondlom, ahogy egyre jobban ment a szekér, egyre bátrabb lett és elkezdett műsorokban szerepelni. Ha már a TV-ben van valaki még hitelesebb lesz sok ember szemében... Annyira magabiztos lett ez az ember, hogy álmában sem gondolta, hogy bármikor belebukhat hiszen ki kérdőjelez meg egy orvost? Gondolom itt már annyi pénzt összeszedett, hogy nem volt probléma kifizetni Erdei Zsoltot illetve Farkas Bertalant , hogy mondjanak pár meggyőző szót a termékeiről. Gondolom itt már magasabb körökbe került, sőt valószínűleg hasonló csalókkal is üzleti kapcsolatot alakított ki. A nagyobb nyilvánosság nagyobb néző és vásárló közönséget generált, de ez azt is magával hozta, hogy manapság egyre többen válnak tudatos vásárlóvá és utána néznek a termékeknek. Valószínűleg ezzel már nem kalkulált Csabai, hogy mi lesz ha bárki utána néz a termékeinek, esetleg ő magának, hogy hol végzett stb. Ez a lebukás pedig hatalmas égés volt számára, mivel egy amatőrként tekintenek rá még a csaló haverjai is 8-) Ki az a hülye aki egy mindenki számára köztudott kamu oldalon vásárol egy kamu oklevelet amit egy általános iskolás is észrevesz, hogy orbitális f*szság! Ennyi erővel akár PAINT-ben is megszerkeszthette volna saját maga is. Itt látszik rajta a kapkodás mert erre nem számított. A kártyavára elkezdett széthullani de mivel van elég pénze és valóban meg tud fizetni akár sztár ügyvédeket is akik (a szememben ugyan olyan gátlástalanok mint Csabai, mivel tudván tudják, hogy Csabai bűnös de ugyebár pénz beszél...) szóval akik kiskapukat javasolnak neki,amivel akár még évekig elhúzhatja a dolgokat. Ilyenkor már biztosan megszületett több terv arra vonatkozóan, hogy mi lesz ezután. Itt visszakanyarodnék amit az előző kommentben írtam, hogy direkt gagyik az étrendkiegészítőkre szabott szabályok, ezért a hivatal is bénáskodik vele. Ebből gondolom, hogy senki sem fogja feljelenteni és nem lesz belőle semmi ügy. Most is kivár sehol, semmit sem cáfol meg amit a szkeptikusok kiderítettek, ellenben ugyanúgy árulja a termékeit ugyanazokkal a titulusokkal. Ez egy bevált recept, nem csak ő alkalmazza hanem rengeteg ügyeskedő csaló. Ebből gondolom, hogy nem lesz meg az a büntetés amire itt mindenki vár. Ez szintén Csabai malmára fogja hajtani a vizet mert majd ezzel is tudja bizonygatni, hogy látjátok híveim a hivatal nem tiltotta be a termékeimet, mert mindig a polcon vannak. Tehát semmi gond velük és ebben a helyzetben már az embereket sem fogja annyira érdekelni, hogy hatalmasat hazudott mindenki szemébe az orvosi titulusaival. Ne legyen igazam de Csabai részére fog billenni a mérleg.
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.03.24. 09:30

bádogember a nagy megmondó :facepalm:
Ember te ugyan azt írtad le amit mint én korábban! Ehhez aztán nem kellett nagyon nagy fantázia. Legyenek már saját gondolataid...
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.27. 23:28

nemgyógyszerész írta:
2021.03.24. 09:30
bádogember a nagy megmondó
Ember te ugyan azt írtad le amit mint én korábban! Ehhez aztán nem kellett nagyon nagy fantázia. Legyenek már saját gondolataid...
[/quote
Legyél Te a nagy megmondó!
Erről beszéltem,hogy ugyanazon a véleményen vagytok.Hogy tudtok így mégis összeveszni?
Na én meg ezt nem értem.
nemgyógyszerész írta:
2021.03.23. 10:59
Ez most komoly? vagy amit a istenhívőkről írtál?
Elég komoly mert szerintem nagyrészt nem tudatosan és tervszerűen lesznek ezek az emberek csalók(persze vannak kivételek és lehet hogy ez a Csabai is jól megtervezte az üzletét,de ehhez olyan támogatók kellenek akik szintén csalók,és a rohadt pénzükért bármire kaphatóak.Elég sok ilyen féreg van a mai világban.Kik szedik be ma a pénzt?Kik osztogatják/egymás közt?/...hmmm.
A papok püspökök istentanítók már régen elvesztették a fonalat...vakon hisznek és elhitetnek egy óriási baromságot,és a birkák hisznek,mindent elhisznek és háborúznak valamiért ami nincs.
Mit vársz egy olyan embernépségtől akik gyanútlan munkába igyekvő emberekre atombombát dob?Aztán mégegyet...biztos ami biztos.Hová lett az empátia?Senki és semmi nem számít már csak ez a rohadt pénz?Meg a hatalom?
Még mindíg rabszolgatartó társadalom van az egész földön.És ez nagy baj!
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.28. 00:22

A pénz jó ötlet volt egy kis ideig.Amint az okoskodók elkezdték manipulálni,de az már nem jó!
Pénz csinál pénzt?Üzletember???...Szarvashiba!
Hová lett az EMBER?
Van jó üzlet?Mutass egyet!Többnyire sokan ráfaragnak a "jó"üzletre és egy két csaló hazudozó jól jár.
Na nekik van jó üzlet,és leszarják hogy hányan vannak a vesztesek.
Így működik a mai "okosember"világunk...
0 x

bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.03.30. 13:17

idegen írta:
2021.03.28. 00:22
Van jó üzlet?Mutass egyet!
Szerintem vannak jó üzletek, ha csak egy egyszerű példát akarsz akkor nézd meg az őstermelőket, de legyen konkrét példa a méhészek. A természetnek szükségük van a méhekre mert nélkülük tönkremegy minden. A méhész pedig termékeket állít elő a mézből amit később el tud adni. A termékek (ha csak nem tartalmaznak nem lebomló vegyszereket) egészségesek, így a fogyasztó is jól jár. A mészének anyagi haszna származik ebből, melynek egy részét visszaforgatja a vállalkozásba. Akár felvesz egy vagy több segítőt, esetleg virágok és fák ültetésébe kezd stbstbstb. Ez egy jó üzlet! Persze csalni itt is lehet , ha Csabai lenne a méhész akkor valószínűleg cukorral felütött mézet árulna agyonvegyszerezett méhkenyérrel....
Idegen, amiről te beszélsz az inkább már filozófia mintsem a valóság. Az embernek ilyen a természete, az élet minden területén lesznek elnyomók és elnyomottak. Gondolj bele ha mindenkinek kivétel nélkül ugyan olyan képessége, gondolkodása, testi adottsága lenne akkor nem fejlődne a világ. A történelem mindig ismétli önmagát, most is ez történik. A vallás pedig egy ütőkártya, mert fanatikussá lehet tenni az embereket. Nézd meg mi történik Európában? Az iszlám mekkora teret hódít? itt zajlik a szemünk előtt és mégsem történik semmi ellene. Franciaországban lefejeznek egy embert mert nem ért egyet a fanatizmussal? hol tartunk? és ez is csak egy hír volt az esti híradóban... 20 éven belül Európának vége lesz! háború fog kitörni, vallási rabszolgaság lesz. A történelem ismétlődik... csak most nem a keresztes lovagok fogják igába hajtani az embereket hanem a fanatikus muszlimok. A kereszténység az évszázadok alatt "megszelídült" de a mostani vallási fanatikusok nem fognak. Ok - OKOZAT. Mindennek van oka de vagy későn vagy pedig soha nem fogjuk megtudni...
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.03.30. 22:39

bádogember írta:
2021.03.30. 13:17
Szerintem vannak jó üzletek
Szerintem csak voltak...
bádogember írta:
2021.03.30. 13:17
Idegen, amiről te beszélsz az inkább már filozófia mintsem a valóság.
Így igaz!Jól látod,ez csak egy filózófia.Nézd meg jobban,távolabbról vagy közelről.Szerinted így hová "fejlődik" a világ?
(én ezt nem nevezném fejlődésnek).
bádogember írta:
2021.03.30. 13:17
az élet minden területén lesznek elnyomók és elnyomottak.
Számomra ez teljesen elfogadhatatlan.Egyik ember nem lehet a másik szolgája!Nincs szükség elnyomókra,élősködőkre stb.
Emberek vagyunk mindannyian,nincs és nem lehet "milliárdos"külömbség még akkor sem ha az egyik ostoba a másik meg okos.Ez a föld egy akvárium és háborúk zajlanak,rengeteg katasztrófa történik.Éghajlatváltozás ami lehet hogy természetes
de rengeteg embert tesz tönkre.Hová menjenek egy olyan akváriumban ahol határok és fegyveres katonák őrzik a még lakható területeket?Mit fognak lépni azok akik most gyönyörű tengerparti házakban élnek és egyszercsak elönti az óceán az országukat?Valahová nyilván el akarnak menni.Angliát vagy amerikát elönti a víz akkor hová mennek?Vagy a kárpát medencét elönti a víz,akkor hová mi hová mehetünk?Ki kinek fog pitizni?
Lehet hogy nem így lesz,hanem elfogy a víz.Kiszáradnak földrészek mások meg bő vizet kapnak.Akkor meg a kiszáradtak mennének a víz felé,de nem tudnak...mert határok vannak az akváriumban.
bádogember írta:
2021.03.30. 13:17
A történelem mindig ismétli önmagát, most is ez történik.
Itt a probléma.Tudjuk hogy a történelem ismétli önmagát?Esetleg tanulni belöle,hogy ne ismétlődhessen meg ugyanaz a hiba ugyanabból az okból?
Tényleg ugyanazokat a hibákat el kell követni generációkon át és semmit nem tanulunk belőle?
Ez is csak filózófia,de érdemes elgondolkodni rajta.
Bocsánat nagyon eltértem a csabai csaló történelmétől...de sajnos minden mindennel összefügg.
András majd megcenzúrázza:)
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.03.31. 08:38

bádogember és idegen szerintem nyissatok egy új témát kéz a kézben. Ne hülyéskedjetek már, hogy amiket fent leírtatok összefügg a Csabai csalásaival, ugyan már! Nem kell kozmetikázni ezt a dolgot. Akármennyire is csinálunk belőle viccet a sz*r az sz*r marad. A Szkeptikusok bizonyítottak valamit és szerintem a fórum és a megjelent cikkek nézettségét látva elég sokan kíváncsiak arra, hogy lesz-e bármilyen következménye nemdoktor Csabai Zsolt csalásainak vagy bármiféle következmény nélkül tovább végezheti azt amit eddig csinált. Az igazság néhány eleme napvilágot látott, ezért nyom nélkül nem tud majd eltűnni, azonban a nagy kérdés, hogy lesz-e felelősségre vonás vagy sem? Ennyi az egész! Az emberek megérdemlik a hiteles tájékoztatást, főleg azok akik a mai napig szedik a kamu termékeit. Én az a fajta ember vagyok, aki szeret viccet csinálni bizonyos dolgokból, azonban itt már csak kínomban röhögök :cry: Idegen és bádogember inkább tegyetek ti is valamit az ügy érdekében, jelezzétek a hatóságok felé! Én Hollandiában élek, ezért nem tudom, hogy mennyire foglalkoznának a jelzéseimmel de azért írok én is pár sort a megfelelő helyre. (privátban ajánlhatnátok olyan hivatalokat amiket érdemes megkeresni)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.04.01. 22:48

nemgyógyszerész írta:
2021.03.31. 08:38
bádogember és idegen szerintem nyissatok egy új témát kéz a kézben.
Miért kellene erre új téma?Ez még mindíg ugyanaz,és én azt "hittem" hogy már el van intézve.
Itt egy picit többről van szó mint az egyik csalóról a sok közül.Rengeteg csaló van,de nem mindegyik tudatosan csinálja.
Ezek elhisznek valamit és aztán terjesztik.Van a másik véglet aki tudatosan csal,mert ismeri az emberi hiszékenységet...illetve azt hogy,hogy lehet a hiszékeny betegekből még még egy kis pénzt kiszedni.Azt eldönteni hogy melyik tud működni csak úgy lehet,hogy vannak -e meghatározó kapcsolatai valamilyen médiában,vagy csak a placebo hatás működik.Ki fog ennek utánanézni a "betegek"közül?Azok az emberek akik talán utolsó reményüket bízzák rájuk.
Elszomorító hogy semmit sem tudunk tenni.A tehetetlenség érzése a legrosszabb,de szerintem a legnagyobb hiba ebben és a többi csaló történetben az,hogy nem a csaló a hibás.A csaló próbálkozik...és???
Nem kell elhinni,nem kell bedőlni!Utána kell nézni!
Hogy jutott el hozzád Hollandiába ez az egész történet?Ott is átvert valakit?
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: idegen » 2021.04.01. 23:04

Egyébként itt Magyarországon sokkal nagyobban mennek(másféle)csalások...ez a csabai csak egy légypiszok.
Konklúzió:Ezzel sem tudunk mit kezdeni,akkor hogy lehetne rendet csinálni ennél sokkal nagyobb csalókkal akik nyilvánvalóan bűnözők mindenki tudja,de törvény védi...
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.04.06. 15:13

idegen írta:
2021.04.01. 22:48
Hogy jutott el hozzád Hollandiába ez az egész történet?Ott is átvert valakit?
Egy nagyon közeli rokonom kisfia súlyos beteg volt (szerencsére már meggyógyult a folyamatos orvosi kezelések hatására amit valódi orvosok végeztek) azonban a szülők (mint minden szülő) bármit megadtak volna a gyermekük gyógyulásáért. Ebből adódóan A-tól Z-ig midnent kipróbáltak az energiával gyógyítóktól kezdve a mindenféle csoda gyógynövényekig. Én is nonstop napokat bújtam mindenféle hazai és külföldi portálokat, hátha valami hasznos infóra lelek a betegséget illetően. Ekkor jött képbe nemdoktor Csabai és a csodatevő termékei. Mivel nekem már az elejétől bűzlött ez az egész, próbáltam minél többet megtudni róla és a termékeiről. Először egy német fórumon olvastam pár érdekes véleményt, ezt követően írtam Csabainak is egy emailt amire egy NAGY BULLSHIT válasz jött. Nekem nagyon sok volt Csabai öntömjénezése. Ha ezekből csak 10% lenne igaz amit magáról ír, akkor már nem csak országszerte lenne elismert szaktekintély hanem világszinten is . Ezután rátaláltam erre a fórumra és gondoltam viccesen kifejtem a véleményemet, illetve főként a mások tapasztalataira és véleményeire voltam kíváncsi. Ahogy múltak az évek mára már nem annyira vicces, hogy ugyan ott tart a dolog mint az elején. Amikor lekapcsolták a fórumot, bizakodtam benne, hogy lesz valami következménye de be kellett látnom , hogy lényegében semmi eredménye sem volt az egésznek. Véleményem szerint Csabainak pszichológushoz kellene mennie, mert összenőtt azzal az orvos szereppel amit már hosszú hosszú évek alatt beképzelt magának. Mire a magyar hatóságok megmozdulnak addigra Csabai hatszor körbeutazza a világot, ezért is annyira komolytalan a hatóságok megítélése odahaza. De az is lehet, hogy Csabai rendelkezik a megfelelő politikai kapcsolatokkal vagy a fene tudja kiket pénzelt le.
0 x

bádogember
Hozzászólások: 6
Csatlakozott: 2021.03.18. 06:34

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bádogember » 2021.04.06. 17:05

nemgyógyszerész írta:
2021.03.31. 08:38
bádogember és idegen szerintem nyissatok egy új témát kéz a kézben.

Ha nincs érdemi mondanivalód akkor ne koptasd a billentyűzetet a hülyeségekkel.
nemgyógyszerész írta:
2021.04.06. 15:13
Mire a magyar hatóságok megmozdulnak addigra Csabai hatszor körbeutazza a világot, ezért is annyira komolytalan a hatóságok megítélése odahaza.
Megint jössz a hatóságok dumával... Elkeserítelek, amíg nincs bejelentés vagy feljelentés addig a hatóságok maguktól nem fognak semmit csinálni. Tehát ne rágjuk meg ezt a csontot megint. Ha sérelmezed a dolgokat akkor tegyél bejelentést és ne csak te hanem azok is akik a hatóságokkal példálóznak. Hiába tartalmaznak vegyszert Csabai termékei, ha ezek nem annyira koncentráltak, hogy rövid időn belül bárkinek észlelhető elváltozást okoznak és nem fordulnak tömegesen orvoshoz, addig senki sem fogja komolyan venni. Azt gondolod, hogy Csabai ezzel sem számolt? pont annyi mesterséges fertőtlenítő van a termékekben ami évek alatt fog bármilyen elváltozást okozni. Eltelik 5-8 év a termék folyamatos szedésével majd akár valaki rákos lesz.. na pufff... majd ráfogják a levegő szennyezettségére, az életmódjára, a dohányzásra, túlsúlyra stbstb e és senki sem fog a csodaszerekre gondolni. Illetve amíg csak egy kis mikroközösséget ér el ez a hír, addig a többiek vígan isszák, kenik, szedik a Csabai táplálék kiegészítőket, hiszen országunk a "ha a TV bemutatja akkor az már igaz" emberek országa. Legyen országos hír belőle és ne csak online. De amíg az jobban érdekli az embereket, hogy éppen melyik ingyenélő média szemét csalta meg a párját egy hasonló IQ temetővel addig miről beszélünk? nemgyógyszerész tegyél valamit ne itt sírd el magad.
idegen írta:
2021.04.01. 23:04
Egyébként itt Magyarországon sokkal nagyobban mennek(másféle)csalások...ez a csabai csak egy légypiszok.
Konklúzió:Ezzel sem tudunk mit kezdeni,akkor hogy lehetne rendet csinálni ennél sokkal nagyobb csalókkal akik nyilvánvalóan bűnözők mindenki tudja,de törvény védi...
Erről beszéltem, politika az egész. "Panem et circenses" az ókortól kezdődően igaz a mai politikai hozzáállásról. Ülsz a TV előtt nézed, ahogy egymásnak esnek a pártok de közben a színfalak mögött együtt talicskázzák ki a pénzt a közös offshore cégükön keresztül. Az uniós pénzeket és az adófizetők pénzét.
0 x

Erdeklodo75
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2021.04.17. 22:55

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Erdeklodo75 » 2021.04.17. 23:21

Láttam, hogy megosztottatok egy régebbi bejegyzést a gréfrútmag cseppről. Ezek még mennyire helytálóak a mai nap is? Sokszor tapsztalni, hogy ilyne időtávon teljesen megváltozik a vélemény egy-egy termékről...
0 x

nemgyógyszerész
Hozzászólások: 47
Csatlakozott: 2018.08.15. 06:41

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: nemgyógyszerész » 2021.04.21. 21:29

bádogember írta:
2021.04.06. 17:05
Ha nincs érdemi mondanivalód akkor ne koptasd a billentyűzetet a hülyeségekkel.
Rendben!
Erdeklodo75 írta:
2021.04.17. 23:21
Láttam, hogy megosztottatok egy régebbi bejegyzést a gréfrútmag cseppről. Ezek még mennyire helytálóak a mai nap is? Sokszor tapsztalni, hogy ilyne időtávon teljesen megváltozik a vélemény egy-egy termékről...
Te miről beszélsz?
0 x

Isti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.01.22. 06:27

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Isti » 2021.07.06. 23:59

Nem tudom ,hogy a leleplezéshez tartozott vagy sem de az imént jött velem szemben a youtubon egy hírtv video amiben a csúcsdoktor csabairól van szó ismét, mivel még senki sem linkelte be, ezért megteszem, aki kíváncsi az 15 perctől nézze: https://www.youtube.com/watch?v=uoFt3JDzTAs
Van esze a palinak, hogy kitáblázta a házát felvételt készíteni tilos feliratokkal :facepalm: :facepalm: :D :D Nyilván számított rá, hogy meg fogják keresni de annyira már nem volt tökös, hogy kiálljon a nyilvánosság elé... süllyed a hajó és ahelyett, hogy befejezné inkább baromságokat írt a műsornak, miszerint "közpénzből" végezték a cseppjei vizsgálatát, ezért feljelenti a laborost :facepalm: Nyilván való, hogy nem fogja abbahagyni, mert a csalás számottevően több pénzt hoz a konyhára mintha elmenne dolgozni. Ja, hogy nincs semmi amihez ért... az építőiparban egy segédmunkás naponta 20-30 ezer között keres, ez csak egy tipp tisztelt kamudoktor!
Hazánk a bürokrácia fellegvára, hiába a leleplezés és minden bizonyíték a mai napig boltokban és a weben is elérhető kamudoktor cseppjei. van még olyan aki előtt nem vált még hiteltelenné a pasas? elgondolkodtató :ugeek: :geek: :|
1 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.12.17. 14:30

csabai_bio_jeloles.png
csabai_bio_jeloles.png (506.37 KiB) Megtekintve 9822 alkalommal
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.12.17. 14:42

drcsabaipharma.eu (Dr. CSABAI Pharma Korlátolt Felelősségű Társaság): A drcsabaipharma.eu webáruház nem tákékoztatta előzetesen a vásárlókat a cégjegyzékszámáról, adószámáról, a nyilvántartásba vevő szervről, a termékek egységáráról, a szállítási díjáról, a fizetési módókról, az online vitarendezésről, a békéltető testületről, a kellékszavatosságról, az elállási jogról., valamint tisztességtelen kereskedelmi gyakorlatot folytatott.
A vállalkozás utólag pótolta a hiányosságokat, a határozatban foglaltakat teljesítette!
https://jogsertowebaruhazak.kormany.hu/ ... atott.html
csabai_cvitamin.png
csabai_cvitamin.png (200.86 KiB) Megtekintve 9819 alkalommal
csabai_cvitamin2.png
csabai_cvitamin2.png (211.22 KiB) Megtekintve 9819 alkalommal
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6521
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2021.12.17. 14:49

Időpont 2021.12.08.
Termékkör/tevékenység étrend-kiegészítő
Név/Vállalkozás Dr. CSABAI Pharma Kft.
Név/vállalkozás címe: 2161 Csomád, Napsugár utca 32.

A jogsértés időpontjában bejegyzett vezető tisztségviselő neve: Telek Lilla

Termék: Grape Vital® DR. CSABAI POWER CAPS GRAPEFRUITMAG-KIVONATOT tartalmazó étrend-kiegészítő kapszula XXL

Termék pontos azonosítására alkalmas adatok: Nettó tömeg: 27 g; 90 db
(Minőségmegőrzési időre való tekintet nélkül került elrendelésre a termék forgalomból való kivonása.)

Szabálytalanság rövid leírása: A lefolytatott hatósági ellenőrzés eredményei alapján a hamisítás ténye került megállapításra. A laboratóriumi vizsgálati eredmények, valamint a rendelkezésre álló tudományos szakirodalmi adatok alapján a terméken élelmiszer-összetevőként jelölt grapefruitmag kivonat részben, vagy egészben nem grapefruitmagból származik, mivel a grapefruitmagban jelentős mennyiségben jelen lévő hatóanyagokat a termék csak alacsony - magra nem jellemző - mennyiségben tartalmazza.

A jogsértést megállapító hatóság: Nébih Élelmiszer- és Takarmánybiztonság Igazgatóság

https://portal.nebih.gov.hu/jogsertesek ... ersion=1.1
0 x

Avatar
bekukk
Hozzászólások: 377
Csatlakozott: 2010.07.29. 22:48
Tartózkodási hely: Bretagne Finistere :o) a Fold vege

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: bekukk » 2021.12.25. 18:19

Elkepeszto . 300 000 forint ????
Idezet az Egri Ugyek cikkjebol "...2019-ben 89,9 millió nettó árbevétel mellett 26,3 millió forint adózott eredménye volt a cégnek. Ráadásul a koronavírus-járvány idején még keresettebbek lettek az "immunerősítőnek" titulált termékek és a "természetesnek" nevezett fertőtlenítőszerek, így idén ennél minden bizonnyal jóval magasabb bevétele és nyeresége lesz a cégnek."
0 x

Isti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.01.22. 06:27

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Isti » 2022.03.16. 18:27

300.000 Ft és le van tudva 8-) Nem vagyok meglepve... Szerintem még akkor sem kapott volna nagyobb büntetést ha saját maga fárad be a kormányhivatalba: Csókolom, én vagyok az a kamudoktor aki mérgezem az embereket a kamu termékeimmel.... Ügyintéző: Jójójó, csak húzzon egy sorszámot és várjon amíg hívják :D :facepalm: 8-) :P Végül is ez nem is hír, mert jobban odafigyelnek arra, ha valamelyik idióta celeb ökörséget csinál. Gratulálok! ez az inger küszöb...
0 x

Isti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.01.22. 06:27

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Isti » 2022.08.09. 15:20

Fél év telt el mióta ide is kommenteltem (ugyanis a kamudoktor sorba tiltja le a fb kommentjeimet) de úgy látszik semmi sem változott. Úgy van minden ahogy gondoltam... Kicsengette a 300 ezret , a hatóság szerint le van tudva mivel kifizette a csaló a "büntetést", ami egy röhej!!! ha legalább 30 millióra büntették volna akkor talán megérezte volna a kamucsaló orvos de ezt a hátsó zsebéből kirakta. A csalás folytatódik tovább, persze annyit elértetek, hogy csabai végre levette a kamu DR. titulust a weboldalról, ezzel is elismerve hogy mekkora egy SZ*RZSÁK! Kíváncsi leszek, hogy az évben mennyivel károsította meg az embereket és mekkora bevételre tett szert és vajon hány embernek okozott hosszú távon valamilyen károsodást a vegyszerei. Már pár hónapja tervezem, hogy meglátogatom a sarlatánt a luxus otthonában: 3394 Egerszalók, Posta út 7. ami már a google felvételeken is impozánsnak tűnik. Ha valaki szeretne csatlakozni akkor fehérvári indulással, Budapest érintésével fogok menni és ha már ottvagyunk akkor egy jó kis egri bort is megkóstolhatunk, persze csak akkor ha nem a kuruzsló készíti azt is :D ha sikerül készítek pár képet vagy videot a grapefruit istenéről csabai soha nem volt orvos zsoltról és ha lehet akkor ide is feltöltöm.
0 x

Isti
Hozzászólások: 9
Csatlakozott: 2021.01.22. 06:27

Dr. Csabai féle termékek

Hozzászólás Szerző: Isti » 2023.03.03. 13:47

csabai (sohanemvolt orvos) zsolti 2023-ban sem tétlenkedik! és miért tudja mindezt megtenni? Azért mert hazánk a zéró következmények országa. Újra előbújt az odújából és magasabb fokozatra kapcsolt. Ontja magából az újabb termékeit ami mára már régen bizonyítottan kémiai vegyszereket tartalmazó káros szerek! Újra használja a Dr. és Phd fokozatokat ami neki soha sem volt! maximum érettségivel rendelkezik. Nem lényeg a drága öltöny ezt is eltakarja :D Megjelent a nyilvánosság előtt és újra phd doktorként haknizott. Sőt ezt adjátok össze egyenesen felkérték alelnöknek! röhög a májam :D :mrgreen: 8-) Valaki tud bármit is erről a "Klubról???" vagy a klub alapítójáról Németh Imréről? Vajon ő tudja hogy csabai egy csaló?
De ídézzünk pontosan:

"KINEVEZÉSI OKIRAT
Dr. Csabai Zsolt Phd kutató orvos,
termékfejlesztőt
a mai napon megbízom
SZAKMAI ELIT
BIZOTTSÁG ALELNÖKE
feladatainak ellátásával
Dr. Csabai Zsolt Phd, mint kutatóorvos, számos nemzetközi publikációt írt, 8 nyelven beszél, több világszabadalom tulajdonosa, 1986-ban fejlesztette és szabadalmaztatta az első természetes grapefruitmag kivonatot a világon. Jelenleg a Dr. CSABAI Pharma Kft. ügyvezetője, melyet családias légkörben a feleségével irányít. A „Magyarország Év Vállalkozója 2013” (pontosabban az Év Kutatója kategóriában) díjat az eddig elért sikereiért az orvostudomány szakterületén, a rákkutatás és kimagaslóan a HPV gyógymód feltárásában és annak gyógyítási eljárásáért kapta! A Grape Vital® a Milánói Világkiállításon 2015-ben 6 hónapon át képviselte hazánkat, mint „A Magyar Termék”.

Ja és igen itt lehet neki gratulálni!
https://www.facebook.com/photo?fbid=603 ... 5092741136
0 x

Válasz küldése