Tiltott találmányok?

Örökmozgók, 100% feletti hatásfok
a.n
Hozzászólások: 130
Csatlakozott: 2015.05.14. 20:31

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: a.n » 2017.09.28. 12:22

Krokodil Dundee írta: Elindítva a FET-ek vezérlését, a jobb oldali izzó teljes fénnyel világít....
nem a B-t tartalmazó energiaképletet kell alkalmazni. Hanem áramot tartalmazót....
az I1+I2 áramösszeg már kivilágította az izzót.
Szerintem nem az a kérdés,hogy világít-e vagy sem,illetve mikor.Hanem az,hogy honnan veszi az energiát?Ahhoz ,hogy legyen a megváltó I2 áramod azt honnan veszed? Az nem kerül "semmibe" ebben az összeállításban? Ugyan ez a kérdés az ívkisüléses kísérletednél is. Honnan az I2 áramod,az mibe kerül? És persze mérve az egészet de nemcsak a kimenő oldalon hanem a bemenőn is. Így lenne korrekt.És persze meghatározni mi a többlet (ha van) forrása.
Egyébként meg egy mérés nem mérés.
A NYÁK-terv mórickarajzát még felrakom... A linkről egy kép:
http://drspark.com/12vbulbs.jpg

Valahogy így jöttek létre az akula mendemondák is.A rajzaid a megvalósítással nem egyeznek.Bár értem milyen elméletet szeretnél vele közölni.De a fentiek miatt hibás.Nyugi,nem akarom után építeni.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 14:12

a.n írta: A rajzaid a megvalósítással nem egyeznek.
Az elkészítés után a NYÁK számos módosításra szorult, valóban jó a szemed. :))
a.n írta: Szerintem nem az a kérdés,hogy világít-e vagy sem,illetve mikor.Hanem az,hogy honnan veszi az energiát?Ahhoz ,hogy legyen a megváltó I2 áramod azt honnan veszed? Az nem kerül "semmibe" ebben az összeállításban? Ugyan ez a kérdés az ívkisüléses kísérletednél is. Honnan az I2 áramod,az mibe kerül? És persze mérve az egészet de nemcsak a kimenő oldalon hanem a bemenőn is. Így lenne korrekt.És persze meghatározni mi a többlet (ha van) forrása.
Egyébként meg egy mérés nem mérés.
Az I2 áramot is te viszed be a rendszerbe, de abból (I1+I2)², pontosabban energia lesz. A rendszer kialakítása miatt az összeg négyzetre kerül.
Összesen 3 mérés történt, egymástól függetlenül.
1. Az ívkisüléses mérésről 3 oldalt is találsz Pájer Tibor weboldalán "Kísérletek ívkisüléssel 1, 2, 3" címmel.
http://www.vems.hu/freeenergy/pajert/
Én inkább lerövidítem belőle a lényeget:
Kép
2. A kondi soros/párhuzamos kapcsolgatós áramkört egyik szkeptikus ismerősöm mérte tárolós szkóppal. Tanácstalan volt, mivel a mérés szerint nagyobb volt a kimenő energia, viszont az elmélet akkor még nem volt ismert. Így a vagyonba kerülő tárolós szkóp gagyiságára is gondolt. De biztos hogy kiváló az a műszer.
3. FET-ekkel kapcsolgatott kis feszültségű kondi kisülős áramköröket én is vizsgáltam, ahogy írtam is róla.
Egy cseppet sem kételkedek az energiaképlet négyzetes részének összegzésén alapuló többletenergiában. A hasznosításán jár az eszem, hogy ne csak néhány W legyen a kimeneten. És nem kondi kisülős megoldás lesz.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.28. 14:40

Krokodil Dundee írta: A kondi soros/párhuzamos kapcsolgatós áramkört egyik szkeptikus ismerősöm mérte tárolós szkóppal.
Rosszul mérte.
Krokodil Dundee írta: Egy cseppet sem kételkedek az energiaképlet négyzetes részének összegzésén alapuló többletenergiában.
Én meg egy cseppet sem kételkedek abban, hogy ez totál hülyeség!
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 14:47

Szilágyi András írta: Én meg egy cseppet sem kételkedek abban, hogy ez totál hülyeség!
Semmi probléma nincs abból ha valaki hülyeségnek tartja. Mindenki szabadon dönti el hogy milyen energiát használ.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.28. 15:01

Krokodil Dundee írta:
Szilágyi András írta: Én meg egy cseppet sem kételkedek abban, hogy ez totál hülyeség!
Semmi probléma nincs abból ha valaki hülyeségnek tartja. Mindenki szabadon dönti el hogy milyen energiát használ.
Neked azért lesz ebből problémád, amikor rájössz te is, hogy nem működik az elképzelésed, és mégicsak ki kell fizetni azt a villanyszámlát :D
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 15:14

Szilágyi András írta: Neked azért lesz ebből problémád, amikor rájössz te is, hogy nem működik az elképzelésed, és mégicsak ki kell fizetni azt a villanyszámlát
A rezgőkörrel megvalósított 2 W-os kivitel kicsi teljesítménye miatt még valóban fizetem a villanyszámlát.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.28. 15:37

Krokodil Dundee írta: A rezgőkörrel megvalósított 2 W-os kivitel kicsi teljesítménye miatt még valóban fizetem a villanyszámlát.
Meg az elemet bele.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 16:10

Szilágyi András írta: Neked azért lesz ebből problémád, amikor rájössz te is, hogy nem működik az elképzelésed
Már rájöttem hogy nem működik az elképzelésem. De nem technikailag, hanem az emberiség nem tud együtt élni az ingyenenergiával. Az ingyenenergia leginkább a gazdagsághoz és a szabadsághoz hasonlít: Mindegyik felerősíti az embereknek a már meglévő tulajdonságait. De hasonlítottam már az alkoholhoz is, hisz arról is elmondható hogy a már meglévő tulajdonságokat erősíti fel.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.28. 16:35

Nem azért, Krokodil, hanem mert nincs ingyenenergia. Ez az, amit képtelen vagy felfogni. Azt hiszed, hogy csak akarni kell, és lesz. De nem.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 17:20

Szilágyi András írta: Nem azért, Krokodil, hanem mert nincs ingyenenergia. Ez az, amit képtelen vagy felfogni. Azt hiszed, hogy csak akarni kell, és lesz. De nem.
Béláim! Van egy ötletem. Nyilvánítsuk bűncselekménnyé az energiatétel tagadását vagy annak megsértését.
0 x

nyemi
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.11.20. 07:34

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: nyemi » 2017.09.28. 17:51

neodym írta: Az energia megmaradás elvét én sem vitatom.
A régebbi próbálkozásaim (akár jók, akár rosszak is voltak) magyarázata az lehetett volna, hogy a többlet energia kinyerése esetleg az anyag energiává alakulásával magyarázható (akár milyen kevés anyagról is legyen szó).
Ha jól értem az alábbi cikkben is erre hajtanak a kutatók, nem de?
(Egye fene azt a valamennyi anyagot, legyen belőle energia!) 8-)
http://index.hu/tudomany/2017/08/30/nag ... gia_teren/
Köszi a hírt. Úgy látszik csak beigazolódik a rég hangoztatott véleményem, hogy hatásos energiatermelő Fúzió csak a Fermionok segítségével oldható meg.
0 x

Avatar
szabiku
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2016.12.22. 01:27

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: szabiku » 2017.09.28. 18:52

- Van ingyen energia.
- Nincs ingyen energia.
- De van ingyen energia!
- De mondom, hogy nincs ingyen energia!
- De akkor is van ingyen energia!!
- Nem érted, hogy nincs ingyen energia!!
- Én értem, és van ingyen energia.
- Nem érted b+, hogy nincs ingyen energia!!?
...
eltelik mondjuk 100 év
...
- Van ingyen energia.
- Nincs ingyen energia.
- De van ingyen energia!
...
és így tovább...

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.28. 19:43

szabiku írta: - Van ingyen energia.
- Nincs ingyen energia.
- De van ingyen energia!
...
és így tovább...
Sok száz év telt el...és még mindig NINCS!
...Viszont a krokodilok elszaporodtak ;)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.28. 19:47

Krokodil Dundee írta: Ilyeneket írogattál az OverUnity fórumon is?
Kedves krokodil!
Ott ekkora hülyével nem találkoztam mint Ön.
Krokodil Dundee írta: Béláim! Van egy ötletem. Nyilvánítsuk bűncselekménnyé az energiatétel tagadását vagy annak megsértését.
Ostobaságnak lehet nyilvánítani ez szerintem mindenki számára egyértelmű.Ha terjeszted a hamisságot az viszont valóban bűncselekmény!
A Te esetedben azért nem állapítana meg egy "bíróság" bűncselekményt,mert a vádlott elmeállapota korlátozott,ezért NEM beszámítható.
... :facepalm:
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.28. 20:16

Az energia jelenleg hasonló szerepet tölt be mint például a Bitcoin nevű kriptovaluta vagy akár az arany. Korlátozottan áll rendelkezésre, ezért értéket képvisel. Ha értéktelenné válna az energia... Mindenki képzelje el maga hogy mi történne a világgazdasággal. De ettől nem kell félni. Mert maga a feltaláló is kussol. Bár idegen nagy hülyének tart, de még én is kussolok és csupán kóstolót tettem közzé. Meg az energia eladása a nagyobb üzlet, nem az energiaforrásé. Tehát eltelhet újabb 100 év, és még mindig semmi...
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.28. 20:46

Krokodil Dundee írta: Tehát eltelhet újabb 100 év, és még mindig semmi...
Egyszerű és nyilvánvaló oka van annak,hogy még mindig semmi:Azért mert LEHETETLEN.
Figyelj krokodil!Nekem a legnagyobb kihívás teljesítése a célom.Szeretnék bekerülni a rekordok könyvébe azzal,hogy:sikerült megértetnem egy agyhalott krokodillal a világ legegyszerűbb dolgát:)
Nevezetesen:NINCS TÖBBLET!Sem kondiban sem tekercsben...az akksit inkább hagyjuk.Annyi krém van a tálban amennyit beletettél.Átkotorhatod egy másikba és abban már kevesebb lesz...és így tovább.
Fénykapuról táplálkozol?Legyél inkább fényevő! ;)
Egy dologban igazad van,volt az overunityn egy hasonló sült hal mint Ön.Valami őstulok(őstag)Neki megírtam hogy egy nagy ökör.A"bakugrás"tekercsekben vélte felfedezni a többletet...rengeteg hibás méréssel alátámasztva.
0 x

Mojjo
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2012.11.30. 12:00

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Mojjo » 2017.09.28. 21:03

nyemi írta: Úgy látszik csak beigazolódik a rég hangoztatott véleményem, hogy hatásos energiatermelő Fúzió csak a Fermionok segítségével oldható meg.
Miért, eddig bozonokkal próbálkozott valaki? :o :)
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.28. 21:53

Mojjo írta: Miért, eddig bozonokkal próbálkozott valaki?
Bozontokkal és krokodilokkal próbálkozni nem érdemes :idea:
0 x

nyemi
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.11.20. 07:34

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: nyemi » 2017.09.29. 06:40

Mojjo írta:
nyemi írta: Úgy látszik csak beigazolódik a rég hangoztatott véleményem, hogy hatásos energiatermelő Fúzió csak a Fermionok segítségével oldható meg.
Miért, eddig bozonokkal próbálkozott valaki? :o :)
Igen a most energia termelésre elfogadott reakciók közül (lásd kép), Bozon-Bozon vagy Bozon -Fermion reakciókat preferálják.
Holott ezek matematikailag nem állják meg a helyüket. Persze a Bose–Einstein, a Fermi–Dirac, statisztikát és a Pauli elvet figyelembe véve.
Kép
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.29. 16:30

Krokodil Dundee írta: Bár idegen nagy hülyének tart, ...
Igen, ám azt vélem, nem csak ő. :)
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.29. 16:35

Krokodil Dundee írta: Az energia jelenleg hasonló szerepet tölt be mint például a Bitcoin nevű kriptovaluta vagy akár az arany. ...
A bánatos, világmegváltó, soha célba nem érő feltaláló sírását olvassuk. Szinte látom, ahogy peregnek a szeméből a krokodilkönnyek. Olyasmivel foglalkozik szegény, mint aki a saját árnyékát akarja átugorni. Hívő és hívőt meggyőzni nem lehet.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.29. 18:02

Solaris írta:
Krokodil Dundee írta: Az energia jelenleg hasonló szerepet tölt be mint például a Bitcoin nevű kriptovaluta vagy akár az arany. ...
A bánatos, világmegváltó, soha célba nem érő feltaláló sírását olvassuk. Szinte látom, ahogy peregnek a szeméből a krokodilkönnyek. Olyasmivel foglalkozik szegény, mint aki a saját árnyékát akarja átugorni. Hívő és hívőt meggyőzni nem lehet.
Azért egyet elértem, saját célra lett egy halovány teljesítményű áramköröm. Zseblámpának már jó, vagy ahogy idegen javasolta, mobilt tölteni. :D
És lenni fog nagy teljesítményű is, már biztos vagyok benne. Saját célra is valami, a világot meg váltsa meg az aki elrontotta. Pont.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.29. 18:18

Krokodil Dundee írta: Azért egyet elértem, saját célra lett egy halovány teljesítményű áramköröm. Zseblámpának már jó, vagy ahogy idegen javasolta, mobilt tölteni.
És nem kell bele elem? Viccelsz, ugye? Erre milliárdos céget alapíthatnál.
Ingyenenergiás zseblámpát dobott piacra az Adgex nevű cég, ingyenenergiás mobiltöltőt meg telefont pedig a Steorn árult. Mindkettő bebukott persze, miután kiderült, hogy kamu az egész.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.29. 18:39

Solaris írta: Szinte látom, ahogy peregnek a szeméből a krokodilkönnyek.
Miért, sírnom kellene amiért másoknak nem kell a jó? Épp az ellenkezőjét érzem. Azzal hogy elhatároztam hogy nem teszek közzé több infót, még megkönnyebbülést is érzek. Mivel a tömegből nem pozitív hatást váltana ki az ingyen energia. Épp úgy ahogy drogot sem lehetne szétszórni a tömegben, mert nem pozitív hatása lenne.
0 x

Mojjo
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2012.11.30. 12:00

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Mojjo » 2017.09.29. 22:07

nyemi írta: Igen a most energia termelésre elfogadott reakciók közül (lásd kép), Bozon-Bozon vagy Bozon -Fermion reakciókat preferálják.
Oké, igaz.
nyemi írta: Holott ezek matematikailag nem állják meg a helyüket.
És ezt a nem kevés ezzel foglalkozó szakember miért nem tudja? Vagy ha tudja, miért próbálkozott ezzel? Ez nekem nem igazán áll össze.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.29. 22:28

Krokodil Dundee írta: Miért, sírnom kellene amiért másoknak nem kell a jó? ...
Ugyan miről beszélsz? A soha működésre nem fogható "szabad-energia" készülékeidről? Kinek kell a haszontalan kacatod? Annyira érthetetlen, hogy a világ, amelyben élünk már csak olyan, hogy sem első, sem másodfajú örökmozgó nem létezik benne? A te kis 2W teljesítményű kütyüdet építsd meg úgy, hogy az általad talált "többlet energia" egy kis hányadát pozitív visszacsatolással vidd be újra a rendszerbe. A 2W-os izzó helyett akár rögvest egy 100 kW-os motort is bekapcsolhatnál, mert kis idő múlva elkezdene gyorsulva forogni egészen addig, ameddig nem hullik darabjaira, vagy nem gyullad ki! Felfogtad, vagy kérjek meg valakit, hogy táncolja el neked?
Ha igaz a multiverzum elmélet, lehet olyan univerzum, ahol mások a természettörvények és megengedik az örökmozgót, de az a világ nem lehet stabil, s ha nem is emberi, de csillagászati mértékben az ilyen világ gyorsan megsemmisül, mi több, valószínűleg el sem juthat odáig, hogy atomok képződjenek benne.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.29. 23:14

Ha ezt így túltárgyaltuk hogy örökmozgó lehetetlen, akkor például idegennel minek nyaggattok folyton hogy mutassak valami újat? Ha kimondtátok hogy nincs többlet, akkor pontot a végére. Ha meg nem mondtátok ki, akkor tessék például céget alapítani vagy máshogy megszervezni a kutatását és csapatban a végére járni például a telítődő vasmagos megoldásoknak. Csak a technikai kivitelezésen kell dolgoznia a csapatnak, mivel szimmetriasértés vagy hipertéri (ál)elméletek helyett felvázoltam érthetően a lényeget, amiből ki lehet indulni. Ne várjátok azt hogy bárki magányos feltaláló magára vállalja azt hogy ellenségeket szerez magának. A fúziós kutatások is csapatban történtek. Így nem volt kit támadnia a tömegnek, ha valakiknek nem tetszett az olcsó energia lehetősége. Hisz mindenki csak egy alkalmazottként vett benne részt.
Vagy az az ívkisüléses mérés is csapatban történt. Meglepő hogy hogyan összejött mérnökökből és fizikusokból álló csapat, a lehető legkomolyabb műszerekkel. Csak különös módon mégsem fejlesztett rajt egyik sem, hanem nekem írogattak hogy várják a további eredményt. Pedig ott van előttük, némelyik villamosmérnök volt, és láthatta hogy milyen egyszerű áramokat összegezni. Akkor miért nem csinálják maguk? Nem nekem van róla szabadalmam.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.09.29. 23:21

Krokodil Dundee írta: Ha ezt így túltárgyaltuk hogy örökmozgó lehetetlen, akkor például idegennel minek nyaggattok folyton hogy mutassak valami újat?
Mert te állítod, hogy van, tehát neked kell bizonyítani.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.29. 23:52

Krokodil Dundee írta: Ha ezt így túltárgyaltuk hogy örökmozgó lehetetlen, akkor például idegennel minek nyaggattok folyton hogy mutassak valami újat? Ha kimondtátok hogy nincs többlet, akkor pontot a végére. Ha meg nem mondtátok ki, akkor tessék például céget alapítani vagy máshogy megszervezni a kutatását és csapatban a végére járni például a telítődő vasmagos megoldásoknak. Csak a technikai kivitelezésen kell dolgoznia a csapatnak, mivel szimmetriasértés vagy hipertéri (ál)elméletek helyett felvázoltam érthetően a lényeget, amiből ki lehet indulni. Ne várjátok azt hogy bárki magányos feltaláló magára vállalja azt hogy ellenségeket szerez magának. A fúziós kutatások is csapatban történtek. Így nem volt kit támadnia a tömegnek, ha valakiknek nem tetszett az olcsó energia lehetősége. Hisz mindenki csak egy alkalmazottként vett benne részt.
Vagy az az ívkisüléses mérés is csapatban történt. Meglepő hogy hogyan összejött mérnökökből és fizikusokból álló csapat, a lehető legkomolyabb műszerekkel. Csak különös módon mégsem fejlesztett rajt egyik sem, hanem nekem írogattak hogy várják a további eredményt. Pedig ott van előttük, némelyik villamosmérnök volt, és láthatta hogy milyen egyszerű áramokat összegezni. Akkor miért nem csinálják maguk? Nem nekem van róla szabadalmam.
Ostobasághalmaz!
Én sosem kértelek, hogy mutass be örökmozgó, vagy "szabad-energia" készülékeket. Ilyenek nem léteznek és tökéletesen felesleges effélére időt, pénzt, szellemi munkát fordítani.
A magfúzió nem örökmozgó, hanem létező folyamat és az erőművi technikai kivitelezése előbb- utóbb megoldódik. Erre érdemes áldozni. Ezzel egy lapon emlegetni a szélhámosok és tudatlanok gyülekezete által kiagyalt "fre energy" és egyéb marhaságokat, nem több bődületes ostobaságnál.
Szilágyinak pedig igaza van. Ha azt állítod, hogy van örökmozgó/"free energy", vagy nevezd ahogy akarod, a semmiből energiát előállító berendezésed, akkor ezt neked kell bizonyítani.
Te úgy ugatod a fizikát és általában a tudományt, mint kutya a teliholdat hideg téli éjszakán. A kutya sem érti, hogy mire ugat, vagy vonyít és te sem.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.30. 01:21

Solaris írta: Ostobasághalmaz!
Akkor ez le van zárva.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Krokodil Dundee 2017.09.30. 01:26-kor.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.30. 01:24

Krokodil Dundee írta: Azért egyet elértem, saját célra lett egy halovány teljesítményű áramköröm. Zseblámpának már jó, vagy ahogy idegen javasolta, mobilt tölteni.
És lenni fog nagy teljesítményű is, már biztos vagyok benne. Saját célra is valami, a világot meg váltsa meg az aki elrontotta. Pont.
Krokodil!
NEM fog lenni nagy teljesítményű,már biztos vagyok benne!Éppen Te akarod megváltani a világot!Te aki belerondítasz a mellébeszéléseiddel?Pont.
Vidd el a találmányodat ötszáz méterrel arrébb.Megvan még a két watt??
Elektroszmog begyűjtésből zseni vagy!De az SEM többlet ám!
Gondolom valami panelház legfelső emeletén laksz,és a fejed felett van telepítve vmi mobiltelefon adó.
Bár a nyomorék ötleteid alapján(4047 és kondik párhuzamos és soros töltögetése)nem rendelkezel olyan szakértelemmel,hogy egy mobiltorony közelében két wattot lenyúljál.
Szerintem valami két megawattos középhullámú adó közelében laksz.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.30. 01:28

Mi van idegen te nem értesz? Az előbb írtam hogy le van zárva. A Föld lapos és nyugatra hajózva lezuhanna a hajó a mélybe!
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.30. 01:35

Ne menekülj!
Vállald fel bátran amiben "hiszel"...de igaz legyen ám!
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.30. 08:34

idegen írta: Ne menekülj!
Vállald fel bátran amiben "hiszel"...de igaz legyen ám!
Te is tudod, hogy az energiamegmaradás hasonló téma mint a katolikus egyház. Mindkettő alkalmas a tömeg féken tartására. És aki bármelyiket nyilvánosan támadja, az bolond, hisz hatalmat adna a tömegnek.
Az meg hogy az egyén titokban miben hisz... Arra nincsenek szabályok.
0 x

Avatar
Solaris
Hozzászólások: 3584
Csatlakozott: 2012.07.25. 17:32

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Solaris » 2017.09.30. 20:21

Krokodil Dundee írta: Te is tudod, hogy az energiamegmaradás hasonló téma mint a katolikus egyház. Mindkettő alkalmas a tömeg féken tartására. És aki bármelyiket nyilvánosan támadja, az bolond, hisz hatalmat adna a tömegnek.
Az meg hogy az egyén titokban miben hisz... Arra nincsenek szabályok.
Áruld már el, hogy melyik zárt intézetből szöktél meg?
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.30. 20:24

Solaris írta:
Krokodil Dundee írta: Te is tudod, hogy az energiamegmaradás hasonló téma mint a katolikus egyház. Mindkettő alkalmas a tömeg féken tartására. És aki bármelyiket nyilvánosan támadja, az bolond, hisz hatalmat adna a tömegnek.
Az meg hogy az egyén titokban miben hisz... Arra nincsenek szabályok.
Áruld már el, hogy melyik zárt intézetből szöktél meg?
Nem tudok többet fórumozni, épp most akar kinyírni az olajmaffia. Azt még megengedték hogy ennyit írjak.
0 x

idegen
Hozzászólások: 930
Csatlakozott: 2015.04.10. 23:21

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: idegen » 2017.09.30. 21:51

Krokodil Dundee írta: Nem tudok többet fórumozni, épp most akar kinyírni az olajmaffia. Azt még megengedték hogy ennyit írjak
Magasról szarik rád az"olajmaffia".Féleszű agyhalott :facepalm:
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.09.30. 22:49

idegen írta: Féleszű agyhalott
Sokba kerül neked az hogy így neveztél. Mert életfogytig fizethetsz az energiáért. Hacsak te is rá nem jössz az Akula féle energianyerés elveire. De vizsgálni sem fogod, mert csalónak hiszed. Jó is ez így.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.10.01. 00:14

Krokodil Dundee írta: Mert életfogytig fizethetsz az energiáért
Ahogy te is.
0 x

Mojjo
Hozzászólások: 296
Csatlakozott: 2012.11.30. 12:00

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Mojjo » 2017.10.01. 07:22

Krokodil Dundee írta: Hacsak te is rá nem jössz az Akula féle energianyerés elveire.
Dr. Akula, akire gondolsz? Láttam pár dokumentumfilmet arról, hogy ő hogyan is nyer energiát, de nem tűnt legálisnak.... :D
0 x

nyemi
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2014.11.20. 07:34

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: nyemi » 2017.10.01. 10:21

Mojjo írta:
nyemi írta: Igen a most energia termelésre elfogadott reakciók közül (lásd kép), Bozon-Bozon vagy Bozon -Fermion reakciókat preferálják.
Oké, igaz.
nyemi írta: Holott ezek matematikailag nem állják meg a helyüket.
És ezt a nem kevés ezzel foglalkozó szakember miért nem tudja? Vagy ha tudja, miért próbálkozott ezzel? Ez nekem nem igazán áll össze.
Dehogynem , de a mostani fő irányú technológiák (Tokamak-Sztellarátor) nem veszik figyelembe a kvantumfizikai hatásokat.
Mondanám, hogy kicsit atomreaktorosan szeretnék megoldani a fúziós kérdést is(tudod, termeljünk neutront). Rá kéne már jönni, hogy valami nem stimmel. Ez folyik már 67 éve! És hol van még az ITER indulása 2026 majd esetleg , meg persze majd stabil állapotú Q5 statikus Q10 létrehozása, amikor Q1et se értük el még . De azért szemetet termeltünk már, mert sikerült felaktiválnunk a JET-et.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.10.01. 10:41

Mojjo írta:
Krokodil Dundee írta: Hacsak te is rá nem jössz az Akula féle energianyerés elveire.
Dr. Akula, akire gondolsz? Láttam pár dokumentumfilmet arról, hogy ő hogyan is nyer energiát, de nem tűnt legálisnak.... :D
Ruslan Kulabuhov készülékeire gondoltam, Kapanadze unokatestvérére.
De a készülékeikkel van egy óriási probléma. A szkeptikusok rávágják hogy hát persze hogy van, az hogy a fizika törvényei szerint nem működhetnek, csalások. A fő probléma velük az, amit az angol nyelv oly szépen kifejez, hogy az ilyen készülékek által létrejönne egy individual society. Vagyis egy vírusmentes, rabszolgaságtól és kiszolgáltatottságtól mentes társadalom. Mi magyarok utoljára a 70-es években tapasztalhattunk némi ízelítőt abból hogy hogyan is nézne ki egy vírusmentes társadalom, az individual society. Amikor a rabszolgák mellett elkezdtek sorra létrejönni a szabad emberek, a maguknak dolgozó magántaxisok, maszekok, háztáji gazdálkodók, "zimmer ferik", stb. Főleg Magyarországon óriási az ellenszenv az ilyen rendszer ellen. Így minden olyan segédeszköz ellen is ami hozzásegítené ehhez a társadalmat, beleértve az ingyen energiát is.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.10.01. 14:40

Krokodil Dundee írta: Magyarországon óriási az ellenszenv az ilyen rendszer ellen. Így minden olyan segédeszköz ellen is ami hozzásegítené ehhez a társadalmat, beleértve az ingyen energiát is.
Így van, azért nincs ingyenenergia, mert nem akarjuk, ehelyett mi szeretjük fizetni a villanyszámlát. De te rendkívüli ember vagy, te akarod az ingyenenergiát, és nem szeretsz villanyszámlát fizetni. Ezért neked lesz ingyenenergiád, nekünk meg nem. Mert te más vagy, mint a többi ember, különleges, speciális vagy, 100 évben ha egyszer van ilyen, akkor már sokat mondtam. Hát, ilyen ez a világ! Marad a rabság, csak te leszel szabad ember, szabadon fogsz élni valahol egy tanyán, ahova nincs bekötve az áram, de a te örökmozgód termelni fogja.
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.10.01. 15:32

Azért ismerek hozzám hasonlót, bár nem sokat. Aki ezen a témán dolgozik, azt soha sem szoktam lecsapni ahogy például idegen teszi. Az persze előfordult jogosan, hogy például Egelytől megkérdeztem hogy miért közöl valótlan elméleteket mikor tudja a valósat is, de azt meg sosem említi. Vagy ha valakiről láttam hogy igyekszik jó úton haladni és nekem meg eszembe jutott valami hasznos infó számára, akkor megírtam neki, amit hálásan meg is köszönt. Még a szerb Milkovicsnak is megírtam az energiatétel alóli kivétel elméletét, azóta több társával be is bizonyította helyességét. Róla mégsem tudom pontosan hogy például a mechanikus kísérleteit hol végzi. Talán egyetemi laborban? Ahogy a foglalkozását sem tudom, talán tanít? Mivel ezek nem voltak túl lényeges részletek, de azért kíváncsi lennék.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.10.01. 15:52

Krokodil Dundee írta: Még a szerb Milkovicsnak is megírtam az energiatétel alóli kivétel elméletét, azóta több társával be is bizonyította helyességét.
Jó humorod van. Milkovics, hahaha!
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.10.01. 16:04

Szilágyi András írta: Jó humorod van. Milkovics, hahaha!
Mesélj róla, minek tartod. Úgy hallottam a szerb nép Nobel-díjra akarja javasolni. Ez meg hogy lehet, hisz Szerbia is a keleti blokk része ahogy hazánk is. Akkor meg miért a haladás mellett vannak? Hisz például a hazai gyakorikérdések portálon havonta kiírják hogy jó lenne-e a királyságot visszahozni. A feudalizmus már nem is jó neki. Vagy megszokott az hogy idehaza van szabadenergia szkeptikus fórum, de szabadenergia fórum ami volt az is lehúzta a rolót. Tud valaki külföldi szkeptikus fórumot szabadenergiáról? Szinte biztos hogy a világon nincs még egy.
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.10.01. 16:24

Krokodil Dundee írta: Úgy hallottam a szerb nép Nobel-díjra akarja javasolni.
Hát az a minimum! Sőt, még szentté is avatják! :D
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.10.01. 16:34

Szilágyi András írta:
Krokodil Dundee írta: Úgy hallottam a szerb nép Nobel-díjra akarja javasolni.
Hát az a minimum! Sőt, még szentté is avatják! :D
Hogy térhetnek el a keleti blokk szabályaitól ennyire hogy őt avatják szentté? Szent vagy király csak az lehet aki például a legtöbb közpénzt tudta/tudja ellopni következmények nélkül. Ezt az arcátlanságot! Egy haladás oldalán lévő és a társadalom számára hasznos embert avatni szentté!
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2017.10.01. 16:45

És mondd csak, ez a Milkovics fizeti még a villanyszámlát?
0 x

Krokodil Dundee
Hozzászólások: 242
Csatlakozott: 2017.06.09. 14:30

Tiltott találmányok?

Hozzászólás Szerző: Krokodil Dundee » 2017.10.01. 16:53

Szilágyi András írta: És mondd csak, ez a Milkovics fizeti még a villanyszámlát?
Azt nem tudom. De azt tudom róla hogy a tudománynak ezt az útját úgy műveli ahogy az étkezést is kellene hogy csinálják az emberek. Vagyis élvezetessé teszi az utat és nem csak egyszerűen célja például a villanyszámla kikerülése.
0 x

Válasz küldése