Méregtelenítés

CAM, HKO, táplálékkiegészítők és egyéb csodaszerek
Kibuc
Hozzászólások: 52
Csatlakozott: 2010.01.03. 00:00

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Kibuc » 2011.03.03. 07:22

@Popula(c)tion (13632):
(Nem mellesleg a higany talán a legerősebb hashajtó. Amíg összegyűlt volna, addig malmozik?)
Csak a poén kedvéért: öreg szakik mesélték, annak idején azzal szórakoztak, hogy időnként néhány csepp higanyt tettek egymás italába. Azt mondták, tüneményes gyorsasággal megy végig az emberen, és visz magával mindent, ami az útjába kerül, a kuncsaftnak semmi esélye, hogy eljusson a legközelebbi klozetig. Szerencsére a mi időnkben már senki nem érzett rá ingerenciát, hogy kipróbálja. (Mint az öreg székely mondta volt: "...mert viccnek kissé erős lett volna.")
0 x

SzZoli
Hozzászólások: 35
Csatlakozott: 2011.01.12. 13:04

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: SzZoli » 2011.03.03. 09:19

" Beleim rettenetes fájdalmak közepette kiürültek, legvégül pedig végbelemben kemény, hideg valamit éreztem, és kiürült egyharmad pohárnyi higany, ami a gyermekkoromban szedett Calomelből szívódott fel."

Ez poén, paródia volt, nem?
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2011.03.20. 09:20

ionXtra prezentációA negatív ionok olyan molekulák, amelyek egy elektrontöbblettel rendelkeznek és .... biorezonanciás rezgés kibocsájtása nemcsak az emberi és állati testre, ... 10% ásvány, ionXtra® pure™ pasztilla • Egy több lépcsős gravitációs szűrő ...
www.slideshare.net/.../ionxtra-prezentci - Egyesült Államok
Vélemény?!
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.20. 13:53

@SzZoli (13748):
" Beleim rettenetes fájdalmak közepette kiürültek, legvégül pedig végbelemben kemény, hideg valamit éreztem, és kiürült egyharmad pohárnyi higany, ami a gyermekkoromban szedett Calomelből szívódott fel."

Ez poén, paródia volt, nem?
Nem, ezt halalosan komolyan irtak.
0 x

vaskalapos
Hozzászólások: 4606
Csatlakozott: 2009.12.09. 17:51

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: vaskalapos » 2011.03.20. 17:34

2011, március 20 - 01:24 — Hamula Edit pattanások étrendváltástól és méregtelenítéstől
Szia Vali! Tudsz mondani valami biztatót azzal kapcsolatban, ha nekem pont a méregtelenítéstől és az étrendváltástól lett nagyon-nagyon pattanásos a bőröm? Honnan lehet tudni, hogy ez csak egy átmeneti időszak-e, mert méregtelenít a bőröm? Mi van, ha éppen valamelyik olyan élelmiszertől vannak, amit eddig nem ettem? Attól félek, hogy csak várok-várok, mert azt gondolom, hogy ez a méregtelenítés része, közben pedig csak egyre rosszabb lesz a helyzet.
Az évek alatt felhalmozódott méreganyagok 3 úton távozhatnak az emberből: széklet, vizelet, bőrön keresztül. Amikor méregtelenítesz, akkor mindhárom úton megtörténik a káros anyagok távozása. Ez szinte minden esetben kellemetlen bőrpanaszokat okoz! Azt megjósolni, hogy mennyi ideig tart, amíg a bőr szépsége és egészséges működése beáll lehetetlen! Ez függ az eddig felhalmozódott mérgektől, a különböző kiválasztó szervek működésétől, bármilyen furcsának tűnhet, de a lelkiállapottól is!
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.03.20. 23:02

@vaskalapos (14795):

Tudja mit valika...?Maradok szép! :P

OFF
Hajrá Clinique! (az összes szépítő,pattanástalanító "mérgével" együtt!!!)
/OFF Elnézést!
0 x

kalocsaizita
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2011.05.30. 11:28

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: kalocsaizita » 2011.05.30. 11:33

Sziasztok!

Én már évek óta ugyanazt a gyógynövény koncentrátumot használom méregtelenítéshez és eddig még semmi probléma nem volt vele. 12 gyógynövény van benne és rengeteg klorofill. Lúgosítja a szervezetet és az összes kiválasztószervet egyenként méregteleníti. Elég látványos úgymond, mert a vizelet sűrűbb és büdösebb lesz és a színe is megváltozik, ahogy ürülnek ki a méreganyagok. Nekem az első 1 hétben a fejem is szokott fájni, de túl lehet élni. Nem hajtja meg az embert egyáltalán. Mivel nem akarok reklámozni, csak ajánlani annyit mondok hogy Puri-nak hívják, illetve így kezdődik a neve:DD.

Üdv: Zita
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2011.05.30. 12:03

@kalocsaizita (18564):
a vizelet sűrűbb és büdösebb lesz és a színe is megváltozik, ahogy ürülnek ki a méreganyagok
Pontosabban: ahogy ürül ki maga a gyógynövény-koncentrátum.
0 x

Avatar
énkérdezek
Hozzászólások: 505
Csatlakozott: 2010.02.03. 13:53
Tartózkodási hely: Hungary

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: énkérdezek » 2011.05.30. 12:39

@kalocsaizita (18564): A kis fejfájás meg enyhe mérgezésre is utalhat......
Csak így tovább..... :)
0 x

Avatar
Dorka11
Hozzászólások: 775
Csatlakozott: 2009.12.09. 22:11
Tartózkodási hely: Dunakeszi

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Dorka11 » 2011.05.30. 17:04

@kalocsaizita (18564):
Mivel nem akarok reklámozni, csak ajánlani annyit mondok hogy Puri-nak hívják, illetve így kezdődik a neve:DD
Akkor miért reklámozod? :?
0 x

Rétike
Hozzászólások: 1151
Csatlakozott: 2011.01.02. 00:56

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Rétike » 2011.05.30. 18:17

@kalocsaizita (18564):
Én már évek óta ugyanazt a gyógynövény koncentrátumot használom méregtelenítéshez és eddig még semmi probléma nem volt vele.
Persze,semmi látványos.Még...:
:DD
12 gyógynövény van benne és rengeteg klorofill.

Klorofill...Na ne vadítsál már...Jó?
Lúgosítja a szervezetet
Honnan tudod?Van házi vér-pH-mérőd?Vagy csak légzés-számolsz...
és az összes kiválasztószervet egyenként méregteleníti.
Pontosan melyikeket is?
Mi az,hogy méregteleníti?Előtte talán felrakódások voltak benne?Tudod te,hogy az mit jelent?No és hogy mivel jár?
Elég látványos úgymond, mert a vizelet sűrűbb és büdösebb lesz és a színe is megváltozik,

Ezt nem kétlem...
ahogy ürülnek ki a méreganyagok.

Miért pont az?Honnan veszed ilyen biztosra?
Nekem az első 1 hétben a fejem is szokott fájni, de túl lehet élni.
Igen.Alacsony vércukorszint okoz fejfájást...ÉS valóban: 1hetet ki lehet bírni nem evéssel...Valami extra amit mondani szeretnél?
Nem hajtja meg az embert egyáltalán.

Hurrá!Milyen jó hír.Most aztán már tényleg hanyatt de homlok vágtam magam!
Mivel nem akarok reklámozni, csak ajánlani annyit mondok hogy Puri-nak hívják, illetve így kezdődik a neve:DD.
Nagyon vicces,nagyon vicces...
0 x

solarboat
Hozzászólások: 928
Csatlakozott: 2011.01.29. 23:28

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: solarboat » 2011.05.30. 21:52

.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára solarboat 2013.04.19. 11:36-kor.
0 x

balinta53
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2011.02.20. 14:46
Tartózkodási hely: hegyek és völgyek között

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: balinta53 » 2013.04.09. 17:58

Ezt ma találtam a facebook mannaszappan oldalán:
"A szervezetedre támadó savak közömbösítésére azért van szükség, mivel ez megfosztja a savakat agresszív mérgező és maró hatásuktól. A tested e folyamat érdekében állandóan ásványi anyagokat áldoz fel, melyeket a táplálékból, vagy saját raktáraiból vesz el.

Ha a táplálék, amit beviszel a szervezetedbe nem elég gazdag energiában, akkor a tested kénytelen a bőrödben, csontjaidban, véredben, porcokban lévő raktárkészletből elvenni azt, amire szüksége van. Ez a kémiai öregedés folyamata, gondoltad volna? Jó ha tudod, hogy az elsalakosodás nem azt jelenti, hogy egy savból só képződik, hanem azt, hogy a sóból salakanyag lesz. A vegyileg semleges só önmagában még nem salak. Akkor lesz az, ha lerakódik az érfalaidon, a szöveteidben, a szerveidben stb. A kémiailag semleges só a veséden , a beleiden vagy a bőrödön át elhagyja a testedet, bizonyos körülmények között azonban elkezd lerakódni. A gyógyteák képesek föloldani az ilyen lerakódott sókat. A salaktalanítás tehát a lerakódott salakanyagok föloldását jelenti. Az eddig közömbös formában pihenő savak és mérgek ilyenkor újjáélednek. Ez okozhat nálad gyógyulási krízist is. Azonnali közömbösítésre van szükség, valamint a savak és a közömbös sók kimosására, kivezetésére.

Miért rakódnak le a salakanyagok?

Ha kevés tiszta folyadékot (vizet) iszol, akkor kevés lesz a testfolyadék a testedben, és emiatt magas lesz a sók koncentrációja. Később a túl magas koncentráció miatt kicsapódnak a sók és lerakódnak. Ez pedig hosszú távon betegségekhez vezet. Az elsalakosodás függ az egyéni hajlamtól és szerveid erősségétől egyaránt. A legismertebb lerakódási betegségek a következők: epekő, vesekő, fogkő, hólyagkő, reuma, köszvény, érelmeszesedés, magas vérnyomás, aranyér. Ugye Te sem akarod megvárni a salakosodás következtében fellépő betegségeket?

Mit tegyél, hogy csökkentsd a salakanyagok lerakódását?
fogyassz kevesebb állati eredetű fehérjét (hús, tej)
igyál gyógyteákat
törekedj az ásványi anyagokban gazdag táplálkozásra
egyél sok zöldséget, gyümölcsöt
érdemes rendszeresen salaktalanítanod (havonta egyszer, vagy negyed évente)
igyál sok vizet
alkalmazd a bázikus testápolás szabályait: pl. használj szappant a mosakodáshoz, ugyanis ezek semleges vagy inkább lúgos mint savas kémhatásúak

Tehát, a salaktalanítás lépései:
1.salakoldás (salaktalanító tea vagy pl. útifű maghéj)
2.savak közömbösítése (energiagazdag ásványi anyagok)
3.savak és salakanyagok kivezetése bázikus testápolás és vízivás segítségével

Figyelem! A salaktalanító kúra nagy megterhelést jelent a szerveidnek, ezért, ha rászánod magad, kíméld meg szerveidet a túlterheléstől, és támogasd a májműködést bázikus borogatásokkal, a bőrt pedig bázikus fürdőkkel. Minél erősebben el van salakosodva a tested, annál kíméletesebb salakatalanítást végezz!"
0 x

Avatar
pounderstibbons
*
*
Hozzászólások: 2662
Csatlakozott: 2010.05.25. 11:01

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: pounderstibbons » 2013.05.04. 00:30

Ha valakinek hiányoztak volna Gyuszi elmésségei:
A cukor, méz, cukor tartalmú ételek pl. gyümölcs elhagyása is fontos a méregtelenítés idejére!

MIÉRT???

A méregtelenítéshez olyan ételeket kell fogyasztani, amelyek nem erjednek (a cukortartalmú gyümölcsök, cukros ételek erjednek).

A cukor hatására (=ha a bélbe cukor kerül) a gombák toxinokat (=méreganyagokat) termelnek.

Ezek a toxinok megbénítják a bélfal idegrendszerét, ami által leáll a perisztaltika (=a bélmozgás).


Cukor jelenlétében a gombák elkezdenek szaporodni és az ételt bomlasztják. Ezáltal gázokat képeznek, amit TE úgy veszel észre, hogy puffadsz.

Puffadsz, ahelyett, hogy működne rendesen a bélrendszered. Puffadsz, ahelyett, hogy kiürülne mindaz, amire nincs szükséged.
Ha valaki kér még ilyen csodákat rendszeresen, itt lehet feliratkozni a hírlevelükre:
http://harmonia.website-pages.eu/
0 x

Laci01
Hozzászólások: 3
Csatlakozott: 2013.05.14. 09:40

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Laci01 » 2013.05.15. 13:22

Folyamatosan azt tapasztalja, hogy bár végigjárta az orvosok hadát, mégis állandóan baja van? Gyötri a székrekedés, a szélgörcsök, a rossz közérzet, a haspuffadàs, a rendszertelen széklet vagy éppen a gyengeség? Bélféregre is gyanakszik?

Ezt a komplex méregtelenítő csomagot tökéletes megoldásokat keresőknek fejlesztették ki, amely méregtelenítő kúra alatt mindössze 30 nap alatt megszabadulhat a beleiben található élősködőktől, férgektől és a lerakódott salakanyagoktól. Ennyi idő alatt lezajlik az emésztőrendszer megtisztítása, a szervezet teljes körű méregtelenítése.

Joo duma :)
0 x

Judith
Hozzászólások: 1
Csatlakozott: 2013.05.21. 01:38

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Judith » 2013.05.21. 01:56

Sziasztok,


Felhaborito , hogy egyes cégek mit engednek meg maguknak, nem adtak vissza a pénzemet miután be dőltem a garanciának amit prezentáltak az oldalukon.

Nagyon duhos vagyok ezek végett, kérnek segitseget, hogy hol tudnék panaszkodni erre a purex meregtelenites cégre ???? !


Előre koszonom Judith
0 x

Sanya
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2009.12.09. 20:22
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Sanya » 2013.05.21. 10:42

@Judith (68745):
Milyen szempontból nem volt megfelelő a Purex méregtelenítés?
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.05.21. 12:05

@Judith (68745):
A fogyasztóvédelemnél. www.nfh.hu
0 x

endre
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.04.05. 12:41

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: endre » 2013.06.02. 01:57

Sziasztok,

leírnám röviden a történetet, melyre/melyben remélem tudtok segíteni vagy volt benne tapasztalatotok.

Rendeltem az Purex méregtelenítő oldalról, ( purex phase 1. méregtelenítő csomag )
ahol kedvesek voltak és segítőkészek az elején, mikor a termékük a nem várt eredményt hozta/rosszullétek és visszataszító az íz, egyszóval szörnyű/ visszaküldtem, mivel pénz visszafizetési garanciát vállalnak.
Mondanom se kell, hogy se emailre, se telefonhívásra nem válaszolnak és a pénzemet se kaptam vissza. :!: :!: :!:

Mit lehet tenni ilyen esetben?
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2013.06.02. 09:17

@SzZoli (10139):

Valószínűleg bio zöldséglevekre gondolhatnak vagy háznál termesztett (nem agyonpermetezett vagy lebomlási időt megvárva) zöldségekre, amikor méregtelenítő kúrához gondolják.
0 x

piciloo
Hozzászólások: 883
Csatlakozott: 2011.02.24. 17:50

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: piciloo » 2013.06.02. 09:27

@Várhegyi Márton (10336):
Szerintem a böjtölés sikeres kivitelezése utáni büszkeség és elégedettségérzés, esetleg bűntudat csökkenés nagy endorfin termeléssel járhat, amitől jobban érzi magát valaki. Na pont ez a veszélyes, mert ilyenkor sokan irreálisan terhelik magukat emiatt, ami hosszú távon kicsit sem tesz jót a testnek. Csak akkor szembesülnek vele, ha elmúlik az endorfin mámorító hatása. Jön a szottyadt bőr, izomgörcs és egyéb testi kimerültségből adódó betegségek.
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2013.06.02. 12:24

@endre (69120):

Ezt hívják úgy, hogy tanulópénz...
A fogyasztóvédelmet javaslom és bejelentést tenni a GVH-nál
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.06.02. 12:43

Egyre több agysejtem pusztul el az ide járó béltisztító-forgalmazóktól. Ez az "endre" is valami bérfórumozó.
Nem, nem fogunk a Purexről is topikot nyitni csak azért, hogy arról is legyen.
0 x

Sanya
Hozzászólások: 124
Csatlakozott: 2009.12.09. 20:22
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Sanya » 2013.06.02. 14:58

Érdekes, hogy a hoppon maradt bélpucolók mindig vastagon szedik a termék nevét. Talán a vastagbéllel való kapcsolat miatt?
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.08. 12:00

Elég érdekes honlapot találtam​ ​http://www.naturalhelp.hu/


A minap észrevettem egy új reklámozót, a fenti oldalt, ahol is, az ő fényképe van felrakva, CSAK MÁS NÉVÉN!

Kicsit jobban megnéztem az oldalt, és az ÖSSZES fényképet ellopták másik oldalról, csak át írták a neveket és ÖSSZEKEVERTÉK a tartalmukat.

Hihetetlen, hogy mindent meg lehet csinálni itthon, és ezt senki nem veszi észre, valószínűleg a termék is egy kotyvalék...

Mit lehet tenni, hogy ne csapják be az embereket ezek?

Jobb oldalon a véleményeknél...

Ha megnyitjuk a képet, akkor a kép nevében szereplő név több esetben más, mint amilyen nevűnek beállítják.

Pl.:
Blanka, Kecskemét

Kép neve: thumb_Barbi.jpg

Krisztina, Győr
Ez is egy Google-ben talált kép:
http://www.naturalhelp.hu/source/hu/thumb_jnmjmnk.jpg
És szerintem Amanda Rosenberg van rajta, aki elvileg a Google egyik alapítójának a barátnője.
A kép leírásában benn is maradt, hogy "google girl".
..de ez más képeiknél is megesik, pl. Péter Egerből Google-ben megtalálható: "young man".
Na ez sem semmi :)
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.10.08. 12:23

@Réka11 (71960): Az összes ilyen cég ugyanezt csinálja, a google-ról lopkodják össze a "hitelesített" képeket a minden bizonnyal egyébként is kitalált tanúvallomások mellé. Ezt már más topikokban kitárgyaltuk. Ebben az iparágban ez az általános gyakorlat.
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.09. 11:31

@Réka11 (71960): Na ez azért nem semmi!!!
A pofátlanság tetőfoka!!!
A NaturalHelp-így veri át a vevőket!!!!

Elég érdekes a cég politikája ugyanis nem hajlandóak visszafizetni a termék árát,mivel a terméket használta az ismerősöm!!!!!!
Na ehhez szerintem nincs mit hozzáfűzni:( És mindenhol híres emberek arcával reklámozzák magukat,valamint óriási eladásról számolnak be!!!!
Azzal érvelnek,hogy csak akkor adják vissza a termék árát,ha BONTATLANUL és 8 napon belül küldi vissza az elégedetlen vásárló a terméket!!!!De ez az oldalukon természetesen nincs feltüntetve!!!!!!!!!!
Na ez aztán kiütötte a biztosítékot Nálam,és ezért döntöttem úgy,hogy tudja meg minden ember,hogy vigyázzanak,ha olyan termékeket rendelnek,ahol nincs biztos háttér,hogy ne kerüljenek olyan kellemetlen helyzetbe mind az ismerősöm:Nincs lehetőség sehol sem reklamálni,a cégen belül,nem válaszolnak a levelekre stb.
Hihetetlen hová jut az ország...
Remélem elég sok ember elolvassa ezt,és akik úgy érzik szintén ÁTVERTÉK kérem írjanak.
Röviden ennyi,köszönöm a lehetőséget
Réka
0 x

Szilágyi András
*
*
Hozzászólások: 6520
Csatlakozott: 2009.12.05. 09:31
Tartózkodási hely: Budapest

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Szilágyi András » 2013.10.09. 12:17

@Réka11 (71969):
Azzal érvelnek,hogy csak akkor adják vissza a termék árát,ha BONTATLANUL és 8 napon belül küldi vissza az elégedetlen vásárló a terméket!!!!De ez az oldalukon természetesen nincs feltüntetve!!!!!!!!!!
De, fel van tüntetve, benne van az ÁSZF-jükben. Egyébként ez a jogszabályokkal is teljesen összhangban van. Az internetes kereskedelemben általában nem lehet megkövetelni a bontatlan csomagolást az elálláskor, azonban egyes termékcsoportok esetében higiéniai vagy egészségügyi okokból igen - és ide tartoznak az étrend-kiegészítők is. A felbontott étrend-kiegészítőt ugyanis már nem lehet másnak eladni.
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.10.09. 12:41

Ket kulonbozo dolog kene legyen, hogy valamit azert kuldok vissza, mert meggondoltam magam, vagy azert, mert nem azt kaptam, amit rendeltem.

Az elso esetben termeszetesen csak a bontatlan csomagot veszik vissza, a masodik esetben viszont a bontatlan csomagrol nem is allapithato meg, mi van benne, akar tiszta viz is lehetne benne.
0 x

juhaszbela
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.09. 17:18

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: juhaszbela » 2013.10.09. 17:21

@Réka11 (71960):

Kinek a képe?:)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.10.09. 17:42

@juhaszbela (71975): Rendszeresen olvassak ezt a lapot a kakikeverok, es ilyen esetben gyorsan lecserelik a kepet.
Erdemes a lap korabbi valtozatat megnezni, illerve menteni, mielott nyilvanosan lebuktatod oket.
0 x

juhaszbela
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.09. 17:18

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: juhaszbela » 2013.10.09. 18:15

@ennyi (71976):

Ezt a részét nem értem "A minap észrevettem egy új reklámozót, a fenti oldalt, ahol is, az ő fényképe van felrakva, CSAK MÁS NÉVÉN! " De ki?:) A google tulaj?

Hirtelen nem tudtam eldönteni hogy fizetett reklámozó, vagy fizetett reklamáló a hölgy:)
0 x

ennyi
Hozzászólások: 3849
Csatlakozott: 2011.02.01. 00:01

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: ennyi » 2013.10.09. 21:07

@juhaszbela (71978):
Arrol van szo, hogy ezek a belpucolo kakimanias cegek kitalalnak elegedett vasarlokat, lopnek egy arckepet az internetrol es akitalalt nev es lopott fenykep ala irjak az allitolagos felhasznaloi velemenyt, dicseretet.

Nezd meg itt talalsz peldakat:
viewtopic.php?p=66824#p66824 innetol a kovetkezo kb 20 hozzaszolas mind errol szol, peldakkal.

Muris. Vagy inkabb szomoru, hogy nincs nekik valodi elegedett vevojuk, ok kell koltsenek maguknak ilyeneket.
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.10. 09:07

@ennyi (71985): Hát akkor kérdem Én,hogyan kerülnek fel ismert emberek fotói a NaturalHelp oldalára?Ezeket nem tudják lehúzni a netről?Mit kapnak a "HÍRES" emberek ezért?A csoda szert?
0 x

juhaszbela
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.09. 17:18

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: juhaszbela » 2013.10.10. 10:47

@ennyi (71985):

Igen, ezt a topicot végig röhögtem már:) Ahogy néztem Ők a rekorderek beszámológyártásban, az ukrán elnök fia kegyetlen durva:D
0 x

juhaszbela
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2013.10.09. 17:18

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: juhaszbela » 2013.10.10. 10:48

@Réka11 (71995):

Réka, nézd meg a "svájci" csodaszer topicot, meg se lepődsz utána!
0 x

Mezdema
Hozzászólások: 10
Csatlakozott: 2013.03.07. 18:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Mezdema » 2013.10.16. 19:17

Szakavatott szemeknek biztos tetszetős lesz az újonnan piacra lépő versenyző:

www.meregtelenites-herbalia.info - alias kék site

ez az oldal 98% hasonlít egy másik versenyzőre, a www.naturalhelp.hu-ra! Érdemes megfigyelni, hogy a kék honlap szeptember 17.-én lett bejegyezve. Ergo, valami azt sejti nekem, hogy egy konkurens cégről van szó. Mi sem mutatja jobban, hogy az említett kék site-ot protected-ként jegyezték be. A honlap tulajdonosa eléggé félhet felfedni kilétét, ami jelen esetben azért vicces.

A szöveget neves egyszerűséggel átmásolták és ici-picit átírták. A naturalhelp 4az1-ben termékét kibővítették 5az-benre. Ami vicces, jön majd a következő versenyző és megállhatunk 200az1-bennél :D

Ti mit láttok még furcsának? :)
0 x

anita66
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.10.16. 18:42

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: anita66 » 2013.10.16. 22:59

Kedves Mezdema, így megy ez a mai világban, ha valami beválik megpróbálják leutánozni, csak az a gond, hogy a másolat soha nem lesz olyan jó mint az eredeti!!
Kedves Réka11 személyében lehet, hogy egy konkurens illetőt tisztelhetünk... vagy ennyire ráér és unatkozik.. :D Munkanélküli? :D Mrs. Columbo! :)

Tény: Én két hónapja fogyasztom az itt emlegetett naturalhelp-et!! Mások által tapasztalt véleményeket keresgéltem, amikor rátaláltam erre a fórumra.. Úgy éreztem nem hagyhatom szó nélkül, ami itt folyik...
Nekem (és még néhány ismerősömnek is) nagyon sokat segített. Jó néhány emésztési panaszom megszűnt és fogytam 6 kilót tőle.. arról nem is beszélve, hogy még soha nem éreztem ilyen jól magam a bőrömben.. ;) Szóval a termék szuper.
Az, hogy a levelekre nem válaszolnak azt pedig megcáfolnám, ugyanis én mindig azonnal választ kaptam..

Szerintem a naturalhelp-nél nincs is pénz-visszafizetési garancia! Nincs is rá szükség. Ellentétben azokkal a cégekkel, akik pénz-visszafizetéssel szédítik a népet, csak, hogy eltudják adni a sz*rjukat (pl. a már korábban említett svájci csodaszer).. ahol is svájc-ba kell visszaküldeni a terméket, potom 10-20ezerért.. nagy üzlet!

Egy szó, mint száz nekem nagyon bevált, úgyhogy én csak a NaturalHelp-et ajánlom azoknak, akik méregteleníteni szeretnének!
A hozzászólást 3 alkalommal szerkesztették, utoljára anita66 2013.10.16. 23:46-kor.
0 x

csbened
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2012.02.21. 10:42

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: csbened » 2013.10.16. 23:24

@anita66 (72480):
Nem türhetem szó nélkül ...
Kicsit reklámszagú amit irsz, nem vagy te ügynök ?
Hogyan győződtél meg, hogy az emlitett okozza a rendkivüli jóléted és az említett fogyásod, ha egyáltalán igaz ? Post hoc ergo propter hoc ?
Te magad dokumentáltad előtte a bajaid , vagy mind látszat-bajok voltak ?
Vagy kimutattad rendesen hogy jól vagy, nem csak azt hiszed ?
A pszichés jólét érzet becsapható, legtöbben egész jól vagyunk, ha eleget ittunk, ami persze távolról sem a valóság ...
Tudod, ha volna valóban bármilyen hatása azt rendes kettős vak kisérlettel ki lehetne mutatni ... de hát ilyet gondolom senki sem végzett, nem véletlenül van tele könnyen cáfolható mesékkel az ilyeneket eladó oldala ...

Ahogy szokták mondani : Jogodban áll tudatlannak lenni, de ezt egyesek fel fogják használni a saját hasznuk és hatalmuk érdekében.
0 x

anita66
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2013.10.16. 18:42

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: anita66 » 2013.10.16. 23:54

Köszönöm a gyors reagálást és a megtiszteltetést, de nem vagyok ügynök.. :D
Csupán a véleményemet szerettem volna leírni rosszindulatú komment nélkül. :) De látom ez itt nem lehetséges, úgyhogy viszlát és tudományos vitákba nem is szándékozom részt venni.
0 x

csbened
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2012.02.21. 10:42

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: csbened » 2013.10.17. 00:23

@anita66 (72483):
A véleményed sajnos nem megalapozott, nem adatokra épül, hanem benyomásokra. Gondolkodj el ezen.
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.17. 09:58

@anita66 (72480): És akkor szerinted melyik az eredeti?Erre is kellene a válasz?Látom nagyon otthonosan mozogsz a Naturalhelpnél-nem furcsa ez egy kicsit:(? Mi a gond a tulajjal nem meri felvállalni kilétét?Ez is érdekes!
A válaszom arra a kérdésedre:csalódást kell,hogy keltsek nálad,veled ellentétben ÉN DOLGOZOK,becsületesen,nem pedig ahogy írják"FIZETETT FÓRUMOZÓ "vagyok-veled ellentétben,Én nem védek semijen céget,mint ahogy egyesek:)
De ha annyira véded biztosan meg van az oka:)
0 x

csbened
Hozzászólások: 153
Csatlakozott: 2012.02.21. 10:42

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: csbened » 2013.10.17. 10:34

@Réka11 (72497):
Nem mindegy melyik az eredeti, ha az is kamu ?
0 x

M.László
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.08.29. 08:59

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: M.László » 2013.10.17. 10:39

@Mezdema (72472): Azért ez sem semmi.Egy kis csemege,itt találtam,gondolom érdekes ez is:)
Kedves Anita66-ehhez mit szólsz???
Mit lehet tenni, hogy ne csapják be az embereket ezek?
Elég érdekes honlapot találtam​ ​http://www.naturalhelp.hu/

Az ismerősöm minap észrevett egy új reklámozót, a fenti oldalt, ahol is, az ő fényképe van felrakva, CSAK MÁS NÉVÉN!

Kicsit jobban megnéztem az oldalt, és az ÖSSZES fényképet ellopták másik oldalról, csak átírták a neveket és ÖSSZEKEVERTÉK a tartalmukat.

Hihetetlen, hogy mindent meg lehet csinálni itthon, és ezt senki nem veszi észre, valószínűleg a termék is egy kotyvalék...

Mit lehet tenni, hogy ne csapják be az embereket ezek?

Jobb oldalon a véleményeknél...

Ha megnyitjuk a képet, akkor a kép nevében szereplő név több esetben más, mint amilyen nevűnek beállítják.

Pl.:
Blanka, Kecskemét

Kép neve: thumb_Barbi.jpg

Krisztina, Győr
Ez is egy Google-ben talált kép:
http://www.naturalhelp.hu/source/hu/thumb_jnmjmnk.jpg
És szerintem Amanda Rosenberg van rajta, aki elvileg a Google egyik alapítójának a barátnője.
A kép leírásában benn is maradt, hogy "google girl".
..de ez más képeiknél is megesik, pl. Péter Egerből Google-ben megtalálható: "young man".
0 x

M.László
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.08.29. 08:59

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: M.László » 2013.10.17. 10:41

@csbened (72498): ÚÚÚ,a mindenit,rövid ,de velős a válasz :mrgreen:
0 x

M.László
Hozzászólások: 5
Csatlakozott: 2013.08.29. 08:59

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: M.László » 2013.10.17. 11:05

@Mezdema (72472): Most látom kik azok az emberek,akik az arcukat adták a Naturalhelpnek!!!!
Vajon tudnak róla?????Mennyit fizethettek a"MAGYAR CELEBEKNEK" a reklámért????????Détár Enikő,stb
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.17. 12:29

@csbened (72498): Pontosan,ahogy írtad.Ez is kamu,meg a másik is!!!!
0 x

Réka11
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2013.08.29. 09:09

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: Réka11 » 2013.10.17. 12:37

@M.László (72502): Persze,hogy tudnak róla!
Az nem kérdés, inkább az, hogy félre vezetik az embereket azzal, hogy fizetnek neki-kik hiszen a színész ebből él , hogy színészkedik … :)
Mennyit fizethettek a"MAGYAR CELEBEKNEK" a reklámért????????????
És még látom azt írja idézem "Napi rendszerességgel használom a NaturalHelpet"""""mióta és meddig???Tudtommal ezeket a csodaszereket nem lehet folyamatosan használni,vagy ez tényleg valami csoda szer?????
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2013.10.17. 15:58

@M.László (72499):

Lehet őket feljelenteni a Gazdasági Versenyhivatalnál.

A többieknek: Attól mert kismillió írásjelet használtok nem lesz erősebb a mondandótok!
0 x

Avatar
sötétvödör
Hozzászólások: 1422
Csatlakozott: 2011.08.11. 20:56
Tartózkodási hely: Death Star

Méregtelenítés

Hozzászólás Szerző: sötétvödör » 2013.10.17. 15:59

@anita66 (72483):

Ahogy olvasom nem is tudnál...
0 x

Válasz küldése